کد خبر : 202908
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۳

دانلود زیرنویس سریال Arrow 2012 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Arrow 2012 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Arrow 2012 بر اساس شخصیت Green Arrow از دی سی کامیکس ساخته شده است. او پس از غرق شدن قایق تفریحی پدرش به مدت پنج سال در جزیره ای منزوی زنده می ماند. الیور با مأموریتی به شهر خود باز می گردد – اصلاح اشتباهات پدرش و نجات شهر از جنایتی که

دانلود زیرنویس سریال Arrow 2012 بر اساس شخصیت Green Arrow از دی سی کامیکس ساخته شده است. او پس از غرق شدن قایق تفریحی پدرش به مدت پنج سال در جزیره ای منزوی زنده می ماند. الیور با مأموریتی به شهر خود باز می گردد – اصلاح اشتباهات پدرش و نجات شهر از جنایتی که در غیاب او بزرگ شده است. آمل یکی از اولین بازیگرانی بود که برای این نقش تست داد، و کریزبرگ احساس کرد که “از همان ابتدا به هدف زد” و “همه در مقایسه با آنها رنگ پریده بودند”. در پایان فصل ششم، الیور اعتراف می‌کند که پیکان سبز است و به زندان فرستاده می‌شود، جایی که او را «زندانی 4587» می‌شناسند. این بازیگر که قبلاً از Rent-a-Goalie خوش فرم بود، تمرینات آمادگی جسمانی را در آکادمی Tempest Freerunning در Reseda، کالیفرنیا انجام داد. آمل آموزش تیراندازی با کمان را نیز دریافت کرد، که شامل تماشای ویدئویی در مورد نحوه نمایش نادرست یا ضعیف تیراندازی با کمان در تلویزیون و فیلم قبل از یادگیری اصول تیراندازی با کمان بود. برای آمل، جذابیت ایفای نقش ملکه این بود که نقش‌های متعددی را می‌دید که به یک شخصیت گره خورده بودند: “ملکه بازی‌بوی معمولی وجود دارد، ملکه قهرمان زخمی، ملکه هملت در حال فکر، ملکه عاشق، ملکه مرد عمل، و غیره. آمل همچنین Dark Arrow (Oliver’s Earth-X doppelganger) را در فصل ششم متقاطع “Crisis on Earth-X” به تصویر می کشد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس سریال Arrow 2012 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Arrow 2012  بلک قناری بر اساس DC شخصیت کمیک به همین نام،  یک وکیل بیدار و دوست دختر سابق الیور کوئین شد. کسیدی گفت که برلانتی، ناتر، کریسبرگ و گوگنهایم که آنها را باهوش، خلاق و تندخو می‌خواند، جذب این نمایش شده است. او اولین شخصیت اصلی بود که انتخاب شد. کسیدی شخصیت خود را به عنوان “مراقب” خانواده اش می بیند که باعث شد او وکیل شود. او گفت، “من فکر می کنم که او بسیار، بسیار با انگیزه است، و قلب بزرگی دارد… او حساس است. او اخلاق و ارزش های بسیار قوی دارد، و از همه انتظار دارد که همانطور که او انجام می دهد، مطابق آنها عمل کنند.” نسخه Earth-1 شخصیت نزدیک به پایان فصل چهارم می میرد، اما کسیدی به عنوان یک سریال معمولی از فصل شش به عنوان نسخه Earth-2 شخصیت که اولین بار در نمایش اسپین آف The Flash ظاهر شد، بازگشت.
پسر مالکوم مرلین و دوست پسر لورل لنس. شخصیت او در پایان فصل اول می میرد، اما دانل در فصل های بعدی نقش توهم و فلاش بک را تکرار می کند و دانلود زیرنویس سریال پیکان 2012 همچنین پرومتئوس داپلگانگر Earth-X خود و جعل هویت پس از مرگ توسط Human Target را در فصل ششم به تصویر می کشد. دانل در فصل هشتم و آخر به عنوان دوپلگنگر مرلین زمین-2 بازمی گردد و زمانی که الیور در رویداد متقاطع “بحران زمین های بی نهایت” جهان چندگانه را بازسازی کرد، توسط الیور زنده می شود.
دیگل که از نام نویسنده کتاب های مصور، اندی دیگل، و به طور خاص برای نمایش خلق شده است، طراحی شده است تا “از بسیاری جهات برابر” الیور باشد. گوگنهایم بیشتر توضیح داد که توانایی‌های متقابل دیگل وسیله‌ای برای قرار دادن او در اوایل سریال به عنوان یک محرم برای شخصیت هوشیار الیور است.
بر اساس یک شخصیت کمیک دی سی با ویژگی های مشابه. بعدها مشخص شد که این شخصیت دختر مالکوم مرلین است. هالند در فصل ششم سریال را ترک کرد. گوگنهایم اظهار داشت که درها همیشه برای هالند باز است تا نقش خود را به عنوان تئا بازی کند. پس از ترک سریال در فصل ششم، هالند در نقش ستاره مهمان ویژه در فصل هفت بازگشت. ملیسا بنویست برای به تصویر کشیدن Thea تست بازیگری داده بود، اما در نهایت به جای آن به عنوان Supergirl انتخاب شد.

زیرنویس سریال Arrow 2012 - بلو سابتايتل

زیرنویس Arrow 2012 او در پایان فصل دوم به قتل می‌رسد، اما الیور پس از بازسازی جهان چندگانه، او را بازگرداند.  این شخصیت تا حدی بر اساس شخصیت لری لنس از دی سی کامیکس ساخته شده است. این شخصیت در پایان فصل ششم می میرد، اما پس از اینکه الیور مولتی جهان را بازسازی کرد، از مرگ او جلوگیری شد.
یک تکنسین فناوری اطلاعات در Queen Consolidated که بعداً بخشی از تیم هوشیار الیور شد و نام رمز «Overwatch» را برگزید. او بر اساس شخصیتی به همین نام، از کمیک Fury of Firestorm در سال 1984 ساخته شده است. این شخصیت در ادامه با الیور رابطه عاشقانه برقرار می کند و این زوج در جریان رویداد متقاطع “بحران زمین-X” ازدواج می کنند. او نامادری پسر اولیور، ویلیام و مادر دخترشان میا می شود. در طول فصل چهارم او به عنوان مدیرعامل پالمر تک کار می کند و در فصل هفتم شرکت خود به نام Smoak Technologies را تأسیس می کند. ریکاردز در ابتدا به عنوان یک ستاره مهمان انتخاب شد، اما پس از تبدیل شدن به یک شخصیت تکراری در طول فصل یک، به یک سریال معمولی برای فصل دوم ارتقا یافت. ریکاردز در توصیف شخصیت این شخصیت اظهار داشت: “فلیسیتی واقعاً متمرکز است، و من فکر می‌کنم این تمرکز می‌تواند غلبه کند. کل چیز حباب‌آلود/ناجور محصول تمرکز است. من فکر نمی‌کنم که آن‌ها به تنهایی جزئی باشند.” در مارس 2019، ریکاردز اعلام کرد که سریال را قبل از فصل آخر آن ترک خواهد کرد. او به عنوان یک ستاره مهمان ویژه برای پایان سریال بازگشت.
زیرنویس سریال پیکان 2012  شخصیتی بر اساس شخصیت کمیک دی سی به همین نام. او همچنین شریک عاشقانه Thea Queen است. هاینز در آغاز فصل دوم، به دنبال حضور مکرر او در فصل یک، به وضعیت عادی سریال منتقل شد. هاینز پس از پایان فصل قراردادش، سریال را پس از فصل سوم ترک کرد، و بعداً به عنوان ستاره مهمان در فصل های چهارم، ششم و هشتم ظاهر شد ، اما به صورت ثابت برای فصل هفت بازگشت.
یک تروریست مزدور و بین المللی. او بر اساس شخصیت دی سی کامیکس به همین نام ساخته شده است. بنت در ابتدا به عنوان یک شخصیت تکرارشونده برای فصل یک انتخاب شد، قبل از دریافت وضعیت عادی سریال در طول فصل دو.
یک تاجر ثروتمند که پدر تامی و تئا است. او به عنوان دشمن الیور خدمت می کند. او بر اساس شخصیت مرلین دی سی کامیکس ساخته شده است. بارومن پس از اینکه یک ستاره مهمان مکرر برای دو فصل اول بود، در فصل سوم به یک سریال ثابت تبدیل شد. بارومن این نقش را در فصل پنجم در طول رویداد متقاطع “هجوم!” و بعداً با مرگ ظاهری شخصیت او خارج از صفحه نمایش، و دوباره در فصل هفتم متقاطع “Elseworlds” در یک توهم.
بر اساس شخصیت کمیک دی‌سی به همین نام. هولت یک دانشمند فناورانه، مخترع و برنده مدال ده‌گانه المپیک است که با فلیسیتی در Palmer Technologies کار می‌کند. کلوم در فصل پنجم به سریال معمولی ارتقا یافت. کلوم در طول فصل هفتم سریال را ترک کرد، اما برای فینال بازگشت و بعداً به عنوان ستاره مهمان در فصل هشت ظاهر شد.

زیرنویس سریال Arrow 2012 - بلو سابتايتل

زیرنویس پیکان 2012 جاش سگرا بر اساس شخصیت های کامیکس دی سی، آدریان چیس و پرومتئوس. وکیل جدید منطقه ستاره شهر، بعداً مشخص شد که او پرومتئوس تبهکار سرسخت فصل پنجم است.
ریک گونزالس یک تفنگدار دریایی بی‌حرمتی با دختری بیگانه که به تیم هوشیار الیور می‌پیوندد. او بر اساس شخصیت دی سی کامیکس به همین نام ساخته شده است. گونزالس از فصل ششم به سریال معمولی ارتقا یافت.
جولیانا هارکاوی یک کارآگاه مخفی در شهر مرکزی که بعداً به تیم الیور می‌پیوندد و مانتوی قناری سیاه را به تن می‌کند. هارکاوی از فصل ششم به سریال معمولی ارتقا یافت.
کرک آسودو یک قاچاقچی مواد مخدر که اخیراً از زندان آزاد شده و شهر ستاره‌ای را به وحشت می‌اندازد و الیور را هدف قرار می‌دهد. Acevedo به سریال معمولی برای فصل هفت ارتقا یافت.
Sea Shimooka خواهر ناتنی پدری الیور و یک مراقب که پس از زندانی شدن الیور، مانتوی پیکان سبز را بر عهده می گیرد. کاترین مک نامارا در نقش میا  دختر الیور و فلیسیتی در فلش فورواردهای دهه 2040. مک نامارا برای فصل هشتم به سریال معمولی ارتقا یافت.
بن لوئیس پسر الیور و سامانتا کلیتون در فلش فورواردهای دهه 2040. لوئیس برای فصل هشت به سریال معمولی ارتقا یافت. جوزف دیوید جونز در نقش کانر هاوک بزرگسال پسر بیولوژیکی بن ترنر، پسر خوانده دیگل و نماینده نایت واچ در فلش فورواردهای دهه 2040. دیوید جونز برای فصل هشتم به سریال معمولی ارتقا یافت. جونز قبلا در Legends of Tomorrow در نقش جان دیگل جونیور/کانر هاوک ظاهر شد

زیرنویس Arrow 2012 - بلو سابتايتل
LaMonica Garrett چند وجهی که در حال آزمایش زمین های مختلف در چندجهانی برای آماده شدن برای یک “بحران” قریب الوقوع است. او اولین حضور خود را در کراس اوور Arrowverse “Elseworlds” انجام داد.
گرت همچنین Mobius/Anti-Monitor را به تصویر می کشد، نقطه مقابل مانیتور، موجودی شیطانی که به پایان دادن به چندجهانی اختصاص یافته است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها