با ما همراه باشید

ورزشی

میلیچ:لیگ برتر ایران بازیکن تاپ ندارد

منتشر شده

در

هرویه میلیچ پس از حضور فرهاد مجیدی در راس کادر فنی استقلال به ایران برگشت اما با وجود حضور در تمرینات، طی هفته های اخیر در بازی های تیمش حضور پیدا نکرد تا مشخص شود از آبی ها دلخور است. پس از اینکه مذاکرات مدیریت باشگاه استقلال با میلیچ به نتیجه خاصی نرسید، این بازیکن بامداد روز هفدهم تیر ماه 1400 تهران را به مقصد زاگرب ترک کرد؛ از شکایت به فیفا به عنوان تصمیم نهایی هافبک کروات آبی ها یاد می شود که گفته می شود حدود 11 ماه از مطالباتش را دریافت نکرده است.

 

هرویه میلیچ، امشب ارتباط تصویری با برنامه فوتبال برتر داشت و از تصمیم جنجالی اخیر خود و دلایل آن صحبت کرد:

همیشه به ایتالیا علاقه مند بودم

 

این پیراهن پشت سر من، اولین پیراهن من در تیم ملی است. دو مسابقه بود؛ یکی مقابل استکاتلند که نیمکت نشین بودم و دیگری مقابل پرتغال که نود دقیقه بازی کردم. یورو 2020 را تقریبا دنبال کردم و خوشحالم از اینکه ایتالیا قهرمان شد؛ آنها استحقاق این اتفاق را داشتند. در مورد کرواسی هم باید بگویم که بازیکنان خیلی خوبی داشتیم؛ خیلی از بازیکنانمان عوض شدند. با کیه زا در فیورنتینا هم تیمی بودم و با آنها در طول مسابقات در ارتباط بودم. من به بازی های تیم ایتالیا که تیم دوم من هست همیشه علاقه مند بودم.

 

 

بعضی ها دوست نداشتند بازیکنی مثل من در استقلال باشد

من آدم خیلی صادقی هستم. خیلی راحت خودم را با استقلال منطبق کردم؛ نمی توانم بگویم که این باشگاه تبدیل به عشق من شد ولی ارتباط بسیار صمیمی و عاطفی با این تیم داشتم. در کرواسی هم شنیده بودم که استقلال مدت زیادی قهرمانی کسب نکرده و هدفم کسب قهرمانی با این تیم بود. از همان ابتدا که به استقلال آمدم متوجه شدم که بعضی ها دوست نداشتند بازیکنی مثل من که در سری آ بازی کرده در این تیم باشد.

 

من توسط آقای استراماچونی به استقلال آمدم که به خاطر برخی مسائل غیرفوتبالی نتوانست بماند و رفت. شروع سختی داشتم و دشوار بود که در آن ابتدا خودم را با شرایط تطبیق بدهم. از لیگی آمدم که از لحاظ تاکتیکی خیلی پیشرفته بود. خیلی به من کمک شد که به اعتماد به نفس برسم و بازی هایم روز به روز بهتر شد. افتخار می کنم که در بازی های سخت استقلال در زمین حضور داشتم. اتفاقات خیلی زیادی از همان ابتدا رخ داد. همان اول که به ایران آمدم در فرودگاه دیپورت شدم! به اصرار آقای استراماچونی دوباره به ایران بازگشتم. نمی خواهم زیاد در مورد آن مسائل صحبت کنم. من روزهای خیلی خوبی در استقلال داشتم.

 

 

خوشحال بودم که همه چیز به نفع من است!

 

ماه یازدهم (میلادی) که به ماشین سازی گل زدم 7-8 روز بعدش با باشگاه تماس داشتم که آیا تمایل به همکاری دارید یا خیر؟ من دو بچه دارم و متاهل هستم؛ نمی خواهم آینده خانواده ام را زیر سوال ببرم. آنها اعلام کردند که تمایل دارند تمدید کنند و من هم شش ماه قرارداد داشتم. بعد یکسری اعداد و ارقام مطرح شد و قول هایی داده شد. چند روز بعد به من گفتند که مشکلات حل شده و یک سال قراردادت را تمدید می کنیم من هم گفتم دو سال ولی مدیرعامل موافقت نکرد؛ من هم قبول کردم که یک سال باشد و در مورد رقم صحبت کردیم. آن موقع بعلاوه پاداش ها و حقوق ها استقلال 10 ماه به من بدهی داشت. موارد بدهی را به قرارداد جدیدم منتقل کردم و خوشحال بودم که این قرارداد تنظیم شده و همه چیز به نفع من شده است. گفتند که هر چه در گذشته بود پاک می کنیم و قرارداد جدید می بندیم.

 

 

انتظار داشتند که من پاداش هایم را ببخشم

 

بندی در قرارداد بود که هر ماه که پولم را دریافت نمی کردم همان ماه می توانستم 5 هزار دلار اضافه جریمه بگیرم. بعدا گفتند که آن بند ارزش ندارد و در نظر نمی گیریم. کلا بدهی روز به روز بیشتر شد و هر روز به تعویق می انداختند. 14 ماه بدهی داشتند که حدود 50 هزار یورو می شد. حقوق من باید 25 هزار یورو در ماه می بود بعلاوه پاداش و دیگر موارد. ولی در 14 ماه 7 تا حقوق گرفته بودم. نوشته بودند که 50 هزار یورو نت گرفته ام و هر بار مدیرعامل یک تخفیف از من می خواست؛ مثل پاداش های لیگ قهرمانان و گل هایی که زده بودم و جمع شده بود؛ آنها انتظار داشتند که من پاداش هایم را ببخشم. من واقعا آن لحظه هدفم این بود که یک تاریخ جدید با استقلال بنویسم و بعد از 10 سال قهرمانی را کسب کنیم که در تاریخ باشگاه ثبت شود ولی در جلسه بعدی دیدم که مدیرعامل به دنبال یکسری صحبت ها و بهانه هایی بودند.

 

 

بخاطر مجیدی برگشتم نه مدیرعامل!

موقعی که من به کرواسی رفتم و دو ماه در خانه بودم. بعد که آقای مجیدی آمدند به من زنگ زدند که برگردم. مدیرعامل هم از برگشت من خوشحال بود. آن موقع صحبت ما یک دقیقه طول کشید. من گفتم که نه به خاطر مدیرعامل بلکه آقای مجیدی می آیم که کمکی کرده باشم. چون واقعا ایشان به من احترام قایل بودند. من برگشتم و حتی برایم بلیط هم خریدند. همزمان چند باشگاه هم به من پیشنهاد داده بودند؛ یکسری از این باشگاه ها ایرانی بودند. من به اتاق مربی رفتم و صحبت کردیم. در مورد گل هایی که زدم، پاداش هایم و … قرار شد که طلبم 40 هزار دلار شود. من به آقای مجیدی گفتم که اگر نظر شما این است من قبول می کنم. پاداش من از قرارداد قبلی و فعلی ام که نمی توانم دقیقا بگویم مشکلاتی را به وجود آورد.

 

 

به مدیران استقلال جام وعده و وعید می دهم

 

قبل لیگ قهرمانان آسیا که آمدم قرارداد امضا کنم، مشخص شد که مدیرعامل دوست ندارد قراردادی امضا شود و بهانه می آورد. بعد از یک ساعت و نیم بدون گرفتن نتیجه جلسه را ترک کردم. قانون مالیات هم از قدیم بوده است. نمی خواهم بگویم که مدیرعامل از جایی خط می گیرد یا کسی به او دستور می دهد اما به قرارداد احترام نگذاشتند. من به ایران آمدم تا کار کنم و برای خانواده ام پول دربیاورم. کسی اگر با من روراست باشد با تمام وجود خواهم بود. همچنان این آمادگی را دارم که با باشگاه ارتباط داشته باشم. من فکر می کنم قهرمانی را با وعده و وعیدهایی که داده اند گرفته ایم؛ قهرمانی در وعده و وعیدها (!).  حاضرم به مدیران استقلال جام وعده و وعید بدهم.

 

 

می دانم که بچه ها ناراضی هستند

 

از وقتی من به ایران برگشتم، مدیرعامل در تمرینات حضور نداشته است. در لیگ قهرمانان در سفر با ما بودند و 20 روزی حضور داشتند. می دانم که چند روز پیش سر تمرین آمد. ولی خب می دانم که بچه ها ناراضی هستند چون فقط قول داده است. یک نفر دیگر ظاهرا آمد و صحبت کرده که پرداخت ها صورت می گیرد. نیازی نیست من در این مورد زیاد صحبت کنم. همین الان بدهی باشگاه بیشتر از زمان این مدیرعامل است. از این بابت متاسفم که به قول هایی که دادند عمل نشد. به چیزهایی که خودشان در جلسه گفتند هم عمل نکردند. چیزی که باید را از باشگاه نگرفته ام.

 

 

راه بازگشت به ایران را باز گذاشته ام اما…

 

من از وقتی که از ایران آمدم، وکلیم نامه فسخ را به باشگاه فرستاده و منتظر جواب هستیم. فعلا راه بازگشت به ایران را باز گذاشته ام اما نه با این مدیرعامل و افرادی که به ایشان مشورت می دهند. چون واقعا دلم می خواهد که هواداران را راضی نگه دارم و به مربی که بازیکنان را دور هم نگه داشته است کمک کنم. سرمربی برای حفظ باشگاه اخیرا خیلی کمک کرده است. من رو راست می گویم که هنوز معلوم نیست چه اتفاقی قرار است رخ بدهد. چند پیشنهاد هم از دیگر باشگاه ها دارم. تصمیمم را به مربی گفتم و او گفت که هر تصمیمی بگیری از آن حمایت می کنم. او هم گفت که من از این رفتارها شرمنده ام؛ البته او نباید شرمنده باشد و شکسته نفسی کرده است. این وضعیت را که آقای مجیدی دارد را هیچ مربی نمی توانست تحمل کند. این جا فقط وعده می دهند. همه از این همه قول و قرار نا امید شده اند.

 

 

درخواست باشگاه خنده دار است!

 

همه چیز قانونی انجام شده است. از طریق فیفا نامه نگاری شد و هیچ مشکل قانونی در مورد قراردادم وجود ندارد. قراردادم طبق چیزی که بود ادامه داشت و دارد. قرارداد من الان به صورت یک طرفه فسخ شده است و از طریق فیفا طلبم را پیگیری می کنم. یکسری جریمه ها هم به خاطر دیرکرد باید به من پرداخت کنند. به من یک نامه دادند که 5 روز دیگر به باشگاه بیایم تا یکسری مشکلات را حل کنیم که برایم خنده دار است! گفته اند که 5 روز وقت داری به تهران بیایی چون یکسری تخلفات داشته ای که باید جریمه شوی!

 

 

با این وضعیت پرسپولیس در مقابل استقلال رئال مادرید است!

 

مساله من شبیه مساله رادو نیست. دیاباته هم مثل من دعوت شده است. بازیکنان دیگری هم بودند. ما خارجی ها در ایران آمدیم که کار کنیم. رادو هم به خانه رفت. فکر می کنم که هواداران پرسپولیس خیلی او را دوست دارند. احتمالا به توافق برسند. باهم که صحبت می کردیم می گفتم که همین اتفاقات در پرسپولیس هم هست اما وقتی من مسائل استقلال را به رادو تعریف می کردم خود او می گفت با این وضعیت پرسپولیس در مقابل استقلال رئال مادرید است! یعنی وضعیتش از استقلال بهتر بوده است. به صورت سیستماتیک در این باشگاه کار انجام نمی شود.

 

 

نمی توان انتظار دربی زیبایی داشت

تماشای دربی از تلویزیون برای من آسان نیست. دانش فوتبال من زیاد است و بازی را خوب درک می کنم. هر دربی شرایط خاص خودش را دارد و فرقی ندارد که تیم ها چه جایگاهی دارند. جنگندگی و مبارزه های خاص برای این دیدار لازم است. تا کنون 5 دربی داشته ام که در 2 دربی استقلال بسیار زیبا بازی کرد. این بازی، خیلی سخت خواهد بود و مثل دربی قبل یک گل می تواند سرنوشت بازی را تعیین کند. نمی توانیم خیلی انتظار بازی زیبایی را داشته باشیم. جزئیات کوچک می توانند تعیین کننده باشند. دوست دارم که استقلال ببرد ولی نمی شود فوتبال را پیش بینی کرد.

 

 

صاحب خانه ام در ایران وسایلم را گرو نگه داشته است

 

مهمان نوازی در ایران باور کردنی نبود و خیلی برای من خوب بود؛ متاسفانه اما یکسری در باشگاه این را برای من خراب کردند. ولی در ایران من خاطرات بسیار زیبایی داشتم. بعضی از وسایل من در خانه ام در ایران مانده چون باشگاه کریاه خانه ام را نداده و صاحب خانه وسایلم را گرو نگه داشته است که خیلی از این بابت ناراحت شدم! به خاطر این هواداران تحمل کردم که بدون هیچ چشم داشتی به من عشق می دادند. باشگاه حتی برای پاداش های ریالی برای من یک حساب باز نکرد و فقط قول دادند. البته یکسری کارت های هدیه دریافت می کردم که معمولا این ها را به مهمان ها و کارمندان می دادند.

 

نمی خواهم دیگر این خاطرات اذیت کننده را مرور کنم. ایران زیبایی های جادویی خودش را دارد. مردم اروپا نگاه دیگری به ایران دارند ولی من دوستان خوبی در این کشور پیدا کنم. یک روز حتما به عنوان مربی یا توریست به ایران می آیم. پیامم به هواداران این است که همه شان دو برادر فرهاد و فرزاد را حمایت کنند. از فرزاد متشکرم که پول هتل من را پرداخت کرد چون باشگاه آن را پرداخت نمی کرد و من چند ساعت معطل شدم. این برای باشگاهی چون استقلال شرم آور است. امیدوارم که استقلال هم دربی پیش رو را برنده شود.

 

 

بازیکن خیلی تاپ در ایران ندیدم!

 

فکر می کنم که مهدی قایدی بهترین بازیکن استقلال در زمانی بود که من در این تیم حضور داشتم. در مورد کل بازیکنان لیگ ایران باید بگویم که نمی توانم دقیقا نظر بدهم ولی به نظرم بازهم مهدی قایدی بازیکن خوبی است. او باید خیلی کار کند تا پخته تر شود چون پتانسیل بالایی دارد. قصدم توهین به شخص خاصی نیست ولی بازیکن خیلی تاپی در ایران دیدم. بازیکن خوب بود ولی در کلاس تاپ نه!

منبع: ورزش سه

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

۵ بازیکن کرونایی استقلال مشخص شدند

منتشر شده

در

توسط

اسامی ۵ بازیکن استقلال که مبتلا به ویروس کرونا شدند، مشخص شد.

 باشگاه استقلال دیروز (دوشنبه) اعلام کرد که نتیجه تست کرونای تعداد زیادی از بازیکنان و اعضای کادر تیم فوتبال استقلال مثبت شده است.

به همین علت، نشست خبری فرهاد مجیدی پیش از بازی با پیکان به دلیل شرایط ویژه رخ داده، برگزار نشد و در ادامه نیز با تایید سازمان لیگ، دیدار دو تیم استقلال و پیکان در چارچوب مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی لغو شد.

شب گذشته (دوشنبه) سعید فتاحی، نماینده باشگاه استقلال در گفت‌وگویی تلویزیونی درباره تعداد افراد مبتلا به کرونا توضیحاتی ارائه داد و تاکید کرد که ۱۷ تن از بازیکنان تیم استقلال و یک نفر از اعضای کادر فنی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

با این حال طبق پیگیری خبرنگار ایسنا، اسامی ۵ بازیکن تیم فوتبال استقلال که مبتلا به ویروس کرونا شده‌اند، مشخص شد. بر این اساس کوین یامگا، مهدی مهدی‌پور، امیرحسین حسین‌زاده، سیاوش یزدانی و روزبه چشمی از جمله افرادی هستند که میان بازیکنان استقلال به کرونا مبتلا شده‌اند.

نام افراد دیگری که در استقلال مبتلا به کرونا شده‌اند، مشخص نشده و مسئولان سازمان لیگ نیز بر این باور هستند که اسامی متبلایان محرمانه است و نباید منتشر شود! این در حالی است که در فوتبال دنیا و در میان بازیکنان مطرح و حرفه‌ای فوتبال، اسامی بازیکنان مبتلا به کرونا در تیم‌ها به طور کامل مشخص شده و در این رابطه شفاف‌سازی می‌شود.

 

ادامه مطلب

ورزشی

شناخت کامل حریفان فولاد و سپاهان ایران در لیگ قهرمانان آسیا

منتشر شده

در

توسط

قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد و تیم فوتبال سپاهان با صدرنشین فعلی لیگ ستارگان قطر و قهرمان فصل گذشته لیگ ازبکستان هم‌گروه شد.

 قرعه‌کشی فصل ۲۰۲۲ لیگ قهرمانان آسیا با حضور دو نماینده ایران یعنی سپاهان و فولاد برگزار شد تا این دو تیم حریفان خود را در مرحله گروهی بشناسند. سپاهان به عنوان نایب قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران با تیم‌های الدحیل قطر، پاختاکور ازبکستان، برنده پلی‌آف التعاون عربستان و الجیش سوریه هم‌گروه شده است و فولاد باید به مصاف تیم‌های شباب الاهلی امارات، آحال ترکمنستان و الغرافه قطر برود. هم‌چنین دو تیم استقلال و پرسپولیس به دلیل نگرفتن مجوز حرفه‌ای‌گری از این رقابت‌ها حذف شدند.

فولاد در حالی باید به مصاف شباب الاهلی برود که این تیم از دو بازیکن ایرانی یعنی احمد نوراللهی و مهدی قایدی بهره می‌برد و شناخت این دو بازیکن از سبک بازی تیم نکونام می‌تواند کار نماینده ایران را برای سقوط سخت کند. در گروه سپاهان نیز الدحیلی قرار داد که با وجود ۳ بازی بیش‌تر نسبت به السد در لیگ این ستارگان قطر، صدرنشین است و پاختاکور هم به عنوان قهرمان ازبکستان پا به این مسابقات می‌گذارد.

گروه C: فولاد ایران، شباب الاهلی امارات، آحال ترکمنستان، الغرافه قطر

شباب الاهلی

سرمربی: مهدی علی
بازیکنان کلیدی: عزیزجان گانیوف، مهدی قایدی، احمد نوراللهی، توماس اولسن
رتبه فعلی در لیگ: رده سوم با ۲۳ امتیاز
رتبه فصل قبل در لیگ: رده سوم با ۵۰ امتیاز(کمترین باخت در طول فصل)
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: حذف در مرحله گروهی فصل ۲۰۲۱
افتخارات: ۷ قهرمانی لیگ امارات، ۱۰ قهرمانی جام پادشاهی امارات، ۵ قهرمانی جام حذفی، ۵ قهرمانی سوپرکاپ امارات

آحال ترکمنستان

سرمربی: بگنچ گارایف
بازیکنان کلیدی: رسول هوجایف، سردار گلدیوف (تمام بازیکنان این تیم ترکمنستانی هستند)
رتبه فعلی در لیگ: آغاز نشده است
رتبه فصل قبل در لیگ: نایب قهرمان با ۲۹ امتیاز (لیگ ۸ تیمی)
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: نخستین حضور
افتخارات: ۶ نایب قهرمانی لیگ ترکمنستان، ۳ قهرمانی جام حذفی، یک سپورکاپ ترکمنستان

الغرافه قطر

سرمربی: آندره‌آ استراماچونی
بازیکنان کلیدی: گابریل پیرس، شیخ دیاباته، سوفیان هانی
رتبه فعلی در لیگ: رده سوم با ۲۳ امتیاز
رتبه فصل قبل در لیگ: رده چهارم با ۳۳ امتیاز
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: حذف در مرحله گروهی فصل ۲۰۱۸
افتخارات: ۷ قهرمانی در لیگ ستارگان قطر، ۷ قهرمانی در جام امیر قطر، ۳ قهرمانی جام حذفی، ۲ قهرمانی سوپرکاپ قطر

گروه D: سپاهان ایران، الدحیل قطر، پاختاکور ازبکستان، برنده پلی‌آف التعاون عربستان و الجیش سوریه

الدحیل قطر

سرمربی: لوییز کاسترو
بازیکنان کلیدی: توبی آلدروایرلد، ادمیلسون، نام تائه هی، اولونگا(آقای گل فصل پیش لیگ قهرمانان آسیا)
رتبه فعلی در لیگ: صدرنشین با ۳۲ امتیاز(۳ بازی بیشتر از السد ۳۱ امتیازی)
رتبه فصل قبل در لیگ: نایب قهرمان با ۴۷ امتیاز
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: حذف در مرحله گروهی
افتخارات: ۷ قهرمانی در لیگ قطر، ۳ قهرمانی در جام حذفی، ۲ قهرمانی در سوپرکاپ قطر

پاختاکور ازبکستان

سرمربی: پیتر هیوسترا
بازیکنان کلیدی: ارن دردیوک، دراگان چران، سردار رشیدوف، ایگور کریمتس
رتبه فعلی در لیگ: هنوز آغاز نشده است
رتبه فصل قبل در لیگ: قهرمان با ۶۰ امتیاز
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: حذف در مرحله گروهی فصل ۲۰۲۱
افتخارات: ۱۴ قهرمانی لیگ ازبکستان، ۱۳ قهرمانی جام حذفی

 

ادامه مطلب

ورزشی

اجناس ورزشی

منتشر شده

در

توسط

تولید کننده لباس های رزمی  مانند تکواندو کاراته نینجوتسو جودو و ووشو تک فروشی و عمده

لباس تکواندو

اگر شما هم به ورزش تکواندو علاقه دارید و می خواهید مجموعه ای از لباس های تکواندو یکی را برای خود خریداری کنید  اما به دلیل تنوع زیاد مدل ها و قیمت ها در خرید این لباس ورزشی مشکل دارید نگران نباشید در تولیدی پارس رزم میتوانید  مدل خود را انتخاب کنید. انواع مختلفی از مدل و جنس وجود دارد که مناسب اقلیم ورزشکار و سن و سال تکواندو کار هست و قیمت و کیفیت های متفاوت در خرید لباس تکواندو.

 

برای خرید لباس تکواندو باید توجه داشته باشید مدت و فصلی که میخواهید کار کنید را در نظر بگیرد البته  قیمت و کیفیت مهم است ممکن است باشگاه ورزشی که میروید آرم و علامت خود را داشته باشد همچنین رشته ای که میخواهید واردش شوید انواع لباس تکواندو کبریتی لباس تکواندو زنبوری و لباس تکواندو فلامنت و کج راه را از تولیدی رزمی که با توجه به نکات بالا می توانید لباس تکواندو مورد علاقه خود را خریداری کنید. برای سهولت کار شما لیستی از ارزان ترین با کیفیت ترین و پرفروش ترین لباس های تکواندو موجود در بازار را گردآوری کرده ایم. 

فرم یا پومسه در واقع تعداد فرضی مشت و لگد به ترتیب منطقی و هدفمند است که در پاسخ به حمله مهاجمان ساختگی در حین تمرینات ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد. به این ترتیب تکواندو در این رشته آموزش می بیند و هم در سطح منطقه ای و هم در سطح بین المللی اجرا و برگزار می شود این فرم لباس رزمی مخصوص دارد.

سبک کیورگی: این سبک بیشتر رزمی است و در سه دور دو دقیقه ای انجام می شود. در این مسابقه یک داور در وسط زمین و چهار داور دیگر در سراسر زمین به مسابقه دید دارند و رای می دهند می کنند. به این ترتیب بازیکن باید از تجهیزاتی مانند ساق محافظ هوگو و کلاه استفاده کند. ضربه گیر هوگو از قفسه سینه و شکم ورزشکار در برابر ضربه محافظت می کند.

سبک هان ماندانگ در واقع ، این یک سبک رایج در تکواندو است که در آن آنها سخت تلاش می کنند تا چیزها را بشکنند و در جمع خانوادگی تکواندو جز سبک دفاع شخصی محسوب میشود استفاده کنند. در تمرینات فکری ، بازیکن طیف وسیعی از مهارت ها را نشان می دهد. در این مسابقات ، هنگام پخش آهنگ ، بازیکن باید تکنیک های ابتکاری زیادی را نشان دهد همراه با شکستن اشیا با ضربات متفاوت.

لباس نینجا

لباس نینجا از کفش گرفته تا کلاه و زره ، تا در سایه و تاریکی تا دشمن نتواند آنها را بیند و جلب توجه نکنند همه و سایل استتار و تیره و تاریک بودند. با حمله ناگهانی یا بدون جلب توجه نگهبانان سوزن مسموم را از راه دور به طرف طعمه پرتاب کرده و سپس فرار کنید.

حتی کفش ها از پارچه ساخته شده اند تا حرکت صاف انجام شود. توری و گره همه از الیاف طبیعی ساخته شده اند و هیچ چیز براق و آزاردهنده ای در مورد این لباس وجود ندارد.

این لباس را به دور بدن می پیچند و با چند کمربند می بندند تا در جایی آویزان نشود و گیر نکند و دست و پا بسته نشود. علاوه بر این فضای کافی برای مخفی کردن مهمات مانند شمشیر ، تیغ سمی ، غذا و دارو برای زنده ماندن یا بیدار ماندن در طول روز فراهم می کند تنوع سلاح یک نینجا از هر رشته رزمی دیگری بالاتر هست.

این لباس برای مردان و زنان یکسان است. زنان نینجا به دلیل اندام کوچک وزن سبک و انعطاف پذیری بالای بدن خود وارد ورودی های غیر معمول مانند پنجره ها می شوند و به قسمت های کوچک یا فضاها و دیوارهای باریک صعود می کنند ویژگی های خاصی داشتند.

نینجاهای مرد به دلیل بدن عضلانی بزرگ و استخوان های اسکلتی در نبرد تن به تن شکستن درها یا کمک به نینجاهای زن برای بالا رفتن از برج ها و قلعه ها موثرتر بودند.

یک نینجا می تواند روزها بدون خواب و غذا کمین بماند. او در یک لحظه خاص منتظر حمله شگفت انگیز خود است. در گذشته دانش نینجا مخفی و مخفی نگه داشته می شد و از معلم به دانش آموز منتقل می شد هر استادی رموز سری و فوق محرامنه خود را به شاگردش انتقال میداد.

امروزه این تکنیک ها به عنوان هنرهای رزمی نین جوتسو  شناخته می شوند که هنر ورزشی پنهانی می باشد. دانش آموزان برای استفاده از شمشیر تیغ و سلاح های مختلف آموزش می بینند. آنها همچنین تکنیک های نبرد تن به تن را یاد می گیرند.

در آن زمان گروه دیگری به نام سامورایی وجود داشت که آموزش یکپارچه تری داشتند اما چون به شجاعت جوانمردی و مردانگی اعتقاد داشتند از شمشیر سر به صورت رو در رو استفاده میکردند و خیانت میکردند.

 آنها توسط نخبگان انتخاب شده بودند و در نظر مردم وفادار و محترم بود و چون نینجا برای کشتن سامورایی استخدام شده بود مردم از نینجا متنفر بودند.

D:\Tasvir-aks\pars_razm\1.jpeg

لباس های نینجا باید تیره ، نامرئی و راحت باشند و بهتر است ترفندهای نینجا را انجام دهید. می توانید یک لباس نینجا بدون یقه سیاه یک شلوار مشکی و یک لباس مشکی کرکی تهیه کنید.

همچنین به روسری مشکی ، روبان مشکی ، کفش مشکی ، پیراهن آستین بلند مشکی و دستکش مشکی نیاز دارید. برای ساخت محافظ رنگ ، چهار پیراهن قرمز یا مشکی تهیه کنید ، بعلاوه لوازم جانبی نینجا مانند ستاره های جعلی و لباس نینجا شما بسیار خوب خواهد بود 09199375077.

یقه اسکی مشکی یا سفید را با شلوارهای شش جیبی مستقیم و کمی گشاد ست کنید. سایر جزئیات مهم لباس سیاه و سفید را انتخاب کنید. اگر شلوار شش جیب مشکی ندارید ، جوراب شلواری مشکی ، شلوار جین راست یا شلوار چسبان را امتحان کنید  پوشاک رزمی پارس رزم.

لباس کاراته

سبک وزن این معمولاً وزن لباس دانش آموزان است و وقتی وارد کلاس کاراته می شوند این لباس را برای شروع به آنها داده می شود. برای خرید آنها باید هزینه کمتری بپردازید و آنها با کمترین کیفیت ساخته می شوند. با این حال برخی از متخصصان نیز از این نوع لباس ها در تمرینات روزانه خود استفاده می کنند.

وزن متوسط: این لباس کاراته بین وزن خنکی و کیفیت تعادل خاصی برقرار می کنند. لباس های کاراته در این دسته می توانند بیشتر از لباس های سبک استفاده شوند و در تولید کنندگان مختلف محبوبیت بیشتری دارند. قابل تهیه از 100٪ پنبه و پنبه/پلی استر.

وزن سنگین: دسته وزن سنگین لباس کاراته برای مسابقات ، مسابقات و مربیان استفاده می شود. پارچه های سنگین مقاومت بالایی دارند و برای برش و پردازش بسیار مناسب هستند محکم و برای حرکات نمایشی کاتا با صدای پارچه بسیار مناسب هستند و در این دسته از هر دو نوع پارچه استفاده می شود اما وزنه های سنگین معمولاً با پارچه های 100٪ پنبه ای همراه است.

برنامه های اکثر تولید کنندگان بر اساس قد و وزن است برای انتخاب اندازه لباس مناسب ابتدا باید قد و سپس محدوده وزن خود را روی میز پیدا کنید. اگر قد و وزن شما کاملاً روی میز نیست ، باید محدوده نزدیک به آن را انتخاب کنید اگر دارای شکم هستید سایز بزرگتر را گرفته سپس قد شلوار را کوتاه می کنید در تولیدی پارس رزم 0234510497.

D:\Tasvir-aks\pars_razm\2.jpeg

نکته 1: اگر قد شما بلندتر و وزن شما کمتر از قد شماست ، لباسها را با توجه به قد خود انتخاب کنید ، در این حالت فقط لباسها برای شما کمی گشاد ، اما اندازه مناسب شما هستند.

نکته 2: اگر اضافه وزن دارید ، لباس ها را با توجه به وزن خود انتخاب کنید ، در این صورت اندازه مناسب را انتخاب کرده اید و شلوار شما فقط کمی بلندتر می شود و می توانید به راحتی آنها را کوتاه کنید.

نکته 3: اگر به دنبال لباس هایی برای بزرگسالان هستید ، حتما یک یا دو سایز را انتخاب کنید. تجربه نشان می دهد که همیشه بهتر است در اندازه بزرگتر خرید کنید و می توانید با کمی تغییر از آن استفاده کنید.

هنگام انتخاب لباس ، این نکات استاندارد لباس کاراته را در نظر بگیرید تا بتوانید اندازه آنها را بهتر درک کنید.

لباس کنگفو

لباس کنگفو از دو قسمت بالاتنه کت و پایین تنه شلوار با مچ بسته ساخته شده است. هردو طرف کت مساوی و روی هم نیستند و با بند و دکمه بسته میشن آرم اژدها شمشیر از نماد های آن هستند بهترین و سبکترین جنس برای انجام حرکات فلامنت هست که ماه نیز همان را عرضه میکنیم.

لباس کونگ فو مناسب با انجام حرکات رزمی طراحی شده که قدرت  و سرعت ضربات را تاب بیاورد و انعطاف نیز داشته باشد تا انواع حرکات دست و پا و کششی را ورزشکار انجام دهد. پیراهن کنگفو عرضه شده در پارس رزم شامل شال سرخ نیز هست

قیمت لباس های کونگ فو در تولیدی ما نسبت به سایر تولیدی ها مناسبتر است زیرا از نخ و گلدوزی شده و از پارچه مرغوب و بادوام تهیه شده است.

کلمه کنگ فو مربوط به هنرهای رزمی چین است  در مکانی به نام معبد شائولین سرچشمه گرفت، جایی که راهبان برای سلامت کونگ فو یا محافظت شخصی کار می کردند.

معبد شائولین یک مکان بودایی بود که در سال 377 قبل از میلاد در استان هاینان چین ساخته شد. در سال 527 قبل از میلاد، یک شاهزاده بودایی به نام بودیسم یا دا مو از معبدی در چین برای آموزش دین بازدید کرد و راهبان آن مکان را ضعیف و بیمار دید.

دامو برای بالا بردن قوای راهبان خود را به مدت 9 سال در اتاقی حبس کرد تا فکر کند. این در نهایت باعث پیدایش یی جینجینگ، یک سری تمرینات الهام بخش و پرانرژی یا هنرهای رزمی شائولین شد.

از لحاظ تاریخی، کونگ فو بخش عمده ای از آموزش دانشمندان و رهبران دولتی در چین بوده است. چینی ها برای ورزش ارزش قائل هستند زیرا احساس می کنند کونگ فو به آنها احترام، صبر، فروتنی و اخلاق می آموزد.

خیلی از آمریکایی ها معتقدند که کونگ فو یک هنر رزمی مانند تکواندو، جودو یا آکودو است. اما در واقع کونگ فو شامل صدها سبک از هنرهای رزمی چینی است که برخی از آنها شامل مشت بزرگ، پنجه عقاب و تاگیکان است.

سبک چینی کونگ فو یا چنگال عقاب آنگ جو پای یکی از قدیمی ترین، کامل ترین و توسعه یافته ترین سبک های شائولین در زبان چینی است و به دلیل قدرت، پرتاب و فشار بالا شهرت دارد.

الگوی پنجه عقاب در سال 1130 زمانی که مغول ها به چین یورش بردند و ژنرال یو فی این روش را از اسقف شائولین آموخت ظاهر شد. این سیستم جنگ از طریق راهبان شائولین در معبد شائولین به شاگردان آنها در طول سالها گسترش یافت.

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها