با ما همراه باشید

مقالات فیلم و سریال

دانلود زیرنویس سریال The Flash 2014 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس سریال The Flash 2014 فلش یک سریال درام تلویزیونی ابرقهرمانی آمریکایی است که توسط گرگ برلانتی، اندرو کریسبرگ و جف جانز ساخته شده و از شبکه CW پخش می‌شود. این فیلم بر اساس تجسم بری آلن از شخصیت دی سی کامیکس، فلش، یک جنگجوی ابرقهرمانی با لباس جنایتکار با قدرت حرکت با سرعت های فوق بشری ساخته شده است. این یک اسپین آف از Arrow است که در همان جهان داستانی معروف به Arrowverse وجود دارد. این سریال بری آلن را دنبال می‌کند که توسط گرانت گاستین، بازپرس صحنه جنایی که سرعت فوق‌العاده‌ای به دست می‌آورد، از آن برای مبارزه با جنایتکاران، از جمله دیگرانی که توانایی‌های مافوق بشری نیز کسب کرده‌اند، استفاده می‌کند.

در ابتدا به عنوان یک خلبان در پشتی تصور می شد، استقبال مثبت گاستین در طی دو حضور در نقش Barry on Arrow باعث شد تا مدیران تصمیم بگیرند که یک خلبان کامل را برای استفاده از بودجه بیشتر و کمک به ایجاد جزئیات بیشتر در دنیای بری ایجاد کنند. این سریال عمدتاً در ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا فیلمبرداری می شود.

فلش در 7 اکتبر 2014 در آمریکای شمالی به نمایش درآمد، جایی که خلبان پس از The Vampire Diaries در سال 2009، دومین نمایش پربیننده در تاریخ CW شد. جایزه برگزیده برای «درام جدید تلویزیونی مورد علاقه» در سال 2014. این سریال به همراه ارو، شخصیت‌هایی را برای نمایش خود، افسانه‌های فردا، که در 21 ژانویه 2016 پخش شد، به نمایش گذاشتند. این سریال در ماه فوریه برای فصل هشتم تمدید شد. 2021 و در 16 نوامبر 2021 پخش شد. در مارس 2022، این سریال برای فصل نهم تمدید شد.

The Flash - Rotten Tomatoes

زیرنویس سریال The Flash 2014 فصل اول بری آلن بازپرس صحنه جرم را دنبال می کند که پس از انفجار S.T.A.R به سرعت فوق العاده انسانی دست می یابد. شتاب دهنده ذرات آزمایشگاهی که او برای مبارزه با جرم و جنایت و شکار سایر متا انسان ها در شهر مرکزی به عنوان فلش، یک ابرقهرمان نقابدار استفاده می کند.[1] باری در نهایت متوجه می شود که مربی او هریسون ولز در واقع ایوبارد تاون است، دشمن اصلی او در آینده که مادرش نورا آلن را در کودکی به قتل رساند. در پایان فصل، جد ایوبارد، ادی، خود را قربانی می‌کند تا ایوبارد را از وجود پاک کند و تنها برای باز کردن یک تکینگی در این روند.

در فصل دوم، تکینگی زوم سریع‌تر را از جهان موازی Earth-2 به ارمغان می‌آورد، که به دنبال حذف همه سرعت‌داران دیگر در چندجهانی است، جایی که بری با پدرش هنری آلن همتای Earth-3 جی گاریک ملاقات می‌کند. پس از اینکه زوم پدر بری را می‌کشد، بری زوم را شکست می‌دهد و برای نجات جان مادرش به گذشته سفر می‌کند.

در فصل سوم با تغییر گذشته، بری خط زمانی جایگزین “Flashpoint” را ایجاد می کند. او تا حدودی قادر به بازیابی خط زمانی است، اما باعث ظهور Savitar، یک تندرو خداگونه با کینه توزی از بری می شود. هنگامی که بری به طور تصادفی به آینده سفر می کند و آیریس وست را می بیند که توسط Savitar کشته شده است، او ناامید می شود تا آینده را تغییر دهد تا از وقوع آن جلوگیری کند. پس از نجات آیریس و شکست دادن Savitar، بری جای خود را در Speed ​​Force می گیرد تا از خلق Flashpoint خود توبه کند.

در فصل چهارم، تیم فلش با موفقیت باری را از Speed ​​Force بازگرداند، اما در این فرآیند ماده تاریکی را منتشر می‌کند که ده‌ها نفر را در اتوبوس شهری به انسان‌های فرا انسان تبدیل می‌کند، مغز متفکر کلیفورد دیوو، دشمنی با سریع‌ترین ذهن زنده. پس از شکست DeVoe، بری و دختر آیریس از نورا وست آلن آینده به تیم نزدیک می شود.

در طول فصل پنجم، تیم متوجه می‌شود که حضور نورا خط زمانی را تغییر داده است و Cicada، یک قاتل زنجیره‌ای که به کشتن فراانسان‌ها تمایل دارد، و همچنین عواقب خنثی کردن توطئه Thinker که باعث می‌شود آیتم‌های معمولی با ماده تاریک آغشته شوند، آزاد شده است. -تکنولوژی آنها همچنین سرانجام از وفاداری او با ایوبارد زندانی، که ورود نورا را سازماندهی کرد و قبلاً او را برای مبارزه با Godspeed آموزش داده بود، متوجه شدند. بری و نورا موفق می شوند ایوبارد فراری را تحت سلطه خود در آورند، اما مجبور می شوند او را رها کنند و نورا از جدول زمانی پاک می شود.

HD wallpaper: The Flash wallpaper, TV Show, The Flash (2014), Barry Allen,  Grant Gustin | Wallpaper Flare

دانلود زیرنویس سریال فلش در فصل ششم، بری و آیریس متوجه می شوند که تاریخ بحرانی که بری در آن ناپدید می شود به دسامبر 2019 منتقل شده است و برای صرفه جویی در میلیاردها، فلش باید بمیرد. در همین حال، رمزی روسو راهی برای معالجه مردم از طریق ماده تاریک کشف کرده است تا خود را به یک فراانسان تبدیل کند که تشنه خونی خشن دارد. پس از شکست روسو، نجات بری از بحران، و نابودی و تولد دوباره جهان چندگانه، تیم فلش تلاش می کند تا در جهان پس از بحران حرکت کند، در حالی که سازمان مخفی سیاه چاله و مهندس کوانتوم ایوا مک کالوچ، که در ابعادی به نام بعد آینه به دام افتاده است، حرکت می کنند. با نقشه های مرموز خود به جلو ایوا آیریس و کامیلا و بعداً کاپیتان سینگ را اسیر می کند و آنها را در ابعاد آینه ای خود با استفاده از نسخه های آینه ای آنها برای مبارزه با تیم فلش زندانی می کند.

در فصل هفتم، تیم فلش به مبارزه خود با ایوا ادامه می‌دهد، زیرا آنها با موفقیت یک Speed ​​Force جدید ایجاد می‌کنند، در حالی که آیریس به جستجوی راهی برای خروج از ابعاد آینه‌ای می‌پردازد. پس از آن، تیم فلش باید با سایر نیروهای ایجاد شده از تولد دوباره Speed ​​Force مانند نیروی قدرت، Sage Force و Still Force مبارزه کند. پس از آن، تیم فلش در جنگ بین پهپادهای مختلف Godspeed که به دنبال قلب آگوست هستند گرفتار می شود. فلش دوباره با دختر آینده اش نورا متحد می شود و پسر آینده اش بارت آلن را ملاقات می کند. با ضربه زدن Speed ​​Force به Negative Speed ​​Force، Thawne برای کمک به مبارزه با Godspeed هنگامی که حافظه خود را دوباره به دست آورد، بازسازی می شود. در حالی که Godspeed شکست می‌خورد، Thawne با قول سریع‌تر از Flash فرار می‌کند.

فصل هشتم با رویداد پنج قسمتی “آرماگدون” شروع می شود که در آن فلش توسط دسپرو هدف قرار می گیرد که ادعا می کند بری با سرعتی می دود که در آینده زمین را از نقطه دسپرو نابود می کند. زمانی که بری دسپرو را متقاعد می‌کند تا هفت روز به او فرصت دهد تا ثابت کند اشتباه می‌کند، او از مشکلات حافظه رنج می‌برد که به یاد نمی‌آورد در سنترال سیتی ویرانی ایجاد کرده یا جو وست به نحوی شش ماه پیش مرده است. این به این دلیل بود که Thawne یک نقطه فلاش معکوس ایجاد کرد که در آن او Flash بود و Barry Reverse-Flash بود. با کمک Damien Darhk از خط زمانی Reverse-Flashpoint، بری می‌تواند خط زمانی را بازیابی کند و از مرگ جو جلوگیری کند. بعد از اینکه بری Reverse-Flashpoint را لغو کرد، Thawne و Damien Dahrk مشخص شد که هنوز زنده هستند، اما در حال محو شدن هستند. تانوی علناً از بری می خواهد که او را نجات دهد وگرنه از جدول زمانی حذف می شود. بری علیرغم اینکه می‌دانست تاون چه کرده است و خود تان ادعا می‌کند که در صورت اجازه زنده ماندن به بری و تیم فلش حمله می‌کند، در نهایت تصمیم می‌گیرد او را با حذف سرعت و اتصال به نیروی سرعت منفی و همچنین دفع دسپرو، نجات دهد. با بازداشت تاون، تیم برای جشن گرفتن بیرون می رود. دیمین دارک تایم استون خود را به جو می دهد و معتقد است که جو به زودی به آن نیاز خواهد داشت.

The Flash' (2014 TV Series): Top 10 Facts You Need to Know | Heavy.com

زیرنویس The Flash 2014 در 30 ژوئیه 2013، اعلام شد که گرگ برلانتی و اندرو کریسبرگ، خالقان Arrow، دیوید ناتر، کارگردان خلبان Arrow، و جف جانز CCO کامیکس دی سی، یک سریال تلویزیونی بر اساس فلش برای CW توسعه خواهند داد و در آن جزئیاتی از Barry ارائه خواهد شد. منشأ آلن کریسبرگ پس از اعلام این خبر فاش کرد که آلن ابتدا به عنوان یک شخصیت تکرارشونده در سریال Arrow در سه قسمت از فصل دوم – که همگی توسط برلانتی، کریسبرگ و جانز نوشته شده‌اند – ظاهر می‌شود و آخرین قسمت به عنوان خلبان در پشتی سریال جدید عمل می‌کند. کریسبرگ اضافه کرد که آلن یک دانشمند پزشکی قانونی خواهد بود و معرفی ابرقدرت‌های او و همچنین واکنش‌ها به این موضوع بسیار انسانی و منطقی خواهد بود. جانز اظهار داشت که شخصیت فلش در نمایش شبیه همتای کمیک خود است، با لباس قرمز علامت تجاری او، و یک تقلید ضعیف نخواهد بود. کریزبرگ توضیح داد: “بدون لباس عرق خوری یا اسم رمز عجیب، او فلش خواهد بود.” جانز در حالی که در حال تحقیق در مورد بهترین راه برای به تصویر کشیدن سرعت رعد و برق فلاش بود، اظهار داشت که این فقط استاندارد “تاری در اطراف” نخواهد بود.

زیرنویس سریال فلش بری در نهایت دو بار در فصل دوم Arrow ظاهر شد، با برنامه‌ریزی شده خلبانی در پشتی به نفع یک خلبان سنتی توسط مدیران CW، که تحت تأثیر قطع‌های اولیه دو قسمت اول بری در Arrow قرار گرفته بودند، لغو شد. این به تیم خلاق این امکان را داد تا داستان بری و دنیای او را با بودجه‌ای بیشتر به تصویر بکشند، برخلاف محدودیت‌های خلبان درب پشتی برای ترکیب شخصیت‌های نمایش اصلی. خلبان رسما در 29 ژانویه 2014 سفارش داده شد و توسط Berlanti، Kreisberg و Johns نوشته شد و توسط Nutter کارگردانی شد. در 8 مه 2014، فلش به طور رسمی به عنوان یک سریال، با سفارش اولیه 13 قسمت انتخاب شد. سه فیلمنامه دیگر در سپتامبر 2014 پس از پاسخ مثبت مدیران اجرایی به قسمت‌های تازه تکمیل‌شده سفارش داده شد،  در حالی که ده فیلمنامه در ماه بعد برای یک فصل کامل 23 قسمتی سفارش داده شد.

با شروع تولید فصل دوم سریال، گابریل استانتون، نویسنده سابق ارو و بتی زشت، به عنوان تهیه کننده اجرایی و مجری برنامه ارتقا یافت. پس از خدمت به عنوان تهیه کننده و نویسنده مشاور در فصل اول “به اندازه کافی سریع” با این حال، بعداً گزارش شد که کریسبرگ در زمان نامشخصی به وظایف خود برمی‌گردد. بعداً ثابت شد که آن زمان در آغاز سال 2016، “انرژی بالقوه” بود، زمانی که استانتون دیگر به عنوان درگیر در این نمایش شناخته نشد. در می 2017، گزارش شد که آرون هلبینگ سریال را ترک خواهد کرد. هلبینگ از فصل اول به عنوان نویسنده و از فصل دوم به عنوان یکی از مجریان برنامه، همراه با برادرش تاد و کریسبرگ خدمت کرده بود.

در 2 آوریل 2018، CW سریال را برای فصل پنجم تمدید کرد که اولین بار در 9 اکتبر 2018 پخش شد. در 31 ژانویه 2019، CW سریال را برای فصل ششم تمدید کرد، که اولین بار در 8 اکتبر 2019 پخش شد. در 7 ژانویه 2020، این سریال برای فصل هفتم تمدید شد که اولین بار در 2 مارس 2021 پخش شد. در آوریل 2020، گوستین، که برای هفت فصل قرارداد بسته بود، گفت که بحث‌هایی در مورد تمدید سریال برای فصل‌های هشتم و نهم وجود داشته است، اما به دلیل همه‌گیری COVID-19 متوقف شد. در 3 فوریه 2021، این سریال برای فصل هشتم تمدید شد که اولین بار در 16 نوامبر 2021 پخش شد. در اواخر ژانویه 2022، گوستین در حال تمدید قرارداد خود برای فصل نهم گزارش شد. در 22 مارس 2022، CW سریال را برای فصل نهم تمدید کرد.

مقالات فیلم و سریال

دانلود زیرنویس سریال Muv-Luv Alternative 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس سریال Muv-Luv Alternative 2021 جهان در جنگی ناامیدانه و سه دهه ای علیه بتا – گونه ای بیگانه که در سال 1973 به سیاره زمین حمله کرد، غرق شده است. در میان این هرج و مرج، دانش آموز دبیرستانی به نام Takeru Shirogane ناگهان از یک کابوس وحشتناک بیدار می شود و در آنجا می بیند.

Muv-Luv Alternative Episode 1: Release Date & Spoilers - OtakuKart

زیرنویس سریال Muv-Luv Alternative 2021 بشر در شکست مطلق بلافاصله پس از آن، او متوجه می شود که رویای او چیزی بیش از خاطرات زندگی اش در یک جهان جایگزین نبوده است. در آن خاطرات، پروژه Alternative V اجرا می‌شود که صدها هزار نفر را به عنوان آخرین راه‌حل برای حفظ بشریت به فضا می‌فرستد، در حالی که میلیاردها دلار باقی‌مانده روی زمین را به سرنوشتی بی‌رحمانه رها می‌کند.

Muv-Luv Alternative Anime Reveals Character Design & Voice Actors for Yuuko  Kouzuki, Marimo Jinguuji, Kasumi Yashiro, & More

زیرنویس Muv-Luv Alternative 2021 تاکرو که آرزوی تغییر این آینده تلخ را دارد، به یک پایگاه نظامی در یوکوهاما می پیوندد، جایی که اتفاقا دبیرستان سابق او بوده است. در آنجا، او موفق می شود معاون فرمانده و رهبر پروژه آلترناتیو IV، پروفسور یوکو کوزوکی، را متقاعد کند که از وقوع Alternative V جلوگیری کند.

Muv-Luv Alternative Episode 6 Review & Recap: Transfer Experiment

برای اطمینان از موفقیت Alternative IV، Takeru باید ماشین‌های انسان‌نمای غول‌پیکر جنگنده‌های سطحی تاکتیکی (TSF) را در کنار دیگر دانشجویان خود خلبان کند. با این حال، او تنها دو ماه فرصت دارد تا آموزش خود را تکمیل کند و از دانش جزئی خود در مورد آینده استفاده کند – مبادا تراژدی بعدی اتفاق بیفتد.

ادامه مطلب

مقالات فیلم و سریال

دانلود زیرنویس سریال Clark 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس سریال Clark 2022 در نتفلیکس یک سریال جدید در ژانرهای جنایی، هیجان انگیز و کمدی است. بر اساس جنایات واقعی کلارک اولوفسون که به طور مستقیم با “سندرم استکهلم” مرتبط است. بیل اسکارسگارد در نقش اصلی بازی می کند و به سادگی بی نقص است. بررسی کامل سریال کلارک ما را اینجا بخوانید و تمام 6 قسمت را در نتفلیکس بیابید!

Clark (2022) – Review | Netflix Crime Series | Heaven of Horror

زیرنویس سریال Clark 2022 همچنین، او زمانی که بخواهد واقعاً یک افسونگر است، که توضیح می دهد که چرا او مردی است که مستقیماً با “سندرم استکهلم” مرتبط است. و چرا با سه زن مختلف شش فرزند دارد. بیل اسکارسگارد در نقش اصلی بازی می کند و به سادگی بی نقص است.

همانطور که قبلا ذکر شد، بیل اسکارسگارد در نقش اصلی این سریال نتفلیکس عالی است. در بسیاری از قسمت های اول، او بامزه و جذاب است، در حالی که یک جنایتکار کوچک است که معمولاً فقط هر چیزی را که به دستش می رسد می دزدد. او تمایل دارد که خشن نباشد و معمولاً هنگام تلاش برای فرار «فقط» خودش صدمه می بیند.

بعدها، او کمتر جذاب است زیرا ناامیدی و ناتوانی او در عملکرد به عنوان یک شهروند “عادی” غیرممکن می شود. در طول سریال، فلاش بک هایی هم به دوران کودکی او می شود. در ابتدا، نسبتاً عادی به نظر می رسد، اما با هر بار فلاش بک، تاریک تر و وحشیانه تر می شود. موقعیت های مشابه بارها و بارها نشان داده می شود، اما هر بار به حقیقت کودکی او نزدیک می شویم.

همچنین، در زندگی عادی بزرگسالی خود، او حتی در یک نقطه (برای یکی از جشن های تولد فرزندش) لباس دلقک می پوشد، که با توجه به نقش او در “Pennywise” بسیار خنده دار است. با این حال او در این سریال نتفلیکس اصلا ترسناک نیست. یا در واقع، ترسناک است که ببینیم او همچنان اشتباهات مشابه را تکرار می کند و در عین حال خسته تر و جذاب تر می شود!

یک چیز خنده دار که تبدیل به یک شوخی در حال اجرا می شود، این واقعیت است که او سریع ترین عاشق جهان است. چیزی که او ممکن است باکره ها را متقاعد کند کاملا طبیعی است، اما زنان دیگر از عملکرد او در رختخواب بسیار غافلگیر شده اند.

Clark | Official Teaser | Netflix - YouTube

زیرنویس Clark 2022 در حالی که کلارک قطعا در مورد سندرم استکهلم نیز هست، سریال به طور کلی درباره این موضوع نیست. در واقع، این تنها قسمت 4 است که دزدی از بانک را پوشش می دهد که در نهایت منجر به جذب برخی از گروگان ها به جذب افسون کلارک اولوفسون و مقابله با پلیس شد.

چیزی که بعداً «سندرم استکهلم» نام گرفت و خود کلارک در اظهارنظرش باید «سندرم اولوفسون» نامیده می‌شد. و من قطعاً می توانم تصور کنم که او این را بیان کند زیرا بسیار دقیق است. این سریال درباره کلارک اولوفسون است، به همین دلیل است که کل حادثه “سندرم استکهلم” فقط یک فصل است. و با اینکه جالب است، بقیه چیزها هم همینطور است!

برای افرادی که به زبان سوئدی (یا زبان‌های نوردیک) صحبت می‌کنند، شنیدن صحبت کردن او به انگلیسی با لهجه سنگین سوئدی نیز بسیار خنده‌دار است. و بسیاری از کلمات سوئدی در ترکیب. البته، بیل اسکارسگارد به خوبی انگلیسی صحبت می کند، بنابراین فقط باید تاکید کرد که این بخشی از روش های جذاب کلارک اولوفسون بود. هر کاری که نمی توانست انجام دهد، هنوز تمام تلاشش را می کرد.

همچنین، تقریباً تمام شخصیت‌های سوئدی در طول سریال انگلیسی (با موفقیت متفاوت) صحبت می‌کنند، بنابراین به یک لایه کاملاً سرگرم‌کننده تبدیل می‌شود.

Jonas Åkerlund خالق و کارگردان این سریال نتفلیکس است که به نظر می رسد مسابقه ای ساخته شده در بهشت باشد. برش‌های سریع و سبک سریع او برای داستان زندگی کلارک اولوفسون کاملاً کار می‌کند و در عین حال فضا را برای جزئیات عمیق‌تر و تاریک‌تر باز می‌کند. Jonas Åkerlund (مانند دیوید فینچر و بسیاری دیگر) به عنوان کارگردان موزیک ویدیو شروع کرد. در واقع او هنوز هم موزیک ویدیوهای زیادی می سازد.

Clark Trailer Shows Bill Skarsgård as a Notorious Swedish Criminal

از موزیک ویدیوی ممنوعه شده توسط ام تی وی The Prodigy برای “Smack My Bitch Up” و “Ray of Light” مدونا. به علاوه مجموعه‌ای از تولیدات برای بیانسه، متالیکا، U2، لیدی گاگا، رامشتاین و غیره. همچنین، او درام ترسناک جنایی واقعی Lords of Chaos (2018) را در سال 2018 ساخت.

به طور کلی، این سریال نتفلیکس هم بسیار خنده دار- عود- خنده دار است و هم به جنبه های تاریک کمدی نیز می رود. این یک سریال جنایی، هیجان انگیز، کمدی است که بر اساس جنایت واقعی ساخته شده است، اما بیشتر، پرتره مردی است که اغلب بزرگتر از زندگی بوده است. این یک داستان بسیار خوش ساخت و فوق العاده سرگرم کننده است.

همچنین، در حالی که به کلارک اولوفسون خواهید خندید زیرا او فردی بامزه و سرگرم کننده است، باید از توانایی های او هم منزجر و هم شوکه شوید. چیزی که بیل اسکارسگارد در برجسته کردن آن بسیار عالی عمل می کند – به خصوص وقتی صحبت از نحوه رفتار او با دوستان و معشوقه هایش می شود.

جنبه های زیادی برای این مرد وجود دارد و هیچ کدام برای این سریال نتفلیکس مخفی نیست. پس برای جذابیت او سخت نگیرید، زیرا او بدون جنبه های تاریک نیست!

سریال درام تخیلی کلارک مردی را که پشت عبارت «سندرم استکهلم» در سفر زندگی‌اش دنبال می‌کند، در حالی که تمام سوئد را فریب داد تا با وجود چندین فقره قاچاق مواد مخدر، اقدام به قتل، حمله، سرقت و ده‌ها بانک، عاشق او شوند. سرقت ها این سریال بر اساس حقایق و دروغ‌هایی که در زندگی‌نامه کلارک اولوفسون و به کارگردانی یوناس اکرلوند فاش شده است، برداشتی تخیلی از یکی از بحث‌برانگیزترین شخصیت‌های تاریخ معاصر سوئد ارائه می‌کند.

ادامه مطلب

مقالات فیلم و سریال

دانلود زیرنویس سریال Never Say Goodbye 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس سریال Never Say Goodbye 2021 یک پلیس مخفی در یک ماموریت با دختر یک قاچاقچی مواد مخدر آشنا می شود و این دو باید با هم همکاری کنند تا سازمان مواد مخدر را سرکوب کنند.

زیرنویس سریال Never Say Goodbye 2021 در حال حاضر، رونگ یائو به رهبری گروه ضربت ارتقا یافته است و به او دستور داده شده تا پشتیبانی و منابع مستمری را برای تنها عامل مخفی گروه K، یک کارتل مواد مخدر به رهبری آقای او، فراهم کند.

Never Say Goodbye (2021) Chinese Drama - C DRAMA AFICIONADO

زیرنویس Never Say Goodbye 2021 معلوم شد مو چینگ مخفی در واقع لیو یوان ون است و این زوج باید با هم همکاری کنند تا جنایتکاران را به دست عدالت بسپارند.

Never Say Goodbye” (2021 Chinese Drama): Cast & Summary – ChinaAttila

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها