کد خبر : 203569
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۰

دانلود زیرنویس فیلم Bimbisara 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Bimbisara 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Bimbisara 2022 زیرنویس فیلم هندی بیمبیسارا 2022 به نویسندگی و کارگردانی اولین فیلم Mallidi Vassishta است که توسط N. T. R. Arts تهیه شده است. در این فیلم Nandamuri Kalyan Ram، Catherine Tresa، Samyuktha Menon و Prakash Raj ایفای نقش می کنند. در این فیلم، پادشاه بیمبیسارا از امپراتوری تریگارتالا متعلق به

دانلود زیرنویس فیلم Bimbisara 2022 زیرنویس فیلم هندی بیمبیسارا 2022 به نویسندگی و کارگردانی اولین فیلم Mallidi Vassishta است که توسط N. T. R. Arts تهیه شده است. در این فیلم Nandamuri Kalyan Ram، Catherine Tresa، Samyuktha Menon و Prakash Raj ایفای نقش می کنند. در این فیلم، پادشاه بیمبیسارا از امپراتوری تریگارتالا متعلق به قرن پنجم قبل از میلاد از طریق سفر در زمان در دنیای امروزی فرود می آید.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Bimbisara 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Bimbisara 2022 در 500 سال قبل از میلاد، یک سرگردان و همراهش توسط گروهی از سربازان در جنگل تعقیب می شوند. همه آنها در یک فروچاله سقوط می کنند که به یک غار منتهی می شود. هنگامی که سرگردان در حال مبارزه با سربازان است، اسکلت هایی از آینه های مرموز بیرون می آیند و سربازان را به داخل خود می کشند. سرگردان برای فرار یکی از آینه ها را می شکند که دیو را از آن آزاد می کند. برای قدردانی، دیو آینه ای به فرد سرگردان هدیه می دهد که امکان سفر در زمان را فراهم می کند. در حال حاضر، شاستری با کمک جادوگر کتو تلاش می کند تا گنج Bimbisara را باز کند. با این حال، شستری زمانی کشته می شود که به طور تصادفی درب گنج را برای نجات پسرش لمس می کند. پسر بزرگ می شود و تبدیل به سوبرامانیا شاستری می شود، دکتری تحسین شده که می خواهد گنج را باز کند و آرزوی پدرش را برآورده کند. در گذشته، Bimbisara از امپراتوری Trigartala یک پادشاه بی رحم است که با مشت آهنین حکومت می کند. او پادشاهی ها را به میل خود فتح می کند و چندین هدایا از جمله Sanjeevani دریافت کرده است که می تواند مردگان را زنده کند. Bimbisara قصد دارد تا پادشاهی Asmaka را فتح کند. او پادشاه اسماکا را می کشد و شاهزاده ایرا را زندانی می کند که آنها از زانو زدن خودداری می کنند. Bimbisara سپس آینه غار را که دوست دارد دریافت می کند و آن را در اتاق خواب خود نگه می دارد.

دانلود زیرنویس فیلم بیمبیسارا 2022 روزی به دهکده ای پرهیزگار حمله می کند که از دستورات او سرپیچی می کند. او Dhanvantari، یک کتاب پزشکی را از آنها پس می گیرد و یک دختر و کشیشی را که سقوط او را پیش بینی می کنند، می کشد. بعداً، Bimbisara مورد حمله برادر دوقلوی خود Devadutta (سرگردان) قرار می گیرد که Bimbisara را به آینه هل می دهد و جای او را به عنوان امپراتور می گیرد. از طریق آینه، Bimbisara به طور ناخودآگاه در حیدرآباد امروزی در سال 2022 داخل یک کامیون فرود می آید. راننده کامیون او را به جاده می اندازد و می رود. بیمبیسارا از خواب بیدار می شود اما در دنیای امروزی گیج شده است. او بی هدف در شهر پرسه می زند و به امید بازگشت به دنیای خود به هر آینه ای که پیدا می کند می شکند. او به پلیس برده می شود، جایی که SI Vyjayanthi و پاسبان Prasadam سعی می کنند از او به نفع خود استفاده کنند. در همین حال، کیتو به شاستری اطلاع می دهد که بیمبیسارا آمده است و آنها شروع به جستجوی او می کنند. ویجایانتی و بیمبیسارا در کنفرانسی شرکت می‌کنند که در آن ویشواناندان وارما را پیدا می‌کنند که ادعا می‌کند از نوادگان بیمبیسارا است. آنها به دنبال او به جایی می روند که ویشواناندان مجسمه بیمبیسارا را افتتاح می کند. یک جرثقیل ساختمانی از کار می افتد و تیر آن در آستانه سقوط روی Bimbisara است، اما دختری که شبیه دختری است که در گذشته کشته شده است نجات می یابد.

زیرنویس فیلم Bimbisara 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Bimbisara 2022 بیمبیسارا با تغییر روحیه با دختر دوست می شود و از او مراقبت می کند. مردان شستری او را پیدا می کنند و دختر را می ربایند. Bimbisara آنها را کوبیده و دختر را نجات می دهد و اعتماد پدربزرگش Vishwanandan را جلب می کند. سپس شاستری پدر دختر را می کشد و با باج گیری از بیمبیسارا به محل گنج می رسد. شاستری خانواده دختر را گروگان نگه می دارد و دختر را در بستر مرگ می گذارد. او از Bimbisara می خواهد که گنج را باز کند و Dhanvantari را برای نجات دختر بیاورد. قحطی شدید تریگارتالا را فرا گرفته است. Devadutta خود را نشان می دهد و تصمیم می گیرد گنج را باز کند. از آنجایی که درب گنج نیاز به اثر دست و صدای بیمبیسارا برای باز شدن دارد، آنها همام را برای دور زدن آن راه اندازی می کنند. فرمانده بغیرا تصمیم می گیرد که دودوتا را بکشد و پادشاهی را به دست گیرد. زوبدا، معتمد Bimbisara، آن را می شنود. او از آینه اتاق بیمبیسارا می گذرد تا بیمبی سارا را پیدا کند و در موزه سالار یونگ فرود می آید. بیمبی سارا به دلیل تاثیر همام قادر به باز کردن گنج نیست و شاستری تا شب به او مهلت می دهد. بیمبیسارا به الهه دعا می کند تا به او فرصت بدهد.

زیرنویس فیلم بیمبیسارا 2022 زوبدا بیمبیسارا را پیدا می کند و از خیانت بغیره به او می گوید. آنها با هم به گذشته سفر می کنند. Bagheera به Devadutta حمله می کند اما Bimbisara به موقع می رسد و Bagheera را می کشد. کشیش همام را تکمیل می کند تا در را باز کند، هرچند که مقدر آن مرگ بیمبیسارا است. Bimbisara Dhanvantari و پادشاهی خود را به Devadutta می سپارد و برای نجات دختر به زمان حال باز می گردد. شاستری از دیدن بیمبیسارا که دست خالی برمی گردد عصبانی می شود. افرادش به او حمله می کنند اما بیمبیسارا آنها و کیتو را می کشد. Bimbisara لحظاتی قبل از اینکه شاستری او را بکشد مورد اصابت گلوله مرگبار قرار می گیرد. او با رفتاری که از تریگارتالا به ارمغان آورد، دختر را نجات می دهد و می میرد، درست زمانی که سانجیوانی در تریگارتالا شروع به درخشش می کند.

زیرنویس Bimbisara 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس بیمبیسارا 2022 در ژانویه 2019، Mallidi Vassishta، کارگردان اول، برای یک فیلم فانتزی تاریخی به بازیگر Nandamuri Kalyan Ram نزدیک شد، در حالی که این بازیگر برای NTR: Mahanayakudu (2019) فیلمبرداری می کرد. کالیان رام که شیفته فیلم‌های فانتزی و فولکلور در سینمای تلوگو مانند پاتالا بهیراوی (1951)، جاگادکا ویرونی کاتا (1961)، آدیتیا 369 (1991)، بهیراوا دویپام (1994) و یامادونگا (2007) بود، فیلم را پذیرفت.

این فیلم در سال 2020 با عنوان آزمایشی NKR18 اکران شد، زیرا قرار است هجدهمین فیلم کالیان رام به عنوان بازیگر اصلی باشد. کاترین ترزا، سامیوکتا منون، ونلا کیشور و سرینیواسا ردی در نقش های کلیدی انتخاب شدند.

عنوان این فیلم با نام Bimbisara در ماه مه 2021 رونمایی شد. واشیشتا اظهار داشت که این فیلم از تاریخ پادشاه Bimbisara در قرن 5 قبل از میلاد پیروی نمی کند، اما آنها شخصیت و برخی از ویژگی های او را گرفته اند. کالیان رام گفت که Bimbisara مدتی پس از نهایی شدن داستان به عنوان عنوان اقتباس شده است. در ابتدا که قرار بود فیلمی مستقل باشد، گزارش شده است که داستان به دلیل طولانی بودن به دو قسمت تقسیم شده است. البته گفته می شود تولید قسمت دوم با توجه به استقبال از فیلم اول مدتی بعد آغاز می شود.

عکاسی اصلی در سال 2020 آغاز شد. به دلیل موج دوم کووید-19 در هند به تعویق افتاد و در اواسط سال 2021 تصویربرداری از سر گرفته شد. مجموعه‌های بزرگ مربوط به پادشاهی باستان در استودیو راماکریشنا، حیدرآباد برپا شد. فیلمبرداری تا نوامبر 2021 به پایان رسید.

زیرنویس Bimbisara 2022 - بلو سابتايتل

Bimbisara در 5 اوت 2022 منتشر شد. در ابتدا قرار بود در نوامبر 2021 منتشر شود اما به دلیل همه‌گیری COVID-19 به تعویق افتاد. یک رویداد پیش از انتشار در ژوئیه 2022 در حیدرآباد با حضور برادر ناتنی کالیان رام N. T. Rama Rao Jr به عنوان مهمان برگزار شد.

حقوق جهانی این فیلم به مبلغ 15 کرور فروخته شد. UFO Moviez حق پخش فیلم را برای شمال هند به دست آورده است. در آندرا پرادش و تلانگانا، فیلم توسط دیل راجو توزیع می شود.

Bimbisara نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد. منتقدی از تایمز هند به این فیلم 3.5 از 5 ستاره داد و نوشت: “نیمه اول فیلم موفقیت آمیز بود و نیمه دوم می توانست بهتر باشد. کالیان رام در نقش بیمبیسارا احتمالا بهترین بازی او تا به امروز بود.” بووانش چاندار از هندو نقد متفاوتی ارائه کرد و اظهار داشت: “بیمبیسارا مملو از ایده های جالبی است که می توانست برای یک ساعت جذاب بسازد. این قطعا برداشتی تازه از یک فرمول قدیمی است”. Sowmya Rajendran از The News Minute به این فیلم امتیاز 2.5 از 5 ستاره داد و نوشت: “Bimbisara در بخش‌هایی سرگرم‌کننده است و عمدتاً با اجرای کالیان رام تثبیت شده است. اگر Vashishta سعی نمی‌کرد همه کادرهای ماسالا را علامت بزند بهتر بود. ژانر فیلم و بیشتر به مواد اعتماد کرد». منتقد دیگری نوشت: «تمام کاری که کارگردان واسیشتا ​​انجام می‌دهد این است که به‌موقع ژانر فانتزی اجتماعی را در فرمول یک فیلم ماسالا ارتقا دهد و بازی‌های ستودنی را از بازیگرانش استخراج کند. این بی‌شک بهترین کار حرفه‌ای کالیان رام است».

123Telugu با اشاره به اجرای Kalyan Ram به عنوان “بهترین شغلی”، از کار Vashist، موسیقی فیلم، جلوه های بصری، سکانس های اکشن و نقش Srinivas Reddy تمجید کرد. منتقد در ادامه معتقد بود که نقش آنتاگونیست اصلی نقطه ضعف فیلم است. به همین ترتیب، News18 همچنین داستان، فیلمنامه و موسیقی را تحسین کرد و در عین حال اظهار داشت که فیلم هیچ شخصیت زن قوی ندارد. Arvind V از Pinkvilla نوشت که “Kalyan Ram سزاوار تحسین است که حالت “من فوق العاده هستم” را تکراری نمی کند. عملکرد تأثیرگذار او باعث می شود که ما دنبال مسیر دختر کوچک باشیم.” مورالی کریشنا چ از The New Indian Express با تمجید از عملکرد کالیان رام، احساس کرد که ورود کالیان رام به پادشاهی او یادآور N. T. Rama Rao نمادین در نقش دوریودانا از Daana Veera Soora Karna (1977) است.

زیرنویس فیلم بیمبیسارا 2022 - بلو سابتايتل

در روز افتتاحیه، Bimbisara کلکسیون ناخالص 11.50 کرور روپیه (1.4 میلیون دلار) در سراسر جهان جمع آوری کرد. سهم توزیع کنندگان 7.27 کرور (910000 دلار آمریکا) در سرتاسر جهان، شامل 6.30 کرور روپیه (790،000 دلار آمریکا) از آندرا پرادش و تلانگانا جمع آوری کرده است. این فیلم در اولین آخر هفته اکران خود 30 کرور روپیه (3.8 میلیون دلار آمریکا) در سرتاسر جهان با سهم توزیع‌کنندگان 18.29 کرور (2.3 میلیون دلار آمریکا) فروخت که طبق گزارش‌ها ظرف سه روز وارد منطقه سود شد. در نه روز، فیلم در مجموع 500 هزار دلار (3.98 کرور) در گیشه ایالات متحده فروش داشته است.

در ژوئیه 2022، Kalyan Ram اعلام کرد که قصد دارد Bimbisara را به یک فرنچایز چهار قسمتی تبدیل کند، که قسمت دوم آن در اوت 2023 منتشر خواهد شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها