با ما همراه باشید

ورزشی

سرقت گوشی موبایل از دست برادران مجیدی!

منتشر شده

در

دیدار تیم های آلومینیوم اراک و استقلال تهران با تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید. در طول 90 دقیقه، دو تیم چند موقعیت خطرناک روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند اما بی شک مهمترین اتفاق در این دیدار را چند سانتی متر آن طرف تر از مستطیل سبز شاهد بودیم؛ جایی که سرمربی استقلال در اعتراض به تصمیم بحث برانگیز داور بازی، دست به کار عجیب و غیر معمولی زد.

 

نیمه اول با نتیجه بدون گل به پایان رسید و آلومینیوم در نیمه دوم روی یک ضربه آزاد می رفت دروازه استقلال را باز کند که سیو دیدنی حسینی مانع از این کار شد. استقلالی ها برای کم کردن فشار، به دنبال پیدا کردن روزنه ای در میان خط دفاعی تیم حریف بودند. در دقیقه 67 و طی یکی از همین تلاش ها، مهدی قایدی با دریافت یک پاس در عمق می رفت وارد محوطه جریمه شود که سید علی به نشانه آفساید در سوت خود دمید.

 

 

اعلام آفساید در این صحنه اعتراض شدید نیمکت استقلال را به همراه داشت. فرهاد مجیدی که عصبانی تر از بقیه بود، شروع به صحبت با داور چهارم و نماینده فدراسیون در کنار زمین کرد. طولانی شدن این بحث باعث شد تا سید علی هم وارد ماجرا شده و پس از چند ثانیه صحبت با فرهاد مجیدی او را دعوت به آرامش کند. مجیدی پس از صحبت با داور بازی و شنیدن توضیحات او و رفعتی اندکی آرام شد اما تماشای فیلم صحنه آفساید یک بار دیگر او را به هم ریخت.

 

مجیدی که از روی گوشی همراه غفار، مدیر رسانه استقلال صحنه آهسته آفساید قایدی را تماشا کرد، گوشی را از او گرفته و به سرعت خود را به لب خط رساند. سرمربی آبی ها که به شدت از دست داور شاکی شده بود مدام از او، داور چهارم و نماینده فدراسیون درخواست می کرد که برای تماشای صحنه به او ملحق شوند. این درخواست غیرعادی فرهاد مجیدی بعد از اینکه چند دقیقه ای به طول انجامید، با واکنش سید علی همراه بود؛ داور بازی سرانجام به لب خط آمده و فرهاد مجیدی را که گوشی به دست در حال اعتراض بود، بار دیگر دعوت به آرامش کرد؛ این حضور در کنار خط البته به قیمت یک کارت زرد برای فرهاد مجیدی تمام شد.

 

 

 

 

بعد از اینکه فرهاد مجیدی با کارت زرد داور مواجه شد، اعتراض خود را ادامه داد. او در حالی که همچنان گوشی را به دست داشت و با اشاره به فیلم صحنه آفساید از پایمال شدن حق تیمش شاکی بود، با اقدام جالب ناظر بازی مواجه شد؛ رفعتی که مشخص بود از طولانی شدن اعتراض مجیدی به شدت عاصی شده بود، گوشی همراه را از دست او گرفته و در جیب کتش گذاشت! البته همچنان سرمربی آبی ها در حال اعتراض کردن بود!

 

 

 

 

این اعتراض البته محدود به مجیدی نبود و دیگر اعضای کادر فنی استقلال هم از اعلام آفساید قایدی حسابی شاکی بودند. بهزاد غلامپور یکی از این افراد بود که به دلیل ادامه اعتراضاتش، مثل مجیدی از داور بازی کارت زرد گرفت. در این میان رفتار فرزاد مجیدی از روی سکوها هم جالب بود؛ سرپرست استقلال در حالی که مثل برادرش، گوشی همراه به دست داشت و با اشاره به صحنه آفسایدی که سید علی به اشتباه آن را گرفته بود، با فریادهای بلند در تلاش بود تا اعتراض خود را به گوش داور برساند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع: ورزش سه

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

پایان کار دونده افغانستانی با ثبت رکورد جدید کشورش

منتشر شده

در

توسط

پایان کار دونده افغانستانی با ثبت رکورد جدید کشورش

شاه محمود نورزهی توانست رکورد دو ۱۰۰ متر افغانستان را به نام خود ثبت کند ولی از صعود به مرحله بعد بازماند.

به گزارش ایسنا و به نقل از استار، شاه محمود نورزهی در دو ۱۰۰ متر المپیک مرحله مقدماتی با ثبت بهترین زمان ممکن برای افغانستان، رکورد شکنی کرد ولی نتوانست به مرحله بعد راه یابد.

او توانست با ثبت ۱۱ ثانیه و ۴ صدم ثانیه رکورد جدیدی برای کشورش در این ماده ثبت کند ولی این برای صعود او به مرحله بعد و رقابت با بزرگان کافی نبود تا کار او در این بخش به پایان برسد و او بین ۹ دونده در رده هفتم قرار گیرد.

دیروز نیز در صد متر زنان کامیا یوسفی دیگر دونده افغان در رده هفتم مقدماتی قرار گرفت و از صعود به مرحله بعد بازماند.

ادامه مطلب

ورزشی

سریع‌ترین مرد ایران از راه‌یابی به نیمه نهایی المپیک بازماند + فیلم

منتشر شده

در

توسط

سریع‌ترین مرد ایران از راه‌یابی به نیمه نهایی المپیک بازماند + فیلم

حسن تفتیان موفق نشد به نیمه نهایی مسابقات دوی ۱۰۰ متر المپیک ۲۰۲۰ توکیو راه پیدا کند.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت‌های دوومیدانی المپیک توکیو امروز (شنبه) مسابقات دوی ۱۰۰ متر مردان برگزار شد و حسن تفتیان، سریع‌ترین مرد ایران هم در گروه ششم به رقابت با ۸ دونده دیگر پرداخت.

تفتیان در پایان رکورد ۱۰.۱۹ ثانیه را ثبت کرد و در گروه خود چهارم شد. اختلاف او با نفر سوم گروهش که به نیمه نهایی راه یافت تنها دو صدم ثانیه بود.

تفتیان بین ۵۹ نفر که مسابقه دادند و برایشان رکورد ثبت شد، در جایگاه بیست و هشتم قرار گرفت. ۶۲ نفر در این رقابت حضور داشتند که از این تعداد، یک نفر مسابقه‌اش را شروع نکرد و دو نفر دیگر هم با رای داوران حذف شدند.

از هر گروه سه نفر برتر و سه نفر از دونده‌های چهارمی که بهترین رکورد را ثبت کرده‌اند راهی نیمه نهایی می‌شوند. نفرات چهارم گروه‌های اول، دوم، سوم و پنجم با ثبت رکورد بهتر نسبت به تفتیان، از بخت صعود به نیمه‌نهایی برخوردارند و به این ترتیب نماینده ایران از راه‌یابی به مرحله بعد بازماند.

در جریان رقابت‌های دوی ۱۰۰ متر گروه‌های پنجم و ششم دو دونده به دلیل آنکه زودتر از فرمان شروع داور، حرکت خود را آغاز کرده بودند، با دریافت کارت قرمز از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

تفتیان دومین المپیک خود را تجربه می‌کند. او در بازی‌های ریو به نیمه نهایی رسید.

احسان حدادی و فرزانه فصیحی دیگر نمانیدگان دوومیدانی ایران در توکیو بودند که روز گذشته مسابقه خود را به پایان رساندند. حدادی با پرتابی به طول ۵۸.۹۸ متر بین ۳۲ پرتابگر در جایگاه بیست و ششم ایستاد. فصیحی نیز ابتدا از مرحله پیش مقدماتی صعود کرد اما در مرحله مقدماتی در گروه خود آخر شد که در نهایت بین ۵۴ شرکت کننده در رده ۵۰ قرار گرفت.

ادامه مطلب

ورزشی

جوکوویچ به مدال برنز هم نرسید

منتشر شده

در

توسط

جوکوویچ به مدال برنز هم نرسید

مرد شماره یک جهان در دیدار مقابل پابلو کارنیو بوستا شکست خورد و از رسیدن به مدال برنز بازماند.

به گزارش ایسنا، در دیدار رده‌بندی تنیس انفرادی مردان المپیک ۲۰۲۰ توکیو، نواک جوکوویچ با شکست مقابل پابلو کارنیو بوستا چهارم شد تا بخت نخست قهرمانی و نفر اول تنیس جهان با دو شکست پیاپی نتواند مدال المپیک کسب کند.

کارنیو در این دیدار ۲ بر یک مرد شماره یک تنیس جهان را برد به این ترتیب مدال برنز این بخش به اسپانیا رسید.

جوکوویچ گفت: من دیروز و امروز خودم نبودم. سطح تنیس من این نبود. همچنین به دلیل خستگی از نظر روحی و جسمی خودم نبودم.

سرخوردگی جوکوویچ در رفتار او در زمین بازی در حالی که مسابقه ادامه داشت مشهود بود. جوکوویچ یک بار راکت خود را  روی پنج ردیف صندلی پرتاب کرد.

همچنین در این بازی زمانی که کارنو بوستا سرویس خود را زد و امتیاز گرفت جوکوویچ دوباره خونسردی خود را از دست داد و راکت خود را محکم به زمین زد تا نشان دهد اصلا شرایط روحی مناسبی ندارد سپس راکت خراب شده را برداشت و به سمت دیگر پرتاب کرد.

ادامه مطلب

برترین ها