با ما همراه باشید

مقالات فیلم و سریال

دانلود زیرنویس سریال The Crown 2016 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس سریال The Crown 2016 یک مجموعه تلویزیونی درام تاریخی است که درباره سلطنت ملکه الیزابت دوم است که توسط پیتر مورگان خلق و نوشته شده و توسط Left Bank Pictures و Sony Pictures Television برای نتفلیکس تهیه شده است. مورگان آن را از فیلم درام خود ملکه (2006) و به ویژه نمایشنامه صحنه ای خود به نام تماشاچی (2013) توسعه داد. فصل اول دوره ازدواج الیزابت با فیلیپ، دوک ادینبورگ، در سال 1947 تا از هم پاشیدگی نامزدی خواهرش پرنسس مارگارت با کاپیتان گروه پیتر تاونسند در سال 1955 را در بر می گیرد. فصل دوم از بحران سوئز در سال 1956 تا بازنشستگی را پوشش می دهد. نخست وزیر هارولد مک میلان در سال 1963 و تولد پرنس ادوارد در سال 1964. فصل سوم از 1964 تا 1977 شامل دو دوره نخست وزیری هارولد ویلسون است و کامیلا شاند را معرفی می کند. فصل چهارم از سال 1979 تا اوایل دهه 1990 را در بر می گیرد و شامل دوران تصدی مارگارت تاچر به عنوان نخست وزیر و ازدواج شاهزاده چارلز با لیدی دایانا اسپنسر است. فصل‌های پنجم و ششم که سریال را به پایان می‌رسانند، دوران سلطنت ملکه را تا قرن بیست و یکم پوشش می‌دهد.

برای هر یک از افزایش‌های دو فصلی، بازیگران جدید نقش‌ها را پر می‌کنند تا روند پیری را در بازه‌های زمانی به تصویر کشیده شوند. کلر فوی در دو فصل اول ملکه را در کنار مت اسمیت در نقش شاهزاده فیلیپ و ونسا کربی در نقش پرنسس مارگارت به تصویر می کشد. برای فصل سوم و چهارم، اولیویا کولمن به عنوان ملکه، توبیاس منزیس در نقش شاهزاده فیلیپ و هلنا بونهام کارتر در نقش پرنسس مارگارت به عهده می گیرند. همچنین جاش اوکانر در نقش شاهزاده چارلز به بازیگران فصل سوم اضافه شده است. در فصل چهارم، بازیگران جدید عبارتند از اما کورین در نقش لیدی دایانا اسپنسر و گیلیان اندرسون در نقش مارگارت تاچر. ایملدا استونتون، جاناتان پرایس و لزلی منویل به ترتیب جانشین کولمن، منزیس و بونهام کارتر در دو فصل پایانی خواهند شد، در حالی که دومینیک وست و الیزابت دبیکی به ترتیب نقش پرنس چارلز و پرنسس دایانا را بازی خواهند کرد. فیلمبرداری در استودیو Elstree در Borehamwood، Hertfordshire، با فیلمبرداری لوکیشن در سراسر بریتانیا و بین المللی انجام می شود. فصل اول در 4 نوامبر 2016 توسط نتفلیکس، فصل دوم در 8 دسامبر 2017، سوم در 17 نوامبر 2019، و فصل چهارم در 15 نوامبر 2020 منتشر شد. فصل پنجم در نوامبر 2022 پیش بینی می شود. از سال 2020، بودجه تخمینی تولید The Crown 260 میلیون دلار گزارش شده است که آن را به یکی از گران‌ترین سریال‌های تلویزیونی تبدیل کرده است.

The Crown به دلیل بازیگری، کارگردانی، نویسندگی، فیلمبرداری و ارزش های تولیدی مورد ستایش منتقدان قرار گرفته است، اگرچه نادرستی های تاریخی آن به ویژه در فصل چهارم مورد انتقاد قرار گرفته است. جوایز متعددی دریافت کرده است، از جمله در مجموع شصت و سه نامزدی جایزه امی Primetime برای چهار فصل اول، برنده بیست و یک مورد، از جمله سریال درام برجسته برای فصل چهارم، و هفت جایزه برای بازیگران. این سریال همچنین دو بار برنده جایزه گلدن گلوب برای بهترین سریال تلویزیونی – درام، در مراسم 74 و 78، با برنده های بازیگری اضافی برای فوی، کولمن، کورین، اوکانر و اندرسون شده است.

THE CROWN Season 1 TRAILER (2016) New Netflix Series - YouTube

زیرنویس سریال The Crown 2016 زندگی ملکه الیزابت دوم را از عروسی او در سال 1947 با فیلیپ، دوک ادینبورگ، تا اوایل قرن 21 به تصویر می‌کشد.

فصل اول وقایع تا سال 1955 را به تصویر می‌کشد که وینستون چرچیل از سمت نخست‌وزیری استعفا داد و خواهر ملکه، پرنسس مارگارت، تصمیم گرفت با پیتر تاونسند ازدواج نکند. فصل دوم بحران سوئز در سال 1956 را پوشش می دهد که منجر به بازنشستگی نخست وزیر آنتونی ادن شد. بازنشستگی نخست وزیر هارولد مک میلان در سال 1963 به دنبال رسوایی ماجرای پروفومو. و تولد شاهزاده ادوارد در سال 1964.

فصل سوم شامل سال‌های 1964 تا 1977 است که با انتخاب هارولد ویلسون به عنوان نخست‌وزیر شروع می‌شود و با جشن نقره‌ای ملکه پایان می‌یابد،   همچنین دوران نخست‌وزیری ادوارد هیث را پوشش می‌دهد. کامیلا شاند نیز معرفی شده است. فصل چهارم در دوره نخست وزیری مارگارت تاچر از سال 1979 تا 1990 می گذرد و همچنین بر لیدی دایانا اسپنسر تمرکز دارد.

در نوامبر 2014، اعلام شد که نتفلیکس قرار است نمایشنامه صحنه 2013 The Audience را در یک سریال تلویزیونی اقتباس کند. پیتر مورگان، که در سال 2006 فیلم ملکه و نمایشنامه را نوشت، فیلمنامه نویس اصلی تاج است. کارگردانان فصل اول استفان دالدری، فیلیپ مارتین، جولیان جارولد و بنجامین کارون هستند. فصل اول ده قسمتی گران ترین درام تولید شده توسط نتفلیکس و Left Bank Pictures تا به امروز بود که حداقل 100 میلیون پوند هزینه داشت. فصل دوم سفارش داده شد، با این سریال در نظر گرفته شده که شصت قسمت را در شش فصل پخش کند. در اکتبر 2017، “تولید اولیه” در فصل سوم و چهارم پیش بینی شده آغاز شده بود، و در ژانویه بعد، نتفلیکس تایید کرد که سریال برای فصل های سوم و چهارم تمدید شده است.

در ژانویه 2020، مورگان اعلام کرد که سریال برای فصل پنجم و آخرین تمدید شده است. مورگان در صحبت با پایان دادن به این سریال با پنج فصل، پس از اینکه قرار بود شش فصل به طول بینجامد، در حین ساخت داستان های فصل پنجم، گفت: “برای من مشخص شده است که این زمان و مکان عالی برای توقف است”. نتفلیکس و سونی از تصمیم مورگان حمایت کردند. با این حال، در ژوئیه 2020، نتفلیکس اعلام کرد که این سریال فصل ششم را همانطور که در ابتدا در نظر گرفته شده بود دریافت خواهد کرد. مورگان گفت زمانی که خط داستانی برای فصل پنجم مورد بحث قرار گرفت، “به زودی مشخص شد که برای رعایت غنا و پیچیدگی داستان، باید به پلان اصلی برگردیم و شش فصل را انجام دهیم.” او افزود که دو فصل پایانی آن‌ها را قادر می‌سازد تا «دوره‌ی مشابه را با جزئیات بیشتری پوشش دهند».

در نوامبر 2014، کلر فوی برای به تصویر کشیدن ملکه الیزابت دوم وارد مذاکره شد. در می 2015، ونسا کربی در حال مذاکره برای به تصویر کشیدن پرنسس مارگارت بود. در ژوئن 2015، جان لیتگو در نقش وینستون چرچیل و مت اسمیت در نقش شاهزاده فیلیپ انتخاب شدند، در حالی که فوی به عنوان ملکه الیزابت دوم تایید شد. ویکتوریا همیلتون، جرد هریس و آیلین اتکینز نیز در فصل اول بازی کردند.

The Crown (TV Series 2016– ) - IMDb

زیرنویس The Crown 2016 تهیه‌کنندگان کرانه چپ اظهار داشتند که اسمیت برای دو فصل اول بیشتر از فوی دستمزد دریافت می‌کرد، تا حدی به دلیل شهرت او در Doctor Who.  این امر منجر به اختلاف حقوق بین جنسیتی شد، از جمله ایجاد طوماری که از اسمیت خواسته شده بود تفاوت بین حقوق خود و فوی را به صندوق دفاع قانونی Time’s Up اهدا کند. بانک چپ بعداً از فوی و اسمیت به دلیل قرار دادن آنها “در مرکز یک طوفان رسانه ای… بدون تقصیر خودشان” عذرخواهی کرد. بانک چپ همچنین تصریح کرد که آنها “مسئول بودجه و دستمزد هستند؛ بازیگران از اینکه چه کسی چه چیزی را دریافت می کند، آگاه نیستند و نمی توانند شخصاً در قبال دستمزد همکاران خود مسئول شناخته شوند”. آن‌ها افزودند که از «حرکت برابری جنسیتی در فیلم و تلویزیون حمایت می‌کنند و [میلند] با کمپین بریتانیایی Time’s Up صحبت کنند و [از قبل] با Era 50:50 صحبت می‌کردند، گروهی که برای برابری جنسیتی روی پرده و صحنه کار می‌کرد. سوزان مکی، مدیر خلاق بانک چپ، خاطرنشان کرد که در آینده هیچ بازیگری بیش از بازیگر نقش ملکه دستمزد نخواهد گرفت. با توجه به این جنجال، فوی “از علاقه به داستان تعجب نکرد] به این معنا که این یک درام تحت رهبری زنانه بود. من تعجب نمی کنم که مردم [داستان] را دیدند و گفتند: “اوه، این کمی است. عجیب است. اما من می دانم که مت همان احساسی را دارد که من دارم، اینکه عجیب است که خود را در مرکز [داستانی] بیابید که به خصوص آن را نخواسته اید.” “خوشحالم که حل شد و [تهیه کنندگان] آن را جبران کردند زیرا این چیزی بود که باید اتفاق می افتاد.” هالیوود ریپورتر خاطرنشان کرد که مشخص نیست اسمیت به چه چیزی اشاره می کند حل شده است، زیرا نتفلیکس و بانک چپ توضیح بیشتری نداده بودند. فوی بعداً گزارش‌هایی مبنی بر اینکه او حقوق معوقه دریافت کرده بود را به عنوان «کاملاً صحیح» توصیف کرد.

تهیه‌کنندگان نقش‌های ادامه‌دار را با بازیگران مسن‌تر هر دو فصل، با جلوتر رفتن جدول زمانی، بازسازی کردند. در اکتبر 2017، اولیویا کولمن در نقش ملکه الیزابت دوم برای فصل سوم و چهارم انتخاب شد. در ژانویه 2018، هلنا بونهام کارتر و پل بتانی در حال مذاکره برای به تصویر کشیدن پرنسس مارگارت و شاهزاده فیلیپ، به ترتیب، برای این فصل بودند. با این حال، تا پایان ماه، بتانی به دلیل زمان مورد نیاز مجبور به ترک تحصیل شد. در پایان مارس 2018، توبیاس منزیس در نقش شاهزاده فیلیپ برای فصل سوم و چهارم انتخاب شد. در اوایل ماه مه 2018، تایید شد که بونهام کارتر در کنار جیسون واتکینز به عنوان نخست وزیر هارولد ویلسون انتخاب شده است. ماه بعد، بن دنیلز به عنوان تونی آرمسترانگ-جونز برای فصل سوم انتخاب شد، همراه با پیوستن ارین دوهرتی به مجموعه در نقش پرنسس آن. یک ماه بعد، جاش اوکانر و ماریون بیلی به ترتیب در نقش شاهزاده چارلز و ملکه مادر برای فصل سوم و چهارم انتخاب شدند. در اکتبر 2018، امرالد فنل در نقش کامیلا شاند انتخاب شد. در دسامبر 2018، چارلز دنس در نقش لوئیس مونتباتن انتخاب شد. در آوریل 2019، اما کورین در نقش لیدی دایانا اسپنسر برای فصل چهارم انتخاب شد. جیلیان اندرسون که از ژانویه 2019 شایعه شده بود در حال مذاکره برای ایفای نقش مارگارت تاچر در فصل چهارم است، در سپتامبر 2019 رسماً برای این نقش تایید شد.

در ژانویه 2020، ایملدا استونتون به عنوان جانشین کولمن به عنوان ملکه در فصل پنجم اعلام شد، و نقش او در فصل آخر در جولای گزارش شد.  همچنین در جولای 2020، لسلی منویل به عنوان نقش پرنسس مارگارت اعلام شد، و ماه بعد، جاناتان پرایس و الیزابت دبیکی به ترتیب در نقش شاهزاده فیلیپ و دایانا، شاهزاده خانم ولز انتخاب شدند. در اکتبر 2020، دومینیک وست در حال مذاکره برای ایفای نقش شاهزاده چارلز بود. انتخاب بازیگران او در آوریل 2021 تایید شد، زمانی که تاریخ شروع تولید فصل پنجم اعلام شد. در ژوئن 2021، جانی لی میلر به عنوان جان میجر انتخاب شد. در همان ماه، اولیویا ویلیامز طی مصاحبه ای تایید کرد که به عنوان کامیلا پارکر بولز برای فصل پنجم و ششم سریال به بازیگران پیوسته است.  در ژوئیه 2021، مارسیا وارن بازیگر در طول فیلمبرداری در نقش ملکه الیزابت، ملکه مادر به بازیگران پیوست. در همان ماه، انتخاب کلودیا هریسون در نقش پرنسس آن نیز تایید شد. در سپتامبر 2021، خالد عبدالله برای بازی در نقش دودی فاید اعلام شد و سلیم داو نقش محمد الفاید را بازی خواهد کرد. در اواخر همان ماه، تایید شد که تیموتی دالتون برای نقش پیتر تاونسند انتخاب شده بود. در ژانویه 2022، همایون سعید برای نقش دکتر حسنات خان انتخاب شد.

جست و جوی بازیگران برای نقش پرنس ویلیام و شاهزاده هری نوجوان در فصل ششم در مارس 2022 آغاز شد. بازیگر جدید شاهزاده ویلیام جایگزین سنان وست، که در نقش شاهزاده ویلیام جوان برای فصل پنجم انتخاب شده بود، با دیگر بازیگران جدید انتخاب می شود. برای فصل پنجم انتظار می رود برای فصل ششم باقی بماند. در آوریل 2022، یک فراخوان بازیگری برای کاترین میدلتون جوان ارسال شد تا در فصل ششم به تصویر کشیده شود.

The Crown (TV Series 2016– ) - IMDb

تخمین زده می شود که 25 درصد از فصل اول در استودیو الستری در بورهام وود، هرتفوردشایر فیلمبرداری شد و بقیه در محل فیلمبرداری شد و در مجموع 152 روز طول کشید. مجموعه‌هایی برای اتاق‌های خصوصی، فضای داخلی یک جت خصوصی، اتاق کابینت، و نمای بیرونی خیابان داونینگ شماره 10، در استودیو الستری ساخته شد، در حالی که خانه لنکستر، پارک ورثام و خانه ویلتون به عنوان دو برابر استفاده شد. کاخ باکینگهام. کلیسای جامع الی و کلیسای جامع وینچستر به معنای کلیسای وست مینستر بودند، در حالی که مکان‌ها در آفریقای جنوبی دو برابر کنیا بود. مکان‌های اضافی در بریتانیا شامل قلعه بلووار، عمارت Waddesdon، کاخ Eltham، کالج نیروی دریایی سلطنتی، سالن گلداسمیت، فرودگاه شورهام، قلعه New Slains، قلعه Balmoral، Cruden Bay، Lyceum Theatre، Loseley است. پارک، خانه هتفیلد، داکیارد تاریخی چتم،  کلیسای جامع ساوتوارک، خانه آردوریکیه، خانه انگلفیلد، کالج ولینگتون، راه‌آهن مرکزی بزرگ (راه‌آهن میراث) و املاک گلنفشی. فیلمبرداری فصل دوم در اوایل اکتبر 2016 آغاز شد. هر قسمت از دو فصل اول برای حدود 22 روز فیلمبرداری می شود که هر قسمت برای تولید آن حدود 5 میلیون پوند هزینه دارد. فیلمبرداری فصل سوم در جولای 2018 آغاز شد، و در فوریه 2019 به پایان رسید. فیلمبرداری فصل چهارم در آگوست 2019 آغاز شد و در مارس 2020 به پایان رسید.  مکان‌های تیراندازی مورد استفاده برای دو برابر کردن تنظیمات خارجی شامل منچستر (نیویورک)، مالاگا و آلمریا (سیدنی و سایر مکان‌های استرالیا)، و همچنین آتلانترا، کادیز (Mustique) بود. فیلمبرداری فصل پنجم در جولای 2021 آغاز شد. وقفه سال در فیلمبرداری بین پایان فصل چهار و شروع فصل پنجم در برنامه تولید سریال گنجانده شده بود و به همه گیری COVID-19 مربوط نمی شد. در 16 فوریه 2022، اقلامی که قبلاً در تولید سریال استفاده می‌شد، از سه وسیله نقلیه به سرقت رفتند، که اکثر آنها «ارزش محدودی برای فروش مجدد» داشتند، اما «به‌عنوان قطعاتی برای صنعت فیلم بریتانیا ارزشمند هستند». فیلمبرداری فصل ششم در آگوست 2022 آغاز خواهد شد.

اجرای مجدد برداشتن ریه سرطانی شاه جورج ششم، که در ابتدا توسط سر کلمنت پرایس توماس انجام شد، توسط پانکاج چانداک، متخصص جراحی پیوند در بیمارستان گای لندن، تحقیق و برنامه ریزی شد. Chandak و تیم جراحی او سپس بخشی از صحنه واقعی فیلمبرداری شده برای نمایش شدند. مدل جراحی شاه جورج ششم برای استفاده به عنوان کمک آموزشی به موزه آسیب شناسی گوردون در کینگز کالج لندن اهدا شد.

در آوریل 2022، گزارش شد که نتفلیکس و بانک چپ در حال گفتگوهای مقدماتی در مورد پیش درآمد این مجموعه بودند. اعتقاد بر این است که این سریال تقریباً 50 سال را در بر می گیرد که با مرگ ملکه ویکتوریا در سال 1901 شروع می شود و در حوالی عروسی ملکه الیزابت در سال 1947 به پایان می رسد. طبق گزارش ها، این سریال همچنین دوره سلطنت چهار پادشاه را پوشش می دهد که در طول دوره حکومت می کردند. آن دوره: ادوارد هفتم، جرج پنجم، ادوارد هشتم و جرج ششم.

مقالات فیلم و سریال

دانلود زیرنویس سریال Vampire in the Garden 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس سریال Vampire in the Garden 2022 این یک زمستان طولانی برای بشر بوده است که پس از شکست در جنگ بزرگ علیه خون آشام ها، از محل تسلط خود سرنگون شده است.

What is Vampire in the Garden about on Netflix?

زیرنویس سریال Vampire in the Garden 2022 یک ایالت-شهر کوچک که توسط دیواری عظیم از نور محافظت می شود، به یکی از آخرین سنگرهای نژاد بشر تبدیل شده است – رهبران آن مصمم به بازپس گیری کنترل بر دنیایی که از دست داده اند، هستند.

Vampire in the Garden | Official Trailer | Netflix - YouTube

زیرنویس Vampire in the Garden 2022 اما در درون دیوارهای ظالمانه شهر، مومو جوان رویای همزیستی مسالمت آمیز با بزرگترین دشمن انسان ها را در سر می پروراند. در طرف دیگر، ملکه خون آشام فاین، که زمانی عاشق یک انسان بود، تصمیم گرفته است که میدان جنگ را ترک کند.

Wit Studio's Vampire in the Garden Anime Reveals New Trailer Ahead of May  16 Premiere - Anime Corner
دانلود زیرنویس خون آشام در باغ این دو که از سوی هم نوع خود به عنوان خیانتکار دیده می شوند، در طی یک نبرد وحشیانه دیگر با یکدیگر برخورد سرنوشت سازی دارند. آنها با هم سفری را در جستجوی “بهشت” آغاز می کنند، یک باغ آرمانگرایانه صلح که داستان های قدیمی درباره آن زمزمه می کنند، اما هیچ کس تا به حال ندیده است…

ادامه مطلب

مقالات فیلم و سریال

دانلود زیرنویس سریال Muv-Luv Alternative 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس سریال Muv-Luv Alternative 2021 جهان در جنگی ناامیدانه و سه دهه ای علیه بتا – گونه ای بیگانه که در سال 1973 به سیاره زمین حمله کرد، غرق شده است. در میان این هرج و مرج، دانش آموز دبیرستانی به نام Takeru Shirogane ناگهان از یک کابوس وحشتناک بیدار می شود و در آنجا می بیند.

Muv-Luv Alternative Episode 1: Release Date & Spoilers - OtakuKart

زیرنویس سریال Muv-Luv Alternative 2021 بشر در شکست مطلق بلافاصله پس از آن، او متوجه می شود که رویای او چیزی بیش از خاطرات زندگی اش در یک جهان جایگزین نبوده است. در آن خاطرات، پروژه Alternative V اجرا می‌شود که صدها هزار نفر را به عنوان آخرین راه‌حل برای حفظ بشریت به فضا می‌فرستد، در حالی که میلیاردها دلار باقی‌مانده روی زمین را به سرنوشتی بی‌رحمانه رها می‌کند.

Muv-Luv Alternative Anime Reveals Character Design & Voice Actors for Yuuko  Kouzuki, Marimo Jinguuji, Kasumi Yashiro, & More

زیرنویس Muv-Luv Alternative 2021 تاکرو که آرزوی تغییر این آینده تلخ را دارد، به یک پایگاه نظامی در یوکوهاما می پیوندد، جایی که اتفاقا دبیرستان سابق او بوده است. در آنجا، او موفق می شود معاون فرمانده و رهبر پروژه آلترناتیو IV، پروفسور یوکو کوزوکی، را متقاعد کند که از وقوع Alternative V جلوگیری کند.

Muv-Luv Alternative Episode 6 Review & Recap: Transfer Experiment

برای اطمینان از موفقیت Alternative IV، Takeru باید ماشین‌های انسان‌نمای غول‌پیکر جنگنده‌های سطحی تاکتیکی (TSF) را در کنار دیگر دانشجویان خود خلبان کند. با این حال، او تنها دو ماه فرصت دارد تا آموزش خود را تکمیل کند و از دانش جزئی خود در مورد آینده استفاده کند – مبادا تراژدی بعدی اتفاق بیفتد.

ادامه مطلب

مقالات فیلم و سریال

دانلود زیرنویس سریال Clark 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس سریال Clark 2022 در نتفلیکس یک سریال جدید در ژانرهای جنایی، هیجان انگیز و کمدی است. بر اساس جنایات واقعی کلارک اولوفسون که به طور مستقیم با “سندرم استکهلم” مرتبط است. بیل اسکارسگارد در نقش اصلی بازی می کند و به سادگی بی نقص است. بررسی کامل سریال کلارک ما را اینجا بخوانید و تمام 6 قسمت را در نتفلیکس بیابید!

Clark (2022) – Review | Netflix Crime Series | Heaven of Horror

زیرنویس سریال Clark 2022 همچنین، او زمانی که بخواهد واقعاً یک افسونگر است، که توضیح می دهد که چرا او مردی است که مستقیماً با “سندرم استکهلم” مرتبط است. و چرا با سه زن مختلف شش فرزند دارد. بیل اسکارسگارد در نقش اصلی بازی می کند و به سادگی بی نقص است.

همانطور که قبلا ذکر شد، بیل اسکارسگارد در نقش اصلی این سریال نتفلیکس عالی است. در بسیاری از قسمت های اول، او بامزه و جذاب است، در حالی که یک جنایتکار کوچک است که معمولاً فقط هر چیزی را که به دستش می رسد می دزدد. او تمایل دارد که خشن نباشد و معمولاً هنگام تلاش برای فرار «فقط» خودش صدمه می بیند.

بعدها، او کمتر جذاب است زیرا ناامیدی و ناتوانی او در عملکرد به عنوان یک شهروند “عادی” غیرممکن می شود. در طول سریال، فلاش بک هایی هم به دوران کودکی او می شود. در ابتدا، نسبتاً عادی به نظر می رسد، اما با هر بار فلاش بک، تاریک تر و وحشیانه تر می شود. موقعیت های مشابه بارها و بارها نشان داده می شود، اما هر بار به حقیقت کودکی او نزدیک می شویم.

همچنین، در زندگی عادی بزرگسالی خود، او حتی در یک نقطه (برای یکی از جشن های تولد فرزندش) لباس دلقک می پوشد، که با توجه به نقش او در “Pennywise” بسیار خنده دار است. با این حال او در این سریال نتفلیکس اصلا ترسناک نیست. یا در واقع، ترسناک است که ببینیم او همچنان اشتباهات مشابه را تکرار می کند و در عین حال خسته تر و جذاب تر می شود!

یک چیز خنده دار که تبدیل به یک شوخی در حال اجرا می شود، این واقعیت است که او سریع ترین عاشق جهان است. چیزی که او ممکن است باکره ها را متقاعد کند کاملا طبیعی است، اما زنان دیگر از عملکرد او در رختخواب بسیار غافلگیر شده اند.

Clark | Official Teaser | Netflix - YouTube

زیرنویس Clark 2022 در حالی که کلارک قطعا در مورد سندرم استکهلم نیز هست، سریال به طور کلی درباره این موضوع نیست. در واقع، این تنها قسمت 4 است که دزدی از بانک را پوشش می دهد که در نهایت منجر به جذب برخی از گروگان ها به جذب افسون کلارک اولوفسون و مقابله با پلیس شد.

چیزی که بعداً «سندرم استکهلم» نام گرفت و خود کلارک در اظهارنظرش باید «سندرم اولوفسون» نامیده می‌شد. و من قطعاً می توانم تصور کنم که او این را بیان کند زیرا بسیار دقیق است. این سریال درباره کلارک اولوفسون است، به همین دلیل است که کل حادثه “سندرم استکهلم” فقط یک فصل است. و با اینکه جالب است، بقیه چیزها هم همینطور است!

برای افرادی که به زبان سوئدی (یا زبان‌های نوردیک) صحبت می‌کنند، شنیدن صحبت کردن او به انگلیسی با لهجه سنگین سوئدی نیز بسیار خنده‌دار است. و بسیاری از کلمات سوئدی در ترکیب. البته، بیل اسکارسگارد به خوبی انگلیسی صحبت می کند، بنابراین فقط باید تاکید کرد که این بخشی از روش های جذاب کلارک اولوفسون بود. هر کاری که نمی توانست انجام دهد، هنوز تمام تلاشش را می کرد.

همچنین، تقریباً تمام شخصیت‌های سوئدی در طول سریال انگلیسی (با موفقیت متفاوت) صحبت می‌کنند، بنابراین به یک لایه کاملاً سرگرم‌کننده تبدیل می‌شود.

Jonas Åkerlund خالق و کارگردان این سریال نتفلیکس است که به نظر می رسد مسابقه ای ساخته شده در بهشت باشد. برش‌های سریع و سبک سریع او برای داستان زندگی کلارک اولوفسون کاملاً کار می‌کند و در عین حال فضا را برای جزئیات عمیق‌تر و تاریک‌تر باز می‌کند. Jonas Åkerlund (مانند دیوید فینچر و بسیاری دیگر) به عنوان کارگردان موزیک ویدیو شروع کرد. در واقع او هنوز هم موزیک ویدیوهای زیادی می سازد.

Clark Trailer Shows Bill Skarsgård as a Notorious Swedish Criminal

از موزیک ویدیوی ممنوعه شده توسط ام تی وی The Prodigy برای “Smack My Bitch Up” و “Ray of Light” مدونا. به علاوه مجموعه‌ای از تولیدات برای بیانسه، متالیکا، U2، لیدی گاگا، رامشتاین و غیره. همچنین، او درام ترسناک جنایی واقعی Lords of Chaos (2018) را در سال 2018 ساخت.

به طور کلی، این سریال نتفلیکس هم بسیار خنده دار- عود- خنده دار است و هم به جنبه های تاریک کمدی نیز می رود. این یک سریال جنایی، هیجان انگیز، کمدی است که بر اساس جنایت واقعی ساخته شده است، اما بیشتر، پرتره مردی است که اغلب بزرگتر از زندگی بوده است. این یک داستان بسیار خوش ساخت و فوق العاده سرگرم کننده است.

همچنین، در حالی که به کلارک اولوفسون خواهید خندید زیرا او فردی بامزه و سرگرم کننده است، باید از توانایی های او هم منزجر و هم شوکه شوید. چیزی که بیل اسکارسگارد در برجسته کردن آن بسیار عالی عمل می کند – به خصوص وقتی صحبت از نحوه رفتار او با دوستان و معشوقه هایش می شود.

جنبه های زیادی برای این مرد وجود دارد و هیچ کدام برای این سریال نتفلیکس مخفی نیست. پس برای جذابیت او سخت نگیرید، زیرا او بدون جنبه های تاریک نیست!

سریال درام تخیلی کلارک مردی را که پشت عبارت «سندرم استکهلم» در سفر زندگی‌اش دنبال می‌کند، در حالی که تمام سوئد را فریب داد تا با وجود چندین فقره قاچاق مواد مخدر، اقدام به قتل، حمله، سرقت و ده‌ها بانک، عاشق او شوند. سرقت ها این سریال بر اساس حقایق و دروغ‌هایی که در زندگی‌نامه کلارک اولوفسون و به کارگردانی یوناس اکرلوند فاش شده است، برداشتی تخیلی از یکی از بحث‌برانگیزترین شخصیت‌های تاریخ معاصر سوئد ارائه می‌کند.

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها