با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Super Sharanya 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Super Sharanya 2022 سوپر شارانیا یک فیلم کمدی و کمدی به زبان مالایایی زبان هندی محصول ۲۰۲۲ است که به نویسندگی و کارگردانی Girish A. D. در این فیلم آناسوارا راجان در نقش اصلی و مامیتا بایجو، آرجون آشوکان و ناسلن کی گفور نقش‌های فرعی را ایفا می‌کنند. این فیلم توسط Shebin Backer و Girish A. D. تهیه شده است و موسیقی توسط Justin Varghese ساخته شده است. این فیلم در 7 ژانویه 2022 با نقدهای متفاوت منتشر شد اما از نظر تجاری موفق بود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/super-sharanya-2022/

Super Sharanya (2022) - IMDb

زیرنویس فیلم Super Sharanya 2022 شارانیا به دانشکده مهندسی می رود و با هم اتاقی هایش دوست می شود. یک استاد، یک دانشجوی ارشد و یک همکلاسی او را دوست دارند و او آنها را رد می کند یا نارضایتی خود را نشان می دهد. او از طریق اینستاگرام با یک جوان جوان به نام دیپو رابطه عاشقانه پیدا می کند. او هنگام پرسه زدن در ارناکولام به طور تصادفی با او ملاقات کرد و او پروفایل او را ردیابی کرد. زندگی شارانیا و دوستانش در محوطه دانشگاه و ویژگی های شخصیتی در حال تکامل در طول داستان به تصویر کشیده شده است.

Super Sharanya movie review: Why is Sharanya Super? | Entertainment  News,The Indian Express

زیرنویس Super Sharanya 2022 سوپر شارانیا در آگوست 2020 به عنوان دومین کارگردان گیرش ای دی پس از تانیر ماتان دینانگال با آناسوارا راجان و آرجون آشوکان در نقش های اصلی معرفی شد. کونچاکو بوبان اولین پوسترهای شخصیت فیلم را به اشتراک گذاشت. یک پوستر نگاه دوم توسط سازندگان فیلم فاش شده است که از اکران این فیلم در ژانویه 2022 در سینماها خبر می دهد.  Shebin Backer تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارد که توسط Girish A. D. تهیه شده است. ساجیث پوروشان فیلمبرداری را انجام داده است، در حالی که آکاش جوزف وارگیز تدوین را انجام داده است. جاستین وارگزه، که آهنگساز Thanneer Mathan Dinangal نیز بود، موسیقی را ساخت. گفته شد که تولید این فیلم در آوریل 2020 آغاز می شود، اما در عوض در دسامبر 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا آغاز شد.

Super Sharanya - Official Trailer | Arjun Ashokan | Anaswara Rajan | Girish  AD | Shebin Backer - YouTube

Times Of India به آن امتیاز 3/5 داد و نوشت: «داستان دانشگاهی بیش از حد در جذابیت خودش گرفتار شده است». ایندیان اکسپرس نوشت: “با وجود چند روایت شکوفا می شود، فیلم همان داستان عشقی را دوباره از نو بازگو می کند. هرگز عنوان آن را نیز توضیح نمی دهد.” News Minute امتیاز 3/5 داد و نوشت: “آغاز امیدوارکننده اما از طرح منحرف می شود”.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها