با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Children of the Corn V: Fields of Terror 1998 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Children of the Corn V: Fields of Terror 1998 یک فیلم ترسناک ماوراء الطبیعه آمریکایی محصول 1998 به نویسندگی و کارگردانی اتان وایلی و با بازی استیسی گالینا، الکسیس آرکت، آدام ویلی، اوا مندز و احمد زاپا است. این پنجمین قسمت از مجموعه فرزندان ذرت است. رهبر فرقه در این قسمت، حزقیال، توسط دیو مرموز، “کسی که پشت ردیف راه می رود” تسخیر شده است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/children-of-the-corn-v-fields-of-terror-1998/

Children of the Corn V: Fields of Terror (1998) Review |BasementRejects

زیرنویس فیلم Children of the Corn V: Fields of Terror 1998 گروهی از نوجوانان در آمریکای میانه گم می شوند و به دیوینیتی فالز می رسند، جایی که کودکان فراموش شده وظیفه خدمت به “او که پشت ردیف ها راه می رود” را بر عهده گرفته اند.

نوجوانان کمتر از یک هفته فرصت دارند تا از شهر خارج شوند. با این حال آنها متوجه می شوند که ماشین آنها نابود شده است و بچه ها پاسخگو هستند. آلیسون، رهبر نوجوانان، می شنود که بچه ها بخش خوانده های لوک انرایت هستند، دیوانه ای که خود را ناجی بچه ها می داند و نماینده زمینی او که پشت ردیف ها راه می رود. آلیسون و بقیه پس از به یاد آوردن اینکه برادرش نیز در میان آنهاست، تصمیم می گیرند به مزرعه انرایت بروند تا حقیقتی را که در پس فرقه عجیب و غریب وجود دارد، کشف کنند.

Children of the Corn V: Fields of Terror (1998)

زیرنویس Children of the Corn V: Fields of Terror 1998 به محض ورود، حزقیال که می تواند رهبر بچه ها در نظر گرفته شود، آنها را متوقف می کند و به آنها اطلاع می دهد که در ملک خصوصی هستند و باید بروند. پس از یک بحث، بالاخره آلیسون اجازه یافت که لوک را ببیند.

او به او اطلاع می‌دهد که برادرش آنجاست، و موافقت می‌کند که او را ببیند، اما به خاطر تنها گذاشتن او با پدر بدسرپرست‌شان از سوی او طرد می‌شود. یعقوب به او خبر می دهد که با دختری به نام لیلی نامزد کرده است و همچنین می گوید که او فرزندش را باردار است. در همین حال، بقیه گروه آلیسون بیرون نگه داشته می‌شوند، جایی که مردان توسط نوجوانی به نام جارد با قدرت بدنی و قد فوق‌العاده مرعوب می‌شوند.

حزقیال مراسمی را برای قربانی سالیانه برای کسی که پشت ردیف راه می‌رود برگزار می‌کند، که شامل کودکی می‌شود که به 18 سالگی رسیده است (از 19 سالگی پس از کشته شدن مالاکی در فیلم اول پایین‌تر آمد) تا به سیلوی ذرت شعله‌ور بپرد، جایی که خدا. قرار است ساکن شود. یعقوب انتخاب می شود، اما او امتناع می ورزد و به حزقیال می گوید که دین او دروغ است و او را عصبانی می کند. کر، یکی از “بیگانه ها”، پس از خواندن بخشی از “انجیل” آنها قبل از این، موافقت می کند که بخشی از فرقه شود. پس از تلاش جیکوب برای ترک، کر مسیر سرنوشت‌ساز را انتخاب می‌کند و به سیلو می‌رود و به سوی مرگی آتشین می‌جهد. بقیه گروه می خواهند شهر را ترک کنند، اما آلیسون از رفتن بدون جیکوب خودداری می کند. آنها او را ترک می کنند، و او سرانجام پیامی را که یعقوب برای او گذاشته است در کتاب مقدس خود می خواند. این به “کمک” ترجمه می شود و او متوجه می شود که او می خواهد فرار کند. او از کلانتر کمک می گیرد تا لوک و حزقیال را متوقف کند.

Children of the Corn V: Fields of Terror (Video 1998) - IMDb

گرگ که علاقه زیادی به آلیسون دارد، تصمیم می گیرد به عقب برگردد و به او کمک کند و بقیه نیز تصمیم بگیرند که بروند. آلیسون با کمک کلانتر و آتش نشانی تلاش می کند سیلو را متوقف کند و لوک را دستگیر کند. در حین تلاش برای خاموش کردن سیلو، شعله‌ها زنده می‌شوند و دو آتش‌نشان را می‌کشند و لوک پس از شکافتن سرش و شلیک شعله، کلانتر و ظاهراً خودش را می‌کشد.

حزقیال فاش می کند که لوک سال ها مرده بود و او رهبر واقعی بچه هاست. آلیسون پس از کشتن دو تا از بچه های آشفته، با دوستانش ملاقات می کند و نبردی همه جانبه بین آنها و بچه ها در می گیرد که با مرگ همه به جز آلیسون پایان می یابد. آلیسون سرانجام برادرش را می یابد (به دلیل نافرمانی اززیال دستگیر شده است) و قبل از مرگ به او می گوید که چگونه خدای ذرت را متوقف کند. ازکیال سعی می کند آلیسون را بکشد، اما پس از کشمکش او را می فرستد که در سیلو بیفتد و به مرگی خشن و آتشین بپردازد. سپس کود را به سیلو می ریزد و خدای ذرت را در چندین انفجار می کشد.

آلیسون سپس به خانه لیلی (همسر جیکوب) می رود. والدین لیلی به آلیسون می گویند که لیلی آماده بزرگ کردن بچه نیست زیرا خودش بچه است. لیلی به آلیسون می‌گوید که بهترین کار این است که فرزندش را به فرزندی قبول کند. وقتی فیلم به پایان می رسد، نوزاد دیده می شود که با آهنگ دلداری می دهد، در حالی که نور سبز-نارنجی آتش سیلو در چشمانش می سوزد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها