با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس مستند How Did We Get Here? Nashville Surviving 2020 2021

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس مستند How Did We Get Here? Nashville Surviving 2020 2021 هشت دانشجوی دانشگاه بلمونت با حداقل بودجه، خدمه کوچک و تنها 13 هفته، از پس چالش برآمدند و یک مستند 32 دقیقه‌ای خارق‌العاده در طول ترم بهار 2021 تولید کردند. “چگونه به اینجا رسیدیم؟ Nashville Surviving 2020» اخیراً به عنوان یک منتخب رسمی برای جشنواره فیلم نشویل آینده اعلام شد. این مستند با بررسی تأثیر بحران های متعدد بر شهر نشویل، مصاحبه هایی با متخصصان بیماری های عفونی مشهور ملی، دکتر ویلیام شافنر و دکتر جیمز هیلدرث دارد. جان کوپر شهردار نشویل؛ ذوالفت سوآر عضو شورای مترو; مقامات بلمونت و غیره.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/how-did-we-get-here-nashville-surviving-2020-2021/

How Did We Get Here? Nashville Surviving 2020 Full Documentary - YouTube

زیرنویس مستند How Did We Get Here? Nashville Surviving 2020 2021 زمانی که کلاس مستند برای اولین بار تشکیل شد، هدف این بود که داستان آخرین مناظره ریاست جمهوری سال 2020 را که در اکتبر گذشته در دانشگاه بلمونت برگزار شد، روایت شود.

پس از مشورت زیاد، دانشجویان و اساتید به این نتیجه رسیدند که یک چرخش در برنامه ها درست است. آنها دیدند و تجربه کردند که چگونه نشویل بیش از سهم خود در شرایط اضطراری در یک سال چالش برانگیز و بی سابقه تحمل کرد. گروه هشت نفره تولید دانشجویی، که با تیم پژوهشگران دانشجویی که نمایشگاه دیجیتالی Debate 2020 را ایجاد کردند، شریک شدند، به این نتیجه رسیدند که می‌خواهند داستانی گسترده‌تر را فراتر از بحث بیان کنند، داستانی که می‌تواند به این سؤال اساسی پاسخ دهد: «ما چطور شدیم. بیای اینجا؟»

کارگردانان فیلم، الکس موک و ابیگیل بوون، خاطرنشان کردند: «در سال 2020، نشویل با تحمل یک گردباد، یک بیماری همه‌گیر جهانی، اعتراضات به بی‌عدالتی نژادی، انتخابات و بمب‌گذاری در روز کریسمس همچنان ادامه داشت. اما مانند هر شهر در کشور، ما بسیار آگاه شده‌ایم که چقدر سریع همه چیز می‌تواند تغییر کند و چگونه در یک طرح بزرگ‌تر، می‌توانیم با هم سازگار شویم. این فیلم یک داستان بقا را به تصویر می‌کشد، اما درسی است که تلاش می‌کند به یکی از بزرگ‌ترین سؤالات زندگی پاسخ دهد: “چگونه به اینجا رسیدیم؟”
موک که به عنوان فیلمبردار نیز فعالیت می کرد، در ماه مه از بلمونت با مدرک فیلم سینمایی فارغ التحصیل شد و در حال حاضر به عنوان اپراتور دوربین و تدوینگر برای شرکت های تولید در نشویل مشغول به کار است. در همین حال، بوون علاوه بر وظایف کارگردانی، تولید را نیز بر عهده داشت. در حال حاضر در Belmont East در شهر نیویورک و در حال کارآموزی با ABC News است، او یک دانشجوی ارشد است که در ماه مه 2022 فارغ التحصیل می شود و در رشته روزنامه نگاری و تولید چندرسانه ای تحصیل می کند.

Belmont Students Create Documentary on 2020, Film Selected for Nashville Film Festival - Belmont University News & Media

زیرنویس How Did We Get Here? Nashville Surviving 2020 2021 آنها افزودند: «ما بیش از 40 نامه برای شهروندان تنسی میانه و فراتر از آن ارسال کردیم. ما تعدادی “نه” گرفتیم، اما مهمتر از آن، برخی از صداهای مورد علاقه در جامعه و ملت ما روی میز حاضر شدند. چگونه به اینجا رسیدیم؟ در هسته اصلی آن، داستان این صداها در نبردهای خط مقدم است.»

جان کوپر، شهردار نشویل، گفت: “نشویل هرگز سالی مانند سال 2020 ندیده است. ما تحمل کرده ایم. و ما با همبستگی با ناملایمات روبرو شدیم. من از الکس، ابیگیل و گروه آنها سپاسگزارم که داستان‌هایی را که نشویل باید همیشه در چنین فیلمی جذاب و گیرا به یاد داشته باشد، ثبت کردند.»

خدمه دانش‌آموزی همچنین مجبور بودند چالش‌هایی را که همه‌گیری برای تولیدشان ایجاد می‌کرد، دنبال می‌کردند، حتی اگر بسیاری از آنها برای اولین بار فیلم می‌ساختند. این فرآیند شامل کارهای گسترده پیش از برنامه ریزی و پس از تولید برای مدیریت محدودیت های بهداشتی و تضمین ایمنی همه افراد درگیر بود.

جنیفر داک، یکی از اعضای هیئت علمی که تیم مستند را رهبری می کرد، گفت: «ساخت یک مستند در 13 هفته یک چالش درونی است. وقتی پروتکل‌های COVID-19 مانند نقاب زدن و فاصله‌گذاری اجتماعی را اضافه می‌کنید، حتی سخت‌تر می‌شود. با این حال دانش آموزان راه های خلاقانه ای برای پیشرفت در این محیط پیدا کردند. هیچ کس با تماشای فیلم به طور کامل متوجه نمی شود که دانش آموزان برای حفظ امنیت همه تلاش کردند. این زیبایی پشت صحنه فیلم است که باعث افتخار من شد.”

How Did We Get Here? Nashville Surviving 2020 Movie Streaming Online Watch

او افزود: «2020 نه تنها در نشویل بلکه در سرتاسر جهان سال دردناکی بود. دانش‌آموزان به جای فرار از هرج و مرج، داستان‌هایی را ثبت کردند که برای همیشه با ما می‌مانند و امیدواریم همه ما را انسان‌های بهتری کنند. این همان چیزی است که مستندسازی به آن می‌پردازد.»

دکتر مری الن پتل، یکی از اعضای هیأت علمی برنامه Belmont’s Honors که تیم تحقیقاتی را رهبری می کرد، گفت: «به عنوان محققین دانشجو، دانشجویان Honors فرآیند پیش تولید را پذیرفتند و تجربیات ارزشمندی در ساخت فیلم به دست آوردند. این محصول نهایی فراتر از وحشیانه ترین رویاهای بین رشته ای ما بود و قدرت همکاری خلاقانه را تأیید می کند.

“چگونه به اینجا رسیدیم؟ نشویل Surviving 2020» اولین نمایش عمومی خود در نشویل را در روز دوشنبه، 4 اکتبر از ساعت 1:30 تا 3:45 بعد از ظهر میزبانی خواهد کرد. در تئاتر جانسون در محوطه دانشگاه بلمونت به عنوان بخشی از جشنواره فیلم نشویل. دارندگان بلیت جشنواره همچنین می توانند فیلم را به صورت آنلاین از 30 سپتامبر تا 6 اکتبر مشاهده کنند.

بیوگرافی کامل خدمه و توضیحات بیشتر در مورد روند ساخت مستند را می توانید در وب سایت فیلم www.hdwghfilm.com بیابید. “چگونه به اینجا رسیدیم؟” همچنین منتخبی رسمی برای جشنواره فیلم سازندگان جدید می 2021 در بخش بهترین فیلم کوتاه دانشجویی بود.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها