کد خبر : 7828
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۲:۴۰

درخشش ایسنا در نخستین جایزه عکس سال مطبوعاتی خراسان

درخشش ایسنا در نخستین جایزه عکس سال مطبوعاتی خراسان

عکاسان ایسنا با کسب ۱۱ مقام برگزیده در بخش‌های مختلف نخستین دوره جایزه عکس سال مطبوعاتی خراسان درخشیدند. نخستین دوره جایزه عکس سال مطبوعاتی خراسان شامگاه گذشته، ۱۷ مرداد ماه، با اعلام برندگان و برگزیدگان در هفت بخش اخبار، مسائل معاصر، محیط زیست، پرتره، ورزشی، پروژه بلندمدت و مشهد بر مدار توسعه (جایزه ویژه شهردار) در مشهد به کار خود پایان داد. در

درخشش ایسنا در نخستین جایزه عکس سال مطبوعاتی خراسان

عکاسان ایسنا با کسب ۱۱ مقام برگزیده در بخش‌های مختلف نخستین دوره جایزه عکس سال مطبوعاتی خراسان درخشیدند.

نخستین دوره جایزه عکس سال مطبوعاتی خراسان شامگاه گذشته، ۱۷ مرداد ماه، با اعلام برندگان و برگزیدگان در هفت بخش اخبار، مسائل معاصر، محیط زیست، پرتره، ورزشی، پروژه بلندمدت و مشهد بر مدار توسعه (جایزه ویژه شهردار) در مشهد به کار خود پایان داد. در این میان عکاسان ایسنا با کسب ۱۱ مقام برگزیده در بخش‌های مختلف این جشنواره درخشیدند.

بر این اساس، محسن اسماعیل‌زاده، عکاس ایسنا، توانست در پنج بخش مجموعه عکس اخبار، تک عکس مسائل معاصر، مجموعه عکس مسائل معاصر، تک عکس ورزشی و مجموعه عکس پروژه بلندمدت برگزیده شود. سیدمحمد آل رسول، دیگر عکاس ایسنا، نیز دو بخش مجموعه عکس مسائل معاصر و مجموعه عکس بخش محیط زیست برگزیده شد. همچنین محدثه زارع، عکاس ایسنا، در بخش تک عکس محیط زیست برگزیده شد. اشکان پردل از ایسنا نیز توانست در بخش‌های مجموعه عکس محیط زیست و مجموعه عکس پرتره برگزیده شود. علیرضا معصومی دیگر عکاس ایسنا نیز در این جشنواره برگزیده بخش تک عکس ورزشی انتخاب شد.

همچنین با پایان یافتن این جشنواره، مجموعه برگزیدگان و برندگان نخستین جایزه عکس سال مطبوعاتی خراسان از سوی هیأت داروان نیز بدین شرح اعلام شده است. در قسمت تک عکس بخش اخبار مهشاد جلالیان از مشهد، مصطفی عباسی از مشهد، میثم دهقانی از مشهد برگزیده شدند. در قسمت مجموعه عکس این بخش نیز مرتضی امین‌الرعایایی از نیشابور، مصطفی عباسی از مشهد، محسن اسماعیل‌زاده از مشهد و مهدیه غفوریان از مشهد برگزیده شدند.

در قسمت تک عکس بخش مسائل معاصر حمید سبحانی از مشهد، حسین عباسی از مشهد، محسن اسماعیل‌زاده از مشهد برگزیده شدند. همچنین در قسمت مجموعه عکس این بخش امید شکری از بجنورد، مصطفی حسن‌زاده از شیروان، محسن اسماعیل‌زاده از مشهد، سیدمحمد آل رسول از مشهد به عنوان برگزیده اعلام شدند.

در قسمت تک عکس بخش محیط زیست محدثه زارع از مشهد، سیدعلی حسینی‌فر از سبزوار، سید علیرضا رجایی شوشتری از مشهد برگزیده اعلام شدند. همچنین در قسمت مجموعه عکس این بخش ساناز صفایی از مشهد، سیدمحمد آل رسول از مشهد، اشکان پردل از مشهد برگزیده شدند.

در قسمت تک عکس بخش پرتره احمد حسنی از مشهد، میلاد حدادیان از مشهد، سید علی حسینی‌فر از سبزوار و در قسمت مجموعه عکس این بخش مرتضی امین‌الرعایایی از نیشابور، اشکان پردل از مشهد و وحید بیات از مشهد برگزیده اعلام شدند.

در تک عکس بخش ورزشی محسن اسماعیل‌زاده از مشهد، علی‌رضا معصومی از مشهد، سیدعلی‌رضا رجایی شوشتری از مشهد برگزیده شدند. همچنین هیأت داوران در بخش مجموعه عکس ورزشی هیچ اثری را شایسته انتخاب ندانستند.

بر اساس اعلام این جشنواره، همچنین دریا ناظری از مشهد، فرهاد صفری از قزوین، محسن اسماعیل‌زاده از مشهد به عنوان منتخبین بخش مجموعه عکس پروژه بلند مدت نیز انتخاب شدند. احمد حسنی از مشهد نیز منتخب بخش مشهد بر مدار توسعه (جایزه ویژه شهردار) شد.

در این جشنواره همچنین مهشاد جلالیان از مشهد ، برنده تندیس و جایزه تک‌ عکس سال مطبوعاتی خراسان، مرتضی امین‌الرعایایی از نیشابور، برنده تندیس و جایزه مجموعه‌ عکس سال مطبوعاتی خراسان انتخاب شدند. امید شکری از بجنورد تقدیر ویژه هیئت داوران و احمد حسنی از مشهد نیز جایزه ویژه شهردار را کسب کردند.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها