کد خبر : 197289
تاریخ انتشار : دوشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۵

دانلود زیرنویس سریال Sekai Seifuku: Bouryaku no Zvezda 2014 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Sekai Seifuku: Bouryaku no Zvezda 2014 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Sekai Seifuku: Bouryaku no Zvezda 2014 یک سریال ژاپنی است. اولین نمایش آن در Tokyo MX، GTV و GYT در 11 ژانویه 2014 انجام شد. این مجموعه توسط Okamura و Meteor Hoshizora از شرکت ژاپنی بازی Type-Moon، با طراحی شخصیت‌های اصلی توسط Kouhaku Kuroboshi و Keigo Sasaki و موسیقی توسط Tatsuya Kato

دانلود زیرنویس سریال Sekai Seifuku: Bouryaku no Zvezda 2014 یک سریال ژاپنی است. اولین نمایش آن در Tokyo MX، GTV و GYT در 11 ژانویه 2014 انجام شد. این مجموعه توسط Okamura و Meteor Hoshizora از شرکت ژاپنی بازی Type-Moon، با طراحی شخصیت‌های اصلی توسط Kouhaku Kuroboshi و Keigo Sasaki و موسیقی توسط Tatsuya Kato نوشته شده است.

سه اقتباس مانگا در ژانویه 2014 پخش شدند: یکی توسط Manatsu Suzuki و دیگری توسط Hamao در مجله Comic Rex Ichijinsha و دیگری توسط Hori در Manga 4koma Palette Aniplex USA مجوز پخش سریال و انتشار ویدیوی خانگی را در آمریکای شمالی صادر کرده است. Crunchyroll این مجموعه را به جریان خود اضافه کرده بود.  DAISUKI.net این قسمت ها را به صورت پخش همزمان در وب سایت خود از 11 ژانویه با زیرنویس انگلیسی برای مخاطبانی از ایالات متحده، کانادا، آمریکای جنوبی، آفریقا (به جز تونس و الجزایر)، اروپا (به جز ایرلند، بریتانیا، فرانسه/مناطق آلمانی زبان) پخش کرد. هند، روسیه و خاورمیانه (همه کشورها).  Animax Asia شروع به اضافه کردن سریال به همراه Love, Chunibyo & Other Delusions Season 2, Nisekoi و Hamatora کرد تا در فصل زمستان 2014 نمایش داده شود.  Aniplex Japan بعداً این سری را در کنار جنگ جادویی در 19 مارس 2014 منتشر کرد.

دانلود زیرنویس سریال Sekai Seifuku: Bouryaku no Zvezda 2014 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Sekai Seifuku: Bouryaku no Zvezda 2014 فتح جهانی Zvezda داستان حول محور دختر کوچکی به نام کیت هوشیمیا (همچنین با نام لیدی ونرا) است که در راس سازمانی به نام Zvezda است که هدف آن فتح جهان است. در سازمان او ایتسوکا شیکابانه (همچنین با نام لیدی پلامیا)، ناتالیا “ناتاشا” واسیلچنکو (همچنین به عنوان پروفسور ام شناخته می شود)، یاسوبی “یاسو” موروزومی، گورو شیکابانه (همچنین به عنوان ژنرال پپل شناخته می شود) به او ملحق می شوند. روبوکو یک روز، آسوتا جیمون، پسر مدرسه ای که به دلیل مسائل خانوادگی از خانه فرار کرده بود، در نهایت با کیت در خیابان آشنا می شود و متعاقباً با طناب به زوزدا ملحق می شود. با این حال، برای تسخیر جهان، آنها باید سازمانی به نام White Light را شکست دهند، که توسط دولت ژاپن برای شکست دادن Zvezda و پایان دادن به توطئه های آنها برای فتح جهان یک بار برای همیشه پایان می یابد. White Light از Renge Komadori (همچنین به عنوان رابین سفید شناخته می شود)، Miki Shirasagi (همچنین به عنوان سفید مرغ سفید شناخته می شود) و Kaori Hayabusa (همچنین به عنوان شاهین سفید شناخته می شود) تشکیل شده است.

یک دختر جوان با سن نامعلوم و رهبر Zvezda (به روسی “ستاره”)، یک سازمان مخفی برای تسخیر جهان. علیرغم اینکه کیت معمولاً در سنین کودکی همسن خود رفتار می کند، گروهی از پیروان وفادار دارد که به دلیل احترام، دوستی یا ترس دور او جمع شده اند. او همچنین دارای قدرت پنهانی است که هر موجودی را که قلب انسانی دارد متقاعد می کند تا دستور او را انجام دهد. بعداً مشخص شد که او جاودانه است. عمری نداشت و از هزاره های بی شماری رهبر زوزدا بود.
آسوتا دانش آموز سال دوم راهنمایی است که از خانه فرار کرده است. پس از برخورد با کیت و گرفتار شدن در یکی از فتوحات Zvezda، او به عضویت Zvezda درآمد. گگ در حال دویدن به این معناست که چگونه افرادی که با او ملاقات می کند، نام او را اشتباه تلفظ می کنند و او را Jimon Asatte (به معنای پس فردا) یا Jimon Shiasatte (به معنای دو روز از فردا) می نامند. آسوتا برخلاف همسالانش اصلاً قدرت جنگیدن ندارد، با مهارت های آشپزی خود برای زوزدا مفید می شود. با این حال، او دارای مهارت‌های غیرقابل توضیحی در بقا است که اغلب با موفقیت مکرر او در فرار از زندگی‌اش هر بار که وایت هرون او را هدف قرار می‌دهد نشان می‌دهد. Zvezda alter-ego او، Dva، ناخواسته قلب وایت رابین را پس از اینکه او را از تحقیر علنی توسط Zvezda نجات داد، به دست آورد. بعداً مشخص شد که او پسر فرماندار توکیو است. نام Dva اگر از روسی اوکراینی به انگلیسی ترجمه شود شماره دو است. بنابراین آسوتا به معنای واقعی کلمه سرسپردۀ شماره 2 کیت است.

زیرنویس سریال Sekai Seifuku: Bouryaku no Zvezda 2014 - بلو سابتايتل

زیرنویس Sekai Seifuku: Bouryaku no Zvezda 2014 دختری که چسب چشم پوشیده است. او پیشتاز گروه است و با شمشیر می جنگد. او دختر گورو است. او به راحتی عصبانی می شود و معمولاً رفتاری عصبانی دارد، اما نشان داده شده است که علاقه زیادی به رهبر خود کیت هوشیمیا دارد. نشان داده شده است که شیکابانه مهارت های آشپزی بسیار ضعیفی دارد (غذای او در واقع باعث می شود که آسوتا احساس کند که دنیا پس از امتحانش به پایان رسیده است) و در نتیجه، بسیاری از اعضای Zvezda هنگام آشپزی شام را حذف می کنند.
دختری بلوند که عینک می‌زند. او مسئول علم و فناوری Zvezda است. لباس غیررسمی او به ندرت شامل لباس زیر مشکی و کت سفید آزمایشگاهی است. او به گویش هیروشیما صحبت می کند. ناتاشا در اصل از اوکراین آمده بود و کیت از دست موجودات ناشناخته (او آنها را “پری” نامید) که در تونل باستانی اودوگاوان بین اوکراین و ژاپن پرسه می زدند، نجات یافت.
خود را “سرباز ارشد” Zvezda. در واقع، یاسو تنها سرباز درجه پایین دیگر به جز آسوتا جیمون است. او تمایل دارد با استفاده از فناوری ناتاشا دچار مشکل شود. یاسو به سیگار معتاد است که باعث خشم اعضای همکارش Zvezda شده است. او می‌گوید برای حفظ وجهه پسر بدی که برای رسیدن به آن تلاش کرده است، سیگار می‌کشد. وفاداری او به Zvezda ناشی از ترس از Kate Hoshimiya است.
بزرگترین عضو Zvezda، Goro Shikabane از مواد منفجره دستی برای مبارزه با مخالفان خود استفاده می کند. او پدر ایتسوکا است. نشان داده می شود که او و یاسو موروزومی در گذشته گانگستر بودند و یاسو زیر نظر گورو کار می کرد. او میل زیادی به شیرینی دارد، زیرا او را در حال خوردن کیک و دسرهای مختلف حتی در بحبوحه جنگ نشان می دهند. او شیرینی را جایگزین اعتیاد قبلی خود به سیگار می کند. در پایان، او و خواهر شوهرش کائوری با یکدیگر ازدواج کرده اند.
یک دختر رباتیک او پس از ملاقات با ناتاشا در تونل های به جا مانده از تمدن باستانی اودوگاوا و نجات توسط کیت به Zvezda پیوست. او اودو را به عنوان منبع قدرت خود می خورد.
یکی از همکلاسی های آسوتا. او به طور مخفیانه ستوان دوم وایت رابین، یکی از اعضای جوخه عدالت وایت لایت و زیردست وایت گرت است. او احساسات عاشقانه ای نسبت به آسوتا دارد، اما در ابتدا نسبت به دیوای جایگزین او پس از اینکه او به طور تصادفی در نقش وایت رابین رفتار انحرافی نسبت به او کرد، به کلی تحقیر شد. او در مدرسه دست و پا چلفتی است که دلیل آن خستگی ناشی از کارش به عنوان وایت رابین است. او به همراه میکی وظیفه دارد تا فتح جهان زوزدا را متوقف کند. علیرغم میلش به اجرای عدالت، او حاضر است از مافوق خود سرپیچی کند، اگر معتقد باشد که دستورات آنها ناعادلانه است.

زیرنویس Sekai Seifuku: Bouryaku no Zvezda 2014 - بلو سابتايتل

یکی دیگر از همکلاسی های آسوتا. او مخفیانه گروهبان وایت گرت، یکی از اعضای White Light است و یک جنگنده ماهر است که می تواند همزمان با پلامیا و ژنرال پپل مقابله کند. او یک دانش آموز نمونه در مدرسه است که در ورزش عالی است و در امتحانات نمرات برتر را می گیرد. او به همراه Renge وظیفه دارد تا فتح جهان Zvezda را متوقف کند. او هر دستوری را که از سوی مافوقش برای اجرای عدالت در نظر گرفته شده باشد، اجرا خواهد کرد، حتی اگر معتقد باشد که آنها ناعادلانه هستند.
یک صداپیشه که همچنین عامل White Light به نام شاهین سفید است. او صدای قهرمان در برنامه تلویزیونی مورد علاقه کیت به نام Robo Butler با نام مستعار Kaorin Machimoto است. او خواهر شوهر گورو و عمه ایتسوکا است. او تنفر شدیدی نسبت به زوزدا دارد که باعث مرگ خواهر بزرگترش سوباکی شده است. در پایان، با ازدواجش با گورو، او به Zvezda پیوست.
پدر آسوتا و همچنین فرماندار توکیو. او فعالیت های Zvezda را به دقت زیر نظر دارد و از نیروی نظامی برای متوقف کردن آنها استفاده می کند. او در تلاش است تا تمام ژاپن را ضمیمه کند تا بخشی از توکیو شود تا بتواند بر تمام ژاپن حکومت کند. او به سرعت به نیروی نظامی متوسل می شود که در نهایت باعث می شود او حمایت نخست وزیر را از دست بدهد.
یک قنادی که زمانی یکی از اعضای باند گورو بود. او خود را قربانی می کند تا به گورو اجازه دهد تا با نیروی نظامی در تعقیب فرار کند. در پایان مشخص می شود که او زنده مانده است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها