با ما همراه باشید

اخبار 11

آغاز رقابت دوومیدانی‌کاران در لیگ/ حسن تفتیان شرکت نکرد

منتشر شده

در

آغاز رقابت دوومیدانی‌کاران در لیگ/ حسن تفتیان شرکت نکرد

روز نخست از رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور در بخش مردان با رقابت ورزشکاران در چندین ماده برگزار شد.

به گزارش ایسنا، مرحله اول رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور از شنبه، ۲۶ تیرماه به میزبانی ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران آغاز شد و روز نخست این رقابت‌ها با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.

در این مسابقات مطابق با اعلام فدراسیون دوومیدانی ۹ باشگاه سپاهان اصفهان، پلیمرخلیج فارس خرم‌آباد، ذوب‌آهن اصفهان، سایپا تهران، سلکتور، عماد، عقاب نیروی هوایی، مقاومت تهران و فولاد هرمزگان حضور دارند.

برخلاف آنچه پیش از این اعلام شده بود، حسن تفتیان دونده ۱۰۰ متر ایران که سهمیه المپیک توکیو را هم کسب کرده است، در مرحله نخست این مسابقات شرکت نکرد.

روز دوم این مرحله فردا (یکشنبه) با رقابت ورزشکاران در ۱۲ ماده برگزار می‌شود که طبق اعلام فدراسیون دوومیدانی قرار است احسان حدادی هم در ماده پرتاب دیسک شرکت کند.

نتایج روز نخست این رقابت‌ها به شرح زیر است:  

دوی ۱۰۰ متر

علی قاسم بابایی از  ذوب آهن، ۱۰.۵۳ ثانیه

میثم رشیدی  از ذوب آهن، ۱۰.۵۴ ثانیه

مهران حسینی از سپاهان اصفهان،  ۱۰.۵۷ ثانیه

دوی ۴۰۰ متر

سجاد هاشمی آهنگری از پلیمر خلیج فارس،۴۶.۱۲ ثانیه

میلاد ناصح جهان  از پلیمر خلیج فارس، ۴۷.۰۷ ثانیه

احسان طهماسبی از سپاهان، ۴۷۵۸ ثانیه

۱۵۰۰ متر

علی عالمی از ذوب‌آهن اصفهان، ۳:۵۳.۶۳ دقیقهه

امیرمرادی از سپاهان اصفهان، ۳:۵۴.۶۴ دقیقه

امید امیریان از ذوب‌آهن اصفهان، ۳:۵۶.۹۹ دقیقه

۵۰۰۰ متر 

جلیل ناصری از ذوب‌آهن اصفهان، ۱۵:۲۱.۹۴ دقیقه

ویاچسلاواسکودی از پلیمر خلیج فارس، ۱۵:۲۳.۲۷ دقیقه

امیرزمانپور از ذوب‌آهن اصفهان، ۱۵:۲۴.۲۲ دقیقه

دوی  ۱۱۰ متر بامانع

مسعود کامران از  پلیمر خلیج فارس،  ۱۴.۴۷ ثانیه

رضا بحرینی از سپاهان اصفهان، ۱۴.۵۶ ثانیه

محمدحسین رفیعی از سایپا، ۱۴.۸۹ ثانیه

پرش سه گام 

حمیدرضا کیا از سپاهان اصفهان، ۱۶.۵۰متر

وحید صدیق از پلیمر خلیج فارس، ۱۶.۰۵متر

مجتبی زاهدی از ذوب آهن، ۱۵.۷۰ متر

پرتاب وزنه

محمدرضا طیبی از پلیمر خلیج فارس، ۲۰.۲۰ متر

شاهین مهردلان از پلیمر خلیج فارس، ۱۹.۷۶ متر

عبدالله جمشیدی از سپاهان اصفهان، ۱۸.۹۹ متر

پرتاب نیزه

صادق خادمی از ذوب آهن اصفهان، ۷۳.۲۰متر

یونس یوسف‌وند از سپاهان اصفهان، ۷۲.۹۸متر

علی فتحی گنجی از پلیمر خلیج فارس‌، ۷۱.۰۶ متر

نیمه ماراتن 

منصور بیات از پلیمر خلیج فارس، ۱:۱۰.۳۰ ساعت

محمدجواد صیادی از سایپا، ۱:۱۱.۱۷ ساعت

پژمان کرزه‌ای از ذوب آهن، ۱:۱۱.۵۳ ساعت

۴ در ۱۰۰ متر امدادی

بازرگانی عماد، ۴۱.۲۳ ثانیه

ذوب‌آهن اصفهان، ۴۱.۳۴ ثانیه

پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد، ۴۲.۷۷ ثانیه

پنجگانه

محمد عرفان محمودی از ذوب آهن اصفهان، ۳۵۰۵امتیاز

رضا کفایتی از ذوب آهن اصفهان، ۳۳۸۱امتیاز

عباس نیکباف از پلیمر خلیج فارس، ۳۲۶۳ امتیاز

منبع:ایسنا

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار 11

مرغ دو نرخی در بازار معنایی ندارد

منتشر شده

در

توسط

مرغ دو نرخی در بازار معنایی ندارد

ایسنا/اصفهان معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان اصفهان با تاکید بر اینکه مرغ دو نرخی در بازار نشان از حضور افراد سودجو در بازار است، گفت: اینکه تمام مرغ موجود با قیمت مصوب کشتار می شود، اما مرغ دو نرخی در بازار برای مصرف کننده موجود است، هیچ معنایی ندارد.

حسین ایراندوست در گفت‌وگو با ایسنا درباره کمبود مرغ در اصفهان و قیمت آزاد آن در بازار، اظهار کرد: اصفهان از نظر تولید مرغ مشکل و کمبودی ندارد.

وی توضیح داد: به عنوان مثال برای روز جمعه ۵۸۷ تن مرغ زنده در سامانه رهتاب فروخته و کشتار شده است که معادل ۴۴۰ تن گوشت مرغ است، همچنین پنجشنبه ۵۲۰ تن مرغ معادل ۳۹۴ تن گوشت کشتار شد، در حالیکه کل نیاز مصرفی استان ۳۹۴ تن بوده است، بنابراین در این شرایط نباید کمبودی داشته باشیم.

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان اصفهان افزود: تمام مرغ زنده با قیمت مصوب ۱۷ هزار و ۱۰۰ تومان به کشتارگاه ها عرضه می شود که باید با قیمت ۲۵ هزار و ۹۰۰ تومان به دست مصرف کننده برسد.

وی با تاکید بر اینکه وظیفه جهاد کشاورزی تولید و تحویل مرغ با قیمت مصوب به کشتارگاه است، تصریح کرد: اینکه تمام مرغ موجود با قیمت مصوب کشتار می شود، اما مرغ دو نرخی در بازار برای مصرف کننده موجود است، هیچ معنایی ندارد.

ایراندوست با تاکید بر اینکه گوشت مرغ به غیر از کشتارگاه راهی برای ورود به بازار ندارد، گفت: زمانیکه مرغ با دو قیمت در بازار عرضه می شود، نشان از حضور برخی افراد سودجو در بازار حضور است.

وی با بیان اینکه به طور میانگین شبانه ۵۵۰ تن مرغ تحویل ۱۷ کشتارگاه استان می شود که تمام آن تبدیل به گوشت مرغ و در سامانه رهتاب به دست مرغ فروشی ها می رسد، توضیح داد: باید دید مرغی که با قیمت مصوب به دست مغازه دار می رسد، این محصول نیز با قیمت مصوب به دست مشتری داده می شود یا خیر و اگر امروز این چنین نیست ناشی از نبود نظارت در بازار است.

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان اصفهان با بیان اینکه درحال حاضر سهمیه ۶ کیلوگرمی مرغ به ازای هر فرد در نظر گرفته شده، و اگر خریداری ۴ کیلو خریداری کرد، باید دید مغازه دار در رهتاب قیمت ۶ کیلو ثبت می کند یا ۴ کیلو، بنابراین به نظر می رسد امروز نظارت بر مرغ فروشی ها بسیار ضعیف است.

وی گفت: اگر مغازه داری مرغ را با قیمت بالاتر از نرخ مصوب عرضه کند، باید موضوع را فورا به ۱۲۴ اطلاع دهیم تا دوستان نظارتی بازار به این مسئله ورود پیدا کنند.

ایراندوست درباره اینکه چرا مرغ با نرخ ۳۹ هزار تومان و بالاتر در اصفهان فروخته می شود، تاکید کرد: امروز مرغی با عنوان آزاد در بازار نداریم و تمام مرغ موجود باید با نرخ مصوب ۲۵ هزار و ۹۰۰ تومان در بازار عرضه شود.

وی با تاکید بر اینکه طی چند روز گذشته اگر ۳۵۰ تا ۴۰۰ تن گوشت مرغ کشتار شده باشد، نباید کمبودی در اصفهان داشته باشیم، تصریح کرد: البته اصفهان حتی در برخی روزها و به خصوص طی سه روز گذشته تا سقف ۴۵۰ تن کشتار مرغ و بیش از نیاز بازار، تولید و کشتار مرغ داشته است، بنابراین نباید کمبود مرغ داشته باشیم و شرایط فعلی بازار به نبود نظارت برمی گردد.

معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان اصفهان تصریح کرد: روز به روز بازار مرغ رو به بهبود خواهد رفت چراکه آمار جوجه ریزی رو به افزایش است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

ادامه مطلب

اخبار 11

قضاوت دو داور ایرانی در تورنمنت فوتسال تایلند

منتشر شده

در

توسط

قضاوت دو داور ایرانی در تورنمنت فوتسال تایلند

دو داور سرشناس ایرانی در تورنمنت فوتسال تایلند سوت خواهند زد.

به گزارش ایسنا، مسابقات فوتسال هشت جانبه تایلند از ۳ تا ۸ مرداد برگزار می‌شود و تیم ملی فوتسال ایران نیز یکی از تیم‌های حاضر در این تورنمنت است.

تیم ایران در گروه دوم این پیکارها با تیم‌های مصر، لیتوانی و تاجیکستان هم‌گروه است.

در گروه اول این پیکارها هم تیم‌های تایلند، موزامبیک، کوزوو و ازبکستان قرار دارند.

مسوولان برگزاری این مسابقات از دو داور ایرانی نیز برای قضاوت در این پیکارها دعوت به عمل آورده‌اند. ابراهیم محرابی افشار و گلاره ناظمی که قرار است در رقابت‌های جام جهانی فوتسال نیز سوت بزنند در تورنمنت تایلند نیز حاضر بوده و قضاوت چند بازی را بر عهده خواهند داشت.

منبع:ایسنا

ادامه مطلب

اخبار 11

فعالیت‌های اقتصادی در مرز دوغارون از سر گرفته شد

منتشر شده

در

توسط

فعالیت‌های اقتصادی در مرز دوغارون از سر گرفته شد
عکس از آرشیو

ایسنا/خراسان رضوی مدیر منطقه ویژه اقتصادی دوغارون گفت: با توجه به درخواست‌های مکرر افغانستان جهت ارسال کالا به این کشور، از روز چهارشنبه ۲۳ تیرماه جاری فعالیت‌های اقتصادی در مرز دوغارون پس از یک هفته بدون هیچ مشکلی از سرگرفته شد.

 حسین آخوندزاده در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: از ۲۳ تیرماه تاکنون بیش از ۲۲۷ دستگاه کامیون ایرانی از منطقه ویژه اقتصادی دوغارون به سمت هرات خارج شده و روند تبادل تجاری در امنیت کامل انجام می‌شود.

وی به خروج ۴۵۴ دستگاه کامیون ایرانی از مرز دوغارون به سمت هرات اشاره کرد و افزود: این تعداد کامیون ایرانی از ۲۳ تیرماه تاکنون از پایانه مرزی، بازارچه و منطقه ویژه اقتصادی دوغارون به سمت هرات برای تخلیه بار خارج شدند.

آخوندزاده بیان کرد: در تحولات جدید افغانستان تشریفات گمرکی توسط طالبان از گمرک اسلام قلعه حذف شده و کامیون‌های ایرانی برای بارگیری مستقیم به سمت هرات حرکت می‌کنند.

وی تصریح کرد: منطقه ویژه اقتصادی دوغارون از امکانات و ظرفیت‌های بالقوه از جمله ۲۲ هزار متر انبار مسقف، هشت مخزن یک میلیون لیتری سوخت، ۳۰ هزار متر مربع بارانداز آسفالته، سایت جرثقیل، دوش‌های ترانشیمنت سوخت برخودار است و آمادگی کامل نسبت به تخلیه کالاهای تجار افغانستانی را دارد.

مرز دوغارون در ۱۸ کیلومتری شهر تایباد قرار گرفته و این گذرگاه مرزی محل صادرات سالانه یک و نیم میلیارد دلار است که نقش حیاتی برای دو کشور ایران و افغانستان دارد.

منبع:ایسنا

ادامه مطلب

برترین ها