با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Trouble Makers 2019 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Trouble Makers 2019 پکن، امروز ژنگ هائو (گائو شیائوپان) پس از بیرون آمدن از زندان پس از محکومیت دزدی لاستیک، دقایقی بعد مجدداً به دلیل ایجاد اغتشاش در خیابان دستگیر می شود و به پرداخت 50000 یوان غرامت محکوم می شود. وقتی او متوجه می شود که “برادر دوقلوی” خود ژنگ ژونگ (تو شیانچائو) تمام پس انداز خود را در مدتی که در زندان بود 30000 یوان را خرج کرده است، به مسائل کمکی نمی کند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/trouble-makers-2019/

Trouble Makers (2017) - IMDb

زیرنویس فیلم Trouble Makers 2019 در همین حال، زی (تیان یو)، مدیر برنامه BBTV آنلاین، ایده یک نمایش واقعی با محوریت افراد شرور اصلاح شده به نام Bad Guys, Please Be Good    را مطرح کرده است. برای برنده شدن جایزه 500000 یوان، ژنگ هائو و ژنگ ژونگ درخواست می دهند، آزمون را پشت سر می گذارند و به شیا تیانفان (یو شاشا) زیبا اما بی تجربه، در اولین وظیفه اش به عنوان تهیه کننده، منصوب می شوند.

هر دوی آنها عاشق او می شوند. در اولین برنامه، ژنگ هائو از کسانی که در گذشته به او آسیب رسانده عذرخواهی می کند، از همکلاسی دبستانی He Chunfeng (وان گوپنگ) شروع می کند، که به ژنگ هائو می گوید که پدرش (وانگ جین سونگ) را با پیدا کردن همسر برای او خوشحال کند. در برنامه دوم، ژنگ هائو همه بدهی‌هایش را پس می‌دهد، از همکلاسی‌اش یانگ لو (یی یونه) که 17 سال پیش از او 10 یوان قرض گرفت و همچنین اجازه داد تا برخی از قلدرها او را کتک بزنند. یانگ لو، که اکنون یک کوسه قرضی است، به ژنگ هائو پیشنهاد می‌کند که ۳ میلیون یوان بدهی از طرف او جمع‌آوری کند – که به نظر می‌رسد راحت‌تر از انجام دادن آن گفته می‌شود.

ژنگ هائو و شیا تیانفان در نهایت یک شب را با هم می گذرانند و شروع به دوست داشتن یکدیگر کردند. با این حال، Xie از BBTV تهدید می کند که نمایش را لغو می کند، به دلیل عدم اصلاح شخصیت ها، و Xia Tianfan دوباره به برنامه قدیمی Sunset Glow   منصوب می شود. در همان زمان، یک دوست گانگستری قدیمی، لی هه با نام مستعار لائو سان (لی کانچن)، از زندان بیرون می‌آید و با ژنگ هائو در مورد انجام یک سرقت طلا با هم تماس می‌گیرد.

Trouble Makers (2019) - MyDramaList

زیرنویس Trouble Makers 2019 طبق سنت مداوم اجراکنندگان چینی که تبدیل به کارگردانی می‌شوند، گچ Trouble Makers به ​​عنوان تخم‌مرغ واقعی انتخاب می‌شود. این فیلم با الهام از (اما با طرحی متفاوت از) نمایشنامه سال 2016 توسط استندآپ کمدین Gao Xiaopan   – که به نوبه خود از یک برنامه تلویزیونی سال قبل الهام گرفته شده است – به عنوان ویترینی برای گائو 32 ساله و او در نظر گرفته شده است.

شریک قدیمی استندآپ You Xianchao  ، اما خواسته‌هایی که هر فیلم بلندی از چنین اجراکنندگانی می‌کند ناکام می‌ماند. فیلم با محوریت ایده دو «برادر دوقلو» جنایتکار خرده پا که سعی می کنند مستقیم پیش بروند، فیلم نیمه اول خوبی دارد اما بعد شروع به از دست دادن کشش می کند. اگرچه در فینال و کدا کمی بهبود می یابد، اما هیچ چیز در نیمه دوم با نیمه اول برابری نمی کند. در زمان انتشار با 12 میلیون یوان شکست خورد.

اگرچه سبک کمیک گائو جذابیت زیادی دارد، با ردپایی از کمدین معروف شن تنگ ، ریشه های او در رشته قدیمی  (“crosstalk“) است، یک فرمت اجرای سریع و جناس سنگین که کار می کند. روی صحنه و تلویزیون اما به راحتی به فیلم ترجمه نمی شود، همانطور که دیگرانی مانند یو یونپنگ دریافته اند. اما مشکل اصلی Trouble Makers فیلمنامه است که توسط همکار کارگردان سان جیبین نوشته شده است. در نیمه دوم به نمایش درآورید. همچنین، موضوع اصلی «برادری» که در پیشینیان مختلف فیلم وجود دارد و عنوان چینی (به معنای واقعی کلمه، «برادران، به آن استراحت بدهید!») و اساس طنز استندآپ بین گائو و تو نیز می‌گیرد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها