با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس مستند Trust No One: The Hunt for the Crypto King 2022

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس مستند Trust No One: The Hunt for the Crypto King 2022 به نظر می‌رسد که «به هیچ‌کس اعتماد نکنید» یک نقل قول خوب برای بلاک چین و ارزهای دیجیتال به طور کلی است. با فقدان مشخص مقررات و این سیرک عظیم طرح پونزی که افراد مشهور را به شور و شوق فعلی NFT می کشد، پیدا کردن مستندی مانند کریپتو کینگ جای تعجب ندارد. این مستند 90 دقیقه‌ای که به‌عنوان ترکیبی شوم از Tinder Swindler و Don’t F**k With Cats پخش می‌شود، در اعماق حفره‌ای از بی‌اعتمادی، قتل و شوک خرگوش فرو می‌رود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/trust-no-one-the-hunt-for-the-crypto-king-2022/

Trust No One: The Hunt for the Crypto King – Review | Netflix True Crime

زیرنویس مستند Trust No One: The Hunt for the Crypto King 2022 برای کسانی که بیت کوین، کریپتو یا NFT را در سال‌های گذشته دنبال کرده‌اند، Crypto و Crime مترادف با خوشحالی دست در دست هم هستند. بازی های ناپسند زیادی با “web3” در جریان است، همانطور که توسط web3isgoinggreat فوق العاده نشاط آور مشخص می شود. داستان در اینجا به طور کلی در مورد NFT ها و رمزارزها به طور کلی نیست، اگرچه اگر می خواهید در مورد این آینده بالقوه ویرانگر بیشتر بدانید، مستند دن اولسون در یوتیوب به نام “Line Goes Up” را به شدت توصیه می کنم.

با این حال، برای غرق شدن در این فیلم مستند، لازم نیست کاملاً از رمزارز مطلع باشید. در ساده ترین شکل، این مستند درباره یک مولتی میلیونر ارز دیجیتال به نام گری کاتن است.

پس از تاسیس شرکت QuadrigaCX، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال کانادا، انتقال بیت کوین به دلار و بالعکس، بیت کوین شروع به سقوط کرد. اندکی بعد، گری در هند مرده می شود و احتمالاً از عوارض بیماری کرون رنج می برد. مرگ او همچنین کلیدهایی را برای باز کردن قفل بیش از 250 میلیون دلاری که در خزانه مجازی او باقی مانده است، می گیرد و بسیاری از آنها را بسیار بسیار کوتاه می کند.

Trust No One The Hunt for The Crypto King Netflix release date | Radio Times

زیرنویس Trust No One: The Hunt for the Crypto King 2022 سپس گروهی از سرمایه‌گذاران تحقیقات را بر عهده می‌گیرند و به کارآگاه‌های اینترنتی روی می‌آورند که در اعماق زندگی گری غواصی می‌کنند و از روش‌های کلاه سفید (قانونی) و کلاه سیاه (نه چندان قانونی) برای کشف حقیقت استفاده می‌کنند. با این باور که گری مرگ خود را جعل کرده است، آنها تصمیم گرفتند وجوه دزدیده شده از آنها را پس بگیرند.

مستند نتفلیکس طول کاملی برای داستانی مانند این است، اگرچه شخصاً خوب بود که 15 دقیقه دیگر یا بیشتر برای توضیح واقعی بلاک چین و ارزهای دیجیتال وقت بگذاریم. البته، زمان کافی برای توضیح ماهیت مبهم ارز دیجیتال وجود ندارد، اما اگر ابزار و ابزار مناسبی در اختیار داشتید، اهمیت بلاک چین و چگونگی دستکاری و کلاهبرداری آن را کمی بهتر توضیح می داد. این کار را انجام دهید.

اگر تا اینجا خوانده اید، می دانید که من طرفدار ارزهای دیجیتال و طرح پونزی فعلی در مورد NFT نیستم. این مستند در واقع کار بسیار خوبی را انجام می دهد و نشان می دهد که چقدر آسان است که در جذبه سریع ثروتمند شدن غرق شوید.

در واقع، یکی از قربانیان، تانگ، حتی اعتراف می‌کند که می‌خواست به سرعت ثروتمند شود و از سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال منتظر ماندن و کسب درآمد نشد. دیدن داستان او – همراه با بسیاری دیگر – در مورد اینکه چگونه آنها از بین 5 یا 6 چهره به هم ریخته بودند، دلخراش است، و فیلم کار بزرگی انجام می دهد و اجازه می دهد صدای آنها شنیده شود. متأسفانه، هر چه رمزارزها توسط افراد بی گناه بیشتر پذیرفته شود، این داستان ها بیشتر به یک هنجار تبدیل می شوند.

Trust No One: The Hunt for the Crypto King: What All To Know ?

از نظر سبک، Hunt for the Crypto King در تعدادی از پیام‌های متنی، نمایه‌های آنلاین، ایمیل‌ها و انواع سوابق دیجیتالی به خوبی عمل می‌کند تا به این امر اعتبار بخشیده باشد. دقیقاً مانند سایر مستندهای نتفلیکس، این مستند تاکید زیادی بر قربانیان دارد و در حالی که دیالوگ هایی برای کسانی که در سمت جری و جن (همسرش) هستند اضافه شده است، این قربانیان هستند که سهم اصلی صدا را دارند.

به هیچ کس اعتماد نکنید: The Hunt for the Crypto King یک مستند خوب است و ارزش دیدن را دارد. این یک یادآوری هشیارکننده از خطرناک بودن و غیرقابل پیش بینی بودن ارز دیجیتال در حال حاضر است و یک فیلم مستند که به خوبی تحقیق شده است، یک پرونده مرموز و عجیب را روشن می کند.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها