با ما همراه باشید

ورزشی

کدام تیم‌ها صعود ایران را تهدید می‌کنند؟

منتشر شده

در

رقابت تیم‌ها در گروه‌های هشت‌گانه دور دوم مرحله مقدماتی جام جهانی برای صعود به دور نهایی مرحله مقدماتی، به اوج خود رسیده و در هفته پیش‌رو حدس و گمان‌ها به پایان خواهد رسید و چهره 12 تیم صعود کننده رسماً مشخص می‌شود؛ هر چند که در بازی‌های پیشین تکلیف صعود سوریه، استرالیا، ژاپن و کره جنوبی مشخص شده و آن‌ها به عنوان سرگروه صعود خود را قطعی کرده‌اند.

 

تکلیف قطر به عنوان میزبان رقابت‌های جام جهانی هم مشخص است و حضور آن‌ها در دور دوم مسابقات مقدماتی تشریفاتی بوده و هشت سهمیه صعود به دور نهایی مرحله مقدماتی در رقابت‌های هفته پایانی مشخص می‌شود؛ جایی که می‌تواند یک برد و تساوی، نه تنها سرنوشت یک تیم بلکه چند تیم را تغییر دهد. تکلیف سرگروه سه تیم و هم‌چنین صعود پنج تیم برتر دوم در هفته پایانی رقم می‌خورد.

 

گروه A: چین چشم‌انتظار هدیه‌ای از سوریه

صعود سوریه به عنوان سرگروه مسجل شده و در هفته پایانی تیم‌های ملی سوریه و چین دیدار رو در رو برگزار می‌کنند؛ چینی‌ها فعلا در جدول برترین تیم‌های دوم در جایگاه دوم هستند و تفاضل گل خوبی را هم دارند و می‌توانند صعود کنند. پیروزی مقابل سوریه صعود آن‌ها را قطعی می‌کند اما لغزش احتمالی آن‌ها می‌تواند فرصت طلایی را به دیگر تیم‌ها هدیه کند. ضمن آن‌که نتیجه جدال مستقیم ازبکستان-عربستان و ایران-عراق در سایر گروه‌ها، می‌تواند نقش پررنگی برای صعود چین به عنوان تیم دوم داشته باشد.

 

 

گروه B: شگفتی‌سازی در روز پایانی؟

تساوی غیرمنتظره تیم ملی اردن در جدال شب گذشته مقابل کویت باعث شد تا صعود آن‌ها به دور نهایی مرحله مقدماتی به اما و اگر بکشد؛ اردنی‌ها برای صعود ابتدا باید از سد تیم قدرتمند استرالیا که صعودش به مرحله بعدی مسجل شده در هفته پایانی بگذرند و سپس نگاه‌شان به نتیجه سایر گروه‌ها باشد تا بتوانند برای صعود امیدوار باشند. با تساوی شب گذشته، امیدهای اردنی‌ها برای صعود به حداقل رسیده و برای صعود این تیم به دور نهایی باید منتظر شگفتی بزرگ در روز پایانی رقابت‌های دور دوم بود.

 

 

گروه C: ایران-عراق، بُکش تا زنده بمانی

شاگردان اسکوچیچ دیشب با گلباران کامبوج به صدر جدول رفتند اما ساعتی بعد عراق با یک پیروزی دشوار مقابل هنگ‌کنگ به صدر گروه بازگشت تا جدال هفته پایانی سرنوشت گروه C را رقم بزند؛ با توجه به پیروزی تیم ملی عمان، کار برای صعود به عنوان تیم دوم از این گروه بسیار دشوار است. برنده مسابقه هفته پایانی ایران و عراق که سه‌شنبه پیش‌روی برگزار می‌شود، صعود کننده مستقیم از گروه سوم به دور نهایی رقابت‌ها خواهد بود و بازنده باید چشم‌انتظار تحولات دیگر گروه‌ها باشد تا بتواند در جدول بهترین تیم‌های دوم مسافر دور نهایی شود.

 

 

گروه D: جدالی سرنوشت‌ساز برای همه گروه‌ها

مصاف هفته پایانی ازبکستان و عربستان با توجه به این‌که شب گذشته هر دو تیم توانستند رقبای خود را شکست دهند، فراتر از سرنوشت گروه چهارم برای تعیین‌تکلیف دیگر گروه‌ها هم بسیار مهم است؛ چرا که در حال حاضر عربستان 17 امتیاز دارد و ازبکستان 15 امتیاز و یک تساوی در دیدار رو در رو عربستان مقابل یمن دیده می‌شود که باعث شد تا اگر عربستانی‌ها در جایگاه چهارم قرار گیرند، 4 امتیاز از آن‌ها کسر شود و شانس اول صعود به عنوان تیم دوم می‌شوند.
از این حیث نتیجه دیدار هفته پایانی عربستان و ازبکستان بسیار مهم است و پیروزی عربستان می‌تواند برای دیگر تیم‌های دوم خبر بهتری باشد تا این‌که ازبکستان بخواهد پیروز جدال هفته پایانی شود و سرگروهی خود را جشن بگیرد.

 

 

گروه E: کار تیم برانکو تمام شد

در این گروه قطر صدرنشین شده و صدرنشینی آن‌ها باعث شده تا سهمیه صعود تیم‌های اول به عدد 7 تقلیل پیدا کند و 5 سهمیه صعود برای تیم‌های دوم ایجاد شود چرا که آن‌ها خود میزبان جام جهانی هستند و حضورشان در مرحله مقدماتی تشریفاتی بوده است؛ تیم دوم این گروه یعنی عمان هم 7 مسابقه حساس خود مقابل رقبایش را انجام داده و هفته پایانی به مصاف بنگلادش می‌رود که نتیجه آن اهمیتی ندارد، چرا که بنگلادش تیم قعرنشین گروه است و در معادلات تیم‌های برتر دوم نتیجه بازی رو در رو با تیم قعرنشین گروه حذف می‌شود.
فعلا شاگردان برانکو صدرنشین جدول بهترین تیم‌های دوم هستند و باید دید روز پایانی چه معادلات رقم می‌خورد و سرنوشت صعود آن‌ها چه می‌شود؛ با توجه به دیدار مستقیم مدعیان دیگر گروه‌ها، شانس صعود عمانی‌ها بسیار بالاست.

 

 

گروه F: آرام‌ترین پایان‌بندی ممکن

ژاپن و قرقیزستان جدال هفته پایانی را برگزار می‌کنند از طرفی تاجیکستان مقابل میانمار قرار می‌گیرد؛ در این گروه صعود ژاپنی‌ها هفته‌هاست مسجل شده و دو تیم قرقیزستان و تاجیکستان برای جایگاه دوم جدول در تکاپو هستند. اما با توجه به کسب تنها 4 امتیاز (با حذف نتایج رودررو با تیم قعرنشین)، تیم دوم جدول گروه شش شانسی برای صعود ندارد و باید گفت که در روز پایانی رقابت‌ها، آرام‌ترین و بی‌استرس تیم‌ها در این گروه توپ می‌زنند. چرا که نتایج‌شان روی سرنوشت دیگر گروه‌ها هم اثری ندارد.

 

 

گروه G: شگفتی ویتنامی‌ها تکمیل می‌شود

اگر سوت اشتباه داور ژاپنی در مسابقه دیشب نبود، الان معادلات این جدول به طور دیگری بررسی می‌شد اما حالا ویتنام صدرنشین است و امارات در جایگاه دوم؛ این دو تیم هفته پایانی جدال رودررو خواهند شد و برنده مسابقه سرگروهی‌اش مسجل می‌شود و تیم دوم به کورس بهترین تیم‌های دوم می‌رود تا بتواند صعود کند. بازی رفت را ویتنامی‌ها برده‌اند و اگر آن نتیجه تکرار شود، احتمال رقم خوردن یکی از بزرگ‌ترین شگفتی‌های جام وجود دارد که امارات نتواند به مرحله نهایی صعود کند و در جدول بهترین تیم‌های دوم حذف شود. اگر امارات پیروز هفته پایانی باشد، ویتنام شانس بالایی برای صعود به عنوان تیم دوم برتر با 11 امتیاز دارد.

 

 

گروه H: لبنان در دور نهایی؟ اما و اگر!

این گروه با توجه به حذف کره شمالی در روز پایانی تنها یک مسابقه خواهد داشت که اتفاقا می‌تواند در سرنوشت دیگر گروه‌ها دخیل باشد؛ چرا که تیم‌های ملی کره جنوبی و لبنان به مصاف همدیگر خواهند رفت، لبنانی‌ها که 10 امتیاز دارند و در جدول تیم‌های برتر دوم، موقعیت خوبی برای خود به دست آورده‌اند حتی با تساوی مقابل کره جنوبی هم می‌توانند امید زیادی برای صعود داشته باشند و اگر کره را شکست بدهند، صعودشان به عنوان تیم برتر دوم قطعی است. البته که در این میان، پیروزی کره جنوبی هم می‌تواند صعود لبنان را به اما و اگر و نتایج دیگر گروه‌ها بکشاند و شانس لبنانی‌ها کم‌رنگ می‌شود و باید دید در هفته پایانی و جدال رو در رو چه نتیجه‌ای رقم خواهد خورد.

 

 

اگر تیم ملی فوتبال ایران در هفته پایانی مقابل عراق تساوی کند، نتیجه دیدارهای تیم‌های ملی لبنان، ازبکستان، امارات و اردن مقابل رقبا در دیگر گروه‌ها، سرنوشت حضور ایران در جمع برترین تیم‌های دوم را رقم خواهد زد.

 

منبع: ورزش سه

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

۵ بازیکن کرونایی استقلال مشخص شدند

منتشر شده

در

توسط

اسامی ۵ بازیکن استقلال که مبتلا به ویروس کرونا شدند، مشخص شد.

 باشگاه استقلال دیروز (دوشنبه) اعلام کرد که نتیجه تست کرونای تعداد زیادی از بازیکنان و اعضای کادر تیم فوتبال استقلال مثبت شده است.

به همین علت، نشست خبری فرهاد مجیدی پیش از بازی با پیکان به دلیل شرایط ویژه رخ داده، برگزار نشد و در ادامه نیز با تایید سازمان لیگ، دیدار دو تیم استقلال و پیکان در چارچوب مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی لغو شد.

شب گذشته (دوشنبه) سعید فتاحی، نماینده باشگاه استقلال در گفت‌وگویی تلویزیونی درباره تعداد افراد مبتلا به کرونا توضیحاتی ارائه داد و تاکید کرد که ۱۷ تن از بازیکنان تیم استقلال و یک نفر از اعضای کادر فنی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

با این حال طبق پیگیری خبرنگار ایسنا، اسامی ۵ بازیکن تیم فوتبال استقلال که مبتلا به ویروس کرونا شده‌اند، مشخص شد. بر این اساس کوین یامگا، مهدی مهدی‌پور، امیرحسین حسین‌زاده، سیاوش یزدانی و روزبه چشمی از جمله افرادی هستند که میان بازیکنان استقلال به کرونا مبتلا شده‌اند.

نام افراد دیگری که در استقلال مبتلا به کرونا شده‌اند، مشخص نشده و مسئولان سازمان لیگ نیز بر این باور هستند که اسامی متبلایان محرمانه است و نباید منتشر شود! این در حالی است که در فوتبال دنیا و در میان بازیکنان مطرح و حرفه‌ای فوتبال، اسامی بازیکنان مبتلا به کرونا در تیم‌ها به طور کامل مشخص شده و در این رابطه شفاف‌سازی می‌شود.

 

ادامه مطلب

ورزشی

شناخت کامل حریفان فولاد و سپاهان ایران در لیگ قهرمانان آسیا

منتشر شده

در

توسط

قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد و تیم فوتبال سپاهان با صدرنشین فعلی لیگ ستارگان قطر و قهرمان فصل گذشته لیگ ازبکستان هم‌گروه شد.

 قرعه‌کشی فصل ۲۰۲۲ لیگ قهرمانان آسیا با حضور دو نماینده ایران یعنی سپاهان و فولاد برگزار شد تا این دو تیم حریفان خود را در مرحله گروهی بشناسند. سپاهان به عنوان نایب قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران با تیم‌های الدحیل قطر، پاختاکور ازبکستان، برنده پلی‌آف التعاون عربستان و الجیش سوریه هم‌گروه شده است و فولاد باید به مصاف تیم‌های شباب الاهلی امارات، آحال ترکمنستان و الغرافه قطر برود. هم‌چنین دو تیم استقلال و پرسپولیس به دلیل نگرفتن مجوز حرفه‌ای‌گری از این رقابت‌ها حذف شدند.

فولاد در حالی باید به مصاف شباب الاهلی برود که این تیم از دو بازیکن ایرانی یعنی احمد نوراللهی و مهدی قایدی بهره می‌برد و شناخت این دو بازیکن از سبک بازی تیم نکونام می‌تواند کار نماینده ایران را برای سقوط سخت کند. در گروه سپاهان نیز الدحیلی قرار داد که با وجود ۳ بازی بیش‌تر نسبت به السد در لیگ این ستارگان قطر، صدرنشین است و پاختاکور هم به عنوان قهرمان ازبکستان پا به این مسابقات می‌گذارد.

گروه C: فولاد ایران، شباب الاهلی امارات، آحال ترکمنستان، الغرافه قطر

شباب الاهلی

سرمربی: مهدی علی
بازیکنان کلیدی: عزیزجان گانیوف، مهدی قایدی، احمد نوراللهی، توماس اولسن
رتبه فعلی در لیگ: رده سوم با ۲۳ امتیاز
رتبه فصل قبل در لیگ: رده سوم با ۵۰ امتیاز(کمترین باخت در طول فصل)
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: حذف در مرحله گروهی فصل ۲۰۲۱
افتخارات: ۷ قهرمانی لیگ امارات، ۱۰ قهرمانی جام پادشاهی امارات، ۵ قهرمانی جام حذفی، ۵ قهرمانی سوپرکاپ امارات

آحال ترکمنستان

سرمربی: بگنچ گارایف
بازیکنان کلیدی: رسول هوجایف، سردار گلدیوف (تمام بازیکنان این تیم ترکمنستانی هستند)
رتبه فعلی در لیگ: آغاز نشده است
رتبه فصل قبل در لیگ: نایب قهرمان با ۲۹ امتیاز (لیگ ۸ تیمی)
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: نخستین حضور
افتخارات: ۶ نایب قهرمانی لیگ ترکمنستان، ۳ قهرمانی جام حذفی، یک سپورکاپ ترکمنستان

الغرافه قطر

سرمربی: آندره‌آ استراماچونی
بازیکنان کلیدی: گابریل پیرس، شیخ دیاباته، سوفیان هانی
رتبه فعلی در لیگ: رده سوم با ۲۳ امتیاز
رتبه فصل قبل در لیگ: رده چهارم با ۳۳ امتیاز
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: حذف در مرحله گروهی فصل ۲۰۱۸
افتخارات: ۷ قهرمانی در لیگ ستارگان قطر، ۷ قهرمانی در جام امیر قطر، ۳ قهرمانی جام حذفی، ۲ قهرمانی سوپرکاپ قطر

گروه D: سپاهان ایران، الدحیل قطر، پاختاکور ازبکستان، برنده پلی‌آف التعاون عربستان و الجیش سوریه

الدحیل قطر

سرمربی: لوییز کاسترو
بازیکنان کلیدی: توبی آلدروایرلد، ادمیلسون، نام تائه هی، اولونگا(آقای گل فصل پیش لیگ قهرمانان آسیا)
رتبه فعلی در لیگ: صدرنشین با ۳۲ امتیاز(۳ بازی بیشتر از السد ۳۱ امتیازی)
رتبه فصل قبل در لیگ: نایب قهرمان با ۴۷ امتیاز
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: حذف در مرحله گروهی
افتخارات: ۷ قهرمانی در لیگ قطر، ۳ قهرمانی در جام حذفی، ۲ قهرمانی در سوپرکاپ قطر

پاختاکور ازبکستان

سرمربی: پیتر هیوسترا
بازیکنان کلیدی: ارن دردیوک، دراگان چران، سردار رشیدوف، ایگور کریمتس
رتبه فعلی در لیگ: هنوز آغاز نشده است
رتبه فصل قبل در لیگ: قهرمان با ۶۰ امتیاز
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: حذف در مرحله گروهی فصل ۲۰۲۱
افتخارات: ۱۴ قهرمانی لیگ ازبکستان، ۱۳ قهرمانی جام حذفی

 

ادامه مطلب

ورزشی

اجناس ورزشی

منتشر شده

در

توسط

تولید کننده لباس های رزمی  مانند تکواندو کاراته نینجوتسو جودو و ووشو تک فروشی و عمده

لباس تکواندو

اگر شما هم به ورزش تکواندو علاقه دارید و می خواهید مجموعه ای از لباس های تکواندو یکی را برای خود خریداری کنید  اما به دلیل تنوع زیاد مدل ها و قیمت ها در خرید این لباس ورزشی مشکل دارید نگران نباشید در تولیدی پارس رزم میتوانید  مدل خود را انتخاب کنید. انواع مختلفی از مدل و جنس وجود دارد که مناسب اقلیم ورزشکار و سن و سال تکواندو کار هست و قیمت و کیفیت های متفاوت در خرید لباس تکواندو.

 

برای خرید لباس تکواندو باید توجه داشته باشید مدت و فصلی که میخواهید کار کنید را در نظر بگیرد البته  قیمت و کیفیت مهم است ممکن است باشگاه ورزشی که میروید آرم و علامت خود را داشته باشد همچنین رشته ای که میخواهید واردش شوید انواع لباس تکواندو کبریتی لباس تکواندو زنبوری و لباس تکواندو فلامنت و کج راه را از تولیدی رزمی که با توجه به نکات بالا می توانید لباس تکواندو مورد علاقه خود را خریداری کنید. برای سهولت کار شما لیستی از ارزان ترین با کیفیت ترین و پرفروش ترین لباس های تکواندو موجود در بازار را گردآوری کرده ایم. 

فرم یا پومسه در واقع تعداد فرضی مشت و لگد به ترتیب منطقی و هدفمند است که در پاسخ به حمله مهاجمان ساختگی در حین تمرینات ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد. به این ترتیب تکواندو در این رشته آموزش می بیند و هم در سطح منطقه ای و هم در سطح بین المللی اجرا و برگزار می شود این فرم لباس رزمی مخصوص دارد.

سبک کیورگی: این سبک بیشتر رزمی است و در سه دور دو دقیقه ای انجام می شود. در این مسابقه یک داور در وسط زمین و چهار داور دیگر در سراسر زمین به مسابقه دید دارند و رای می دهند می کنند. به این ترتیب بازیکن باید از تجهیزاتی مانند ساق محافظ هوگو و کلاه استفاده کند. ضربه گیر هوگو از قفسه سینه و شکم ورزشکار در برابر ضربه محافظت می کند.

سبک هان ماندانگ در واقع ، این یک سبک رایج در تکواندو است که در آن آنها سخت تلاش می کنند تا چیزها را بشکنند و در جمع خانوادگی تکواندو جز سبک دفاع شخصی محسوب میشود استفاده کنند. در تمرینات فکری ، بازیکن طیف وسیعی از مهارت ها را نشان می دهد. در این مسابقات ، هنگام پخش آهنگ ، بازیکن باید تکنیک های ابتکاری زیادی را نشان دهد همراه با شکستن اشیا با ضربات متفاوت.

لباس نینجا

لباس نینجا از کفش گرفته تا کلاه و زره ، تا در سایه و تاریکی تا دشمن نتواند آنها را بیند و جلب توجه نکنند همه و سایل استتار و تیره و تاریک بودند. با حمله ناگهانی یا بدون جلب توجه نگهبانان سوزن مسموم را از راه دور به طرف طعمه پرتاب کرده و سپس فرار کنید.

حتی کفش ها از پارچه ساخته شده اند تا حرکت صاف انجام شود. توری و گره همه از الیاف طبیعی ساخته شده اند و هیچ چیز براق و آزاردهنده ای در مورد این لباس وجود ندارد.

این لباس را به دور بدن می پیچند و با چند کمربند می بندند تا در جایی آویزان نشود و گیر نکند و دست و پا بسته نشود. علاوه بر این فضای کافی برای مخفی کردن مهمات مانند شمشیر ، تیغ سمی ، غذا و دارو برای زنده ماندن یا بیدار ماندن در طول روز فراهم می کند تنوع سلاح یک نینجا از هر رشته رزمی دیگری بالاتر هست.

این لباس برای مردان و زنان یکسان است. زنان نینجا به دلیل اندام کوچک وزن سبک و انعطاف پذیری بالای بدن خود وارد ورودی های غیر معمول مانند پنجره ها می شوند و به قسمت های کوچک یا فضاها و دیوارهای باریک صعود می کنند ویژگی های خاصی داشتند.

نینجاهای مرد به دلیل بدن عضلانی بزرگ و استخوان های اسکلتی در نبرد تن به تن شکستن درها یا کمک به نینجاهای زن برای بالا رفتن از برج ها و قلعه ها موثرتر بودند.

یک نینجا می تواند روزها بدون خواب و غذا کمین بماند. او در یک لحظه خاص منتظر حمله شگفت انگیز خود است. در گذشته دانش نینجا مخفی و مخفی نگه داشته می شد و از معلم به دانش آموز منتقل می شد هر استادی رموز سری و فوق محرامنه خود را به شاگردش انتقال میداد.

امروزه این تکنیک ها به عنوان هنرهای رزمی نین جوتسو  شناخته می شوند که هنر ورزشی پنهانی می باشد. دانش آموزان برای استفاده از شمشیر تیغ و سلاح های مختلف آموزش می بینند. آنها همچنین تکنیک های نبرد تن به تن را یاد می گیرند.

در آن زمان گروه دیگری به نام سامورایی وجود داشت که آموزش یکپارچه تری داشتند اما چون به شجاعت جوانمردی و مردانگی اعتقاد داشتند از شمشیر سر به صورت رو در رو استفاده میکردند و خیانت میکردند.

 آنها توسط نخبگان انتخاب شده بودند و در نظر مردم وفادار و محترم بود و چون نینجا برای کشتن سامورایی استخدام شده بود مردم از نینجا متنفر بودند.

D:\Tasvir-aks\pars_razm\1.jpeg

لباس های نینجا باید تیره ، نامرئی و راحت باشند و بهتر است ترفندهای نینجا را انجام دهید. می توانید یک لباس نینجا بدون یقه سیاه یک شلوار مشکی و یک لباس مشکی کرکی تهیه کنید.

همچنین به روسری مشکی ، روبان مشکی ، کفش مشکی ، پیراهن آستین بلند مشکی و دستکش مشکی نیاز دارید. برای ساخت محافظ رنگ ، چهار پیراهن قرمز یا مشکی تهیه کنید ، بعلاوه لوازم جانبی نینجا مانند ستاره های جعلی و لباس نینجا شما بسیار خوب خواهد بود 09199375077.

یقه اسکی مشکی یا سفید را با شلوارهای شش جیبی مستقیم و کمی گشاد ست کنید. سایر جزئیات مهم لباس سیاه و سفید را انتخاب کنید. اگر شلوار شش جیب مشکی ندارید ، جوراب شلواری مشکی ، شلوار جین راست یا شلوار چسبان را امتحان کنید  پوشاک رزمی پارس رزم.

لباس کاراته

سبک وزن این معمولاً وزن لباس دانش آموزان است و وقتی وارد کلاس کاراته می شوند این لباس را برای شروع به آنها داده می شود. برای خرید آنها باید هزینه کمتری بپردازید و آنها با کمترین کیفیت ساخته می شوند. با این حال برخی از متخصصان نیز از این نوع لباس ها در تمرینات روزانه خود استفاده می کنند.

وزن متوسط: این لباس کاراته بین وزن خنکی و کیفیت تعادل خاصی برقرار می کنند. لباس های کاراته در این دسته می توانند بیشتر از لباس های سبک استفاده شوند و در تولید کنندگان مختلف محبوبیت بیشتری دارند. قابل تهیه از 100٪ پنبه و پنبه/پلی استر.

وزن سنگین: دسته وزن سنگین لباس کاراته برای مسابقات ، مسابقات و مربیان استفاده می شود. پارچه های سنگین مقاومت بالایی دارند و برای برش و پردازش بسیار مناسب هستند محکم و برای حرکات نمایشی کاتا با صدای پارچه بسیار مناسب هستند و در این دسته از هر دو نوع پارچه استفاده می شود اما وزنه های سنگین معمولاً با پارچه های 100٪ پنبه ای همراه است.

برنامه های اکثر تولید کنندگان بر اساس قد و وزن است برای انتخاب اندازه لباس مناسب ابتدا باید قد و سپس محدوده وزن خود را روی میز پیدا کنید. اگر قد و وزن شما کاملاً روی میز نیست ، باید محدوده نزدیک به آن را انتخاب کنید اگر دارای شکم هستید سایز بزرگتر را گرفته سپس قد شلوار را کوتاه می کنید در تولیدی پارس رزم 0234510497.

D:\Tasvir-aks\pars_razm\2.jpeg

نکته 1: اگر قد شما بلندتر و وزن شما کمتر از قد شماست ، لباسها را با توجه به قد خود انتخاب کنید ، در این حالت فقط لباسها برای شما کمی گشاد ، اما اندازه مناسب شما هستند.

نکته 2: اگر اضافه وزن دارید ، لباس ها را با توجه به وزن خود انتخاب کنید ، در این صورت اندازه مناسب را انتخاب کرده اید و شلوار شما فقط کمی بلندتر می شود و می توانید به راحتی آنها را کوتاه کنید.

نکته 3: اگر به دنبال لباس هایی برای بزرگسالان هستید ، حتما یک یا دو سایز را انتخاب کنید. تجربه نشان می دهد که همیشه بهتر است در اندازه بزرگتر خرید کنید و می توانید با کمی تغییر از آن استفاده کنید.

هنگام انتخاب لباس ، این نکات استاندارد لباس کاراته را در نظر بگیرید تا بتوانید اندازه آنها را بهتر درک کنید.

لباس کنگفو

لباس کنگفو از دو قسمت بالاتنه کت و پایین تنه شلوار با مچ بسته ساخته شده است. هردو طرف کت مساوی و روی هم نیستند و با بند و دکمه بسته میشن آرم اژدها شمشیر از نماد های آن هستند بهترین و سبکترین جنس برای انجام حرکات فلامنت هست که ماه نیز همان را عرضه میکنیم.

لباس کونگ فو مناسب با انجام حرکات رزمی طراحی شده که قدرت  و سرعت ضربات را تاب بیاورد و انعطاف نیز داشته باشد تا انواع حرکات دست و پا و کششی را ورزشکار انجام دهد. پیراهن کنگفو عرضه شده در پارس رزم شامل شال سرخ نیز هست

قیمت لباس های کونگ فو در تولیدی ما نسبت به سایر تولیدی ها مناسبتر است زیرا از نخ و گلدوزی شده و از پارچه مرغوب و بادوام تهیه شده است.

کلمه کنگ فو مربوط به هنرهای رزمی چین است  در مکانی به نام معبد شائولین سرچشمه گرفت، جایی که راهبان برای سلامت کونگ فو یا محافظت شخصی کار می کردند.

معبد شائولین یک مکان بودایی بود که در سال 377 قبل از میلاد در استان هاینان چین ساخته شد. در سال 527 قبل از میلاد، یک شاهزاده بودایی به نام بودیسم یا دا مو از معبدی در چین برای آموزش دین بازدید کرد و راهبان آن مکان را ضعیف و بیمار دید.

دامو برای بالا بردن قوای راهبان خود را به مدت 9 سال در اتاقی حبس کرد تا فکر کند. این در نهایت باعث پیدایش یی جینجینگ، یک سری تمرینات الهام بخش و پرانرژی یا هنرهای رزمی شائولین شد.

از لحاظ تاریخی، کونگ فو بخش عمده ای از آموزش دانشمندان و رهبران دولتی در چین بوده است. چینی ها برای ورزش ارزش قائل هستند زیرا احساس می کنند کونگ فو به آنها احترام، صبر، فروتنی و اخلاق می آموزد.

خیلی از آمریکایی ها معتقدند که کونگ فو یک هنر رزمی مانند تکواندو، جودو یا آکودو است. اما در واقع کونگ فو شامل صدها سبک از هنرهای رزمی چینی است که برخی از آنها شامل مشت بزرگ، پنجه عقاب و تاگیکان است.

سبک چینی کونگ فو یا چنگال عقاب آنگ جو پای یکی از قدیمی ترین، کامل ترین و توسعه یافته ترین سبک های شائولین در زبان چینی است و به دلیل قدرت، پرتاب و فشار بالا شهرت دارد.

الگوی پنجه عقاب در سال 1130 زمانی که مغول ها به چین یورش بردند و ژنرال یو فی این روش را از اسقف شائولین آموخت ظاهر شد. این سیستم جنگ از طریق راهبان شائولین در معبد شائولین به شاگردان آنها در طول سالها گسترش یافت.

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها