با ما همراه باشید

اخبار 4

صعود تکواندوکاران ایران در رنکینگ جدید فدراسیون جهانی

منتشر شده

در

صعود تکواندوکاران ایران در رنکینگ جدید فدراسیون جهانی

فدراسیون جهانی تکواندو رنکینگ المپیکی هوگوپوشان در ماه جولای را اعلام کرد که تکواندوکاران در رده بندی جدید اعلام شده با کسب امتیازات رقابت‌های قهرمانی آسیا صعود کردند.

به گزارش ایسنا، سایت رسمی فدراسیون جهانی تکواندو رنکینگ المپیکی تکواندوکاران در ماه جولای را اعلام کرد.

ملی پوشان تکواندوی ایران که در رقابت‌های قهرمانی آسیا شرکت کردند در رده بندی جدید اعلام شده جایگاه خود را ارتقا بخشیدند و صعود کردند.

در رده‌بندی اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی، آرمین هادی‌پور نماینده وزن ۵۸- کیلوگرم کشورمان که مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا را به دست آورده بود با ۲۹۲/۲۸ امتیاز در رده پنجم قرار گرفت؛ حسین لطفی دیگر تکواندوکار کشورمان در این وزن که نایب قهرمان آسیا شد با ۸۰/۵۰ امتیاز به رده ۴۷ صعود کرد.

در وزن ۶۸- کیلوگرم میرهاشم حسینی با ۲۸۶/۶۱ امتیاز به رده پنجم صعود کرد، سروش احمدی با ۲۰۷/۰۷ امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار گرفت و امیرمحمد بخشی نیز که مدال نقره آسیا را کسب کرد با ۱۵۹/۹۴ امتیاز رده نوزدهم را به نام خود ثبت کرده است.

محمدعلی خسروی در وزن ۸۰- کیلوگرم با ۱۰۸/۲۴ امتیاز در رده سی و ششم قرار دارد و علی اشکوریان نیز با ۱۰۵ امتیاز رده سی و هفتم را به خود اختصاص داده است.

سجاد مردانی تکواندوکار وزن ۸۰+ کیلوگرم با کسب مدال طلا قهرمانی آسیا و تصاحب ۲۷۳/۸۳ امتیاز به رده سوم صعود کرد. سعید رجبی دیگر نماینده این وزن با ۱۱۴/۵۲ امتیاز رده سی و چهارم را در اختیار دارد.

اما در گروه زنان مهلا مومن زاده در وزن ۴۹- کیلوگرم با ۶۴/۵۱ امتیاز رده هفتاد و دوم را به نام خود ثبت کرده است. نگار اسماعیلی که بر سکوی قهرمانی آسیا ایستاد با ۶۰ امتیاز توانست جایگاه خود را ۹۶ پله صعود بخشد و رده هفتاد و هشتم را به خود اختصاص دهد.

در وزن ۵۷- کیلوگرم پریسا جوادی که برنز قهرمانی آسیا کسب کرد با ۷۴/۰۱ امتیاز در رده پنجاه و پنجم جای گرفته است. ناهید کیانی که به تازگی وزن خود را تغییر داده با کسب مدال برنز آسیا و ۳۹/۱۸ امتیاز در رده ۱۰۲ قرار گرفت و یلدا ولی‌نژاد با ۲۸/۱۳ امتیاز رده ۱۲۷ را به خود اختصاص داد.

در وزن ۶۷- کیلوگرم کیمیا همتی با ۷۲/۴۷ امتیاز رده چهل و نهم را به نام خود ثبت کرده است؛ ملیکا میرحسینی با تصاحب مدال نقره آسیا و ۷۰/۴۴ امتیاز در جایگاه پنجاه و دوم قرار گرفت.

در وزن ۶۷+ کیلوگرم نیز زهرا پوراسماعیل با کسب مدال برنز و ۷۰/۴۳ امتیاز در رده پنجاه و دوم قرار گرفته است. اکرم خدابنده دیگر نماینده این وزن با ۴۴/۲۱ امتیاز در رده شصت و دوم جای دارد.

فدراسیون جهانی تکواندو با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری رقابت ها، از ۲۰ مردادماه ۱۳۹۹(۱۰ آگوست ۲۰۲۰) اعلام کرد امتیازات رنکینگ از ژانویه تا دسامبر ۲۰۲۰ ثابت مانده و هیچ امتیازی از ورزشکاران کسر نمی شود که حالا و با برگزاری رویدادهای بین المللی دارای امتیاز، احتساب امتیازات رنکینگ آغاز شده است. با اعلام WT از ماه مارس تا جولای ۲۰۲۱ هیچ کسر امتیازی برای رویدادهای برگزار شده در سال های ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ انجام نمی شود.

***رنکینگ المپیکی

وزن ۵۸- کیلوگرم:

۱- “جون جانگ” از کره‌جنوبی با ۴۴۷/۶۲ امتیاز

۲- “ویتو دلایکویلا” از ایتالیا با ۳۴۷/۴۵ امتیاز

۳- “تای هون کیم” از کره‌جنوبی ۳۴۲/۱۱ امتیاز

۴- “جیسوس تورتوسا” از اسپانیا با ۳۱۰/۶۳ امتیاز

۵- “آرمین هادی‌پور” از ایران با ۲۹۲/۲۸ امتیاز

۶-“میخائیل آرتامونوف” از روسیه با ۲۶۵/۱۲ امتیاز

۴۷- “حسین لطفی” از ایران با ۸۰/۵۰ امتیاز

 

وزن ۶۸- کیلوگرم:

۱- “دای هون لی” از کره جنوبی ۴۹۷/۸۰ امتیاز

۲- “برادلی سیندن” از انگلیس با ۳۹۱/۱۸ امتیاز

۳- “شوای ژائو” از چین با ۳۰۶/۱۸ امتیاز

۴-  “جاویر پرزپولو” از اسپانیا با ۳۰۳/۶۳ امتیاز

۵- “میرهاشم حسینی” از ایران با ۲۸۶/۶۱ امتیاز

۶- “جواد آچاب” از بلژیک با ۳۰۰/۹۸ امتیاز

۱۲- “سروش احمدی” از ایران با ۲۰۷/۰۷ امتیاز

۱۹- “امیرمحمد بخشی” از ایران با ۱۵۹/۹۴ امتیاز

 

وزن ۸۰- کیلوگرم:

۱- “ماکسیم خراماتکوف” از روسیه با ۵۰۸/۴۲ امتیاز

۲- “میلاد بیگی” از آذربایجان با ۳۹۹/۲۲ امتیاز

۳-“چیک سی سه” از ساحل عاج با ۳۰۷/۹۷ امتیاز

۴- “ایکارو مارتینز” از برزیل با ۲۹۹/۳۸ امتیاز

۵- “سیف عیسی” از مصر با ۲۹۵/۶۴ امتیاز

۶- “صالح الشراباتی” از اردن با ۲۸۶/۰۵ امتیاز

۳۶- “محمدعلی خسروی” از ایران با ۱۰۸/۲۴ امتیاز

۳۷- “علی اشکوریان” از ایران با ۱۰۵ امتیاز

 

وزن ۸۰+ کیلوگرم:

۱- “ولادیسلاو لارین” از روسیه با ۴۹۷/۵۱ امتیاز

۲- “کیو دون این” از کره‌جنوبی با ۴۵۲/۸۶ امتیاز

۳- “سجاد مردانی” از ایران با ۲۷۳/۸۳ امتیاز

۴- “رادیک ایسایف” از آذربایجان با ۲۴۸/۰۴ امتیاز

۵-  “رافائل آلبا” از کوبا با ۲۴۲/۲۵ امتیاز

۶- “کالئس سانسورس” از مکزیک با ۲۴۲/۱۱ امتیاز

۳۴- “سعید رجبی” از ایران ۱۱۴/۵۲ امتیاز

منبع:ایسنا

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار 4

انتخاب یک لرستانی به‌عنوان مربی تیم ملی بوکس نوجوانان و جوانان

منتشر شده

در

توسط

انتخاب یک لرستانی به‌عنوان مربی تیم ملی بوکس نوجوانان و جوانان

ایسنا/لرستان یک لرستانی مربی تیم ملی بوکس نوجوانان و جوانان شد.

به پیشنهاد مرتضی سپهوند مربی تیم ملی جوانان و موافقت رضا مهدی‌پور سرمربی این تیم و با تایید رئیس فدراسیون بوکس، شهاب خاکی به‌عنوان مربی تیم ملی جوانان و نوجوانان این رشته انتخاب شد.

خاکی از مربیان جوان این رشته است و سال گذشته به همراه تیم پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد عنوان نخست لیگ برتر را به دست آورد.

وی سال‌ها دبیر هیئت بوکس لرستان بوده و در حال حاضر نیز سرپرست این هیئت است.

منبع:ایسنا

ادامه مطلب

اخبار 4

محرومیت یک‌ساله بهمن عسگری به علت دوپینگ/ یک سهمیه کاراته در المپیک از دست رفت

منتشر شده

در

توسط

محرومیت یک‌ساله بهمن عسگری به علت دوپینگ/ یک سهمیه کاراته در المپیک از دست رفت

ملی‌پوش المپیکی کاراته ایران به علت ارتکاب دوپینگ به مدت یک سال از حضور در میادین ورزشی محروم شد تا ایران یک سهمیه خود در المپیک توکیو را از دست بدهد.

به گزارش ایسنا، جلسه ویژه برای بررسی پرونده دوپینگ بهمن عسگری، ملی‌پوش کاراته ایران، و نفر نخست رنکینگ جهان در وزن منفی ۷۵ کیلوگرم، امروز (چهارشنبه) برگزار شد و پس از استماع صحبت‌های عسگری، داوران رای به محرومیت یک ساله ملی‌پوش کاراته ایران دادند.

این رای امشب (چهارشنبه) به ایران ابلاغ شده و با تایید وادا رسما به اجرا درخواهد آمد.

به این ترتیب عسگری تا ۱۰ ماه دیگر حق شرکت در هیچ مسابقه‌ای از جمله المپیک توکیو را ندارد.

محرومیت بهمن عسگری از مسابقات کاراته وان لیسبون آغاز شده است.

با توجه به قانون محرومیت ۴ ساله ورزشکاران دوپینگی از حضور در میادین، فدراسیون جهانی کاراته با صدور رای نهایی ۱۲ ماه محرومیت، سهوی‌بودن دوپینگ ملی‌پوش کاراته ایران را قبول کرده و تخفیف بسیار خوبی نیز در مدت زمان محرومیت وی ارائه داد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

ادامه مطلب

اخبار 4

تولید انیمیشن در قم قوت می‌گیرد

منتشر شده

در

توسط

تولید انیمیشن در قم قوت می‌گیرد

ایسنا/قم مسئول تیم ایده نامیرا از تیم ایده های مستقر در مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، از طراحی خط صنعتی تولید انیمیشن خبر داد.

امین لادن از طراحی خط صنعتی تولید انیمیشن خبر داد و عنوان کرد: از طریق آشنایی با مسأله خط صنعتی انیمیشن که به تولید انبوه انیمیشن منجر خواهد شد، و پس از بررسی های مختلف، به مزیت های این طرح دست پیدا کردیم که از جمله آنها «کاهش هزینه تولید» و «افزایش سرعت در تولید» است که تولید انیمیشن را توجیه پذیر می کند.

مسئول تیم ایده نامیرا ضمن انتقاد از دولتی بودن ساختار تولید انیمیشن در کشور گفت: در ایران مشکلی تحت عنوان دولتی بودن ساختار تولید انیمیشن وجود دارد، یعنی سفارش دهنده صرفاً دولت است، البته در دو سال اخیر این مشکل در حال رفع بوده و سفارشات به بخش خصوصی منتقل خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به ظرفیت محتوایی موجود در قم و پتانسیل های این شهر، در صدد راه اندازی خط تولید انیمیشن درآمدیم و وارد بحث تولید صنعتی انیمیشن شدیم که ان شاءالله بتوانیم در سال جاری به بالای ۱۰۰ یا ۲۰۰ دقیقه تولید انیمیشن در ماه برسیم و این طرح در رویکردهای بلند مدت، به ۶۰۰ دقیقه خواهد رسید که پویایی تیم در تولید انیمیشن بالا می رود.

وی در خصوص پذیرش این ایده در مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق بیان کرد: تیم ایده نامیرا با پذیرش در مرکز مذکور، ایده خط صنعتی تولید انیمیشن را در دستور کار خود قرار داد که خروجی این طرح، تولید انبوه انیمیشن در بازه زمانی کوتاه خواهد بود.

لادن با بیان این که ایده مذکور منجر به کاهش هزینه های تولید انیمیشن می شود، اظهارکرد: اگر بتوانیم یک سال و نیم ابتدایی فعالیت خود را با مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق همراه باشیم و مرکز ما را یاری کند، کار به پویایی خواهد رسید و می تواند کاملاً مستقل عمل کند.

وی افزود: با توجه به سبک موجود در مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، شرایط رایزنی برای تیم ایده ها فراهم تر شده و باید از طریق ارتباط گیری، جذب نیرو داشته باشیم؛ دفتر تبلیغات اسلامی در حوزه معرفی تیم ایده نامیرا بسیار ما را یاری و راه بازاریابی و جذب نیروی این تیم را به شدت تسهیل کرد.

مسئول تیم ایده نامیرا در خصوص راه اندازی مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق تصریح کرد: برای اولین بار بود که در حوزه علمیه چنین مرکزی شکل گرفت و این مرکز برای تیم های حوزوی و طلبه هایی که در عرصه کارهای فرهنگی فعالیت می کنند، شتاب دهنده فرهنگی فوق العاده ای است و برکات زیادی خواهد داشت.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها