کد خبر : 203068
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۶

دانلود زیرنویس سریال Ragdoll 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Ragdoll 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Ragdoll 2021 یک کشف وحشتناک، دی باکستر، دی‌اس رز و دی‌سی ادموندز را در رد پای قاتل راگدال قرار می‌دهد، او همچنین شش نفر دیگر را که باید بمیرند، فهرست می‌کند. این یک مسابقه با زمان برای یافتن قربانیان و ردیابی یک قاتل قبل از حمله مجدد است. براي دانلود زيرنويس اينجا

دانلود زیرنویس سریال Ragdoll 2021 یک کشف وحشتناک، دی باکستر، دی‌اس رز و دی‌سی ادموندز را در رد پای قاتل راگدال قرار می‌دهد، او همچنین شش نفر دیگر را که باید بمیرند، فهرست می‌کند. این یک مسابقه با زمان برای یافتن قربانیان و ردیابی یک قاتل قبل از حمله مجدد است.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس سریال Ragdoll 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Ragdoll 2021 با ثابت شدن غیرقابل توقف قاتل Ragdoll، تیم دومین قربانی را در لیست شکار می کند. هنگامی که خاطرات مبهم از گذشته ظاهر می شود، رز تحقیقات خود را در مورد پرونده آغاز می کند و تاکتیک های مصاحبه مشکوک او باعث نگرانی ادموندز می شود.

دانلود زیرنویس سریال راگدول 2021 رفتار نامنظم رز سوالاتی را برای ادموندز ایجاد می کند. با قاتل یک قدم جلوتر، برنامه های باکستر برای محافظت از یک قربانی با عواقب ویرانگر به خطا می رود. تیم مجبور به تماشای اجرای نقشه های وحشتناک قاتل راگدال است.

زیرنویس سریال Ragdoll 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس Ragdoll 2021 برای محافظت از نفر بعدی در لیست کشتار، رز و باکستر تلاش می کنند تا قاتل راگدال را گول بزنند. وقتی ادموند رفتار غیرعادی رز را بررسی می کند، گذشته او را فرا می گیرد. تیم در نهایت اولین برتری ملموس خود را از قاتل بدست آورد.

زیرنویس سریال راگدول 2021 رز و قاتل راگدال درگیر یک بازی سادیستی گربه و موش می شوند. باکستر برای ردیابی قاتل به اصول اولیه باز می گردد. سوء ظن برانگیخته ادموندز او را در مسیر درست قرار می دهد، اما او را در معرض خطر جدی قرار می دهد.

زیرنویس Ragdoll 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس راگدول 2021 رز مجبور می شود با انتخاب های خود روبرو شود زیرا باکستر سعی می کند به او کمک کند تا مسیر رستگاری را انتخاب کند. باکستر و ادموندز با یک تصمیم دشوار روبرو می شوند زیرا نام رز به آخرین نفر باقی مانده در لیست کشتار تبدیل می شود. گذشته تاریک ادموند فاش شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها