کد خبر : 200058
تاریخ انتشار : شنبه ۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۳

دانلود زیرنویس فیلم Shazam! Fury of the Gods 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Shazam! Fury of the Gods 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Shazam! Fury of the Gods 2022 شازم! خشم خدایان یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است که بر اساس شخصیت Shazam از دی سی کامیکس ساخته شده است. این فیلم توسط New Line Cinema، DC Films و The Safran Company تهیه شده و توسط Warner Bros. Pictures برای توزیع در نظر گرفته شده است،

دانلود زیرنویس فیلم Shazam! Fury of the Gods 2022 شازم! خشم خدایان یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است که بر اساس شخصیت Shazam از دی سی کامیکس ساخته شده است. این فیلم توسط New Line Cinema، DC Films و The Safran Company تهیه شده و توسط Warner Bros. Pictures برای توزیع در نظر گرفته شده است، در نظر گرفته شده است که دنباله Shazam باشد! (2019) و دوازدهمین فیلم در DC Extended Universe (DCEU). این فیلم را دیوید اف سندبرگ بر اساس فیلمنامه ای از هنری گیدن و کریس مورگان کارگردانی کرده است و زکری لوی، آشر آنجل، جک دیلن گریزر، ریچل زگلر، آدام برودی، راس باتلر، میگان گود، لوسی لیو، جیمون هونسو و هلن در آن ایفای نقش کرده اند. میرن. در این فیلم، خانواده ای از قهرمانان نوجوان به رهبری بیلی باتسون / شزم با دختران اطلس مبارزه می کنند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Shazam! Fury of the Gods 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Shazam! Fury of the Gods 2022 بیلی باتسون نوجوان و خواهر و برادرهای خوانده‌اش که با گفتن «شزم!» به ابرقهرمانان بالغ تبدیل می‌شوند، با دختران اطلس می‌جنگند.  دنباله ای برای Shazam! توسعه اندکی پس از اکران آن فیلم در آوریل 2019 آغاز شد و گیدن به عنوان نویسنده بازگشت. سندبرگ و لوی (شزم) نیز قرار بود تا دسامبر آن سال بازگردند. عنوان و بقیه بازیگران بازگشته در آگوست 2020 تایید شدند، از جمله آشر در نقش بیلی باتسون. زگلر، میرن و لیو در اوایل سال 2021 به عنوان دختران اطلس انتخاب شدند. فیلمبرداری در ماه مه در آتلانتا، جورجیا آغاز شد و در ماه اوت به پایان رسید.

زیرنویس فیلم Shazam! Fury of the Gods 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Shazam! Fury of the Gods 2022 با افتتاح موفقیت آمیز Shazam! در آوریل 2019، هنری گایدن مشخص شد که برای نوشتن فیلمنامه یک دنباله بازگشته است. کارگردان دیوید اف سندبرگ و تهیه کننده پیتر سافران نیز انتظار می رفت که بازگردند. بعداً در همان ماه، میشل بورث، که شکل ابرقهرمانی بزرگسالان مری برومفیلد را در فیلم اول به تصویر کشید، گفت که قرارداد پنج تصویری را برای این نقش امضا کرد و انتظار می‌رفت حداقل برای یک دنباله بازگردد. Zachary Levi در ژوئن تایید کرد که او برای بازی در نقش Shazam در دنباله بازگشته است و فاش کرد که نوشتن قبل از شروع برنامه ریزی شده فیلمبرداری در اواسط سال 2020 آغاز شده است. بازگشت سندبرگ و بسیاری از خدمه فیلم اول در دسامبر 2019 تأیید شد، زمانی که نیو لاین سینما و برادران وارنر پیکچرز برای اکران دنباله آن در 1 آوریل 2022 برنامه ریزی کردند. این در آوریل 2020 تا 4 نوامبر 2022 به دلیل همه‌گیری COVID-19 به تعویق افتاد.

در ژوئن 2020، مارتا میلانز تأیید کرد که نقش خود را به عنوان مادر خوانده روزا واسکز در اولین فیلم بازی خواهد کرد و فاش کرد که فیلمبرداری به دلیل بیماری همه گیر به تعویق افتاده است. عنوان فیلم مشخص شد Shazam است! Fury of the Gods در جریان رویداد مجازی DC FanDome در آگوست 2020، با تایید بازیگران بازگشته از جمله اشر آنجل در نقش بیلی باتسون نوجوان و لوی به عنوان همتای ابرقهرمان بزرگسال او، جک دیلن گریزر در نقش فردریک “فردی” فریمن و آدام برودی به عنوان همتای بزرگسال او. فیث هرمان در نقش دارلا دادلی و میگان گود در نقش همتای بزرگسال او، گریس کارولین کری در نقش مری برومفیلد و بورث در نقش همتای بزرگسال او، ایان چن در نقش یوجین چوی و راس باتلر در نقش همتای بزرگسال او و جووان آرماند در نقش پدرو پنیا با دی جی کوترونا در نقش او. همتای بزرگسال او ماه بعد، لوی گفت که فیلمبرداری در اوایل سال 2021 آغاز خواهد شد.

اکران فیلم دوباره در اکتبر، تا 2 ژوئن 2023 به تعویق افتاد. ماه بعد، مارک استرانگ گفت که منتظر است بشنود که آیا او در نقش دکتر تادئوس سیوانا در عاقبت بازخواهد گشت. در ژانویه 2021، گود گفت که فیلمبرداری در ماه مه آغاز خواهد شد، و ریچل زگلر در ماه آینده برای یک “نقش کلیدی” نامشخص انتخاب شد. جف جانز در کنار سافران با شرکتش The Safran Company، این فیلم را از طریق شرکتش Mad Ghost Productions تولید می کرد. کریس مورگان در فیلمنامه این فیلم مشارکت داشت. در ماه مارس، هلن میرن در نقش هسپرا، دختر اطلس، با زگلر به عنوان نقش خواهر هسپرا، آنته آ انتخاب شد. لوسی لیو در ماه بعد به عنوان کالیپسو، دختر دیگر اطلس انتخاب شد. استرانگ در ماه مه گفت که در دنباله آن ظاهر نخواهد شد، و کوپر اندروز تایید شد که نقش خود را به عنوان پدرخوانده ویکتور واسکز در فیلم اول تکرار کند.

عکاسی اصلی در 26 مه 2021، در آتلانتا، جورجیا، با Gyula Pados به عنوان فیلمبردار آغاز شد. تولید این فیلم از آغاز اولیه اواسط سال 2020 به دلیل همه گیری COVID-19 به تعویق افتاد. در ماه ژوئن، سندبرگ فاش کرد که کری همچنین شکل ابرقهرمانی بزرگسالان مری را در فیلم به تصویر می‌کشد، و به جای بورث، موهای کری و آرایش برای نسخه ابرقهرمانی تنظیم شده بود. یک ماه بعد، عکس های تنظیم شده نشان داد که جیمون هونسو دوباره نقش خود را به عنوان جادوگر Shazam بازی خواهد کرد. فیلمبرداری در 31 اوت 2021 به پایان رسید.

زیرنویس Shazam! Fury of the Gods 2022 - بلو سابتايتل

در مارس 2022، برادران وارنر برنامه انتشار خود را به دلیل تأثیرات کووید-19 بر حجم کاری فروشندگان جلوه های بصری تنظیم کرد. فلش و آکوامن و پادشاهی گمشده از سال 2022 به 2023 منتقل شدند تا زمان برای تکمیل جلوه های بصری آنها در نظر گرفته شود، در حالی که Shazam! Fury of the Gods به تاریخ انتشار قبلی Aquaman and the Lost Kingdom در 16 دسامبر 2022 منتقل شد، زیرا زودتر برای انتشار آماده می شد. در آوریل، تاریخ اکران فیلم پنج روز به 21 دسامبر به تعویق افتاد تا از رقابت با Avatar: The Way of Water جلوگیری شود. رضوان مانجی در ژوئیه 2022 به عنوان یک شخصیت ناشناس ظاهر شد. مانجی برای این نقش توسط سفران پیشنهاد شد، او همچنین سریال تلویزیونی DCEU Peacemaker را که در آن مانجی نقش جمیل را به تصویر می‌کشید، تهیه کرد. سندبرگ انتخاب بازیگران را تایید کرد، علی‌رغم اینکه سریال در همان دنیای فیلم قرار داشت، زیرا فکر می‌کرد مانجی فقط نقش کوچکی در صلح‌ساز داشت. او با تعجب متوجه شد که مانجی نقش مهمی دارد و در سکانس عنوان ابتدایی سریال ظاهر می‌شود. جیمز گان، خالق صلح‌ساز، پیشنهاد کرد که شخصیت مانجی در خشم خدایان می‌تواند برادر جمیل باشد.

در ژوئن 2022، سندبرگ فاش کرد که بنجامین والفیش نتوانست به‌عنوان آهنگساز از فیلم اول به دلیل درگیری‌های برنامه‌ریزی بازگردد، کریستف بک جایگزین او برای دنباله‌ی فیلم شد و تا آن زمان کار را شروع کرد.

سندبرگ دنباله را طی یک پنل مجازی در رویداد DC FanDome آگوست 2020 تبلیغ کرد و عنوان فیلم و بازیگران بازگشته را اعلام کرد. در ژوئن 2021، پس از یک هفته فیلمبرداری، سندبرگ یک کلیپ کوتاه منتشر کرد که در آن لوی در لباس جدیدش برای فیلم حضور داشت. این پس از آن رخ داد که چندین عکس از لباس در آن هفته به بیرون درز کرد. سندبرگ برای جلوتر از افشای لباس‌های بیشتر، تصویری از لوی، برودی، گود، کری، باتلر و کوترونا را در لباس‌های ابرقهرمانی جدیدشان برای فیلم در پایان ماه منتشر کرد. تصاویر پشت صحنه و هنر مفهومی فیلم در جریان رویداد DC FanDome 2021 در اکتبر فاش شد، راب بریکن از io9 و گریگوری لارنس از Collider که هر دو از اعضای جدید بازیگران، شخصیت‌ها، مکان‌ها و اسطوره‌شناسی آشکار شده در فیلم ابراز هیجان کردند. لوی، آنجل، گریزر و میرن این فیلم را در برادران وارنر تبلیغ کردند. پانل CinemaCon در آوریل 2022، تصاویر جدیدی از فیلم را فاش کرد.  این فیلم همچنین در ماه جولای در San Diego Comic-Con تبلیغ شد، جایی که اولین تریلر منتشر شد.

شازم! Fury of the Gods قرار است توسط Warner Bros. Pictures در 21 دسامبر 2022 در ایالات متحده منتشر شود. در ابتدا قرار بود در ۱ آوریل ۲۰۲۲ منتشر شود، قبل از اینکه به ۴ نوامبر ۲۰۲۲، و سپس تا ۲ ژوئن ۲۰۲۳ به‌دلیل همه‌گیری COVID-19 به تعویق بیفتد. سپس به 16 دسامبر 2022 منتقل شد، زیرا زودتر از سایر فیلم‌های DC که به دلیل همه‌گیری به تعویق افتادند آماده اکران شد. آن تاریخ قبلاً به آکوامن و پادشاهی گمشده داده شده بود. تاریخ انتشار پنج روز به 21 دسامبر در آوریل 2022 عقب افتاد. این فیلم 45 روز پس از اکران در سینما برای پخش در HBO Max در دسترس خواهد بود.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها