کد خبر : 203237
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۸

دانلود زیرنویس فیلم Ye Maaya Chesave 2010 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Ye Maaya Chesave 2010 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Ye Maaya Chesave 2010 چه جادویی کردی؟ یک فیلم درام عاشقانه به زبان تلوگو هندی محصول سال ۲۰۱۰ به نویسندگی و کارگردانی گاوتام واسودف منون است. این فیلم ناگا چایتانیا و سامانتا را در اولین بازی خود بازی می کند. این فیلم توسط Manjula Ghattamaneni با نام Indira Productions با موسیقی متن

دانلود زیرنویس فیلم Ye Maaya Chesave 2010 چه جادویی کردی؟ یک فیلم درام عاشقانه به زبان تلوگو هندی محصول سال ۲۰۱۰ به نویسندگی و کارگردانی گاوتام واسودف منون است. این فیلم ناگا چایتانیا و سامانتا را در اولین بازی خود بازی می کند. این فیلم توسط Manjula Ghattamaneni با نام Indira Productions با موسیقی متن ساخته شده توسط A. R. Rahman تهیه شده است. فیلمبرداری فیلم توسط Manoj Paramahamsa، تدوین توسط Anthony Gonsalves و دیالوگ توسط Umarji Anuradha انجام شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Ye Maaya Chesave 2010 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Ye Maaya Chesave 2010 کارتیک یک فارغ التحصیل مهندسی مکانیک است که می خواهد فیلمساز شود. خانواده Karthik طبقه همکف یک خانه دو طبقه آلاپوزا در کرالا را اجاره می کنند که متعلق به یک کاتولیک سوری محافظه کار است که در طبقه بالا زندگی می کند. جسی، دختر آنها، دو سال از کارتیک بزرگتر است. او یک برادر جری دارد. وقتی کارتیک برای اولین بار با جسی ملاقات می کند، عاشق او می شود. کارتیک عشق خود را به جسی ابراز می کند که از صحبت کردن با مردان اطراف پدر سخت گیر خود می ترسد و در نهایت جسی را عصبانی می کند. بعداً جسی به آلاپوزا، محل پدربزرگ و مادربزرگش می رود. کارتیک از خواهرش با این موضوع آشنا می شود و به همراه دوستش کریشنا به آلاپوزا می رود و در آنجا به عنوان همکلاسی خود به خانواده او معرفی می شود. سپس کارتیک به او می گوید که آنها می توانند دوستان خوبی باشند. پس از اینکه از او فهمید که به تنهایی به حیدرآباد برمی‌گردد، تصمیم می‌گیرد در سفر قطار دوستی را به عشق تبدیل کند. در قطار او را می بوسد و به همین دلیل به او سیلی می زند و بعداً آن دو چندین بار بعد از آن ملاقات می کنند و جسی شروع به اعتراف می کند که او کارتیک را دوست دارد اما می خواهد از هر مشکلی خودداری کند زیرا می داند که پدرش قبول نمی کند که یک هندو با دخترشان ازدواج کند. اکنون، جری متوجه می شود که آنها یکدیگر را دوست دارند و در مبارزه ای که در ادامه می آید، متوجه می شویم که کارتیک یک بوکسور پاره وقت است که در آن جری و دوستانش را مورد ضرب و شتم قرار می دهد. پدر و مادرش از رابطه آنها با این دعوا مطلع می شوند و برای او ازدواج می کنند. اما در عروسی، او از ازدواج با داماد روی توماس امتناع می ورزد و همه اعضای خانواده اش را ناراضی می کند. کارتیک و جسی بدون اطلاع والدینشان به دوست داشتن یکدیگر ادامه می دهند. ناگهان جسی توسط پدرش مجبور به ازدواج می شود و از کارتیک که برای فیلمبرداری فیلم در گوا بود کمک می گیرد. کارتیک پرمشغله قادر به پاسخگویی به تماس ها و پیام های او نیست. جسی نمی تواند به او برسد. پس از یک تماس تلفنی پرتنش از جسی، کارتیک یک شب برمی گردد تا او را بررسی کند. جسی عصبانی و آسیب دیده به دلیل مخالفت شدید پدرش با عشق آنها تصمیم نهایی را برای جدایی از کارتیک می گیرد.

دانلود زیرنویس فیلم چه جادویی کردی؟ 2010 بعداً، کارتیک متوجه می شود که جسی ازدواج کرده و در خارج از کشور مستقر شده است. دو سال بعد، کارتیک ناندینی را ملاقات می کند که عاشق او می شود. او توسط کارتیک که رابطه قبلی خود با جسی را که نمی تواند از پس آن بربیاید، نقل می کند، طرد می شود. او سپس فیلمنامه ای برای اولین فیلمش ارائه می کند که اتفاقاً داستان عشق خودش است. او از سیلامباراسان به عنوان قهرمان فیلم و از تریشا به عنوان بازیگر زن دعوت می کند. نام فیلم در نهایت جسی است.

زیرنویس فیلم Ye Maaya Chesave 2010 - بلو سابتايتل

زیرنویس Ye Maaya Chesave 2010 او سه سال بعد جسی را در ایالات متحده می بیند و فکر می کند که او ازدواج کرده است. او نشان می دهد که نیست. او از ازدواج با هر کسی که والدینش راه انداخته بودند خودداری کرد زیرا آنها کارتیک را رد کردند. پدر و مادرش از عصبانیت می روند. آنها سپس در یک معبد هندو و یک کلیسا ازدواج کردند. فیلم در سالنی به پایان می رسد که در آنجا جسی را تماشا می کنند.

صحنه ها در دریاچه های آلاپوزا در آوریل 2009 به مدت یک ماه فیلمبرداری شد و قایق های خانه دو برابر کاروان شدند. در ماه مه، تیم به ایالات متحده آمریکا رفت تا سکانس‌های آهنگ “Ee Hrudayam” و “Kundanapu Bomma” را که توسط فلکسی استو طراحی شده بود، فیلمبرداری کند. برای سکانس‌های آهنگ خاص در فیلم، منون «کلیساها، آب و سالن‌ها» را می‌خواست و تهیه‌کنندگان را متقاعد کرد که هزینه سفر به ایالات متحده را تأمین کنند و در این روند، تیم اولین فیلم هند جنوبی شد که در این کشور فیلمبرداری کرد. صحنه‌ها در مکان‌هایی از جمله دانشگاه پرینستون، پل سرپوشیده ون سنت، جرسی سیتی و هایت ریجنسی، و همچنین در مسیرها، کوچه‌ها، یک کلیسا و در زمان جشن روستایی فیلم‌برداری شده‌اند. سازندگان خدمه ای متشکل از بیست و شش نفر را به ایالات متحده آوردند که ده کارگر محلی نیز در تولید کمک می کردند. فیلمبرداری ده روز به طول انجامید و تقریباً 90000 یورو هزینه داشت.

در اکتبر 2009، تیم برای تکمیل برنامه نهایی فیلمبرداری به ایالات متحده پرواز کرد. صحنه‌ها در مکان‌هایی در منهتن و نیوجرسی، با نماهای خاص در پل بروکلین، پارک مرکزی و میدان تایمز فیلم‌برداری شدند.

زیرنویس Ye Maaya Chesave 2010 - بلو سابتايتل

A. R. Rahman آهنگساز برنده جایزه اسکار موسیقی متن و موسیقی متن فیلم را ساخته است. Ye Maaya Chesave / Vinnai Thaandi Varuvaaya، آغاز همکاری رحمان و گاوتام منون بود. این آلبوم شامل هفت قطعه است که اشعار تلوگو توسط Anantha Sreeram نوشته شده است. ساخته های رحمان برای نسخه تامیل بدون هیچ تغییری در نسخه تلوگو حفظ شد.

زیرنویس فیلم چه جادویی کردی؟ 2010 رحمان اولین جایزه فیلم فیر خود را به زبان تلوگو برای این آلبوم بسیار موفق دریافت کرد. رحمان از همان آهنگ‌ها برای بازسازی هندی فیلم (Ekk Deewana Tha) به کارگردانی Gautham Menon دوباره استفاده کرد.

پس از اعلام پروژه تامیلی گاوتام منون، وینیتااندی وارووایا، مانجولا گاتامانی (تهیه کننده فیلم) به سراغ گاوتام منون رفت تا نسخه تلوگوی آن را با ناگا چایتانیا انجام دهد. گاوتام که در ابتدا برای انجام نسخه دیگری مردد بود، بعداً با پیشنهاد مانجولا موافقت کرد و چندین قسمت را به طور همزمان برنامه ریزی کرد.

این فیلم با بودجه متوسط ​​10 کرور ساخته شده است. به دنبال گمانه زنی های زیادی مبنی بر اینکه گوتهام منون قرار است آن را با برادر منجولا، ماهش بابو، بازسازی کند، ساخته شد. فیلمبرداری تا اواخر سال 2009 ادامه یافت، با این که فیلم مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت، با برنامه‌ریزی‌هایی در ایالات متحده، با دانشگاه پرینستون که به عنوان پس‌زمینه برای تصویرسازی آهنگ استفاده می‌شد.

زیرنویس چه جادویی کردی؟ 2010 این فیلم همراه با نسخه تامیلی Vinnaithaandi Varuvaayaa با بازیگران و اوج کاملا متفاوت فیلمبرداری شد. این فیلم بعد از فیلم موفق غارشانا، دومین فیلم تلوگوی منون است.

زوج اصلی ناگا چایتانیا و سامانتا روث پرابهو در نسخه تامیل نقش مهمان را ایفا کردند، در حالی که تریشا و سیلامباراسان در این نسخه در آهنگ “Aaromale” نقش آفرینی کردند. پوری جاگاناد کارگردان تلوگو در نقش مهمان ظاهر می شود.

زیرنویس فیلم چه جادویی کردی؟ 2010 - بلو سابتايتل

صحنه ای که جسی کارتیک را برادرش خطاب می کند در فیلم سودیگادو (2012) تقلید می شود. عنوان فیلم الهام بخش فیلمی با نام مشابه Ye Mantram Vesave (2018) با بازی ویجی دوراکوندا بود.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها