کد خبر : 202858
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۴

دانلود زیرنویس فیلم Madame White Snake 1956 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Madame White Snake 1956 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Madame White Snake 1956 افسانه مار سفید یک فیلم فانتزی رمانتیک به کارگردانی شیرو تویودا با جلوه های ویژه ایجی سوبورایا است که در سال ۱۹۵۶ منتشر شد. این فیلم بر اساس افسانه چینی Pai-she Chuan و داستان های داستان یک مار سفید و جادوی زن سفید اثر فوسائو هایاشی است. براي

دانلود زیرنویس فیلم Madame White Snake 1956 افسانه مار سفید یک فیلم فانتزی رمانتیک به کارگردانی شیرو تویودا با جلوه های ویژه ایجی سوبورایا است که در سال ۱۹۵۶ منتشر شد. این فیلم بر اساس افسانه چینی Pai-she Chuan و داستان های داستان یک مار سفید و جادوی زن سفید اثر فوسائو هایاشی است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Madame White Snake 1956 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Madame White Snake 1956 در زمان سلسله سونگ، خو شیان در دهکده هانگژو به مردگان ادای احترام می کند. او در حین سفر با کشتی، شیائو چینگ و معشوقه اش، بای-نیانگ، از خانه بای را ملاقات می کند. همانطور که آنها خود را معرفی می کنند، روسری قرمز بای-نیانگ روی صورت ژو شیان پرواز می کند. شیان روسری را پس می دهد و چتر خود را به دو خانم قرض می دهد تا از آنها در برابر طوفان ناگهانی باران محافظت کند. روز بعد، او به عمارت بای می رود تا چتر خود را پس بگیرد. خو شیان فاش می کند که هیچ وضعیتی ندارد و شاگرد داروخانه برادرش است. بای نیانگ برای کمک به او 500 تکه نقره و روسری قرمزش را به عنوان اثبات عشقش به او می دهد. شیان به خانه می رود و نقره را به خانواده اش می دهد. شیائو چینگ بی خبر از او، نقره را از خزانه محلی از طرف معشوقه اش برای او دزدید. برادرش که حقیقت را می‌فهمد، نقره‌ای را در می‌آورد. به دستور دولت و خانواده‌اش، شو شیان همه را به عمارت بای می‌برد، که رها شده است و به نظر نمی‌رسد در آن زندگی کنند. مقامات و سربازان به عمارت می‌روند و در اتاق او، بای‌نیانگ را می‌بینند که ناپدید می‌شود. در ابری از دود

دانلود زیرنویس فیلم افسانه مار سفید 1956 زو شیان به سوژو فرستاده می شود تا زیر نظر یک مسافرخانه دار/قرض دهنده پول به نام وانگ مینگ خدمت کند. هنگام کار در مسافرخانه، بای نیانگ و شیائو چینگ به عنوان مهمان به او ظاهر می شوند. شیائو چینگ خو شیان را ترغیب می کند تا معشوقه خود را ببیند که یک بار دیگر عشق خود را به مرد جوان اعلام می کند. شو-ژیان و بای-نیانگ رابطه خود را به پایان رساندند.

زمستان و بهار می گذرد و جشنواره محلی لوزو در حال برگزاری است. وانگ مینگ به خانواده شیان پول قرض می دهد و تصمیم می گیرد که آن را پس بگیرد. شو شیان فرار می کند در حالی که بای نیانگ حواس او را پرت می کند. وانگ مینگ قصد دارد او را اغوا کند تا زمانی که شیائو چینگ از طرف او شفاعت کند. وقتی وانگ مینگ دور می‌چرخد، بای‌نیانگ رفته است. خو شیان در جشنواره شرکت می کند و در آنجا با یک راهب تائوئیست از کوه جی ملاقات می کند که وظیفه زندگی خود را نجات ژیان از “بدبختی” می کند. به گفته او، شیان جادو شده و به او سه طلسم می دهد تا روی بدنش، در اتاق خوابش و در شعله آتش بگذارد تا انسانیتش را نجات دهد. هنگامی که شیان سعی می کند از او فرار کند، راهب او را با یک دیوار شعله احاطه می کند.

شیائو چینگ شاهد شفاعت راهب است و به بای‌نیانگ، که دستوراتش را برای عصر می‌دهد، اطلاع می‌دهد، شیائو چینگ قرار است آب‌های محلی را مسموم کند، و خانواده شیان دارویی برای درمان بیماری درست می‌کنند. شیائو چینگ معشوقه خود را مورد سوال قرار می دهد و فکر می کند که آیا آسیب رساندن به مردم از نظر بهشت ​​بد است، اما بای-نیانگ او را نادیده می گیرد و بیان می کند که آنچه برای او مهم است شادی شیان است. در نیمه‌شب، شیائو چینگ یواشکی می‌رود تا هر کاری که معشوقه‌اش می‌خواهد انجام دهد و راهب در خانه آنها ظاهر می‌شود تا ژو شیان را به شکلی جادویی مجبور به استفاده از طلسم کند. ژیان بیدار می شود و می خواهد آخرین مورد را با بیدار شدن بای-نیانگ بسوزاند. پس از اینکه بای-نیانگ متوجه شد چه اتفاقی افتاده است، شیان را گناهکار می کند و طلسم را می گیرد و می سوزاند. قدرت طلسم راهب را معکوس و فلج می کند.

زیرنویس فیلم Madame White Snake 1956 - بلو سابتايتل

زیرنویس Madame White Snake 1956 روز بعد، روستاییان به مغازه ژیان ها می روند و داروی خود را برای پرداخت پول وانگ خریداری می کنند. در حالی که مغازه شلوغ است، بای-نیانگ با راهب روبرو می شود و پس از نمایش قدرت های جادویی، بای-نیانگ راهب را در بالای برج معبد به دام می اندازد و قدرت جادویی او را نصیحت می کند و آن را کوچک جلوه می دهد. وانگ برای جشن گرفتن موفقیت پزشکی آنها، شیان و دو بانو را به عمارت خود دعوت می کند تا جشن بگیرند. شیائو چینگ اشاره می کند که وانگ قصد دارد بای-نیانگ را نوش جان کند تا با او بخوابد و به بای-نیانگ یادآوری می کند که شراب رئالگار برای آنها سمی است.

ژو شیان، بای-نیانگ و شیائو چینگ به خانه وانگ می روند و پس از خوشگذرانی، شیائو چینگ سعی می کند شراب را به معشوقه خود یادآوری کند اما با خدمتکاری تصادف می کند که شراب را روی او می پاشد. شیائو چینگ فریاد می زند و به باغ وانگ می دود. زن جوان به دور از بینایی، تبدیل به یک مار کوچک سبز رنگ می شود. این دو مرد در حالت مستی، بای-نیانگ را مجبور به نوشیدن شراب می کنند. او از شراب به شدت بیمار می شود و از حال می رود. وانگ خانم را در اتاق مهمان قرار می دهد تا بهبود یابد. خو شیان همسرش را که تبدیل به یک مار سفید شده است بررسی می کند. او از ترس می میرد در حالی که ابری سبز رنگ از اتاق بیرون می ریزد.

زیرنویس فیلم افسانه مار سفید 1956 بای‌نیانگ به بهشت ​​می‌رود و از پادشاه آسمان‌ها التماس می‌کند که برای شفای ژو شیان یک ساقه علف جادویی به او بدهد، اما او قبول نمی‌کند و اعمال او را شیطانی می‌داند و قصد دارد او را به خاطر اعمالش در بهشت ​​زندانی کند. بودیساتوا از طرف او شفاعت می کند و به او ترحم می کند و او اعلام می کند که قدرت خود را برای عشق شیان رها می کند.

زیرنویس فیلم Madame White Snake 1956 - بلو سابتايتل

راهب تائوئیست بر روی بدن شیان دعا می کند و هنگامی که از خواب بیدار می شود، راهب اعتبار احیای شیان را بر عهده می گیرد. وقتی شیائو چینگ سعی می‌کند حقیقت را به استادش بگوید، راهب تائوئیست او را رد می‌کند و باعث می‌شود شو شیان بای‌نیانگ را نفرین کند و هر دو به معبد کوه طلا می‌روند. بای-نیانگ برمی گردد و از اتفاقاتی که می افتد مطلع می شود. او از شدت ناامیدی گریه می کند، که شیائو چینگ را عصبانی می کند. شیائو چینگ معشوقه خود را نصیحت می کند و به معشوقه خود یادآوری می کند که آنها قدرت قوی دارند.

زو شیان توسط راهب عالی مورد عفو قرار می گیرد و به او می گوید که می تواند به خانه به هانگژو برود. هر دو زن به معبد می روند و با راهب بلندپایه ای صحبت می کنند که از تحویل دادن شیان امتناع می ورزد و می گوید که می خواهد تنها بماند. شیائو کینگ و بای‌نیانگ با درک اینکه باید قدرت خود را نشان دهند، طلسمی به راه انداختند که معبد را با آب ناشی از طوفان در دریاچه مجاور پر می‌کند. راهب تائوئیستی که این مشکل را ایجاد کرده است متوجه می شود که بای-نیانگ از جادو و برکت هفت پادشاه اژدها برخوردار است و بسیار قدرتمند است. بای-نیانگ شعار می دهد و طلسم می کند و تنها زمانی متوقف می شود که متوجه می شود زو شیان در شرف غرق شدن است. شیائو چینگ به معشوقه‌اش سیلی می‌زند و سعی می‌کند او را وادار به ادامه طلسم کند، زیرا می‌داند که اگر متوقف شود، به دو زن منعکس خواهد شد. او به هر حال متوقف می شود و باعث می شود آنها در آب غرق شوند. شیائو چینگ با خشم بای-نیانگ را نفرین می کند و او را در لبه دریاچه رها می کند.

زیرنویس افسانه مار سفید 1956 خو شیان به خانه می رود و در مسیر خانه اش توهمات یک روح بای-نیانگ و یک مار سفید را می بیند. او که به حماقت خود پی می برد، از میان چوبی تاریک و ناامید می دود که به دروازه بهشت ​​منتهی می شود. راهب بلندپایه معبد کوه طلایی از او می پرسد که چرا تسلیم بای-نیانگ می شود. شیان متوجه شد که او را دوست دارد و هر کاری برای او انجام می دهد. راهب به او یادآوری می کند که او یک مار سفید است. شیان به این فکر می کند که برخی از زنان انسان قلب مارهایی دارند و تصمیم می گیرد به دنبال او به بهشت ​​برود و در کنار همسرش بمیرد و هم او و هم بای نیانگ به بهشت ​​شناور شوند.

زیرنویس Madame White Snake 1956 - بلو سابتايتل

The Legend of the White Serpent به صورت تئاتری در ژاپن با نام Byaku fujin no yoren توزیع شد، جایی که در 22 ژوئن 1956 در نمایش جاده ای اکران شد. این فیلم با نام Pai-she Chuan در سال 1956 در هنگ کنگ منتشر شد. این فیلم با نام Madame White Snake توسط Toho International با زیرنویس انگلیسی در سال 1965 در ایالات متحده منتشر شد.

میتسوئو میورا برنده جایزه بهترین فیلمبرداری در کنکور فیلم ماینیچی برای کار در افسانه مار سفید و شوزو، یک گربه و دو زن شد. در ششمین جشنواره بین المللی فیلم برلین، برنده جایزه افتخاری (رنگ) شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها