با ما همراه باشید

مقالات فیلم و سریال

دانلود زیرنویس سریال Ranking of Kings 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس سریال Ranking of Kings 2021 رتبه بندی پادشاهان یک مجموعه مانگای فانتزی ژاپنی است که توسط سوسوکه توکا نوشته و تصویر شده است. از ماه می 2017 از طریق وب‌سایت Manga Hack ارسال شده توسط کاربر Echoes به صورت آنلاین پخش شده است و در دوازده جلد tankōbon توسط Enterbrain جمع‌آوری شده است. یک مجموعه تلویزیونی انیمه اقتباسی توسط Wit Studio در اکتبر 2021 در بلوک برنامه‌نویسی Noitamina تلویزیون فوجی به نمایش درآمد.

Ranking of Kings (TV Series 2021– ) - IMDb

زیرنویس سریال Ranking of Kings 2021 داستان در مورد شازده کوچولویی به نام بوجی است که ناشنوا اما بیش از هر چیز ساده لوح است، زیرا با وجود انتقادات فراوان مردمش در مورد به سلطنت رسیدن، او تمام تلاش خود را می کند و آرزوی تبدیل شدن به بزرگترین پادشاه را دارد. یک روز، او با Kage (سایه)، بازمانده یک قبیله قاتل از بین رفته، ملاقات می کند که با وجود ساکت بودن بوجی و تمایل به ایجاد صدا، حرف های او را می فهمد.

قهرمان اصلی داستان و اولین شاهزاده پادشاهی Bosse. او که ناشنوا و کوچک به دنیا آمده بود، توسط بسیاری در داخل کاخ و پادشاهی آشکارا مورد تمسخر و تحقیر قرار گرفت. بوجی علیرغم ناتوانی اش آرزو دارد مانند پدرش پادشاهی قدرتمند شود و همیشه سعی می کند لبخند را در مقابل دیگران حفظ کند. او به دلیل مهربانی خود (که متحدان غیرمنتظره زیادی را برای او به ارمغان آورده است)، سخت کوشی و شهود، که به او اجازه می دهد لب ها را بخواند و بداند مردم چه می گویند معروف است. او همچنین دارای چابکی فوق العاده و توانایی طفره رفتن غیر متعارف برای پادشاهانی است که تمایل به تکیه بر قدرت دارند و مانند همه اعضای نژاد او در برابر سم غیر قابل نفوذ است. پس از تاجگذاری دایدا، او و کاگه راهی سفر شدند.

آخرین بازمانده از قبیله سایه و همراه بوجی. کیج که در یک قبیله قاتل به دنیا آمد، یک کودک خردسال بود که شاهد کشته شدن تمام خانواده‌اش توسط پادشاهی بود. او متعاقباً فرار کرد و توسط یک اراذل مورد سوء استفاده قرار گرفت که در نهایت او را برای باج خود فروخت. کاج که با روش خشن دنیا خشمگین شده بود، سپس با استفاده از توانایی های قبیله خود برای امرار معاش از طریق دزدی بزرگ شد. او سرانجام با بوجی ملاقات می کند و از مهربانی و موقعیت او متاثر می شود و متعهد می شود که دوست وفادار او باشد. او توسط Bebin وظیفه دارد تا بوجی را در سفر آنها دنبال کند و از آنها محافظت کند.

Ranking of Kings - The Fall 2021 Preview Guide - Anime News Network

زیرنویس Ranking of Kings 2021 برادر ناتنی کوچکتر بوجی، پسر ملکه هیلینگ و پادشاه فعلی. او مانند بوجی سخت کوش و انعطاف پذیر است، اما دارای رگه ای از غرور و تکبر در قدرت خود است که به نظر می رسد پدرشان را به خود جذب کند. در اعماق وجود او پنهانی به برادرش حسادت می کند که معتقد است بدون هیچ تلاشی توانسته محبت همه و مقام پادشاهی را به دست آورد. در زمان منتهی به تاج گذاری، دایدا توسط یک آینه جادویی دستکاری می شود و به زور ظرف تناسخ Bosse ساخته می شود.
ملکه، مادر دایدا و نامادری بوجی. او قبلاً نسبت به بوجی دوست‌داشتنی‌تر و دوست‌داشتنی‌تر بود، اما پس از تولد دایدا شخصیتی سخت‌گیرانه‌تر و عملی‌تر در رابطه با امور سلطنتی اتخاذ کرد و در نهایت بوجی را برای حکومت نامناسب دانست. علیرغم انتقاد شدید از بوجی، او به اندازه پسر تولدش ارزش زیادی برای او قائل است، و اغلب انرژی زیادی برای التیام جراحات وارده به او صرف می کند. او به بوجی اجازه می دهد تا با Domas و Hokuro به سفر خود برود و مقصد آنها را خانه والدینش قرار دهد.
بزرگترین شمشیرباز در پادشاهی Bosse، که سبک شمشیر خود نشان دهنده قدرت پادشاه Bosse است. او به عنوان معلم بوجی تعیین شد و در حالی که شاهزاده را بسیار ارزشمند می داند، تصمیم گرفت که هرگز قدرتی معادل پدرش نداشته باشد و از او دست کشید. در تلاش برای تایید مجدد وفاداری خود به یک ارباب، او با دایدا بیعت می‌کند و با هل دادن بوجی به درون حفره‌ی دنیای زیرین تلاش می‌کند تا او را ترور کند. او که با پشیمانی غلبه می کند، بعداً دست راست خود را قطع می کند و هوکورو را از اعدام نجات می دهد و قصد دارد او را برای قوی تر شدن آموزش دهد.

Ranking of Kings (TV Series 2021– ) - IMDb

معلم دایدا که عمیقاً به ارباب خود اهمیت می دهد و به جلوگیری از نفوذ مرگبار آینه جادویی کمک کرده است. او یک خنجر خمیده، شوریکن و رام کننده مار است. به دستور دایدا، او سعی کرد آپئاس را ترور کند اما ظاهراً توسط او کشته شد و در زمین غرق شد و محل نگهداری او نامعلوم ماند. او کاگه را می فرستد تا بوجی را همراهی کند و به او کمک کند قوی تر شود.
یک فرمانده بی بیان به نام ” نیزه پادشاه ” که به شدت به شاه Bosse وفادار است. زمانی که مردی ترسو بود، زیر نظر میرانجو با هیولاها تمرین کرد و عنوان فعلی خود را به دست آورد. او با Magic Mirror کار کرد تا هوشیاری Bosse را به بدن دایدا منتقل کند.
مرد بزرگی به نام “سپر ملکه” که از هیلینگ محافظت می کند. او در ابتدا به عنوان “نیزه پادشاه” خدمت کرد، اما بعداً به نگهبانی از ملکه جدید، هیلینگ منصوب شد. در ابتدا، او از این تصمیم ناراحت بود اما بعداً این فرصت به او داده شد تا تصمیم بگیرد که آیا هیلینگ ارزش محافظت از او را دارد یا خیر. اگر رئیس این کار را نکند، در موقعیت خود تجدید نظر خواهد کرد.
یک شوالیه رده پایین که پس از اینکه بوجی پس از مرگ مادرش به او دلداری داد، عمیقاً از او مراقبت می کند. به او دستور داده شد در سفر بوجی را همراهی کند و مراقب مراقبت شخصی او باشد، زیرا تنها شوالیه ای بود که زبان اشاره را می دانست. پس از خیانت دوماس، غرور او به عنوان یک شوالیه و وفاداری به بوجی او را وادار می کند تا به پادشاهی بازگردد و جان خود را برای اطلاع هیلینگ از این خبر به خطر می اندازد. او درست قبل از اعدام توسط دوماس نجات می یابد و برای قوی تر شدن تحت آموزش قرار می گیرد.

 

 

مقالات فیلم و سریال

دانلود زیرنویس سریال Vampire in the Garden 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس سریال Vampire in the Garden 2022 این یک زمستان طولانی برای بشر بوده است که پس از شکست در جنگ بزرگ علیه خون آشام ها، از محل تسلط خود سرنگون شده است.

What is Vampire in the Garden about on Netflix?

زیرنویس سریال Vampire in the Garden 2022 یک ایالت-شهر کوچک که توسط دیواری عظیم از نور محافظت می شود، به یکی از آخرین سنگرهای نژاد بشر تبدیل شده است – رهبران آن مصمم به بازپس گیری کنترل بر دنیایی که از دست داده اند، هستند.

Vampire in the Garden | Official Trailer | Netflix - YouTube

زیرنویس Vampire in the Garden 2022 اما در درون دیوارهای ظالمانه شهر، مومو جوان رویای همزیستی مسالمت آمیز با بزرگترین دشمن انسان ها را در سر می پروراند. در طرف دیگر، ملکه خون آشام فاین، که زمانی عاشق یک انسان بود، تصمیم گرفته است که میدان جنگ را ترک کند.

Wit Studio's Vampire in the Garden Anime Reveals New Trailer Ahead of May  16 Premiere - Anime Corner
دانلود زیرنویس خون آشام در باغ این دو که از سوی هم نوع خود به عنوان خیانتکار دیده می شوند، در طی یک نبرد وحشیانه دیگر با یکدیگر برخورد سرنوشت سازی دارند. آنها با هم سفری را در جستجوی “بهشت” آغاز می کنند، یک باغ آرمانگرایانه صلح که داستان های قدیمی درباره آن زمزمه می کنند، اما هیچ کس تا به حال ندیده است…

ادامه مطلب

مقالات فیلم و سریال

دانلود زیرنویس سریال Muv-Luv Alternative 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس سریال Muv-Luv Alternative 2021 جهان در جنگی ناامیدانه و سه دهه ای علیه بتا – گونه ای بیگانه که در سال 1973 به سیاره زمین حمله کرد، غرق شده است. در میان این هرج و مرج، دانش آموز دبیرستانی به نام Takeru Shirogane ناگهان از یک کابوس وحشتناک بیدار می شود و در آنجا می بیند.

Muv-Luv Alternative Episode 1: Release Date & Spoilers - OtakuKart

زیرنویس سریال Muv-Luv Alternative 2021 بشر در شکست مطلق بلافاصله پس از آن، او متوجه می شود که رویای او چیزی بیش از خاطرات زندگی اش در یک جهان جایگزین نبوده است. در آن خاطرات، پروژه Alternative V اجرا می‌شود که صدها هزار نفر را به عنوان آخرین راه‌حل برای حفظ بشریت به فضا می‌فرستد، در حالی که میلیاردها دلار باقی‌مانده روی زمین را به سرنوشتی بی‌رحمانه رها می‌کند.

Muv-Luv Alternative Anime Reveals Character Design & Voice Actors for Yuuko  Kouzuki, Marimo Jinguuji, Kasumi Yashiro, & More

زیرنویس Muv-Luv Alternative 2021 تاکرو که آرزوی تغییر این آینده تلخ را دارد، به یک پایگاه نظامی در یوکوهاما می پیوندد، جایی که اتفاقا دبیرستان سابق او بوده است. در آنجا، او موفق می شود معاون فرمانده و رهبر پروژه آلترناتیو IV، پروفسور یوکو کوزوکی، را متقاعد کند که از وقوع Alternative V جلوگیری کند.

Muv-Luv Alternative Episode 6 Review & Recap: Transfer Experiment

برای اطمینان از موفقیت Alternative IV، Takeru باید ماشین‌های انسان‌نمای غول‌پیکر جنگنده‌های سطحی تاکتیکی (TSF) را در کنار دیگر دانشجویان خود خلبان کند. با این حال، او تنها دو ماه فرصت دارد تا آموزش خود را تکمیل کند و از دانش جزئی خود در مورد آینده استفاده کند – مبادا تراژدی بعدی اتفاق بیفتد.

ادامه مطلب

مقالات فیلم و سریال

دانلود زیرنویس سریال Clark 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس سریال Clark 2022 در نتفلیکس یک سریال جدید در ژانرهای جنایی، هیجان انگیز و کمدی است. بر اساس جنایات واقعی کلارک اولوفسون که به طور مستقیم با “سندرم استکهلم” مرتبط است. بیل اسکارسگارد در نقش اصلی بازی می کند و به سادگی بی نقص است. بررسی کامل سریال کلارک ما را اینجا بخوانید و تمام 6 قسمت را در نتفلیکس بیابید!

Clark (2022) – Review | Netflix Crime Series | Heaven of Horror

زیرنویس سریال Clark 2022 همچنین، او زمانی که بخواهد واقعاً یک افسونگر است، که توضیح می دهد که چرا او مردی است که مستقیماً با “سندرم استکهلم” مرتبط است. و چرا با سه زن مختلف شش فرزند دارد. بیل اسکارسگارد در نقش اصلی بازی می کند و به سادگی بی نقص است.

همانطور که قبلا ذکر شد، بیل اسکارسگارد در نقش اصلی این سریال نتفلیکس عالی است. در بسیاری از قسمت های اول، او بامزه و جذاب است، در حالی که یک جنایتکار کوچک است که معمولاً فقط هر چیزی را که به دستش می رسد می دزدد. او تمایل دارد که خشن نباشد و معمولاً هنگام تلاش برای فرار «فقط» خودش صدمه می بیند.

بعدها، او کمتر جذاب است زیرا ناامیدی و ناتوانی او در عملکرد به عنوان یک شهروند “عادی” غیرممکن می شود. در طول سریال، فلاش بک هایی هم به دوران کودکی او می شود. در ابتدا، نسبتاً عادی به نظر می رسد، اما با هر بار فلاش بک، تاریک تر و وحشیانه تر می شود. موقعیت های مشابه بارها و بارها نشان داده می شود، اما هر بار به حقیقت کودکی او نزدیک می شویم.

همچنین، در زندگی عادی بزرگسالی خود، او حتی در یک نقطه (برای یکی از جشن های تولد فرزندش) لباس دلقک می پوشد، که با توجه به نقش او در “Pennywise” بسیار خنده دار است. با این حال او در این سریال نتفلیکس اصلا ترسناک نیست. یا در واقع، ترسناک است که ببینیم او همچنان اشتباهات مشابه را تکرار می کند و در عین حال خسته تر و جذاب تر می شود!

یک چیز خنده دار که تبدیل به یک شوخی در حال اجرا می شود، این واقعیت است که او سریع ترین عاشق جهان است. چیزی که او ممکن است باکره ها را متقاعد کند کاملا طبیعی است، اما زنان دیگر از عملکرد او در رختخواب بسیار غافلگیر شده اند.

Clark | Official Teaser | Netflix - YouTube

زیرنویس Clark 2022 در حالی که کلارک قطعا در مورد سندرم استکهلم نیز هست، سریال به طور کلی درباره این موضوع نیست. در واقع، این تنها قسمت 4 است که دزدی از بانک را پوشش می دهد که در نهایت منجر به جذب برخی از گروگان ها به جذب افسون کلارک اولوفسون و مقابله با پلیس شد.

چیزی که بعداً «سندرم استکهلم» نام گرفت و خود کلارک در اظهارنظرش باید «سندرم اولوفسون» نامیده می‌شد. و من قطعاً می توانم تصور کنم که او این را بیان کند زیرا بسیار دقیق است. این سریال درباره کلارک اولوفسون است، به همین دلیل است که کل حادثه “سندرم استکهلم” فقط یک فصل است. و با اینکه جالب است، بقیه چیزها هم همینطور است!

برای افرادی که به زبان سوئدی (یا زبان‌های نوردیک) صحبت می‌کنند، شنیدن صحبت کردن او به انگلیسی با لهجه سنگین سوئدی نیز بسیار خنده‌دار است. و بسیاری از کلمات سوئدی در ترکیب. البته، بیل اسکارسگارد به خوبی انگلیسی صحبت می کند، بنابراین فقط باید تاکید کرد که این بخشی از روش های جذاب کلارک اولوفسون بود. هر کاری که نمی توانست انجام دهد، هنوز تمام تلاشش را می کرد.

همچنین، تقریباً تمام شخصیت‌های سوئدی در طول سریال انگلیسی (با موفقیت متفاوت) صحبت می‌کنند، بنابراین به یک لایه کاملاً سرگرم‌کننده تبدیل می‌شود.

Jonas Åkerlund خالق و کارگردان این سریال نتفلیکس است که به نظر می رسد مسابقه ای ساخته شده در بهشت باشد. برش‌های سریع و سبک سریع او برای داستان زندگی کلارک اولوفسون کاملاً کار می‌کند و در عین حال فضا را برای جزئیات عمیق‌تر و تاریک‌تر باز می‌کند. Jonas Åkerlund (مانند دیوید فینچر و بسیاری دیگر) به عنوان کارگردان موزیک ویدیو شروع کرد. در واقع او هنوز هم موزیک ویدیوهای زیادی می سازد.

Clark Trailer Shows Bill Skarsgård as a Notorious Swedish Criminal

از موزیک ویدیوی ممنوعه شده توسط ام تی وی The Prodigy برای “Smack My Bitch Up” و “Ray of Light” مدونا. به علاوه مجموعه‌ای از تولیدات برای بیانسه، متالیکا، U2، لیدی گاگا، رامشتاین و غیره. همچنین، او درام ترسناک جنایی واقعی Lords of Chaos (2018) را در سال 2018 ساخت.

به طور کلی، این سریال نتفلیکس هم بسیار خنده دار- عود- خنده دار است و هم به جنبه های تاریک کمدی نیز می رود. این یک سریال جنایی، هیجان انگیز، کمدی است که بر اساس جنایت واقعی ساخته شده است، اما بیشتر، پرتره مردی است که اغلب بزرگتر از زندگی بوده است. این یک داستان بسیار خوش ساخت و فوق العاده سرگرم کننده است.

همچنین، در حالی که به کلارک اولوفسون خواهید خندید زیرا او فردی بامزه و سرگرم کننده است، باید از توانایی های او هم منزجر و هم شوکه شوید. چیزی که بیل اسکارسگارد در برجسته کردن آن بسیار عالی عمل می کند – به خصوص وقتی صحبت از نحوه رفتار او با دوستان و معشوقه هایش می شود.

جنبه های زیادی برای این مرد وجود دارد و هیچ کدام برای این سریال نتفلیکس مخفی نیست. پس برای جذابیت او سخت نگیرید، زیرا او بدون جنبه های تاریک نیست!

سریال درام تخیلی کلارک مردی را که پشت عبارت «سندرم استکهلم» در سفر زندگی‌اش دنبال می‌کند، در حالی که تمام سوئد را فریب داد تا با وجود چندین فقره قاچاق مواد مخدر، اقدام به قتل، حمله، سرقت و ده‌ها بانک، عاشق او شوند. سرقت ها این سریال بر اساس حقایق و دروغ‌هایی که در زندگی‌نامه کلارک اولوفسون و به کارگردانی یوناس اکرلوند فاش شده است، برداشتی تخیلی از یکی از بحث‌برانگیزترین شخصیت‌های تاریخ معاصر سوئد ارائه می‌کند.

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها