کد خبر : 71796
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۹

اصحاب رسانه در ایام انتخابات همچون شهدای جنگ تحمیلی از نظام مقدس دفاع کردند

اصحاب رسانه در ایام انتخابات همچون شهدای جنگ تحمیلی از نظام مقدس دفاع کردند

 معاون سیاسی امنیتی استانداری قم، نقش پر رنگ اصحاب رسانه در ایام انتخابات را یادآور شد و گفت: بدون اغراق در این انتخابات عملکرد اصحاب رسانه همچون اقدامات شهدای جنگ تحمیلی بود چراکه با روشنگری توانستند در این پیچ تاریخی و جنگ رسانه ای دستاوردهای بزرگی را رقم زنند و از نظام مقدس دفاع کنند

اصحاب رسانه در ایام انتخابات همچون شهدای جنگ تحمیلی از نظام مقدس دفاع کردند

 معاون سیاسی امنیتی استانداری قم، نقش پر رنگ اصحاب رسانه در ایام انتخابات را یادآور شد و گفت: بدون اغراق در این انتخابات عملکرد اصحاب رسانه همچون اقدامات شهدای جنگ تحمیلی بود چراکه با روشنگری توانستند در این پیچ تاریخی و جنگ رسانه ای دستاوردهای بزرگی را رقم زنند و از نظام مقدس دفاع کنند تا سبب خشنودی رهبری شوند.

بیژن سلیمان پور در اختتامیه اولین جشنواره ایران مقتدر که ظهر امروز در سالن کرامت استانداری قم برگزار شد ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه خبر بیان کرد: امید می رود همواره اندیشه بلند خبرنگاران و قلم مانای آنها در جهت حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و کرامت انسانی واقع شود.

وی با اشاره به وضعیت قرمز کرونا در استان قم، تصریح کرد: وضعیت کرونا در استان بسیار نگران کننده است و همواره از خداوند متعال برای مردم طلب صبر می کنیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قم ضمن اشاره به تنفیذ و تحلیف حکم رئیس جمهور برای ایشان خواستار توفیق روز افزون شد و بیان کرد: آرزوی موفقیت و سعادت برای دولتمردان داریم تا نظام اسلامی را از این شرایط سخت عبور دهند.

سلیمان پور در بیان اهمیت برگزاری جشنواره ایران مقتدر اظهار کرد: تجلیل از یک رویداد اثر بخش زمانی منزلت می باید که آن امر بسیار خطیر و سرنوشت ساز باشد که در همین راستا لزوم تقدیر از فعالیت ارزشمند اصحاب رسانه در ایام انتخابات حس میشد.

وی با اشاره به ضرورت آگاهی بخشی رسانه ها در ایام انتخابات اظهار کرد: فعالیت های دشمنان در راستای دلسرد کردن مردم از نظام جمهوری اسلامی، شرایط انتخابات را سخت می کرد که رسانه ها به خوبی این فضا را مدیریت کردند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قم بیان کرد: دشمن با تدارک وسیع و پرهزینه رسانه ای به جنگ رسانه ای با مردم برای دلسردی شان برای حضور در انتخابات وارد شده بود که عده ای از داخل نیز بر آتش دشمنان هیزم می ریختند.

سلیمان پور ۳ مولفه موثر برای عبور از این بحران را مورد توجه قرار داد و تشریح کرد: اولا حضور موثر مردم در انتخابات که همواره پشتوانه نظام اسلامی بودند ولی به دلیل شرایط سخت اقتصادی دچار تردید شده بودند، با توجه به ماهیت دینی نظام اسلامی مردم غیرت دینی خود را حفظ کردند و به صحنه آمدند.

وی در خصوص مولفه دوم خاطر نشان کرد: در اوج شرایط نگران کننده و سرنوشت ساز انتخابات، همه مردم منتظر اظهارات بی تکلف رهبری بودند که ایشان به صراحت ناراحتی مردم را اذعان کردند اما این ناراحتی را دلیل قهر با صندوق های انتخابات تلقی نکردند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قم در بیان مولفه سوم، نقش پر رنگ اصحاب رسانه را یادآور شد و گفت: بدون اغراق در این انتخابات عملکرد اصحاب رسانه همچون اقدامات شهدای جنگ تحمیلی بود چراکه با روشنگری توانستند در این پیچ تاریخی و جنگ رسانه ای دستاوردهای بزرگی را رقم زنند و از نظام مقدس دفاع کنند تا سبب خشنودی رهبری شوند.

سلیمان پور عنوان کرد: اگر انتخابات را برای حفظ انقلاب اسلامی لازم بدانیم، خبرنگاران به فرمایشات رهبری، ندای شهدا و حفظ منافع ملی لبیک گفتند.

سلیمان پور در ادامه از نمایش اقتدار ملت توسط رسانه ها تقدیر کرد و اظهار کرد: امید می رود اصحاب رسانه همواره در مسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی گام بردارند.

منبع: ايسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها