با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Glass Houses 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Glass Houses 2020 مادلین کوپر همسر جان کوپر و مادر دانیل کوپر نوزاد است، با خانواده ای که در همسایگی قهرمان اصلی کری داوسون و مادرش آنا داوسون زندگی می کنند. داستان مادلین نشان داد که در کالج، او با کلارک، ناپدری شوهر آینده‌اش، وارد یک رابطه جنسی شد که حتی پس از ازدواج مادلین با جان، به یک رابطه نامشروع تبدیل شد. علاوه بر این، این رابطه منجر به تولد دانیل شد، اگرچه او رابطه خود را از جان مخفی نگه داشت و شوهرش را پدر دانیل معرفی کرد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/glass-houses-2020/

GLASS HOUSES aka THE BABYSITTER'S REVENGE - Trailer (starring Bree Turner)  - YouTube

زیرنویس فیلم Glass Houses 2020 مادلین همچنین یک نخبه گرا و خرده فروش شناخته شده بود که قربانی اصلی او آنا بود. زمانی که آنا عضو شورای شهر بود، مادلین پیشنهاد ساخت یک دروازه در انتهای محله را داد، اما زمانی که آنا درخواست او را رد کرد، مادلین با پرداخت پول به کارمند آنا ادعا کرد که توسط رئیسش مورد آزار جنسی قرار گرفته است، که منجر به اخراج و طرد شدن آنا شد. حتی ورود به اتفاقات فیلم.

وقایع فیلم باعث شد که مادلین به رفتار نخبه گرایانه خود ادامه دهد، در حالی که کری به عنوان پرستار بچه برای ویویان و دیوید کلی کار می کرد. کری مجبور شد با واکنش های منفی اتهامات علیه مادرش مقابله کند و در حالی که از دانیل نگهداری می کرد، شواهدی را دید که نشان می داد مادلین کسی بود که آنا را راه انداخت. با این حال، مادلین کری را به عنوان پرستار دانیل اخراج کرد، که منجر به تبانی کری با بهترین دوستش، بلر، شد تا او را به خانه کوپر بازگرداند. در حالی که جانشین کری مشغول کار در خانه بود، کری دانیل را گرفت و او را نزد بلر گذاشت و زمینه را فراهم کرد تا دانیل مفقود شده و بعداً توسط کری پیدا شود.

در نتیجه کری نشیمن دائمی دانیل شد و پس از آن، تحقیقات خود را در مورد مادلین ادامه داد که منجر به کشف ملاقات کری با کلارک شد. درست زمانی که کری قرار بود توسط مادلین پول دریافت کند، او فاش کرد که شواهدی از خرابکاری مادلین برای آنا در تلفنش پیدا کرده است که منجر به امتناع شرور از پرداخت پول او شد. علاوه بر این، کری همچنین به ملاقات مادلین با کلارک اشاره کرد و مادلین به کری یادآوری کرد که اگر این کار را می کرد نمی توانست در خانه باشد، زیرا تنها گذاشتن یک نوزاد در خانه خلاف قانون است. پس از اخراج کری، مادلین با کلارک تماس گرفت تا رابطه آنها را متوقف کند، اما کلارک نپذیرفت.

Glass Houses (TV Movie 2020) - IMDb

زیرنویس فیلم Glass Houses 2020 بعداً، مادلین بعد از اینکه کری در خانه کوپر گرفتار شد، به سراغ آنا رفت، که منجر به معامله‌ای شد که در آن کری به‌عنوان پرستار دنیل در ازای عدم تماس پلیس از کار کناره‌گیری کرد. شرور بعداً اعلام کرد که برای عضویت در شورای شهر نامزد خواهد شد، و بعداً از ویوین باج‌گیری کرد تا در کنار کری قرار بگیرد و از عادت مواد مخدر ویویان به عنوان مهمات استفاده کند.

حضور کلارک در خانه به کری اجازه داد تا عکس بگیرد و کلارک را به عنوان معشوق غیرقانونی مادلین معرفی کند و پس از اینکه از مدارک عکاسی علیه او مطلع شد، مادلین شیطان صفت وارد خانه کری شد، گوشی کری را برداشت و عکس ها را پاک کرد و پس از آن این کار را انجام داد. خاموش کردن موسیقی بلند کری کری با یک چاقو (که قصد استفاده از آن را نداشت) ظاهر شد و به مادلین اطلاع داد که با پلیس تماس گرفته است، در حالی که یک مزاحم وارد خانه او شد در حالی که او تنها در خانه بود – در حالی که اضافه کرد که کپی های بیشتری از عکس ها دارد.

جان متوجه شد که ادعاهای کری علیه همسرش درست است، زیرا او اشاره کرد که هر چیز دیگری که کری بیان کرده بود واقعی بود. در پاسخ، مادلین از کری به عنوان یک «دختر نوجوان، دروغگو، عوضی که به خواسته‌اش می‌رسد» اشاره کرد، و پس از آن، شرور سیم کشی را در ورودی استخر گذاشت، زیرا می‌دانست که کری همیشه در استخر بوده و قصد دارد به او آسیب برساند. . در عوض، بلر قربانی تله مادلین شد و در بیمارستان بستری شد، و پس از آن، او در نهایت با جان در رابطه با رابطه‌اش با ناپدری‌اش مواجه شد.

Glass Houses (TV Movie 2020) - IMDb

علاوه بر این، جان فاش کرد که او عامل مشکلات گذشته آنها برای باردار شدن بوده است، با این حال مادلین موفق شد دنیل را داشته باشد، که منجر به فاش شد که کلارک پدر واقعی دانیل است، و اینکه دانیل در واقع برادر ناتنی جان است. مادلین به این رابطه اعتراف کرد و فاش کرد که آنها قبل از ازدواج او و جان با هم آشنا شدند و ادعا کرد که کلارک از او برای ادامه رابطه شان باج گرفته است. جان که از فریب های همسرش عصبانی بود، رانندگی کرد و رفت، و باعث شد که مادلین عصبانی به سمت کری برود و جلوی کل محله به او سیلی بزند. شرور تحقیر شده به همسایگانش حمله کرد و اظهار داشت که او کسی است که محله آنها را قوی نگه می دارد در حالی که بقیه اسرار خود را دارند، پس از آن او با عصبانیت رفت. پایان فیلم نشان داد که مادلین و خانواده‌اش خانه‌شان را فروخته‌اند و این کار را پس از تحقیر مادلین انجام داده‌اند.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها