کد خبر : 203220
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۹

دانلود زیرنویس انیمیشن Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem 2003 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem 2003 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem 2003 یک انیمیشن علمی تخیلی موزیکال و بزرگسالان محصول سال ۲۰۰۳ است. این فیلم به عنوان یک همراه بصری برای Discovery، دومین آلبوم استودیویی دفت پانک عمل می کند. Interstella 5555 داستان ربوده شدن و نجات یک گروه موسیقی پاپ بین ستاره ای

دانلود زیرنویس انیمیشن Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem 2003 یک انیمیشن علمی تخیلی موزیکال و بزرگسالان محصول سال ۲۰۰۳ است. این فیلم به عنوان یک همراه بصری برای Discovery، دومین آلبوم استودیویی دفت پانک عمل می کند. Interstella 5555 داستان ربوده شدن و نجات یک گروه موسیقی پاپ بین ستاره ای را روایت می کند. این فیلم توسط Toei Animation به کارگردانی Kazuhisa Takenouchi و سرپرستی Leiji Matsumoto تولید شد. فیلم فاقد دیالوگ و حداقل جلوه های صوتی است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس انیمیشن Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem 2003 - بلو سابتايتل

زیرنویس انیمیشن Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem 2003 نکات اصلی داستان با آهنگ های دفت پانک در آلبوم دیسکاوری آنها همزمان است. در یک سیاره بیگانه، یک گروه در حال نواختن برای تماشاچیان پرجمعیت است. اکتاو نوازنده کیبورد، آرپگیوس گیتاریست، باریل درامر و استلا نوازنده باس (“One More Time”). یک نیروی نظامی به سیاره زمین حمله می کند و گروه (“آیرودینامیک”) را می رباید.

یک خلبان فضایی به نام شپ دیده می شود که بیرون از کشتی گیتار شکل خود مشغول به کار است، سپس به داخل می رود. او از رویای خود در مورد استلا با یک تماس پریشان در مورد آدم ربایی منقطع می شود و آدم ربایان را از طریق یک کرم چاله تعقیب می کند و در آنجا روی زمین سقوط می کند (“عشق دیجیتال”).

گروه به یک مرکز زیرزمینی برده می‌شود، جایی که خاطرات آن‌ها روی دیسک‌ها حذف می‌شود و پوست آبی‌شان تغییر می‌کند تا شبیه انسان شوند. آنها مجهز به دستگاه های کنترل ذهن هستند که در داخل عینک آفتابی پنهان شده اند (“سخت تر، بهتر، سریع تر، قوی تر”). اسیر آنها، ارل دی دارکوود، به عنوان مدیر آنها ظاهر می شود و آنها را به عنوان یک گروه جدید به نام The Crescendolls معرفی می کند که جهان را در طوفان می برد (“Crescendolls”). این شهرت معایب خود را دارد زیرا اعضای خسته گروه مجبور به امضای مقادیر زیادی از مواد بازاریابی هستند. در همین حال، شپ راه خود را به شهر پیدا می کند و متوجه می شود که چه اتفاقی برای گروه افتاده است (“Nightvision”).

در طول یک کنسرت استادیوم، شپ با یک جت پک به داخل پرواز می کند و یک پرتو به سمت هر یک از اعضای گروه شلیک می کند و همه آنها را از کنترل ذهن به جز استلا رها می کند. در این فرار، شپ به طور مرگبار زخمی می شود و محافظان دارک وود مشخص می شوند که اندرویدی (“ابر قهرمانان”) هستند.

زیرنویس انیمیشن Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem 2003 - بلو سابتايتل

زیرنویس Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem 2003 استلا که هنوز تحت کنترل دارکوود است، کارتی با آدرس خانه دارکوود به نام Darkwood Manor پیدا می کند که آن را در لباس خود پنهان می کند. او را به مراسم “جایزه رکورد طلایی” می برند، جایی که کرسندول ها رکورد طلا را از آن خود می کنند. باریل در بین تماشاگران پنهان می شود و استلا را با پرتو آزاد می کند و آنها با کمک اکتاو فرار می کنند («High Life»). گروه به شپ باز می‌گردند، که هویت واقعی خود را قبل از مرگش فاش می‌کند (“چیزی درباره ما”). آنها شپ را دفن می کنند و روح او به فضا می رود. در حین رانندگی، آنها از کارتی استفاده می کنند که استلا قبلاً گرفته بود تا راه خود را به Darkwood Manor بیابند و تصمیم می گیرند (“Voyager”) تحقیق کنند.

در حین کاوش در عمارت Darkwood، گروه راه خود را به یک اتاق مخفی می‌یابد، که در آن مجله‌ای را پیدا می‌کنند که نقشه‌های Darkwood را فاش می‌کند. او در حال ربودن نوازندگان از جهان های مختلف برای به دست آوردن 5555 صفحه طلا است که با آنها می تواند بر جهان حکومت کند. دارک‌وود آنها را دستگیر می‌کند و تلاش می‌کند تا استلا را قربانی کند تا مراسم را کامل کند، اما آرپگیوس موفق می‌شود آخرین رکورد طلا را در شکافی بیندازد و دارک‌وود آن را به ورطه دنبال می‌کند که مشخص می‌شود پر از گدازه است و ظاهراً او را می‌کشد. سربازان پیاده او به دنبال او می آیند و آنها را نیز می کشند (“Veridis Quo”). گروه برای بازیابی دیسک های حافظه به شرکت ضبط برمی گردد. اکتاو مخفیانه وارد می شود تا آنها را بدزدد، اما در حین فرار از ساختمان، توسط یک نگهبان مورد توجه قرار می گیرد و پوستش به حالت آبی خود (“مدار کوتاه”) باز می گردد.

مقامات کشتی شپ را پیدا می کنند و عملیاتی را برای بازگرداندن کرسندول ها به حالت عادی و بازگرداندن کوارتت به سیاره اصلی خود (“رو در رو”) انجام می دهند. در راه بازگشت به کرم چاله، روح دارک وود ظاهر می شود و به کشتی حمله می کند. روح شپ نیز ظاهر می شود و با دارک وود مبارزه می کند که آنها را آزاد می کند. گروه به سیاره خود بازمی گردد تا تحسین زیادی را به دست آورد و مجسمه شپ (“خیلی طولانی”) برپا می شود. در پایان به طور ضمنی گفته می شود که کل داستان رویای پسر جوانی بوده است که از آلبوم دیسکاوری و اسباب بازی های اتاقش الهام گرفته شده است.

زیرنویس انیمیشن Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem 2003 - بلو سابتايتل

ایده ساخت یک فیلم بلند برای تجسم Discovery در اولین جلسات ضبط آلبوم به وجود آمد. مفهوم دافت پانک برای داستان شامل ادغام داستان علمی تخیلی با فرهنگ صنعت سرگرمی بود. این دو در ابتدا یک فیلم لایو اکشن با مضامین غلبه بر ظلم و شورش علیه ماشین زندگی را در نظر گرفته بودند. پس از کنار گذاشتن رویکرد لایو اکشن، چندین سبک انیمیشن قبل از اینکه به قهرمان دوران کودکی دفت پانک، لیجی ماتسوموتو بپردازیم، در نظر گرفته شد.

مفهوم فیلم بیشتر با همکار دفت پانک سدریک هروت توسعه یافت و بنگلتر و هروت فیلمنامه را نوشتند. تیمی متشکل از Daft Punk، Hervet، Pedro Winter و Gildas Loaec از طریق ارتباط در Toshiba EMI به Toei Animation معرفی شدند. این فیلمنامه در ژوئیه 2000 به توکیو آورده شد به این امید که فیلم را با ماتسوموتو بسازد، که متذکر شد که او به نوبه خود از فیلمسازان فرانسوی الهام گرفته است. پس از اینکه ماتسوموتو به عنوان ناظر بصری به تیم ملحق شد، با شینجی شیمیزو برای تولید انیمیشن و کازوهیسا تاکنوچی برای کارگردانی فیلم تماس گرفته شد. با هماهنگی ترجمه Tamiyuki “Spike” Sugiyama، تولید در اکتبر 2000 آغاز شد و در آوریل 2003 به پایان رسید. دفت پانک تقریباً ماهانه به توکیو رفت و آمد داشت و Toei استوری‌بردها را تولید می کرد. گفته می شود هزینه این فیلم 4 میلیون دلار بوده است.

چهار قسمت اول از این فیلم در 31 اوت 2001 در جریان “Tonami Midnight Run: Special Edition” در Cartoon Network نمایش داده شد. Cartoon Network بعداً این قسمت‌ها را به‌عنوان بخشی از پروژه کوتاه‌مدت Toonami Reactor (که بعداً با نام Toonami Jetstream احیا شد) به صورت آنلاین میزبانی کرد. در دسامبر 2003، Interstella 5555 همراه با آلبوم Daft Club منتشر شد، که برای تبلیغ فیلم و ارائه ریمیکس‌های منتشر نشده قبلی از قطعات آلبوم Discovery، نسخه بلوری این فیلم در سپتامبر 2011 منتشر شد و حاوی بسته‌بندی آثار هنری مشابه است. .

بسیاری از عناصر مشترک در داستان‌های ماتسوموتو، مانند رمانتیسم فداکاری نجیب و یادآوری دوستان از دست رفته، در Interstella 5555 ظاهر می‌شوند. دفت پانک در مصاحبه‌ای فاش کرد که کاپیتان هارلوک در دوران کودکی‌شان تأثیر زیادی بر آنها داشته است. آنها همچنین اظهار داشتند: “موسیقی که ما می سازیم باید در مقطعی تحت تاثیر نمایش هایی بوده باشد که در دوران کودکی ما تماشا می کردیم.”

زیرنویس Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem 2003 - بلو سابتايتل

این فیلم با استقبال خوب منتقدان مواجه شد. Rotten Tomatoes بر اساس 7 نقد (6 مثبت، 1 منفی) امتیاز 86٪ را به فیلم می دهد. بی‌بی‌سی به این فیلم چهار ستاره از پنج ستاره داد و گفت که این فیلم یک «تصویر دیداری و شنیداری با نسبت‌های بین کهکشانی» است.  MovieMartyr.com گفت که این فیلم “بهترین فیلم انیمیشن ساخته شده در سال 2003 و گواهی واقعی برای هنر ممکن در دو رسانه بسیار متفاوت است.” نشان می‌دهد که چقدر می‌توان موسیقی را با انیمیشن ترکیب کرد تا داستانی جذاب بسازد.»

Empire گفت که فیلم “بسیار خوب است اگر گروه را دوست دارید – با تعدادی کارتون که بالای آلبوم Discovery آنها پخش می شود، پذیرفته خواهید شد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها