کد خبر : 203368
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۰

دانلود زیرنویس فیلم Stars at Noon 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Stars at Noon 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Stars at Noon 2022 ستاره‌های ظهر یک فیلم مهیج رمانتیک فرانسوی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی کلر دنیس است که بر اساس رمان ۱۹۸۶ ستاره‌ها در ظهر نوشته دنیس جانسون با بازی مارگارت کوالی، جو آلوین، بنی سافدی، دنی رامیرز و جان سی ریلی ساخته شده است. این فیلم برای رقابت برای

دانلود زیرنویس فیلم Stars at Noon 2022 ستاره‌های ظهر یک فیلم مهیج رمانتیک فرانسوی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی کلر دنیس است که بر اساس رمان ۱۹۸۶ ستاره‌ها در ظهر نوشته دنیس جانسون با بازی مارگارت کوالی، جو آلوین، بنی سافدی، دنی رامیرز و جان سی ریلی ساخته شده است. این فیلم برای رقابت برای نخل طلای جشنواره فیلم کن 2022 انتخاب شد و جایزه بزرگ را از آن خود کرد. این فیلم توسط A24 در 14 اکتبر 2022 در ایالات متحده منتشر شد. این فیلم عموماً نقدهای مثبتی از منتقدان معاصر دریافت کرد که اکثر آنها کارگردانی و بازی بازیگران را تحسین کردند، در حالی که برخی از سرعت و عدم وجود شیمی عاشقانه انتقاد کردند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Stars at Noon 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Stars at Noon 2022 یک روزنامه نگار جوان آمریکایی که در نیکاراگوئه کنونی گیر افتاده است، عاشق یک انگلیسی مرموز می شود که به نظر می رسد بهترین شانس او ​​برای فرار است. با این حال، او به زودی متوجه می شود که او ممکن است در خطری حتی بزرگتر از او باشد. داستان فیلم بر خلاف رمانی که در دوران انقلاب نیکاراگوئه می گذرد، در دوران کنونی دوران همه گیر می گذرد.

کلر دنیس یک دهه قبل از آن رمان جانسون را خوانده و آن را داستانی عاشقانه بین دو نفر ارزیابی کرد که صرفاً به دلیل شرایط انقلاب رابطه برقرار می کنند. او افزود: «این همچنین درباره ترس و وحشت عشق، ترس از شکست است».

دانلود زیرنویس فیلم ستاره‌های ظهر 2022 در آوریل 2019، دنیس به طور آزمایشی توسعه فیلم و انتخاب رابرت پتینسون را پس از نمایش فیلم High Life در تئاتر Brattle در سال 2018، که پتینسون نیز در آن بازی کرد، اعلام کرد در فوریه 2020 اعلام شد که A24 حقوق توزیع آمریکای شمالی را برای کارگردانی بعدی کلر دنیس با رابرت پتینسون و مارگارت کوالی به دست آورده است. قرار بود فیلمبرداری آن تابستان آغاز شود. سپس انتظار می رفت که فیلمبرداری در آوریل 2021 آغاز شود اما در آن زمان شروع نشد.  پتینسون به دلیل درگیری‌های برنامه‌ریزی تا ژوئیه از فیلم خارج می‌شود و تارون اگرتون جایگزین او می‌شود، و فیلمبرداری در اکتبر 2021 در پاناما آغاز می‌شود. این اتفاق نیفتاد و در نوامبر اگرتون به دلایل شخصی پروژه را ترک کرد و جو آلوین جایگزین او شد. در ژانویه 2022 دنی رامیرز به عنوان بخشی از بازیگران معرفی شد. بازیگران اضافی از جمله بنی سافدی و جان سی ریلی در آوریل نشان داده شد.

فیلمبرداری در پاناما، از دسامبر 2021 آغاز شد. تولید اواخر همان ماه به پایان رسید. دنیس می‌خواست فیلم را در نیکاراگوئه فیلمبرداری کند، اما انتخاب مجدد رئیس‌جمهور دانیل اورتگا او را از انجام این کار منصرف کرد و گفت: “می‌دانستم نمی‌توانم، این امر غیراخلاقی بود.”

زیرنویس فیلم Stars at Noon 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Stars at Noon 2022 موسیقی این فیلم توسط گروه آلترناتیو راک انگلیسی Tindersticks ساخته شده است که در بسیاری از فیلم‌های قبلی کلر دنیس مشارکت داشته‌اند. موسیقی متن به طور رسمی در 6 اکتبر 2022 اعلام شد، با عنوان آهنگ به عنوان یک تک آهنگ در همان روز منتشر شد. موسیقی متن در 14 اکتبر 2022 از طریق City Slang منتشر شد.

این فیلم برای رقابت برای نخل طلای جشنواره فیلم کن 2022 انتخاب شد، جایی که اولین نمایش جهانی خود را در 25 می 2022 داشت. در کن، برنده جایزه بزرگ بود. این توسط A24 در ایالات متحده و به درخواست در 14 اکتبر 2022 منتشر شد. پخش این فیلم در Hulu در 28 اکتبر 2022 آغاز خواهد شد.  Wild Bunch International فروش توزیع بین المللی فیلم را بر عهده داشت. این فیلم قرار است در سال 2023 در فرانسه اکران شود.

زیرنویس فیلم ستاره‌های ظهر 2022 در Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس 65 نقد، با میانگین امتیاز 5.8/10، 63 درصد محبوبیت دارد. توافق این وب‌سایت چنین است: «کوتاه در مورد جرقه‌های عاشقانه و به‌طور خسته‌کننده، ستاره‌ها در ظهر توسط یک بازیگر با استعداد و کنترل هولناک کلر دنیس بر کاردستی‌اش انجام می‌شود.» با توجه به متاکریتیک، که امتیاز میانگین وزنی 65 از 100 را بر اساس 22 منتقد به این فیلم اختصاص داد، فیلم “بررسی های عمومی” مطلوبی دریافت کرد.

زیرنویس Stars at Noon 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس ستاره‌های ظهر 2022 گای لاج از ورایتی نوشت: «محیط و دیدگاه آمریکایی ممکن است برای او تازگی داشته باشد؛ بقیه، از جو پرزرق و برق و غبار لیس فیلم گرفته تا شهوانی صریح و جسمانی آن گرفته تا آهنگ لرزان و دربرگیرنده دیگری توسط همکاران قدیمی Tindersticks، قدیمی است. دنیس.» دیوید ارلیش از IndieWire دیالوگ فیلم را ستود و نوشت که «تنها با ناهنجاری های گاه و بیگاه آن تقویت می شود، زیرا تریش و دنیل را در همان رطوبت بی نظمی که فیلم را در اطراف آنها باتلاق می کند فرو می برد. صحنه های جنسی مکرر تبدیل می شوند. یک دیالوگ مخصوص به خود – عشاق احساس یکدیگر را در جستجوی چیزی می کنند که واقعاً می توانند به آن اعتماد کنند. رابی کالی از روزنامه دیلی تلگراف نوشت: «ستاره‌ها در ظهر زمانی که تریش و دانیل را در برزخ شاخ‌دار معلق کرده‌اند، در بهترین حالت خود قرار می‌گیرند، با دنیس فضایی از بی‌حوصلگی تند ایجاد می‌کند که به فیلم احساس می‌کند که مدام در حال کشیده شدن و چرخش است. گربه خواب‌آلود.” در یک نقد 4 از 5 ستاره، نیکلاس باربر از بی‌بی‌سی کیفیت «فریبنده، غوطه‌ورکننده» فیلم و «انرژی فشفشه» کوالی را ستایش کرد، اما دیالوگ را گیج‌کننده دید و طرح داستان بیش از حد منحرف شد.

دیوید رونی از هالیوود ریپورتر این فیلم را «یک اشتباه بزرگ» می‌داند. چارلز برامسکو از The Playlist آن را «در هر مرحله از تولیدش به خطر انداخته است، این یک اشتباه نادر از یکی از موفق‌ترین نویسندگان زنده ما است. تنها به دلیل موفقیت‌های گذشته‌اش قابل عذرخواهی است.» در یک نقد 3 از 5 ستاره، پیتر بردشاو از گاردین احساس کرد که فیلم «معقولانه عمل کرده است» اما به این نتیجه رسیده است که «شور عاشقانه و دوگانگی دیده نمی‌شود. به همان شدتی که ممکن بود با سرنخ هایی که شیمی قوی تری داشتند این کار را انجام دهند.” برادشاو اجراهای کوالی و آلیون را گاهی اوقات “دروغ” توصیف می‌کرد و احساس می‌کرد که هر دوی آنها از اجرای سفدی “پیشرفت” می‌کنند، با این حال بردشاو کوالی را به خاطر “به خوبی نیاز، اعتیاد به الکل و سرزنش خود” در اجرای خود ستایش کرد. کاسپار سالمون از Daily Beast موافقت کرد و نوشت: “هر دوی آنها اشتباه پخش می شوند، هر دو فاقد شیمی هستند، و هیچ یک از آنها زمان بسیار سرگرم کننده ای با دیالوگ ندارند.” اوایل کار» اما ابراز تاسف کرد که فیلم «به‌طور کامل فاقد زمینه‌های سیاسی، ظرافت‌های روان‌شناختی، بررسی شرایط محلی و تعلیق ساده است که همه چیز به دلیل فقدان هرگونه استحکامات دراماتیک محکم فرو می‌پاشد».  تارا بردی از The Irish. تایمز 1 از 5 ستاره را به فیلم داد و نوشت که فیلم “با زمان بندی بد، تکرار، بی نظمی عمومی و قاب بندی نقش اصلی زن در نقش هالی گولایتلی لغو شد.” آهسته به نظر نمی رسد واقعاً به جایی برسد.» ایانا موری از The Skinny گفت که فیلم «به قدری آهسته حرکت می کند که راکد است» و از عملکرد و بازیگری آلوین انتقاد کرد، اما اجرای کوالی را «مغناطیسی» نامید.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها