با ما همراه باشید

اخبار 23

ادعای اُفت کشتی کرمانشاه را قبول ندارم

منتشر شده

در

ادعای اُفت کشتی کرمانشاه را قبول ندارم

ایسنا/کرمانشاه مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: کشتی کرمانشاه طی سالهای گذشته نه تنها ضعیف نشده، بلکه رشد خوبی هم داشته است.

صابر رحیمی در مجمع انتخابات ریاست هیات کشتی استان کرمانشاه که امروز(27 اسفند) با حضور دبیر فدراسیون برگزار شد، با بیان اینکه کشتی کرمانشاه طی سالهای اخیر روند روبه رشدی را طی کرده، اظهار کرد: در این سالها میزبانی مسابقات مهمی را همچون جام جهانی و چند دوره جام تختی داشتیم که در نوع خود بی‌نظیر بود.

وی یکی از مهمترین اهداف گرفتن این میزبانی را رشد کشتی کرمانشاه خواند و گفت: بعد از برگزاری این مسابقات بود که سه کشتی گیر از کرمانشاه به اردوی تیم ملی راه پیدا کردند و در مسابقات جهانی این رشته حضور داشتند.

رحیمی به رویکرد چندسال اخیرا اداره کل ورزش و جوانان استان مبنی بر گرفتن میزبانی‌های مختلف هم اشاره کرد و افزود: طی این سالها تلاش کردیم تا بتوانیم علاوه بر کشتی میزبانی رشته های مختلف را بگیریم، چراکه برای گرفتن هر میزبانی اهداف مختلفی را دنبال می کردیم.

وی ادامه داد: یکی از پیامدهای مثبت گرفتن این میزبانی ها برای استان، رشد رشته ای بود که میزبانی آن را داشتیم و از طرف دیگر امنیت استان را به نمایش می گذاشت.

مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه اضافه کرد: علاوه براین، با گرفتن این میزبانی ها می خواهیم به گردشگری استان کمک کنیم و بتوانیم استانمان را به  دیگر نقاط دنیا معرفی کنیم، کما اینکه در مسابقات جام جهانی کشتی این اتفاق افتاد و تا همین اخیر هم به واسطه برگزاری این مسابقات نام کرمانشاه هنوز توسط کشتی گیران خارجی که در این مسابقات حضور داشتند، مطرح می شود.

وی با بیان اینکه میزبانی مسابقات مختلف به اقتصاد استان هم کمک می کند، افزود: زمانی که مسابقات جام جهانی کشتی را برگزار کردیم، ظرفیت تمام هتل های کرمانشاه پر شده بود و کشتی بحث روز مردم استان بود.

رحیمی با رد ادعاهایی که اخیرا از سوی برخی از منتقدین هیات کشتی مبنی بر ضعیف شدن کشتی کرمانشاه مطرح می شود، افزود: قبول ندارم که کشتی کرمانشاه افت پیدا کرده، بلکه با میزبانی هایی که در این سالها داشتیم، روند روبه رشدی داشته است.

وی اضافه کرد: البته می دانیم که هیات کشتی کرمانشاه در کنار همه نقاط قوت خود، نقاط ضعفی هم دارد که امیدواریم رئیس هیات استان با برنامه ریزی مدون بتواند این  نقاط ضعف را هم به خوبی پوشش دهد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار 23

بدلکاران سینما نیز وارد رقابت شدند

منتشر شده

در

توسط

بدلکاران سینما نیز وارد رقابت شدند

دبیر جشن سینمایی و تلویزیونی دنیای تصویر (تندیس حافظ) اعلام کرد که از بیست‌ویکمین دوره جشن حافظ، «طراحی و اجرای بدلکاری» آثار سینمایی ایران در بخش بهترین دستاورد فنی و هنری مورد بررسی و داوری قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا، امید معلم  در این مورد کفت: «بدلکاری یکی از ارکان اصلی در اجرای چشمگیر سینمایی بین‌المللی است که در ایران نیز رشد قابل توجهی داشته و امیدواریم که این تصمیم از سوی جشن حافظ نیز به اهمیت بیشتر حرفه بدلکاری در میان مخاطبان و اهالی سینما کمک کند.»

 

بیست و یکمین جشن سینمایی و تلویزیونی حافظ در سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

 

متعاقبا زمان و چگونگی برگزاری مراسم این دوره براساس شرایط جامعه و همه‌گیری ویروس کرونا اعلام خواهد شد.

منبع:ایسنا

ادامه مطلب

اخبار 23

قرارداد انصاری با پرسپولیس فسخ شد

منتشر شده

در

توسط

قرارداد انصاری با پرسپولیس فسخ شد

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس با فسخ قراردادش رسما از جمع سرخپوشان جدا شد.

به گزارش ایسنا، محمد انصاری که در چند روز گذشته خواستار جدایی از پرسپولیس شده بود، در نهایت پس از چند دور مذاکره قراردادش به صورت توافقی با پرسپولیس فسخ کرد.

مدیران باشگاه پرسپولیس و یحیی گل‌محمدی مخالف جدایی انصاری بودند اما این مدافع که در تفکرات تاکتیکی گل‌محمدی کمتر فرصت بازی پیدا می‌کند، اصرار به جدایی داشت و در نهایت این مهم محقق شد.

منبع:ایسنا

ادامه مطلب

اخبار 23

شش شهر لرستان به لحاظ گردوغبار در شرایط بسیار ناسالم قرار دارند

منتشر شده

در

توسط

شش شهر لرستان به لحاظ گردوغبار در شرایط بسیار ناسالم قرار دارند

ایسنا/لرستان مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: در یازدهمین روز آلوده امسال شش شهر استان به لحاظ گردوغبار در شرایط بسیار ناسالم قرار دارند.

مهرداد فتحی بیرانوند امروز ۲۷ اسفندماه در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: با وجود موجی از گردو غبار که از روز گذشته به لرستان وارد شده است هم‌اکنون وضعیت هوای شهرهای خرم‌آباد، سلسله، دلفان، کوهدشت، پلدختر و رومشکان در شرایط بسیار ناسالم قرار دارند.

وی اضافه کرد: وضعیت آلودگی در این شش شهر پنج برابر حد استاندارد است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت:  همچنین وضعیت  شهرهای الیگودرز، ازنا، بروجرد و دورود نیز در شرایط ناسالم و بین سه تا سه‌ونیم برابر حدمجاز است.

فتحی بیرانوند تصریح کرد: امروز  یازدهمین روز آلوده لرستان در سال ۹۹ است.

منبع:ایسنا

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها