کد خبر : 205073
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۵

دانلود زیرنویس فیلم Coffee with Kadhal 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Coffee with Kadhal 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Coffee with Kadhal 2022 زیرنویس فیلم هندی قهوه با کادال یک فیلم درام خانوادگی کمدی عاشقانه محصول 2022 به نویسندگی و کارگردانی Sundar C. و تهیه‌کنندگی Khushbu، A. C. S. Arun Kumar و A. C. Shanmugam تحت پرچم Avni Cinemax و Benzz Media است. P) Ltd.  جیوا، جی، سریکانث با مالویکا شارما

دانلود زیرنویس فیلم Coffee with Kadhal 2022 زیرنویس فیلم هندی قهوه با کادال یک فیلم درام خانوادگی کمدی عاشقانه محصول 2022 به نویسندگی و کارگردانی Sundar C. و تهیه‌کنندگی Khushbu، A. C. S. Arun Kumar و A. C. Shanmugam تحت پرچم Avni Cinemax و Benzz Media است. P) Ltd.  جیوا، جی، سریکانث با مالویکا شارما (در اولین فیلم تامیلش)، آمریتا آییر، رایزا ویلسون، آیشواریا دوتا، سامیوکتا شانموگاناتان و دیویادارشینی در نقش‌های برجسته در این فیلم بازی می‌کنند. موسیقی و موسیقی فیلم توسط یووان شانکار راجا ساخته شده است، فیلمبرداری توسط E. Krishnasamy و تدوین توسط Fenny Oliver انجام شده است. این آخرین فیلم پرتاپ پوتن بازیگر و کارگردان مطرح بود که در 15 ژوئیه 2022 به دلایل طبیعی درگذشت و پس از مرگ در نوامبر 2022، 3 ماه پس از مرگش اکران شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Coffee with Kadhal 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Coffee with Kadhal 2022 فیلم با خواستگاری پسر مدرسه‌ای از دختری شروع می‌شود و پسری دیگر او را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد در حالی که یک دختر کوچک و یک پسر دیگر سعی می‌کنند در سال 1998 از دعوای بچه‌ها جلوگیری کنند.

در حال حاضر در Ooty، Kathir (Jai) یک کارآفرین مشتاق است که مدیریت هتل را به پایان رسانده است و می خواهد یک هتل 5 ستاره داشته باشد، Saravanan (Jiiva) که در یک استارتاپ در خارج از کشور کار می کند و با شریک زندگی خود Neetu (Aishwarya) زندگی می کند. دوتا) و راوی (سریکانت) معلم مدرسه موسیقی.

خواهر آنها (دوقلوی ساراوانا) وارشینی (د.د) منتظر است که از شوهر معتاد به کارش شکایت کند و رادیکا (سامیوکتا شانموگاناتان) همسر راوی است که سعی می کند به رابطه عاشقانه با راوی بازگردد و واقعاً وزن کم می کند اما به نظر می رسد مدت هاست که علاقه اش را از دست داده است. Shruthi (Vriddhi Vishal) دختر آنها است.

اگرچه ساراوانا موفق است، دوست دخترش خیانت می کند و او را با “ستاره درخشان” روهان (راجیو پیلای) رها می کند و او از شغل خود استعفا می دهد و به اوتی باز می گردد. او در مورد شغل و دوست دخترش برای والدینش پنهان می کند زیرا آنها دلشان شکسته است، اما به او می گوید. حقیقت به وارشینی که به او نزدیک است. در همین حال، زمینی که کثیر می خواهد هتل خود را در آن بسازد، متعلق به سرهنگی است که زمین را فقط در خانواده خود می دهد. ابی (آمریتا ایر) دوست صمیمی کاثیر است اما در عین حال علاقه پنهانی به او دارد. در بیست و پنجمین سالگرد ازدواج سرهنگ کاثیر و والدینش در آن شرکت کردند و کاثیر نقشه ای برای ازدواج با دختر سرهنگ دیا (مالاویکا شارما) طراحی کرد تا او هر دو والدین این اتحاد را می پذیرند و قصد دارند هر دو ازدواج ساراوانا و کثیر را با هم انجام دهند. ساراوانا که در ابتدا مردد بود همچنان دروغ خود را مدیریت می کند.

راوی توسط سارا (رایزا ویلسون) که یک گروه موسیقی را اداره می کند و هر دو یک شب استند دارند، تلقین می شود. بعداً سارا کاملاً از راوی دوری می کند و راوی قلبش شکسته است.

دانلود زیرنویس فیلم قهوه با کادال 2022 کثیر از سراوانان می خواهد که دیه را از فرودگاه دریافت کند، زیرا او قرار است تولد ابی را جشن بگیرد. سراوانان با اکراه موافقت می‌کند و کثیر آرزوهای پنهانی ابی را در دفتر خاطراتش می‌یابد و آنها را در میان آخرین آرزوها برآورده می‌کند، بوسیدن شخص مورد علاقه‌اش و بوسه‌ای را با هم به اشتراک می‌گذارند. درست پس از بوسه کثیر به او خبر می دهد که زمین را می گیرد و قلب ابی را می شکند. از طرفی سراوانان و دیه به دلیل داشتن سلیقه ای شبیه کتابخوانی اوقات خوشی را سپری می کنند و هر روز به هم نزدیکتر می شوند. آرام آرام عاشق می شوند و سراوانان از این بابت احساس گناه می کند. کاثیر با این روبه‌رو می‌شود که دختر مدرسه‌ای واقعاً از او خواستگاری کرده است و او رد می‌کند زیرا نمی‌خواهد کد برادرشان را بشکند. دانستن این سراوانان از دیه دوری می کند. در همین حین ابی فرار می کند و کثیر دلتنگ او می شود و متوجه می شود که عاشق او شده است.

زیرنویس فیلم Coffee with Kadhal 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Coffee with Kadhal 2022 وقتی به ملاقات او می رود، او را نامزد آرویند می بیند و از او خواستگاری نمی کند. خانواده از نیتو خبر دارند و سراوانان از آنها می خواهند که برای حفظ آبروی خانواده و همچنین دوری از دیا، دختر دیگری پیدا کنند.

برنامه ریزان عروسی ویگنش (یوگی بابو) و ویچو (ردین کینگزلی) مقدمات را فراهم می کنند و همچنین عروسی برای سراوانان پیدا می کنند که معلوم می شود سارا است. راوی راه های زیادی را امتحان می کند تا عروسی را متوقف کند اما همه چیز بی نتیجه می شود. رادیکا نسبت به رفتار راوی مشکوک می شود. در روز نامزدی کثیر از ابی خواستگاری می کند و او آن را به شوخی می گیرد. کاثیر به او قول می دهد که ظرف 30 روز او را عاشق خود کند. ورشینی متوجه سراوانان و دیا می شود و با او روبرو می شود که می گوید کثیر باید خوشحال باشد و قول می دهد که ظرف 30 روز قلب دیا را عوض کند. راوی همچنین قول می دهد که تا 30 روز دیگر ازدواج سراوانان و سارا را متوقف کند. همه اینها توسط برنامه ریزان عروسی شنیده می شود و آنها شوکه می شوند.

کاثیر سعی می کند از هر راه ممکن ابی را جلب کند اما به نظر می رسد که او علاقه ای ندارد. او بدون اطلاع کسی در کارت عروسی تغییراتی ایجاد می کند. در همین حال سراوانان برای یک سورپرایز در روز تولد دیا با پانی پوریس مورد علاقه اش برنامه ریزی می کند و به کثیر اعتبار می دهد. همه اعضای خانواده عکس می گیرند و راوی مادربزرگ سارا را تحریک می کند و در نتیجه ازدواج سراوانان به هم می ریزد. ساراوانان از خانواده می خواهد که با ازدواج کثیر ادامه دهند. کثیر به ورشینی می گوید که عاشق ابی است. کثیر روز بعد آرویند را می رباید و او را در میخانه ای رها می کند که دختران با او بدرفتاری می کنند. اما ابی متوجه دخالت کثیر در این ماجرا می شود و همچنین از او می پرسد که چرا هنوز ازدواج خود را لغو نکرده است اگر واقعاً او را دوست دارد؟

سراوانان ویزای استرالیا را دریافت می کند و از سارا مطلع می شود که راوی برای جلوگیری از ازدواج عکس های او و نیتو را لو داده است. سراوانان خشمگین راوی را تعقیب می کند و با عشق کاثیر آشنا می شود و بی خبر از جدایی کاثیر در خانه اش از دیا خواستگاری می کند.

زیرنویس فیلم Coffee with Kadhal 2022 - بلو سابتايتل

راوی به رابطه خود با سارا اعتراف می کند و عذرخواهی می کند اما رادیکا با شروتی خانه را ترک می کند. پدر و مادر دیا می آیند تا در مورد این موضوع صحبت کنند اما سراوانان دوست داشتن دیا را انکار می کند و نیتو را به خانه می آورد زیرا او با کثیر در مورد جدایی شب گذشته خود مواجه می شود. دل شکسته دیا به رفتن به آمریکا فکر می کند

زیرنویس قهوه با کادال 2022 ابی کارت عروسی با نام کثیر را پیدا می کند و معتقد است که همیشه او را دوست داشته و می خواسته با او ازدواج کند. او عشق او را می پذیرد. همه اعضای خانواده در برنامه رقص شروتی دوباره گرد هم می آیند، جایی که او مهمان اصلی – روهان را که در واقع توسط دیا آموزش داده شده بود را مسخره می کند تا آرامش را در قلب سراوانان بیاورد. سراوانان متوجه این موضوع می شود و برای توقف دیه در فرودگاه می رود. نیروهای امنیتی جلوی آنها را می گیرند و ورشینی به دروغ تظاهر به درد زایمان می کند و به شینت ها می گوید که با خلبان هواپیمایی که دیا در حال پرواز است صحبت کنند که به نوبه خود شوهرش است (آریا در ظاهر کوتاه). او و کمک خلبانش (وی تی وی گانش) در مورد وضعیت خانوادگی خود صحبت می کنند و فیلم با خوشحالی به پایان می رسد که همه با خوشحالی با آهنگ رام-پوم-پوم و مراسم نامگذاری کودک وارشینی ازدواج می کنند.

زیرنویس Coffee with Kadhal 2022 - بلو سابتايتل

M. Suganth از The Times of India به فیلم 2 از 5 ستاره داد و نوشت: “ما می بینیم که وقتی او به کمدی علامت تجاری خود از سردرگمی های پیش از بازه زمانی باز می گردد، ضریب سرگرمی فیلم چقدر بهبود می یابد.” P. Sangeetha از OTT Play به این فیلم 1.5 از 5 امتیاز داد و نوشت: “بهتر است از این قهوه اجتناب شود!” منتقدی برای Moviecrow نوشت: «تضادهای ساده و در عین حال خنده‌دار که پتانسیل زیادی برای ساختن یک سینمای لذت‌بخش دارند، اما هیچ چیز نمی‌تواند این فیلم را که از هر نظر درهم و برهم است، نجات دهد». پراوین سودوان از هندو نوشت: «نه موسیقی یووان شانکار راجا و نه هیچ یک از اجراها، فیلمنامه ای خسته کننده را نجات نمی دهد». آویناش راماچاندران از سینما اکسپرس به این فیلم 2.5 ستاره از 5 ستاره داد و نوشت: “پیش فرضی مانند قهوه با کادال به رویکردی جسورانه تر نیاز داشت که در آن مرزها نه تنها شکسته می شوند بلکه کاملاً شکسته می شوند.” Kirubhakar Purushothaman از Indian Express به این فیلم 1 از 5 ستاره داد و نوشت: «چرا برای یک فیلم تلاش زیادی می‌کنید، که همان ژست را گسترش نمی‌دهد؟» یکی از منتقدان سینما ویکاتان نوشت: «علاوه بر این، کارگردان حتی در سطح دیالوگ هم به فکر پاسخ منطقی نبود که آیشواریا که در پایان بازمی‌گردد چگونه برگشت و چرا برگشت. دیناملار به این فیلم 2.5 از 5 ستاره داده است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها