با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Mother Schmuckers 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Mother Schmuckers 2021 اگر فکر می‌کردید که برادران داردن تنها بازی در شهر هستند که نوبت به دوتایی مولف برادرانه می‌رسد که در مورد زندگی در بلژیک کلاس کارگری مطالعه می‌کنند، تازه واردها Harpo و Lenny Guit حداقل یک سورپرایز برای شما آماده کرده‌اند. با این حال، اگر اصلاً به برادران داردن فکر می کنید، اولین ویژگی عجیب و غریب Guits “Mother Schmuckers” احتمالا چندین مورد دیگر را ارائه خواهد داد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/mother-schmuckers-2021/

Mother Schmuckers (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Mother Schmuckers 2021 تلاش برای آوردن نمائی بدبو از بی پروایی جان واترز به سینمای ملی که از زمان «مردی سگ را گاز می گیرد» به ندرت چنین رفتار بدی از خود نشان داده است. برادران بالغ در حال پختن ضیافت مدفوع در آشپزخانه. با این حال، در حالی که از یک مکان آگاهانه احمقانه به مکان بعدی می‌گذرد، «Mother Schmuckers» به چیزی شبیه «رفیق، ماشین من کجاست؟» تبدیل می‌شود.

اگر «ملو» واژه‌ای برای فیلمی است که پیش از پایان زمان نمایش ۷۱ دقیقه‌ای (به‌طور غیرمعمول) آن، افراد را از حشره‌خواری، حیوان‌خواهی و مرده‌بازی بیرون می‌کشد. انتخاب نسبتاً الهام‌گرفته‌شده برای برنامه نیمه‌نیت ساندنس امسال، تحریک Guits تقریباً به همان اندازه دوست‌داشتنی است که چیزی بسیار وحشتناک می‌تواند باشد، اگرچه شاید چند شوک فک‌آلود (یا چند خنده‌های شکمی خنده‌دار) کمتر از وضعیت فرقه باشد. به دنبال آن است.

Harpo Guit, Yannick Renier, and Maxi

زیرنویس Mother Schmuckers 2021 ترجمه‌ای غیرمستقیم و غیرمستقیم از عنوان فرانسوی «Fils de plouc» است – خود یک جناس مخدوش است که اصطلاحات عامیانه «plouc» (در اصل) و «fils de pute» (پسر یک فاحشه) را در هم آمیخته است. همه این توهین‌ها در کنار هم، توصیف‌های مناسبی از ضدقهرمان‌های مرگ مغزی فیلم، ایساچار (ماکسی دلمل) و زابلون (هارپو گیت، همان‌قدر که او پشت آن قرار دارد، در مقابل دوربین است). در واقع، فرد مشکوک است که شنیده اند، و سزاوارتر از این هستند. بیست و چند ساله‌ای که هیچ شغل، جاه‌طلبی، کاریزما یا هدف مشخصی بینشان وجود ندارد، در آپارتمانی در بروکسل با مادر رنج‌کشیده‌شان کشمیر (کلر بودسون)، یک کارگر جنسی که آشکارا اعتراف می‌کند که ژانویه جک، جانورش را به او ترجیح می‌دهد، زندگی می‌کنند. یکی از پسران بیولوژیکی او

صرف بازیگری از Bodson، که در فیلم اخیر «احمد جوان» فیلم Dardennes صادقانه و تأثیرگذار است، در این هیجین ها اولین تکان فیلم WTF را به ارمغان می آورد. زمانی دیگر اتفاق خواهد افتاد که متیو آمالریک گیج‌شده در نقشی کلیدی ظاهر می‌شود و به دنبال تمام دنیا می‌گردد که انگار در استودیو اشتباهی سرگردان شده است. با این حال، برای بخش اعظم این تمرین کاملاً غیرحجم، شما در حیطه جذابیت‌های بحث‌انگیز دلمل و گیت هستید: وقتی ایساچار و زابلون به خیابان‌ها می‌آیند، ژانویه جک را در مسیر گم می‌کنند و با بدترین چیزهایی که بروکسل در مسیرشان ارائه می‌کند مواجه می‌شوند. تلاش سگ پشمالو برای بازیابی او، بازی دوگانه Deux Stooges آنها تقریباً کل نمایش است.

Sundance 2021: Mother Schmuckers Review | Goomba Stomp

حتی در لالایی‌های بین گنگ‌های اصلی، شیمی مشخصی در مرده‌های بی‌نظیر آنها وجود دارد. با این حال، پس از گذشت یک ساعت، نوع ضدجذاب آنها خود را به گوشه‌ای می‌اندازد – همان‌طور که فیلم‌سازی عمداً زمخت، با غلبه ویدیوهای با وضوح پایین و ترفندهای ویرایشی تند و تیز. تا جایی که «Mother Schmuckers» به هیچ وجه فراتر از مدار جشنواره به یاد می‌آید، برای ظالمانه‌ترین محورهای طرح آن خواهد بود، که پسران را در عیاشی فرقه‌ای مرد و حیوان خانگی، یک حادثه تیراندازی وحشتناک با یک پیاده‌رو، می‌برد. ولگرد و پیچ و تاب فراتر از رنگ پریده در فحشا کشمیر.

با این حال، فیلم آنطور که به نظر می‌رسد هیجان‌انگیز بازی نمی‌کند، تا حد زیادی به این دلیل که Guits بمب‌های خود را بیشتر با یک شانه بالا انداختن صاف می‌اندازد تا یک قهقهه شیطانی، در حالی که فضای بی‌تفاوتی زیادی بین آنها وجود دارد – که به طرز خنده‌داری است. به اندازه کافی، جایی که “Mother Schmuckers” رضایت بخش ترین جوک های خود را پیدا می کند. در اینجا هیچ چیز کاملاً به اندازه دلمل و گیت خنده دار نیست که در حال لنگیدن در رقص موسیقی-ویدئویی ناخوشایند برای آهنگی با عنوان «چه کسی مرا در چاه گذاشت؟» یا غواصی در زباله دانی برای یک لباس موقت سگ پروانه خورده برای برهم زدن عیاشی فوق الذکر. مسلماً برای بدست آوردن آن باید آنجا باشید. از سوی دیگر، این که آیا اصلاً باید برای “Mother Schmuckers” آنجا باشید، بسیار دعوت شماست.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها