کد خبر : 196928
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲

دانلود زیرنویس سریال The Flash 2014 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال The Flash 2014 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال The Flash 2014 فلش یک سریال درام تلویزیونی ابرقهرمانی آمریکایی است که توسط گرگ برلانتی، اندرو کریسبرگ و جف جانز ساخته شده و از شبکه CW پخش می‌شود. این فیلم بر اساس تجسم بری آلن از شخصیت دی سی کامیکس، فلش، یک جنگجوی ابرقهرمانی با لباس جنایتکار با قدرت حرکت با سرعت

دانلود زیرنویس سریال The Flash 2014 فلش یک سریال درام تلویزیونی ابرقهرمانی آمریکایی است که توسط گرگ برلانتی، اندرو کریسبرگ و جف جانز ساخته شده و از شبکه CW پخش می‌شود. این فیلم بر اساس تجسم بری آلن از شخصیت دی سی کامیکس، فلش، یک جنگجوی ابرقهرمانی با لباس جنایتکار با قدرت حرکت با سرعت های فوق بشری ساخته شده است. این یک اسپین آف از Arrow است که در همان جهان داستانی معروف به Arrowverse وجود دارد. این سریال بری آلن را دنبال می‌کند که توسط گرانت گاستین، بازپرس صحنه جنایی که سرعت فوق‌العاده‌ای به دست می‌آورد، از آن برای مبارزه با جنایتکاران، از جمله دیگرانی که توانایی‌های مافوق بشری نیز کسب کرده‌اند، استفاده می‌کند.

در ابتدا به عنوان یک خلبان در پشتی تصور می شد، استقبال مثبت گاستین در طی دو حضور در نقش Barry on Arrow باعث شد تا مدیران تصمیم بگیرند که یک خلبان کامل را برای استفاده از بودجه بیشتر و کمک به ایجاد جزئیات بیشتر در دنیای بری ایجاد کنند. این سریال عمدتاً در ونکوور، بریتیش کلمبیا، کانادا فیلمبرداری می شود.

فلش در 7 اکتبر 2014 در آمریکای شمالی به نمایش درآمد، جایی که خلبان پس از The Vampire Diaries در سال 2009، دومین نمایش پربیننده در تاریخ CW شد. جایزه برگزیده برای «درام جدید تلویزیونی مورد علاقه» در سال 2014. این سریال به همراه ارو، شخصیت‌هایی را برای نمایش خود، افسانه‌های فردا، که در 21 ژانویه 2016 پخش شد، به نمایش گذاشتند. این سریال در ماه فوریه برای فصل هشتم تمدید شد. 2021 و در 16 نوامبر 2021 پخش شد. در مارس 2022، این سریال برای فصل نهم تمدید شد.

The Flash - Rotten Tomatoes

زیرنویس سریال The Flash 2014 فصل اول بری آلن بازپرس صحنه جرم را دنبال می کند که پس از انفجار S.T.A.R به سرعت فوق العاده انسانی دست می یابد. شتاب دهنده ذرات آزمایشگاهی که او برای مبارزه با جرم و جنایت و شکار سایر متا انسان ها در شهر مرکزی به عنوان فلش، یک ابرقهرمان نقابدار استفاده می کند.[1] باری در نهایت متوجه می شود که مربی او هریسون ولز در واقع ایوبارد تاون است، دشمن اصلی او در آینده که مادرش نورا آلن را در کودکی به قتل رساند. در پایان فصل، جد ایوبارد، ادی، خود را قربانی می‌کند تا ایوبارد را از وجود پاک کند و تنها برای باز کردن یک تکینگی در این روند.

در فصل دوم، تکینگی زوم سریع‌تر را از جهان موازی Earth-2 به ارمغان می‌آورد، که به دنبال حذف همه سرعت‌داران دیگر در چندجهانی است، جایی که بری با پدرش هنری آلن همتای Earth-3 جی گاریک ملاقات می‌کند. پس از اینکه زوم پدر بری را می‌کشد، بری زوم را شکست می‌دهد و برای نجات جان مادرش به گذشته سفر می‌کند.

در فصل سوم با تغییر گذشته، بری خط زمانی جایگزین “Flashpoint” را ایجاد می کند. او تا حدودی قادر به بازیابی خط زمانی است، اما باعث ظهور Savitar، یک تندرو خداگونه با کینه توزی از بری می شود. هنگامی که بری به طور تصادفی به آینده سفر می کند و آیریس وست را می بیند که توسط Savitar کشته شده است، او ناامید می شود تا آینده را تغییر دهد تا از وقوع آن جلوگیری کند. پس از نجات آیریس و شکست دادن Savitar، بری جای خود را در Speed ​​Force می گیرد تا از خلق Flashpoint خود توبه کند.

در فصل چهارم، تیم فلش با موفقیت باری را از Speed ​​Force بازگرداند، اما در این فرآیند ماده تاریکی را منتشر می‌کند که ده‌ها نفر را در اتوبوس شهری به انسان‌های فرا انسان تبدیل می‌کند، مغز متفکر کلیفورد دیوو، دشمنی با سریع‌ترین ذهن زنده. پس از شکست DeVoe، بری و دختر آیریس از نورا وست آلن آینده به تیم نزدیک می شود.

در طول فصل پنجم، تیم متوجه می‌شود که حضور نورا خط زمانی را تغییر داده است و Cicada، یک قاتل زنجیره‌ای که به کشتن فراانسان‌ها تمایل دارد، و همچنین عواقب خنثی کردن توطئه Thinker که باعث می‌شود آیتم‌های معمولی با ماده تاریک آغشته شوند، آزاد شده است. -تکنولوژی آنها همچنین سرانجام از وفاداری او با ایوبارد زندانی، که ورود نورا را سازماندهی کرد و قبلاً او را برای مبارزه با Godspeed آموزش داده بود، متوجه شدند. بری و نورا موفق می شوند ایوبارد فراری را تحت سلطه خود در آورند، اما مجبور می شوند او را رها کنند و نورا از جدول زمانی پاک می شود.

HD wallpaper: The Flash wallpaper, TV Show, The Flash (2014), Barry Allen,  Grant Gustin | Wallpaper Flare

دانلود زیرنویس سریال فلش در فصل ششم، بری و آیریس متوجه می شوند که تاریخ بحرانی که بری در آن ناپدید می شود به دسامبر 2019 منتقل شده است و برای صرفه جویی در میلیاردها، فلش باید بمیرد. در همین حال، رمزی روسو راهی برای معالجه مردم از طریق ماده تاریک کشف کرده است تا خود را به یک فراانسان تبدیل کند که تشنه خونی خشن دارد. پس از شکست روسو، نجات بری از بحران، و نابودی و تولد دوباره جهان چندگانه، تیم فلش تلاش می کند تا در جهان پس از بحران حرکت کند، در حالی که سازمان مخفی سیاه چاله و مهندس کوانتوم ایوا مک کالوچ، که در ابعادی به نام بعد آینه به دام افتاده است، حرکت می کنند. با نقشه های مرموز خود به جلو ایوا آیریس و کامیلا و بعداً کاپیتان سینگ را اسیر می کند و آنها را در ابعاد آینه ای خود با استفاده از نسخه های آینه ای آنها برای مبارزه با تیم فلش زندانی می کند.

در فصل هفتم، تیم فلش به مبارزه خود با ایوا ادامه می‌دهد، زیرا آنها با موفقیت یک Speed ​​Force جدید ایجاد می‌کنند، در حالی که آیریس به جستجوی راهی برای خروج از ابعاد آینه‌ای می‌پردازد. پس از آن، تیم فلش باید با سایر نیروهای ایجاد شده از تولد دوباره Speed ​​Force مانند نیروی قدرت، Sage Force و Still Force مبارزه کند. پس از آن، تیم فلش در جنگ بین پهپادهای مختلف Godspeed که به دنبال قلب آگوست هستند گرفتار می شود. فلش دوباره با دختر آینده اش نورا متحد می شود و پسر آینده اش بارت آلن را ملاقات می کند. با ضربه زدن Speed ​​Force به Negative Speed ​​Force، Thawne برای کمک به مبارزه با Godspeed هنگامی که حافظه خود را دوباره به دست آورد، بازسازی می شود. در حالی که Godspeed شکست می‌خورد، Thawne با قول سریع‌تر از Flash فرار می‌کند.

فصل هشتم با رویداد پنج قسمتی “آرماگدون” شروع می شود که در آن فلش توسط دسپرو هدف قرار می گیرد که ادعا می کند بری با سرعتی می دود که در آینده زمین را از نقطه دسپرو نابود می کند. زمانی که بری دسپرو را متقاعد می‌کند تا هفت روز به او فرصت دهد تا ثابت کند اشتباه می‌کند، او از مشکلات حافظه رنج می‌برد که به یاد نمی‌آورد در سنترال سیتی ویرانی ایجاد کرده یا جو وست به نحوی شش ماه پیش مرده است. این به این دلیل بود که Thawne یک نقطه فلاش معکوس ایجاد کرد که در آن او Flash بود و Barry Reverse-Flash بود. با کمک Damien Darhk از خط زمانی Reverse-Flashpoint، بری می‌تواند خط زمانی را بازیابی کند و از مرگ جو جلوگیری کند. بعد از اینکه بری Reverse-Flashpoint را لغو کرد، Thawne و Damien Dahrk مشخص شد که هنوز زنده هستند، اما در حال محو شدن هستند. تانوی علناً از بری می خواهد که او را نجات دهد وگرنه از جدول زمانی حذف می شود. بری علیرغم اینکه می‌دانست تاون چه کرده است و خود تان ادعا می‌کند که در صورت اجازه زنده ماندن به بری و تیم فلش حمله می‌کند، در نهایت تصمیم می‌گیرد او را با حذف سرعت و اتصال به نیروی سرعت منفی و همچنین دفع دسپرو، نجات دهد. با بازداشت تاون، تیم برای جشن گرفتن بیرون می رود. دیمین دارک تایم استون خود را به جو می دهد و معتقد است که جو به زودی به آن نیاز خواهد داشت.

The Flash' (2014 TV Series): Top 10 Facts You Need to Know | Heavy.com

زیرنویس The Flash 2014 در 30 ژوئیه 2013، اعلام شد که گرگ برلانتی و اندرو کریسبرگ، خالقان Arrow، دیوید ناتر، کارگردان خلبان Arrow، و جف جانز CCO کامیکس دی سی، یک سریال تلویزیونی بر اساس فلش برای CW توسعه خواهند داد و در آن جزئیاتی از Barry ارائه خواهد شد. منشأ آلن کریسبرگ پس از اعلام این خبر فاش کرد که آلن ابتدا به عنوان یک شخصیت تکرارشونده در سریال Arrow در سه قسمت از فصل دوم – که همگی توسط برلانتی، کریسبرگ و جانز نوشته شده‌اند – ظاهر می‌شود و آخرین قسمت به عنوان خلبان در پشتی سریال جدید عمل می‌کند. کریسبرگ اضافه کرد که آلن یک دانشمند پزشکی قانونی خواهد بود و معرفی ابرقدرت‌های او و همچنین واکنش‌ها به این موضوع بسیار انسانی و منطقی خواهد بود. جانز اظهار داشت که شخصیت فلش در نمایش شبیه همتای کمیک خود است، با لباس قرمز علامت تجاری او، و یک تقلید ضعیف نخواهد بود. کریزبرگ توضیح داد: “بدون لباس عرق خوری یا اسم رمز عجیب، او فلش خواهد بود.” جانز در حالی که در حال تحقیق در مورد بهترین راه برای به تصویر کشیدن سرعت رعد و برق فلاش بود، اظهار داشت که این فقط استاندارد “تاری در اطراف” نخواهد بود.

زیرنویس سریال فلش بری در نهایت دو بار در فصل دوم Arrow ظاهر شد، با برنامه‌ریزی شده خلبانی در پشتی به نفع یک خلبان سنتی توسط مدیران CW، که تحت تأثیر قطع‌های اولیه دو قسمت اول بری در Arrow قرار گرفته بودند، لغو شد. این به تیم خلاق این امکان را داد تا داستان بری و دنیای او را با بودجه‌ای بیشتر به تصویر بکشند، برخلاف محدودیت‌های خلبان درب پشتی برای ترکیب شخصیت‌های نمایش اصلی. خلبان رسما در 29 ژانویه 2014 سفارش داده شد و توسط Berlanti، Kreisberg و Johns نوشته شد و توسط Nutter کارگردانی شد. در 8 مه 2014، فلش به طور رسمی به عنوان یک سریال، با سفارش اولیه 13 قسمت انتخاب شد. سه فیلمنامه دیگر در سپتامبر 2014 پس از پاسخ مثبت مدیران اجرایی به قسمت‌های تازه تکمیل‌شده سفارش داده شد،  در حالی که ده فیلمنامه در ماه بعد برای یک فصل کامل 23 قسمتی سفارش داده شد.

با شروع تولید فصل دوم سریال، گابریل استانتون، نویسنده سابق ارو و بتی زشت، به عنوان تهیه کننده اجرایی و مجری برنامه ارتقا یافت. پس از خدمت به عنوان تهیه کننده و نویسنده مشاور در فصل اول “به اندازه کافی سریع” با این حال، بعداً گزارش شد که کریسبرگ در زمان نامشخصی به وظایف خود برمی‌گردد. بعداً ثابت شد که آن زمان در آغاز سال 2016، “انرژی بالقوه” بود، زمانی که استانتون دیگر به عنوان درگیر در این نمایش شناخته نشد. در می 2017، گزارش شد که آرون هلبینگ سریال را ترک خواهد کرد. هلبینگ از فصل اول به عنوان نویسنده و از فصل دوم به عنوان یکی از مجریان برنامه، همراه با برادرش تاد و کریسبرگ خدمت کرده بود.

در 2 آوریل 2018، CW سریال را برای فصل پنجم تمدید کرد که اولین بار در 9 اکتبر 2018 پخش شد. در 31 ژانویه 2019، CW سریال را برای فصل ششم تمدید کرد، که اولین بار در 8 اکتبر 2019 پخش شد. در 7 ژانویه 2020، این سریال برای فصل هفتم تمدید شد که اولین بار در 2 مارس 2021 پخش شد. در آوریل 2020، گوستین، که برای هفت فصل قرارداد بسته بود، گفت که بحث‌هایی در مورد تمدید سریال برای فصل‌های هشتم و نهم وجود داشته است، اما به دلیل همه‌گیری COVID-19 متوقف شد. در 3 فوریه 2021، این سریال برای فصل هشتم تمدید شد که اولین بار در 16 نوامبر 2021 پخش شد. در اواخر ژانویه 2022، گوستین در حال تمدید قرارداد خود برای فصل نهم گزارش شد. در 22 مارس 2022، CW سریال را برای فصل نهم تمدید کرد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها