با ما همراه باشید

ورزشی

مشاجره لفظی شکوری و فریادشیران در رادیو

منتشر شده

در

دیروز در یک برنامه رادیویی ناصر فریاد شیران به عنوان معاون باشگاه استقلال روی خط آمد و اظهاراتی را راجع به باشگاه پرسپولیس، گل‌محمدی و آنتونی استوکس انجام داد که واکنشی را از سوی ابراهیم شکوری در پی داشت. شکوری عنوان کرد که آقای فریاد شیران نباید آن‌قدر دریده راجع به مسائل حرف بزند و برای او ابراز تاسف کرد. پس از حرف‌های شکوری،فریاد شیران هم روی خط آمد تا در ادامه جدل‌های دو باشگاه در خارج از زمین مناظره‌ای بین آن‌ها شکل بگیرد. مناظره‌ای که بیشتر به مشاجره شباهت داشت که آن را می‌خوانید.

 

فریاد شیران: من هم خدمت علاقه‌مندان به فوتبال و خصوصاً استقلالی‌ها سلام عرض می‌کنم. من صحبت‌های آقای شکوری را نشنیدم، فقط شنیدم ایشان صحبت از سابقه کردند که خواستم بگویم سابقه من دقیقاً مشخص است و احتیاجی به گفتن ندارد و اگر صحبتی انجام می‌دهم بر اساس سابقه خودم است و شناختی که از فوتبال ایران دارم. من 5 سال کمیته اخلاق بودم و از پشت پرده‌های فوتبال آگاهی کامل دارم و از آقای شکوری و کادر فنی پرسپولیس و جامعه فوتبال هم بیشتر اطلاعات دارم و نیازی نیست که بگویم چه کسی هستم. بنده جایگاهم مشخص است. قبلاً مدیر آکادمی استقلال بودم والان هم معاون اجرایی باشگاه هستم. آقای شکوری آیا مشکلی با این پست من دارید؟

 

شکوری: من هم سلام عرض می‌کنم خدمت آقای فریاد شیران. من با پست شما مشکلی ندارم بلکه مشکل من با ادبیات شما است.

فریاد شیران: پس چرا دارید با کلمات بازی می‌کنید؟

 

شکوری: به این خاطر که شما احترام ورزشکاران را حفظ نکردید.

 

فریاد شیران: ورزشکاری که مشکل اخلاقی دارد چرا باید جذب این باشگاه شود.

 

شکوری: این دیگر در حوزه اختیارات باشگاه پرسپولیس است آیا استقلال هم بخواهد بازیکنی جذب کند باید از باشگاه پرسپولیس اجازه بگیرد؟

فریاد شیران: بازیکنی که مشکل اخلاقی داشته و همیشه در حال فرار بوده است و پول گرفته و رفته است.

 

 

شکوری: به شما مربوطی نیست آقای فریاد شیران، شما در جایگاهی نیستید که بخواهید در این مورد صحبتی کنید.

 

فریاد شیران: جایگاه من مشخص است و لطفاً با ادبیات درست صحبت کنید، جایگاه من مشخص است و شما کسی هستید که زیر قرارداد ویلموتس را امضاء کردید.

 

مجری رادیو: آقای فریاد شیران موضوع برنامه ما ارتباطی به ویلموتس ندارد.

 

فریاد شیران: چرا وقتی صحبتی مطرح می‌شود آقای شکوری باید جایگاه خودش را بداند. اولاً از من کوچک‌تر است و باید احترام من را داشته باشد و با ادبیات خوبی صحبت کند.

 

شکوری: آقای فریاد شیران می‌توانید لطفاً بفرمایید جایگاه شما کجاست که می‌توانید درباره بازیکن و پرونده‌های گذشته تیم حریف صحبت کنید. دوست دارید ما هم درخصوص پرونده‌ها صحبت کنیم؟ اینکه چه اتفاقاتی در فلان استخر افتاد؟

 

فریاد شیران: شما به مربی خودتان نمی‌گویید که در حیطه اختیارات خودش صحبت کند چرا باید به مدیرعامل باشگاه ما انگ هوچی گری بزند؟ هوچی گری یعنی چی؟

 

شکوری: ما هم همین را می‌گوییم که به مدیرعامل باشگاه استقلال اصلاً مربوط نیست که چرا مدیرعامل و سرمربی ما رو در روی همدیگر قرار نمی‌گیرند. آیا این حرف بدی است؟

 

فریاد شیران: ایشان اجازه ندارد که با صداوسیما به این شکل رفتار کند.

 

مجری رادیو: بنده به‌عنوان کارمند صداوسیما، باید از حق جایی که در آن کار می‌کنم دفاع کنم. باید بگویم اگر ایشان به اینجا رسیدند از قِبَل همین صداوسیما بوده است. ولی وریا غفوری هم نباید به این شکل حرف بزند. چند هفته پیش آقای وریا غفوری مگر نگفته است که دوربین‌های صداوسیما خاموش شود؟

 

 

فریاد شیران: اگر ایشان هم این کار را کرده است اشتباه کرده است. من هم همین را می‌گویم که چرا باید کسانی که تا پیش‌ازاین به صداوسیما التماس می‌کردند برای صحبت، امروز باید چنین رفتاری از خود نشان دهد؟ اصلاً این توهین به جامعه رسانه و مردم است.

 

مجری رادیو: آقای فریاد شیران مگر شما خودتان نمی‌گویید که هر مسئولی باید در جایگاه خودش صحبت کند؟ پیش چرا خودتان این را رعایت نمی‌کنید؟ الآن هم شما درباره تیم خودتان صحبت کنید و آقای شکوری هم درباره تیم خودش صحبت کند. ما اصلاً نمی‌خواهیم که تنشی ایجاد شود. پنج‌شنبه دیدار دربی در جام حذفی را پیش رو داریم و قطعاً یکی از این دو تیم آن شب حذف خواهند شد و به نظر می‌رسد اگر بخواهد به این شکل ادامه پیدا کند پنج‌شنبه‌شب این تنش‌ها به اوج خودش خواهد رسید.

فریاد شیران: من هم این حرف را قبول دارم. تا پیش‌ازاین مدیران دو تیم می‌آمدند و می‌نشستند در یک جای مناسب و می‌گفتند و می‌خندیدند و می رفتنند در زمین می‌جنگیدند. اما الآن شما بگویید که ما شروع کردیم یا آقای گل محمدی؟ الآن هم آقای شکوری در حال فرافکنی هستند. پرونده ایشان ….

 

شکوری: اگر اجازه دهید من هم ‌صحبت کنم. آقای فریاد شیران عزیز استارت این کار را مدیرعامل باشگاه استقلال در یک برنامه زنده تلویزیونی زد. ایشان گفتند چرا آقای گل محمدی را مقابل مدیرعامل قرار ندادند. خب باشگاه پرسپولیس ساختار خودش را دارد و زمانی که یک نفر از باشگاه ما روی خط می‌آید طبق پروتکل رفتار می‌کنیم و شخص دیگری نمی‌آید که مقابلش قرار بگیرد.

 

فریاد شیران: این صحبت‌های شما را هواداران خوششان می‌آید. اینکه بگویید باشگاه پرسپولیس ساختار دارد و استقلال ساختار ندارد.

شکوری: این را دیگر خودتان می‌دانید. شما نباید با کنایه این حرف‌ها را بزنید. سرمربی شما از ابتدای لیگ چند مرتبه اخراج شده است؟

 

شکوری: این دیگر به شما مربوطی نیست.

 

فریاد شیران: این حرکتی که در دیدار مقابل گل گهر انجام داد هرکسی دیگر بود 6 ماه محروم می‌شد.

 

شکوری: آخر این اصلاً به شما مربوطی نیست. فدراسیون کمیته اخلاق دارد، کمیته انضباطی دارد.

 

 

فریاد شیران: مگر می‌شود به ما مربوط نباشد؟ شما برای تعداد کارت یک بازیکن می‌روید اعتراض می‌کنید. اینجا حق باشگاه استقلال است که اعتراض کند

 

شکوری: خب بروید اعتراض خودتان را بکنید، اصلاً برای چه مربی ما باید 6 ماه محروم می‌شد؟

 

فریاد شیران: برای همان حرکت‌هایی که انجام داد. اگر آقای پیروانی و بازیکنان دیگر نبودند که داور را زده بود.

 

شکوری: من فکر می‌کنم اگر این برنامه بخواهد ادامه پیدا کند شما می‌خواهید درباره بازیکنان جوانان و نونهالان ما هم صحبت کنید.

 

فریاد شیران: نه، من آن چیزی را که دیدم را می‌گویم.

 

شکوری: آقای فریاد شیران شما هنوز روی آن حرف خودتان درباره لفظی که درخصوص بازیکن سابق ما استفاده کردید هستید؟

فریاد شیران: کدام حرف را می‌گویید؟

 

مجری رادیو: منظورشان صحبت های شما در خصوص آنتونی استوکس است.

فریاد شیران: چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است. بازیکنی که این‌همه مشکل داشته است.

 

شکوری: به شما مربوطی نیست. شما مگر قاضی هستید؟

 

مجری رادیو: آقای فریاد شیران خیلی از چیزها عیان است. آیا باید درباره همه آن‌ها روی آنتن زنده رسانه ملی صحبت شود.

شکوری: من حق می‌دهم به آقای فریاد شیران. بالاخره ایشان باتوجه به پستی که گرفتند باید هم  این حرف‌ها را هم بزنند.

مجری رادیو: لطفاً با پست آقای فریاد شیران کاری نداشته باشید. همان‌طور که خودتان هم گفتید.

 

 

فریاد شیران: چرا پست من چشم شما گرفته است؟ بیایید درباره فوتبال صحبت کنیم.

 

شکوری: آقای عارضه من هم معاون اجرایی باشگاه و هم سخنگوی باشگاه هستم وقتی صحبت می‌کنم مطمئن باشید که این سیستم را می‌شناسم و می‌دانم راجع به چه چیزی حرف می‌زنم و حرف‌های من موردقبول کادر فنی و باشگاه است و خدا کند درباره همه باشگاه‌ها همین‌طور باشد.

 

فریاد شیران: آقای شکوری با کلمات بازی نکنید.

 

شکوری: حتماً از این به بعد از کلمات شما استفاده می‌کنم.

 

 مجری رادیو: با توجه به این حرف‌ها من فکر می‌کنم بهتر است این برنامه به اتمام برسد و همین‌جا از هر دو عزیز خداحافظی می‌کنم.

منبع: ورزش سه

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

۵ بازیکن کرونایی استقلال مشخص شدند

منتشر شده

در

توسط

اسامی ۵ بازیکن استقلال که مبتلا به ویروس کرونا شدند، مشخص شد.

 باشگاه استقلال دیروز (دوشنبه) اعلام کرد که نتیجه تست کرونای تعداد زیادی از بازیکنان و اعضای کادر تیم فوتبال استقلال مثبت شده است.

به همین علت، نشست خبری فرهاد مجیدی پیش از بازی با پیکان به دلیل شرایط ویژه رخ داده، برگزار نشد و در ادامه نیز با تایید سازمان لیگ، دیدار دو تیم استقلال و پیکان در چارچوب مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی لغو شد.

شب گذشته (دوشنبه) سعید فتاحی، نماینده باشگاه استقلال در گفت‌وگویی تلویزیونی درباره تعداد افراد مبتلا به کرونا توضیحاتی ارائه داد و تاکید کرد که ۱۷ تن از بازیکنان تیم استقلال و یک نفر از اعضای کادر فنی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

با این حال طبق پیگیری خبرنگار ایسنا، اسامی ۵ بازیکن تیم فوتبال استقلال که مبتلا به ویروس کرونا شده‌اند، مشخص شد. بر این اساس کوین یامگا، مهدی مهدی‌پور، امیرحسین حسین‌زاده، سیاوش یزدانی و روزبه چشمی از جمله افرادی هستند که میان بازیکنان استقلال به کرونا مبتلا شده‌اند.

نام افراد دیگری که در استقلال مبتلا به کرونا شده‌اند، مشخص نشده و مسئولان سازمان لیگ نیز بر این باور هستند که اسامی متبلایان محرمانه است و نباید منتشر شود! این در حالی است که در فوتبال دنیا و در میان بازیکنان مطرح و حرفه‌ای فوتبال، اسامی بازیکنان مبتلا به کرونا در تیم‌ها به طور کامل مشخص شده و در این رابطه شفاف‌سازی می‌شود.

 

ادامه مطلب

ورزشی

شناخت کامل حریفان فولاد و سپاهان ایران در لیگ قهرمانان آسیا

منتشر شده

در

توسط

قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد و تیم فوتبال سپاهان با صدرنشین فعلی لیگ ستارگان قطر و قهرمان فصل گذشته لیگ ازبکستان هم‌گروه شد.

 قرعه‌کشی فصل ۲۰۲۲ لیگ قهرمانان آسیا با حضور دو نماینده ایران یعنی سپاهان و فولاد برگزار شد تا این دو تیم حریفان خود را در مرحله گروهی بشناسند. سپاهان به عنوان نایب قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران با تیم‌های الدحیل قطر، پاختاکور ازبکستان، برنده پلی‌آف التعاون عربستان و الجیش سوریه هم‌گروه شده است و فولاد باید به مصاف تیم‌های شباب الاهلی امارات، آحال ترکمنستان و الغرافه قطر برود. هم‌چنین دو تیم استقلال و پرسپولیس به دلیل نگرفتن مجوز حرفه‌ای‌گری از این رقابت‌ها حذف شدند.

فولاد در حالی باید به مصاف شباب الاهلی برود که این تیم از دو بازیکن ایرانی یعنی احمد نوراللهی و مهدی قایدی بهره می‌برد و شناخت این دو بازیکن از سبک بازی تیم نکونام می‌تواند کار نماینده ایران را برای سقوط سخت کند. در گروه سپاهان نیز الدحیلی قرار داد که با وجود ۳ بازی بیش‌تر نسبت به السد در لیگ این ستارگان قطر، صدرنشین است و پاختاکور هم به عنوان قهرمان ازبکستان پا به این مسابقات می‌گذارد.

گروه C: فولاد ایران، شباب الاهلی امارات، آحال ترکمنستان، الغرافه قطر

شباب الاهلی

سرمربی: مهدی علی
بازیکنان کلیدی: عزیزجان گانیوف، مهدی قایدی، احمد نوراللهی، توماس اولسن
رتبه فعلی در لیگ: رده سوم با ۲۳ امتیاز
رتبه فصل قبل در لیگ: رده سوم با ۵۰ امتیاز(کمترین باخت در طول فصل)
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: حذف در مرحله گروهی فصل ۲۰۲۱
افتخارات: ۷ قهرمانی لیگ امارات، ۱۰ قهرمانی جام پادشاهی امارات، ۵ قهرمانی جام حذفی، ۵ قهرمانی سوپرکاپ امارات

آحال ترکمنستان

سرمربی: بگنچ گارایف
بازیکنان کلیدی: رسول هوجایف، سردار گلدیوف (تمام بازیکنان این تیم ترکمنستانی هستند)
رتبه فعلی در لیگ: آغاز نشده است
رتبه فصل قبل در لیگ: نایب قهرمان با ۲۹ امتیاز (لیگ ۸ تیمی)
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: نخستین حضور
افتخارات: ۶ نایب قهرمانی لیگ ترکمنستان، ۳ قهرمانی جام حذفی، یک سپورکاپ ترکمنستان

الغرافه قطر

سرمربی: آندره‌آ استراماچونی
بازیکنان کلیدی: گابریل پیرس، شیخ دیاباته، سوفیان هانی
رتبه فعلی در لیگ: رده سوم با ۲۳ امتیاز
رتبه فصل قبل در لیگ: رده چهارم با ۳۳ امتیاز
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: حذف در مرحله گروهی فصل ۲۰۱۸
افتخارات: ۷ قهرمانی در لیگ ستارگان قطر، ۷ قهرمانی در جام امیر قطر، ۳ قهرمانی جام حذفی، ۲ قهرمانی سوپرکاپ قطر

گروه D: سپاهان ایران، الدحیل قطر، پاختاکور ازبکستان، برنده پلی‌آف التعاون عربستان و الجیش سوریه

الدحیل قطر

سرمربی: لوییز کاسترو
بازیکنان کلیدی: توبی آلدروایرلد، ادمیلسون، نام تائه هی، اولونگا(آقای گل فصل پیش لیگ قهرمانان آسیا)
رتبه فعلی در لیگ: صدرنشین با ۳۲ امتیاز(۳ بازی بیشتر از السد ۳۱ امتیازی)
رتبه فصل قبل در لیگ: نایب قهرمان با ۴۷ امتیاز
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: حذف در مرحله گروهی
افتخارات: ۷ قهرمانی در لیگ قطر، ۳ قهرمانی در جام حذفی، ۲ قهرمانی در سوپرکاپ قطر

پاختاکور ازبکستان

سرمربی: پیتر هیوسترا
بازیکنان کلیدی: ارن دردیوک، دراگان چران، سردار رشیدوف، ایگور کریمتس
رتبه فعلی در لیگ: هنوز آغاز نشده است
رتبه فصل قبل در لیگ: قهرمان با ۶۰ امتیاز
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: حذف در مرحله گروهی فصل ۲۰۲۱
افتخارات: ۱۴ قهرمانی لیگ ازبکستان، ۱۳ قهرمانی جام حذفی

 

ادامه مطلب

ورزشی

اجناس ورزشی

منتشر شده

در

توسط

تولید کننده لباس های رزمی  مانند تکواندو کاراته نینجوتسو جودو و ووشو تک فروشی و عمده

لباس تکواندو

اگر شما هم به ورزش تکواندو علاقه دارید و می خواهید مجموعه ای از لباس های تکواندو یکی را برای خود خریداری کنید  اما به دلیل تنوع زیاد مدل ها و قیمت ها در خرید این لباس ورزشی مشکل دارید نگران نباشید در تولیدی پارس رزم میتوانید  مدل خود را انتخاب کنید. انواع مختلفی از مدل و جنس وجود دارد که مناسب اقلیم ورزشکار و سن و سال تکواندو کار هست و قیمت و کیفیت های متفاوت در خرید لباس تکواندو.

 

برای خرید لباس تکواندو باید توجه داشته باشید مدت و فصلی که میخواهید کار کنید را در نظر بگیرد البته  قیمت و کیفیت مهم است ممکن است باشگاه ورزشی که میروید آرم و علامت خود را داشته باشد همچنین رشته ای که میخواهید واردش شوید انواع لباس تکواندو کبریتی لباس تکواندو زنبوری و لباس تکواندو فلامنت و کج راه را از تولیدی رزمی که با توجه به نکات بالا می توانید لباس تکواندو مورد علاقه خود را خریداری کنید. برای سهولت کار شما لیستی از ارزان ترین با کیفیت ترین و پرفروش ترین لباس های تکواندو موجود در بازار را گردآوری کرده ایم. 

فرم یا پومسه در واقع تعداد فرضی مشت و لگد به ترتیب منطقی و هدفمند است که در پاسخ به حمله مهاجمان ساختگی در حین تمرینات ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد. به این ترتیب تکواندو در این رشته آموزش می بیند و هم در سطح منطقه ای و هم در سطح بین المللی اجرا و برگزار می شود این فرم لباس رزمی مخصوص دارد.

سبک کیورگی: این سبک بیشتر رزمی است و در سه دور دو دقیقه ای انجام می شود. در این مسابقه یک داور در وسط زمین و چهار داور دیگر در سراسر زمین به مسابقه دید دارند و رای می دهند می کنند. به این ترتیب بازیکن باید از تجهیزاتی مانند ساق محافظ هوگو و کلاه استفاده کند. ضربه گیر هوگو از قفسه سینه و شکم ورزشکار در برابر ضربه محافظت می کند.

سبک هان ماندانگ در واقع ، این یک سبک رایج در تکواندو است که در آن آنها سخت تلاش می کنند تا چیزها را بشکنند و در جمع خانوادگی تکواندو جز سبک دفاع شخصی محسوب میشود استفاده کنند. در تمرینات فکری ، بازیکن طیف وسیعی از مهارت ها را نشان می دهد. در این مسابقات ، هنگام پخش آهنگ ، بازیکن باید تکنیک های ابتکاری زیادی را نشان دهد همراه با شکستن اشیا با ضربات متفاوت.

لباس نینجا

لباس نینجا از کفش گرفته تا کلاه و زره ، تا در سایه و تاریکی تا دشمن نتواند آنها را بیند و جلب توجه نکنند همه و سایل استتار و تیره و تاریک بودند. با حمله ناگهانی یا بدون جلب توجه نگهبانان سوزن مسموم را از راه دور به طرف طعمه پرتاب کرده و سپس فرار کنید.

حتی کفش ها از پارچه ساخته شده اند تا حرکت صاف انجام شود. توری و گره همه از الیاف طبیعی ساخته شده اند و هیچ چیز براق و آزاردهنده ای در مورد این لباس وجود ندارد.

این لباس را به دور بدن می پیچند و با چند کمربند می بندند تا در جایی آویزان نشود و گیر نکند و دست و پا بسته نشود. علاوه بر این فضای کافی برای مخفی کردن مهمات مانند شمشیر ، تیغ سمی ، غذا و دارو برای زنده ماندن یا بیدار ماندن در طول روز فراهم می کند تنوع سلاح یک نینجا از هر رشته رزمی دیگری بالاتر هست.

این لباس برای مردان و زنان یکسان است. زنان نینجا به دلیل اندام کوچک وزن سبک و انعطاف پذیری بالای بدن خود وارد ورودی های غیر معمول مانند پنجره ها می شوند و به قسمت های کوچک یا فضاها و دیوارهای باریک صعود می کنند ویژگی های خاصی داشتند.

نینجاهای مرد به دلیل بدن عضلانی بزرگ و استخوان های اسکلتی در نبرد تن به تن شکستن درها یا کمک به نینجاهای زن برای بالا رفتن از برج ها و قلعه ها موثرتر بودند.

یک نینجا می تواند روزها بدون خواب و غذا کمین بماند. او در یک لحظه خاص منتظر حمله شگفت انگیز خود است. در گذشته دانش نینجا مخفی و مخفی نگه داشته می شد و از معلم به دانش آموز منتقل می شد هر استادی رموز سری و فوق محرامنه خود را به شاگردش انتقال میداد.

امروزه این تکنیک ها به عنوان هنرهای رزمی نین جوتسو  شناخته می شوند که هنر ورزشی پنهانی می باشد. دانش آموزان برای استفاده از شمشیر تیغ و سلاح های مختلف آموزش می بینند. آنها همچنین تکنیک های نبرد تن به تن را یاد می گیرند.

در آن زمان گروه دیگری به نام سامورایی وجود داشت که آموزش یکپارچه تری داشتند اما چون به شجاعت جوانمردی و مردانگی اعتقاد داشتند از شمشیر سر به صورت رو در رو استفاده میکردند و خیانت میکردند.

 آنها توسط نخبگان انتخاب شده بودند و در نظر مردم وفادار و محترم بود و چون نینجا برای کشتن سامورایی استخدام شده بود مردم از نینجا متنفر بودند.

D:\Tasvir-aks\pars_razm\1.jpeg

لباس های نینجا باید تیره ، نامرئی و راحت باشند و بهتر است ترفندهای نینجا را انجام دهید. می توانید یک لباس نینجا بدون یقه سیاه یک شلوار مشکی و یک لباس مشکی کرکی تهیه کنید.

همچنین به روسری مشکی ، روبان مشکی ، کفش مشکی ، پیراهن آستین بلند مشکی و دستکش مشکی نیاز دارید. برای ساخت محافظ رنگ ، چهار پیراهن قرمز یا مشکی تهیه کنید ، بعلاوه لوازم جانبی نینجا مانند ستاره های جعلی و لباس نینجا شما بسیار خوب خواهد بود 09199375077.

یقه اسکی مشکی یا سفید را با شلوارهای شش جیبی مستقیم و کمی گشاد ست کنید. سایر جزئیات مهم لباس سیاه و سفید را انتخاب کنید. اگر شلوار شش جیب مشکی ندارید ، جوراب شلواری مشکی ، شلوار جین راست یا شلوار چسبان را امتحان کنید  پوشاک رزمی پارس رزم.

لباس کاراته

سبک وزن این معمولاً وزن لباس دانش آموزان است و وقتی وارد کلاس کاراته می شوند این لباس را برای شروع به آنها داده می شود. برای خرید آنها باید هزینه کمتری بپردازید و آنها با کمترین کیفیت ساخته می شوند. با این حال برخی از متخصصان نیز از این نوع لباس ها در تمرینات روزانه خود استفاده می کنند.

وزن متوسط: این لباس کاراته بین وزن خنکی و کیفیت تعادل خاصی برقرار می کنند. لباس های کاراته در این دسته می توانند بیشتر از لباس های سبک استفاده شوند و در تولید کنندگان مختلف محبوبیت بیشتری دارند. قابل تهیه از 100٪ پنبه و پنبه/پلی استر.

وزن سنگین: دسته وزن سنگین لباس کاراته برای مسابقات ، مسابقات و مربیان استفاده می شود. پارچه های سنگین مقاومت بالایی دارند و برای برش و پردازش بسیار مناسب هستند محکم و برای حرکات نمایشی کاتا با صدای پارچه بسیار مناسب هستند و در این دسته از هر دو نوع پارچه استفاده می شود اما وزنه های سنگین معمولاً با پارچه های 100٪ پنبه ای همراه است.

برنامه های اکثر تولید کنندگان بر اساس قد و وزن است برای انتخاب اندازه لباس مناسب ابتدا باید قد و سپس محدوده وزن خود را روی میز پیدا کنید. اگر قد و وزن شما کاملاً روی میز نیست ، باید محدوده نزدیک به آن را انتخاب کنید اگر دارای شکم هستید سایز بزرگتر را گرفته سپس قد شلوار را کوتاه می کنید در تولیدی پارس رزم 0234510497.

D:\Tasvir-aks\pars_razm\2.jpeg

نکته 1: اگر قد شما بلندتر و وزن شما کمتر از قد شماست ، لباسها را با توجه به قد خود انتخاب کنید ، در این حالت فقط لباسها برای شما کمی گشاد ، اما اندازه مناسب شما هستند.

نکته 2: اگر اضافه وزن دارید ، لباس ها را با توجه به وزن خود انتخاب کنید ، در این صورت اندازه مناسب را انتخاب کرده اید و شلوار شما فقط کمی بلندتر می شود و می توانید به راحتی آنها را کوتاه کنید.

نکته 3: اگر به دنبال لباس هایی برای بزرگسالان هستید ، حتما یک یا دو سایز را انتخاب کنید. تجربه نشان می دهد که همیشه بهتر است در اندازه بزرگتر خرید کنید و می توانید با کمی تغییر از آن استفاده کنید.

هنگام انتخاب لباس ، این نکات استاندارد لباس کاراته را در نظر بگیرید تا بتوانید اندازه آنها را بهتر درک کنید.

لباس کنگفو

لباس کنگفو از دو قسمت بالاتنه کت و پایین تنه شلوار با مچ بسته ساخته شده است. هردو طرف کت مساوی و روی هم نیستند و با بند و دکمه بسته میشن آرم اژدها شمشیر از نماد های آن هستند بهترین و سبکترین جنس برای انجام حرکات فلامنت هست که ماه نیز همان را عرضه میکنیم.

لباس کونگ فو مناسب با انجام حرکات رزمی طراحی شده که قدرت  و سرعت ضربات را تاب بیاورد و انعطاف نیز داشته باشد تا انواع حرکات دست و پا و کششی را ورزشکار انجام دهد. پیراهن کنگفو عرضه شده در پارس رزم شامل شال سرخ نیز هست

قیمت لباس های کونگ فو در تولیدی ما نسبت به سایر تولیدی ها مناسبتر است زیرا از نخ و گلدوزی شده و از پارچه مرغوب و بادوام تهیه شده است.

کلمه کنگ فو مربوط به هنرهای رزمی چین است  در مکانی به نام معبد شائولین سرچشمه گرفت، جایی که راهبان برای سلامت کونگ فو یا محافظت شخصی کار می کردند.

معبد شائولین یک مکان بودایی بود که در سال 377 قبل از میلاد در استان هاینان چین ساخته شد. در سال 527 قبل از میلاد، یک شاهزاده بودایی به نام بودیسم یا دا مو از معبدی در چین برای آموزش دین بازدید کرد و راهبان آن مکان را ضعیف و بیمار دید.

دامو برای بالا بردن قوای راهبان خود را به مدت 9 سال در اتاقی حبس کرد تا فکر کند. این در نهایت باعث پیدایش یی جینجینگ، یک سری تمرینات الهام بخش و پرانرژی یا هنرهای رزمی شائولین شد.

از لحاظ تاریخی، کونگ فو بخش عمده ای از آموزش دانشمندان و رهبران دولتی در چین بوده است. چینی ها برای ورزش ارزش قائل هستند زیرا احساس می کنند کونگ فو به آنها احترام، صبر، فروتنی و اخلاق می آموزد.

خیلی از آمریکایی ها معتقدند که کونگ فو یک هنر رزمی مانند تکواندو، جودو یا آکودو است. اما در واقع کونگ فو شامل صدها سبک از هنرهای رزمی چینی است که برخی از آنها شامل مشت بزرگ، پنجه عقاب و تاگیکان است.

سبک چینی کونگ فو یا چنگال عقاب آنگ جو پای یکی از قدیمی ترین، کامل ترین و توسعه یافته ترین سبک های شائولین در زبان چینی است و به دلیل قدرت، پرتاب و فشار بالا شهرت دارد.

الگوی پنجه عقاب در سال 1130 زمانی که مغول ها به چین یورش بردند و ژنرال یو فی این روش را از اسقف شائولین آموخت ظاهر شد. این سیستم جنگ از طریق راهبان شائولین در معبد شائولین به شاگردان آنها در طول سالها گسترش یافت.

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها