با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Moon Manor 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Moon Manor 2021 اگر بتوانید زمان و نحوه مرگ خود را انتخاب کنید چگونه این کار را انجام می دهید؟ مون مانور دقیقاً همین سوال را می پرسد، در حالی که نشان می دهد که مرگ نباید لحظه ای افسرده کننده در زمان باشد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/moon-manor-2021/

Moon Manor (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Moon Manor 2021 آلزایمر جیمی (جیمز «جیمی» کاروزو) در حال بدتر شدن است و به جای اینکه منتظر بماند تا همه چیزهایی را که در مورد او دوست دارد ادعا کند، تصمیم گرفته است به زندگی خود پایان دهد. جیمی قصد دارد به همان روشی که زندگی می‌کرد، با شوخ طبعی و در محاصره دوستانش بمیرد. او قصد دارد تا قبل از مصرف قرص ها و مصرف بیش از حد قرص ها، جشنی برای جشن زندگی خود برگزار کند. او افراد بیشتری را دعوت می کند. این دعوت‌شدگان شامل یک آگهی‌نامه‌نویس برای نوشتن داستانش و برادرش هستند که او با او ارتباطی ندارد.

Moon Manor (2021) - IMDb

زیرنویس Moon Manor 2021 مون مانور به موضوعی بسیار عمیق و بحث برانگیز می پردازد، اما این کار را به شیوه ای بسیار انسانی و دلسوزانه انجام می دهد. جیمی مردی بسیار مغرور است که می خواهد آخرین ذره کنترل زندگی خود را در پیشگاه خدا یا هر کسی که آن را از او سلب می کند داشته باشد.

این فیلم از زندگی واقعی جیمز «جیمی» کاروزو الهام گرفته شده است و بسیاری از داستان‌ها متعلق به خودش است. در حالی که این بازیگر هنوز بسیار زنده است، او این را به عنوان نقش اصلی می شناسد که وقتی زمانش برسد، همان کنترل را می خواهد. جیمی قانع کننده و جالب است، و شما روی تک تک کلمات او می نشینید و منتظر شنیدن هر نظر او در مورد این موضوع هستید.

Moon Manor (2021) - IMDb

در حالی که Moon Manor ممکن است برای همه نباشد، مرگ بخشی از زندگی همه است. چرا بخشی از جشنی نباشید که همه به شما می گویند چقدر عالی هستید؟ وقتی می میرید نمی توانید کلمه ای را بشنوید که مردم در مورد شما می گویند. همه می خواهند با عزت بمیرند، پس آیا تصمیم گیری برای اطمینان از انجام چنین کار بدی است؟ این به شما بستگی دارد که تصمیم بگیرید.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها