با ما همراه باشید

ورزشی

تیم منتخب هفته بیست و هفتم لیگ برتر

منتشر شده

در

تنها یک مسابقه از هشت دیدار هفته بیست و هفتم لیگ برتر برنده نداشت که همین اتفاق موجب شد تا هیچ بازیکنی از آن انتخاب نشود، اما در هفت بازی دیگر پرسپولیس، سپاهان، استقلال و نساجی مازندران بردهای جالب توجه و ارزشمندی داشتند که هر کدام را در راه رسیدن به قهرمانی، سهمیه آسیایی و بقا در لیگ به اهداف‌شان نزدیک کرد و به همین دلیل هر یک از این تیم‌ها در جمع برترین‌های هفته ۲ بازیکن دارند.

 

فولاد خوزستان، تراکتور و ذوب‌آهن نیز با برتری‌هایی که مقابل رقبای خود به دست آوردند و توانستند شرایط خود را در جدول بهتر کنند نیز دارای یک بازیکن در تیم منتخب هفته “ورزش سه” هستند که اسامی آنها را در زیر می‌خوانید:

محمدرضا اخباری(تراکتور)
شماره یک تراکتوری‌ها برای جبران مافات دیدار با استقلال، این هفته خود را به آب و آتش زد؛ او به خوبی توانست در مصاف با تیم فوتبال گل‌گهر که بازیکنان باکیفیت و پرشماری در خط حمله خود دارد، مقابل حملات شاگردان امیر قلعه‌نویی ایستادگی کند و سرانجام موقعیت‌های گل‌گهر را به در بسته برساند و اجازه عبور هیچ توپی را از خود به مقصد دروازه تراکتور نداد. ارزش درخشش اخباری در ترکیب تراکتور جایی نمایان شد که این تیم در لحظات پایانی بازی با زدن گل اول پیروز شد و کلین‌شیت او توأمان با یک برد 6 امتیازی شد. اخباری در قیاس با دیگر دروازه‌بان‌ها در این هفته بهترین عملکرد را داشت و شایسته حضور در تیم منتخب نیز بود.

 

 

مدافعان

سعید بیگی(نساجی مازندران)
در تمام پُست‌ها به غیر از دروازه‌بان و مهاجم در این فصل برای نساجی مازندران بازی کرده و در بیشتر مسابقات نمایش موثری برای این تیم داشته که یکی از آنها شب گذشته مقابل پدیده مشهد بود؛ دیداری که گرچه با یک گل برای نساجی به پایان رسید، اما عملکرد درخشان خط دفاعی این تیم و به‌ویژه سعید بیگی در آن بی‌تاثیر نبود؛ بازیکنی که مثل بسیاری از دیدارهای دور برگشت به‌عنوان مدافع چپ برابر پدیده در ترکیب قرار گرفت و با آگاهی محیطی و جای‌گیری مناسب اجازه نداد مهره‌های سرعتی و تکنیکی حریف مثل امین قاسمی‌نژاد و مهرداد بایرامی از آن جناح نفوذ خطرناک یا حتی ارسال جدی داشته باشند و دروازه نیما میرزازاد را تهدید کنند. بیگی با تصمیم الهامی در دیدار با پدیده کمتر فرصت حرکت به سمت محوطه جریمه حریف از سمت چپ زمین را داشت ولی در کارهای دفاعی بدون اشتباه کار کرد تا کلین‌شیت کنند و صاحب برد ارزشمندی در راه بقا در لیگ برتر شوند.

 

 

سیاوش یزدانی(استقلال)
روزهای کم‌نوسان مدافع تنومند آبی‌ها ادامه دارد؛ مدیریت خط دفاعی استقلال، وظیفه کوچکی نیست اما یزدانی به خوبی از عهده آن بر آمده و مقابل سایپا توانست بار دیگر روی توانایی‌های بالای خود صحه بگذارد؛ او امان گلزنی به مهاجمان سایپا را نداد و اندک موقعیت‌هایی را هم که آن‌ها برای خود خلق می‌کردند، با حضور به موقع خود قطع می‌کرد تا توپی به دروازه استقلال نرساند و در چارچوب دروازه آبی‌ها نباشد. مدافع شماره 4 استقلال یک نمایش خوب دیگر لازم داشت تا بازهم عضو تیم منتخب هفته شود و روزهای درخشان او در جمع شاگردان مجیدی نیز ادامه‌دار باشد.

 

 

امیرمهدی جان‌ملکی(نساجی مازندران)
چهارمین حضور ثابت در فصل جاری لیگ برتر و زدن دومین گل برای برد ارزشمند نساجی مقابل پدیده مشهد نشان داد ساکت الهامی بی‌دلیل امیر مهدی جانملکی را در ترکیب و خط دفاعی تیمش قرار نداده است؛ این مدافع ۲۲ ساله پس از اینکه نخستین بار در ترکیب نساجی در بازی با ماشین‌سازی قرار گرفت و گلزنی کرد، در دو دیدار برابر پیکان و صنعت نفت هم به میدان رفت و دیشب نیز از ابتدا مقابل پدیده بازی کرد‌؛ او علاوه بر اینکه در کارهای دفاعی فوق‌العاده بود و اجازه نداد مهاجمان حریف کاری از پیش ببرند، یک گل مهم هم به ثمر رساند تا به سه امتیاز خانگی دست یابند.

 

 

هافبک‌ها

سینا اسدبیگی(ذوب‌آهن)
جانشین جوان و 23 ساله قاسم‌حدادی‌فر در میانه زمین ذوب‌آهن، در مسجدسلیمان دوباره خودش را در بهترین فرم ممکن در میانه زمین ذوبی‌ها نشان داد؛ اسدبیگی به خوبی وظایف محوله به خود را دقیق و بدون اشتباه انجام داد و مدیریت میانه زمین را در دستان خود داشت. او حتی یک گام فراتر از ماموریت محوله به خود برداشت و در نیمه اول مقابل نفت، شلیکی تماشایی به سوی دروازه این تیم داشت و گل هم زد تا سهم بیشتری در پیروزی ذوب‌آهن برای خود ایجاد کند. اسدبیگی با انجام یکی از بهترین بازی‌های خود در مسجدسلیمان در لیگ بیستم، با شایستگی در جمع 11 بازیکن برتر هفته خود را جای داد.

 

 

سروش رفیعی(سپاهان)

پلی‌میکر و بازیساز طلایی‌پوشان در هفته‌های پایانی که سپاهان بیش از همیشه به پیروزی نیاز دارد تا بتواند در کورس قهرمانی بماند و امیدوار به لغزش پرسپولیس باشد، بیشتر به روزهای رویایی خود نزدیک شده است؛ سروش رفیعی درست همانی شد که محرم نویدکیا می‌خواست و بهره‌وری حداکثری از هوش و استعداد خود می‌کند، او در پیروزی چهار گله سپاهان مقابل نفت آبادان، در نقش یک ستاره، هر آن‌چه لازم بود را انجام داد و یکی از زیباترین پاس‌گل‌های لیگ را ثبت کرد. انگیزه قهرمانی با سپاهان توأمان با برترین پاسور لیگ شدن، باعث شده تا رفیعی در اوج قدرت و آمادگی برای سپاهان به میدان برود و با یک نمایش فوق‌العاده در میانه زمین، همه را متقاعد کرد تا از او به عنوان یکی از برترین بازیکنان هفته یاد شود.

 

 

فرشاد احمدزاده(فولاد)

فرشاد نه گلی در این هفته به ثمر رساند و نه توانست مقابل ماشین‌سازی قعرنشین، گل بسازد اما آنقدر خلق موقعیت کرد و دروازه حریف تبریزی را تهدید کرد که شاید از او در لیگ بیستم کمتر چنین بازی را در ذهن داشته باشیم؛ احمدزاده در یکی از بهترین نمایش‌های خود در لباس فولاد، مقابل ماشین‌سازی در نقش هافبک بازیساز بارها برای همبازیان خود به ویژه پاتوسی و پریرا موقعیت گل ساخت و خودش را هم در موقعیت گلزنی قرار داد، اما در نهایت دست‌خالی زمین را ترک کرد و به گل و یا پاس‌گلی نرسید. اما درخشیدن در ترکیب فولاد و ارائه یکی از بهترین نمایش‌های ممکن نکته مهمی است تا احمدزاده به تیم منتخب هفته برسد.

 

 

مهدی ترابی(پرسپولیس)

از زمان بازگشت دوباره به پرسپولیس، تقریبا ترابی یکی از بازیکنان پای ثابت تیم منتخب هفته است و آنقدر خوب می‌درخشد و بازی می‌کند که نمی‌توان از کنار نام او به سادگی عبور کرد؛ ستاره سرعتی پرسپولیس این هفته مقابل آلومینیوم، بسته کاملی از یک بازیکن گلزن و گلساز را به نمایش گذاشت و نقش اول را در پیروزی شاگردان یحیی ایفا کرد. او با زوج‌سازی جدید این‌بار در کنار شهریار مغانلو، بارها دفاع آلومینیوم اراک را به هم ریخت و هم گلزنی کرد و هم گل ساخت تا با شایستگی نامش در جمع بازیکنان منتخب هفته جای گیرد.

 

 

مهاجمان

امیرارسلان مطهری(استقلال)

تنها بازیکن تعویضی هفته که به تیم منتخب هفته رسید، چرا که تعویض طلایی فرهاد مجیدی در دیدار با سایپا همانی بود که فرهاد می‌خواست و ورق بازی را به سود استقلال برگرداند؛ او هم تبحر خود در پنالتی‌ زدن را به سرمربی استقلال نشان داد و این‌گونه اولین گل را زد و سپس با شوت تماشایی از پشت محوطه، بر کارنامه فوق‌العاده‌اش در این هفته مُهر تایید زد تا در کمتر از 20 دقیقه بازی کردن برای استقلال، بهترین بازیکن زمین شناخته شده و حتی فراتر از آن نامش به تیم منتخب هفته برسد چرا که او بدون‌شک یکی از بهترین بازی‌های خود در ترکیب استقلال در لیگ بیستم داشت و در کمال شایستگی نام او به عنوان یکی از بازیکنان برتر هفته یاد می‌شود.

 

 

سجاد شهباززاده(سپاهان)

آقای گل لیگ بیستم دوباره موتور گلزنی‌اش را روشن کرد، او برای دست‌نیافتنی‌شدن رکوردش در هفته‌های پایانی و به حداقل رسیدن شانس رقبا، دوبار مقابل صنعت نفت آبادان این هفته گلزنی کرد و هم‌چنین یک پاس گل زیبا به محمدرضا حسینی داد تا پس از چند هفته خاموشی در ترکیب طلایی‌پوشان، کامبکی رویایی به روزهای درخشان خود بزند؛ شهباززاده مقابل نفت موفق شد به همه آن‌چه که نویدکیا خواسته بود، جامه عمل بپوشاند و با دو گل و یک پاس‌گل، فرمی فوق‌العاده را از خود در روزهای واپسین لیگ بیستم نشان داد، فرمی که تداوم چه بسا بتواند منجر به قهرمانی سپاهان شود، چرا که بدون‌شک در لیگ امسال، بیشترین تاثیر در نتایج سپاهان را سجاد شهباززاده داشته است. با نمایشی که مقابل نفت داشت، خود را نه تنها به عنوان یکی از خوب‌های سپاهان بلکه یکی از ترین‌های هفته معرفی کرد و به جمع 11 بازیکن منتخب راه پیدا کرد.

 

 

شهریار مغانلو(پرسپولیس)

همه دغدغه‌های نبود عیسی آل‌کثیر مقابل آلومینیوم، با درخشیدن شهریار مغانلو به دست فراموشی سپرده شد؛ او با بهترین فرم خود، توانست جای خالی آل‌کثیر را پر کند و زوجی موفق را با مهدی ترابی بسازد؛ مغانلو یک گل روی پاس ترابی زد و یک پاس دیدنی پشت‌پا برای گلزنی ترابی ساخت تا در شبی که از ناحیه سر دچار آسیب شد و بارها از سوی دفاع آلومینیوم متوقف شد تا گلزنی نکند، زمینه‌ساز پیروزی شاگردان یحیی گل‌محمدی شود و در آستانه دربی، این‌چنین قوت قلبی به گل‌محمدی بدهد. مغانلو آنقدر مقابل آلومینیوم خوب بود تا نام او به مانند زوجش در این مسابقه یعنی مهدی ترابی، در جمع 11 بازیکن برتر هفته نوشته شود و یکی از بازیکنان برگزیده هفته قلمداد شود.

 

منبع:ورزش سه

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

۵ بازیکن کرونایی استقلال مشخص شدند

منتشر شده

در

توسط

اسامی ۵ بازیکن استقلال که مبتلا به ویروس کرونا شدند، مشخص شد.

 باشگاه استقلال دیروز (دوشنبه) اعلام کرد که نتیجه تست کرونای تعداد زیادی از بازیکنان و اعضای کادر تیم فوتبال استقلال مثبت شده است.

به همین علت، نشست خبری فرهاد مجیدی پیش از بازی با پیکان به دلیل شرایط ویژه رخ داده، برگزار نشد و در ادامه نیز با تایید سازمان لیگ، دیدار دو تیم استقلال و پیکان در چارچوب مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی لغو شد.

شب گذشته (دوشنبه) سعید فتاحی، نماینده باشگاه استقلال در گفت‌وگویی تلویزیونی درباره تعداد افراد مبتلا به کرونا توضیحاتی ارائه داد و تاکید کرد که ۱۷ تن از بازیکنان تیم استقلال و یک نفر از اعضای کادر فنی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

با این حال طبق پیگیری خبرنگار ایسنا، اسامی ۵ بازیکن تیم فوتبال استقلال که مبتلا به ویروس کرونا شده‌اند، مشخص شد. بر این اساس کوین یامگا، مهدی مهدی‌پور، امیرحسین حسین‌زاده، سیاوش یزدانی و روزبه چشمی از جمله افرادی هستند که میان بازیکنان استقلال به کرونا مبتلا شده‌اند.

نام افراد دیگری که در استقلال مبتلا به کرونا شده‌اند، مشخص نشده و مسئولان سازمان لیگ نیز بر این باور هستند که اسامی متبلایان محرمانه است و نباید منتشر شود! این در حالی است که در فوتبال دنیا و در میان بازیکنان مطرح و حرفه‌ای فوتبال، اسامی بازیکنان مبتلا به کرونا در تیم‌ها به طور کامل مشخص شده و در این رابطه شفاف‌سازی می‌شود.

 

ادامه مطلب

ورزشی

شناخت کامل حریفان فولاد و سپاهان ایران در لیگ قهرمانان آسیا

منتشر شده

در

توسط

قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد و تیم فوتبال سپاهان با صدرنشین فعلی لیگ ستارگان قطر و قهرمان فصل گذشته لیگ ازبکستان هم‌گروه شد.

 قرعه‌کشی فصل ۲۰۲۲ لیگ قهرمانان آسیا با حضور دو نماینده ایران یعنی سپاهان و فولاد برگزار شد تا این دو تیم حریفان خود را در مرحله گروهی بشناسند. سپاهان به عنوان نایب قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران با تیم‌های الدحیل قطر، پاختاکور ازبکستان، برنده پلی‌آف التعاون عربستان و الجیش سوریه هم‌گروه شده است و فولاد باید به مصاف تیم‌های شباب الاهلی امارات، آحال ترکمنستان و الغرافه قطر برود. هم‌چنین دو تیم استقلال و پرسپولیس به دلیل نگرفتن مجوز حرفه‌ای‌گری از این رقابت‌ها حذف شدند.

فولاد در حالی باید به مصاف شباب الاهلی برود که این تیم از دو بازیکن ایرانی یعنی احمد نوراللهی و مهدی قایدی بهره می‌برد و شناخت این دو بازیکن از سبک بازی تیم نکونام می‌تواند کار نماینده ایران را برای سقوط سخت کند. در گروه سپاهان نیز الدحیلی قرار داد که با وجود ۳ بازی بیش‌تر نسبت به السد در لیگ این ستارگان قطر، صدرنشین است و پاختاکور هم به عنوان قهرمان ازبکستان پا به این مسابقات می‌گذارد.

گروه C: فولاد ایران، شباب الاهلی امارات، آحال ترکمنستان، الغرافه قطر

شباب الاهلی

سرمربی: مهدی علی
بازیکنان کلیدی: عزیزجان گانیوف، مهدی قایدی، احمد نوراللهی، توماس اولسن
رتبه فعلی در لیگ: رده سوم با ۲۳ امتیاز
رتبه فصل قبل در لیگ: رده سوم با ۵۰ امتیاز(کمترین باخت در طول فصل)
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: حذف در مرحله گروهی فصل ۲۰۲۱
افتخارات: ۷ قهرمانی لیگ امارات، ۱۰ قهرمانی جام پادشاهی امارات، ۵ قهرمانی جام حذفی، ۵ قهرمانی سوپرکاپ امارات

آحال ترکمنستان

سرمربی: بگنچ گارایف
بازیکنان کلیدی: رسول هوجایف، سردار گلدیوف (تمام بازیکنان این تیم ترکمنستانی هستند)
رتبه فعلی در لیگ: آغاز نشده است
رتبه فصل قبل در لیگ: نایب قهرمان با ۲۹ امتیاز (لیگ ۸ تیمی)
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: نخستین حضور
افتخارات: ۶ نایب قهرمانی لیگ ترکمنستان، ۳ قهرمانی جام حذفی، یک سپورکاپ ترکمنستان

الغرافه قطر

سرمربی: آندره‌آ استراماچونی
بازیکنان کلیدی: گابریل پیرس، شیخ دیاباته، سوفیان هانی
رتبه فعلی در لیگ: رده سوم با ۲۳ امتیاز
رتبه فصل قبل در لیگ: رده چهارم با ۳۳ امتیاز
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: حذف در مرحله گروهی فصل ۲۰۱۸
افتخارات: ۷ قهرمانی در لیگ ستارگان قطر، ۷ قهرمانی در جام امیر قطر، ۳ قهرمانی جام حذفی، ۲ قهرمانی سوپرکاپ قطر

گروه D: سپاهان ایران، الدحیل قطر، پاختاکور ازبکستان، برنده پلی‌آف التعاون عربستان و الجیش سوریه

الدحیل قطر

سرمربی: لوییز کاسترو
بازیکنان کلیدی: توبی آلدروایرلد، ادمیلسون، نام تائه هی، اولونگا(آقای گل فصل پیش لیگ قهرمانان آسیا)
رتبه فعلی در لیگ: صدرنشین با ۳۲ امتیاز(۳ بازی بیشتر از السد ۳۱ امتیازی)
رتبه فصل قبل در لیگ: نایب قهرمان با ۴۷ امتیاز
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: حذف در مرحله گروهی
افتخارات: ۷ قهرمانی در لیگ قطر، ۳ قهرمانی در جام حذفی، ۲ قهرمانی در سوپرکاپ قطر

پاختاکور ازبکستان

سرمربی: پیتر هیوسترا
بازیکنان کلیدی: ارن دردیوک، دراگان چران، سردار رشیدوف، ایگور کریمتس
رتبه فعلی در لیگ: هنوز آغاز نشده است
رتبه فصل قبل در لیگ: قهرمان با ۶۰ امتیاز
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: حذف در مرحله گروهی فصل ۲۰۲۱
افتخارات: ۱۴ قهرمانی لیگ ازبکستان، ۱۳ قهرمانی جام حذفی

 

ادامه مطلب

ورزشی

اجناس ورزشی

منتشر شده

در

توسط

تولید کننده لباس های رزمی  مانند تکواندو کاراته نینجوتسو جودو و ووشو تک فروشی و عمده

لباس تکواندو

اگر شما هم به ورزش تکواندو علاقه دارید و می خواهید مجموعه ای از لباس های تکواندو یکی را برای خود خریداری کنید  اما به دلیل تنوع زیاد مدل ها و قیمت ها در خرید این لباس ورزشی مشکل دارید نگران نباشید در تولیدی پارس رزم میتوانید  مدل خود را انتخاب کنید. انواع مختلفی از مدل و جنس وجود دارد که مناسب اقلیم ورزشکار و سن و سال تکواندو کار هست و قیمت و کیفیت های متفاوت در خرید لباس تکواندو.

 

برای خرید لباس تکواندو باید توجه داشته باشید مدت و فصلی که میخواهید کار کنید را در نظر بگیرد البته  قیمت و کیفیت مهم است ممکن است باشگاه ورزشی که میروید آرم و علامت خود را داشته باشد همچنین رشته ای که میخواهید واردش شوید انواع لباس تکواندو کبریتی لباس تکواندو زنبوری و لباس تکواندو فلامنت و کج راه را از تولیدی رزمی که با توجه به نکات بالا می توانید لباس تکواندو مورد علاقه خود را خریداری کنید. برای سهولت کار شما لیستی از ارزان ترین با کیفیت ترین و پرفروش ترین لباس های تکواندو موجود در بازار را گردآوری کرده ایم. 

فرم یا پومسه در واقع تعداد فرضی مشت و لگد به ترتیب منطقی و هدفمند است که در پاسخ به حمله مهاجمان ساختگی در حین تمرینات ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد. به این ترتیب تکواندو در این رشته آموزش می بیند و هم در سطح منطقه ای و هم در سطح بین المللی اجرا و برگزار می شود این فرم لباس رزمی مخصوص دارد.

سبک کیورگی: این سبک بیشتر رزمی است و در سه دور دو دقیقه ای انجام می شود. در این مسابقه یک داور در وسط زمین و چهار داور دیگر در سراسر زمین به مسابقه دید دارند و رای می دهند می کنند. به این ترتیب بازیکن باید از تجهیزاتی مانند ساق محافظ هوگو و کلاه استفاده کند. ضربه گیر هوگو از قفسه سینه و شکم ورزشکار در برابر ضربه محافظت می کند.

سبک هان ماندانگ در واقع ، این یک سبک رایج در تکواندو است که در آن آنها سخت تلاش می کنند تا چیزها را بشکنند و در جمع خانوادگی تکواندو جز سبک دفاع شخصی محسوب میشود استفاده کنند. در تمرینات فکری ، بازیکن طیف وسیعی از مهارت ها را نشان می دهد. در این مسابقات ، هنگام پخش آهنگ ، بازیکن باید تکنیک های ابتکاری زیادی را نشان دهد همراه با شکستن اشیا با ضربات متفاوت.

لباس نینجا

لباس نینجا از کفش گرفته تا کلاه و زره ، تا در سایه و تاریکی تا دشمن نتواند آنها را بیند و جلب توجه نکنند همه و سایل استتار و تیره و تاریک بودند. با حمله ناگهانی یا بدون جلب توجه نگهبانان سوزن مسموم را از راه دور به طرف طعمه پرتاب کرده و سپس فرار کنید.

حتی کفش ها از پارچه ساخته شده اند تا حرکت صاف انجام شود. توری و گره همه از الیاف طبیعی ساخته شده اند و هیچ چیز براق و آزاردهنده ای در مورد این لباس وجود ندارد.

این لباس را به دور بدن می پیچند و با چند کمربند می بندند تا در جایی آویزان نشود و گیر نکند و دست و پا بسته نشود. علاوه بر این فضای کافی برای مخفی کردن مهمات مانند شمشیر ، تیغ سمی ، غذا و دارو برای زنده ماندن یا بیدار ماندن در طول روز فراهم می کند تنوع سلاح یک نینجا از هر رشته رزمی دیگری بالاتر هست.

این لباس برای مردان و زنان یکسان است. زنان نینجا به دلیل اندام کوچک وزن سبک و انعطاف پذیری بالای بدن خود وارد ورودی های غیر معمول مانند پنجره ها می شوند و به قسمت های کوچک یا فضاها و دیوارهای باریک صعود می کنند ویژگی های خاصی داشتند.

نینجاهای مرد به دلیل بدن عضلانی بزرگ و استخوان های اسکلتی در نبرد تن به تن شکستن درها یا کمک به نینجاهای زن برای بالا رفتن از برج ها و قلعه ها موثرتر بودند.

یک نینجا می تواند روزها بدون خواب و غذا کمین بماند. او در یک لحظه خاص منتظر حمله شگفت انگیز خود است. در گذشته دانش نینجا مخفی و مخفی نگه داشته می شد و از معلم به دانش آموز منتقل می شد هر استادی رموز سری و فوق محرامنه خود را به شاگردش انتقال میداد.

امروزه این تکنیک ها به عنوان هنرهای رزمی نین جوتسو  شناخته می شوند که هنر ورزشی پنهانی می باشد. دانش آموزان برای استفاده از شمشیر تیغ و سلاح های مختلف آموزش می بینند. آنها همچنین تکنیک های نبرد تن به تن را یاد می گیرند.

در آن زمان گروه دیگری به نام سامورایی وجود داشت که آموزش یکپارچه تری داشتند اما چون به شجاعت جوانمردی و مردانگی اعتقاد داشتند از شمشیر سر به صورت رو در رو استفاده میکردند و خیانت میکردند.

 آنها توسط نخبگان انتخاب شده بودند و در نظر مردم وفادار و محترم بود و چون نینجا برای کشتن سامورایی استخدام شده بود مردم از نینجا متنفر بودند.

D:\Tasvir-aks\pars_razm\1.jpeg

لباس های نینجا باید تیره ، نامرئی و راحت باشند و بهتر است ترفندهای نینجا را انجام دهید. می توانید یک لباس نینجا بدون یقه سیاه یک شلوار مشکی و یک لباس مشکی کرکی تهیه کنید.

همچنین به روسری مشکی ، روبان مشکی ، کفش مشکی ، پیراهن آستین بلند مشکی و دستکش مشکی نیاز دارید. برای ساخت محافظ رنگ ، چهار پیراهن قرمز یا مشکی تهیه کنید ، بعلاوه لوازم جانبی نینجا مانند ستاره های جعلی و لباس نینجا شما بسیار خوب خواهد بود 09199375077.

یقه اسکی مشکی یا سفید را با شلوارهای شش جیبی مستقیم و کمی گشاد ست کنید. سایر جزئیات مهم لباس سیاه و سفید را انتخاب کنید. اگر شلوار شش جیب مشکی ندارید ، جوراب شلواری مشکی ، شلوار جین راست یا شلوار چسبان را امتحان کنید  پوشاک رزمی پارس رزم.

لباس کاراته

سبک وزن این معمولاً وزن لباس دانش آموزان است و وقتی وارد کلاس کاراته می شوند این لباس را برای شروع به آنها داده می شود. برای خرید آنها باید هزینه کمتری بپردازید و آنها با کمترین کیفیت ساخته می شوند. با این حال برخی از متخصصان نیز از این نوع لباس ها در تمرینات روزانه خود استفاده می کنند.

وزن متوسط: این لباس کاراته بین وزن خنکی و کیفیت تعادل خاصی برقرار می کنند. لباس های کاراته در این دسته می توانند بیشتر از لباس های سبک استفاده شوند و در تولید کنندگان مختلف محبوبیت بیشتری دارند. قابل تهیه از 100٪ پنبه و پنبه/پلی استر.

وزن سنگین: دسته وزن سنگین لباس کاراته برای مسابقات ، مسابقات و مربیان استفاده می شود. پارچه های سنگین مقاومت بالایی دارند و برای برش و پردازش بسیار مناسب هستند محکم و برای حرکات نمایشی کاتا با صدای پارچه بسیار مناسب هستند و در این دسته از هر دو نوع پارچه استفاده می شود اما وزنه های سنگین معمولاً با پارچه های 100٪ پنبه ای همراه است.

برنامه های اکثر تولید کنندگان بر اساس قد و وزن است برای انتخاب اندازه لباس مناسب ابتدا باید قد و سپس محدوده وزن خود را روی میز پیدا کنید. اگر قد و وزن شما کاملاً روی میز نیست ، باید محدوده نزدیک به آن را انتخاب کنید اگر دارای شکم هستید سایز بزرگتر را گرفته سپس قد شلوار را کوتاه می کنید در تولیدی پارس رزم 0234510497.

D:\Tasvir-aks\pars_razm\2.jpeg

نکته 1: اگر قد شما بلندتر و وزن شما کمتر از قد شماست ، لباسها را با توجه به قد خود انتخاب کنید ، در این حالت فقط لباسها برای شما کمی گشاد ، اما اندازه مناسب شما هستند.

نکته 2: اگر اضافه وزن دارید ، لباس ها را با توجه به وزن خود انتخاب کنید ، در این صورت اندازه مناسب را انتخاب کرده اید و شلوار شما فقط کمی بلندتر می شود و می توانید به راحتی آنها را کوتاه کنید.

نکته 3: اگر به دنبال لباس هایی برای بزرگسالان هستید ، حتما یک یا دو سایز را انتخاب کنید. تجربه نشان می دهد که همیشه بهتر است در اندازه بزرگتر خرید کنید و می توانید با کمی تغییر از آن استفاده کنید.

هنگام انتخاب لباس ، این نکات استاندارد لباس کاراته را در نظر بگیرید تا بتوانید اندازه آنها را بهتر درک کنید.

لباس کنگفو

لباس کنگفو از دو قسمت بالاتنه کت و پایین تنه شلوار با مچ بسته ساخته شده است. هردو طرف کت مساوی و روی هم نیستند و با بند و دکمه بسته میشن آرم اژدها شمشیر از نماد های آن هستند بهترین و سبکترین جنس برای انجام حرکات فلامنت هست که ماه نیز همان را عرضه میکنیم.

لباس کونگ فو مناسب با انجام حرکات رزمی طراحی شده که قدرت  و سرعت ضربات را تاب بیاورد و انعطاف نیز داشته باشد تا انواع حرکات دست و پا و کششی را ورزشکار انجام دهد. پیراهن کنگفو عرضه شده در پارس رزم شامل شال سرخ نیز هست

قیمت لباس های کونگ فو در تولیدی ما نسبت به سایر تولیدی ها مناسبتر است زیرا از نخ و گلدوزی شده و از پارچه مرغوب و بادوام تهیه شده است.

کلمه کنگ فو مربوط به هنرهای رزمی چین است  در مکانی به نام معبد شائولین سرچشمه گرفت، جایی که راهبان برای سلامت کونگ فو یا محافظت شخصی کار می کردند.

معبد شائولین یک مکان بودایی بود که در سال 377 قبل از میلاد در استان هاینان چین ساخته شد. در سال 527 قبل از میلاد، یک شاهزاده بودایی به نام بودیسم یا دا مو از معبدی در چین برای آموزش دین بازدید کرد و راهبان آن مکان را ضعیف و بیمار دید.

دامو برای بالا بردن قوای راهبان خود را به مدت 9 سال در اتاقی حبس کرد تا فکر کند. این در نهایت باعث پیدایش یی جینجینگ، یک سری تمرینات الهام بخش و پرانرژی یا هنرهای رزمی شائولین شد.

از لحاظ تاریخی، کونگ فو بخش عمده ای از آموزش دانشمندان و رهبران دولتی در چین بوده است. چینی ها برای ورزش ارزش قائل هستند زیرا احساس می کنند کونگ فو به آنها احترام، صبر، فروتنی و اخلاق می آموزد.

خیلی از آمریکایی ها معتقدند که کونگ فو یک هنر رزمی مانند تکواندو، جودو یا آکودو است. اما در واقع کونگ فو شامل صدها سبک از هنرهای رزمی چینی است که برخی از آنها شامل مشت بزرگ، پنجه عقاب و تاگیکان است.

سبک چینی کونگ فو یا چنگال عقاب آنگ جو پای یکی از قدیمی ترین، کامل ترین و توسعه یافته ترین سبک های شائولین در زبان چینی است و به دلیل قدرت، پرتاب و فشار بالا شهرت دارد.

الگوی پنجه عقاب در سال 1130 زمانی که مغول ها به چین یورش بردند و ژنرال یو فی این روش را از اسقف شائولین آموخت ظاهر شد. این سیستم جنگ از طریق راهبان شائولین در معبد شائولین به شاگردان آنها در طول سالها گسترش یافت.

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها