کد خبر : 203664
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۹

دانلود زیرنویس فیلم ABCD: American-Born Confused Desi 2013 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم ABCD: American-Born Confused Desi 2013 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم ABCD: American-Born Confused Desi 2013 زیرنویس فیلم هندی ABCD: دیسی سردرگم متولد آمریکا به زبان مالایالام محصول ۲۰۱۳ به کارگردانی مارتین پراکات است که توسط Shibu Thameens تحت عنوان فیلم Thameens Films تولید شده است. در این فیلم دولکور سلمان، جیکوب گرگوری، آپارنا گوپیناث و تووینو توماس به ایفای نقش پرداخته اند.

دانلود زیرنویس فیلم ABCD: American-Born Confused Desi 2013 زیرنویس فیلم هندی ABCD: دیسی سردرگم متولد آمریکا به زبان مالایالام محصول ۲۰۱۳ به کارگردانی مارتین پراکات است که توسط Shibu Thameens تحت عنوان فیلم Thameens Films تولید شده است. در این فیلم دولکور سلمان، جیکوب گرگوری، آپارنا گوپیناث و تووینو توماس به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم دارای موسیقی ساخته شده توسط گوپی ساندر است، فیلمبرداری توسط Jomon T. John انجام می شود. داستان فیلم درباره سفر دو جوان آمریکایی مالاییایی به کرالا است. این عنوان بر اساس اصطلاح آمریکایی متولد شده سردرگم دسی است. این فیلم به زبان تلوگو با همین نام بازسازی شد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم ABCD: American-Born Confused Desi 2013 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم ABCD: American-Born Confused Desi 2013 زیرنویس فیلم ABCD: American-Born Confused Desi 2013داستان حول دو جوان لوس که در ایالات متحده به دنیا آمده اند می چرخد: جان اسحاق و پسر عموی او کورا موریکن. جانز پسر یک میلیاردر به نام ایزاک جانز است که در نیویورک مستقر شده است، در حالی که مادر کورا با همسر جدیدش به پاریس رفت. جانز و کورا از زندگی مجلل خود با رانندگی ماشین های گران قیمت، رفتن به میخانه ها و کلوپ های شبانه، شوخی های عمومی و غیره لذت می برند. آیزاک تصمیم می گیرد هر دوی آنها را به هند بفرستد و می گوید قبل از اینکه جانز برای تحصیل در MBA به ملبورن برود تعطیلات است. ماه آینده با این حال، او کارت های اعتباری جانز و کورا را پس از ورودشان مسدود می کند. جانز و کورا در ابتدا در یک آپارتمان مجلل هتل اقامت می کنند غافل از اینکه کارت های اعتباری آنها بی فایده است، اما به زودی از این واقعیت آگاه می شوند و سعی می کنند از آپارتمان فرار کنند تا پولی نپردازند. با این حال، آنها توسط نیروهای امنیتی گرفتار شده اند. نگهبان آنها را نزد مدیر می آورد و او موبایل، تبلت و ساعت آنها را مصادره می کند. جانز و کورا با آب چاه حفر شده در نزدیکی و یک توالت عمومی امکانات بسیار ضعیفی در اختیارشان قرار می گیرد. آنها سعی می کنند از طریق روش های پنهانی درآمد کسب کنند اما فریب می خورند. با تمام پول‌هایشان، چاره‌ای جز پیوستن به مطالعات MBA که آیزاک برایشان ترتیب داده بود، همراه با ۵ هزار روپیه ماهانه برای مخارج ترکیبی‌شان، تنها در صورتی که به طور منظم در کلاس‌هایشان شرکت کنند، ندارند.

دانلود زیرنویس فیلم ABCD: دیسی سردرگم متولد آمریکا آنها با یک دانشجوی مددکار اجتماعی مادومیتا از کالج خود دوست می شوند. جانز، به دلیل علاقه عاشقانه، در کارهای اجتماعی و اعتراضات مادومیتا شرکت می کند که طی آن آنها یکدیگر را بهتر می شناسند. یکی از دوستان مادومیتا، روزنامه‌نگار، مقاله‌ای ساختگی درباره تربیت ضعیف جانز و کورا منتشر می‌کند و اینکه چگونه آنها توانسته‌اند فقط با ۸۳ روپیه در روز زنده بمانند، که محبوبیت گسترده‌ای پیدا می‌کند و جان و کورا را یک شبه به چهره‌های عمومی تبدیل می‌کند. این باعث می شود آخیلیش، پسر وزیر فقیدی که دولتش ادعا می کرد ۲۸ روپیه در روز برای زنده ماندن در اقتصاد فعلی کافی است. محبوبیت جانز و کورا همراه با ناامیدی آنها در حال افزایش است. در سفر خود با مسائل سیاسی-اجتماعی مبارزه می کنند، یک روز متوجه می شوند که تنها راه آنها برای بازگشت به ایالات متحده برنده شدن در مسابقه ای به نام نماد سال جوانان و جایزه 100000 روپیه است. بنابراین، آنها در تظاهراتی شرکت می کنند که به اتهام باتوم پلیس ختم می شود. این امر محبوبیت و رای آنها را در رقابت افزایش می دهد و باعث ناامیدی آخیلش می شود که نامزد انتخابات آینده است. با دیدن شجاعت این دو، نمایندگان Naxalite به آنها نزدیک می شوند و یک تفنگ دستی به آنها می دهند تا در آینده از آنها حمایت کنند. جانز و کورا متوجه می‌شوند که همه چیز از کنترل خارج می‌شود و AWOL می‌شوند، اما بعداً متوجه شدند که به خانه مادومیتا پناه برده‌اند.

زیرنویس فیلم ABCD: American-Born Confused Desi 2013 - بلو سابتايتل

زیرنویس ABCD: American-Born Confused Desi 2013 مادومیتا به آنها پول وام می دهد تا به ایالات متحده برگردند. با این حال آخیله آنها را تعقیب می کند و پاسپورت آنها را مصادره می کند. جانز با آخیش مبارزه می کند اما تسلیم سازمان های مجری قانون می شود. این وزارتخانه در یک کنفرانس مطبوعاتی تأیید می‌کند که جانز و کورا شهروند هند نیستند و از نظر قانونی اجازه دخالت در مسائل سیاسی اجتماعی هند را ندارند و از این رو اخراج می‌شوند. اکنون به آمریکا بازگشته اند، جانز و کورا وام مادومیتا را پس می گیرند و در عین حال به او علاقه عاشقانه می دهند، اما مادومیتا نقشه های دیگری دارد. با پایان یافتن فیلم، هنگام نماز خانواده، شخصی ناشناس جلوی خانه آن دو می آید و برای انتقام یکی از شوخی های قبلی جانز فریاد می زند. جانز و کورا از در پشتی فرار می کنند.

این پروژه چند ماه قبل از فیلمبرداری آن اعلام شد، دریافت مجوز فیلمبرداری در ایالات متحده شروع پروژه را به تاخیر انداخت. در ابتدا بسیاری از بازیگران زن برای قهرمان از جمله ایشا تالوار در نظر گرفته شدند، اما هنرمند تئاتر آپارنا گوپینات برای نقش در اولین فیلم او انتخاب شد. جیکوب گریگوری، دوست مشترک مارتین، نقش شخصیت کورا را بازی کرد. او خودش به بازی در نقش کورا علاقه نشان داد و برای این نقش تست داد. او بخشی از فیلم از مراحل فیلمنامه خود بود.

زیرنویس فیلم ABCD: دیسی سردرگم متولد آمریکا شروع تیراندازی در مارس 2013 در ایالات متحده اعلام شد. شهر نیویورک محل اصلی صحنه های فیلمبرداری شده در آمریکا بود. برنامه اولیه این بود که فیلمبرداری فیلم در ایالات متحده شروع شود، اما پس از سخت شدن گرفتن مجوز و ویزا، باید تغییر می کرد. بنابراین برنامه‌ها تغییر کردند و صحنه‌های کرالا ابتدا به پایان رسید. صحنه های کالج در داخل موسسه فدرال علم و فناوری (FISAT)، آنگامالی فیلمبرداری شده است. فیلمبرداری چند “برش مونتاژ” برای نمایش در بین آهنگ ها در کالج فیلمبرداری شد.

زیرنویس ABCD: American-Born Confused Desi 2013 - بلو سابتايتل

Unni R Nair از Kerala9 اظهار داشت که این فیلم “تا حدی آشفته” است و “در حد استاندارد نیست”، اما 3.5 ستاره در مقیاس 5 داده است. Sudheer Shah که برای IndiaGlitz می نویسد، 6.5 ستاره از 10 را به فیلم اعطا کرد و به این نتیجه رسید که “ABCD فیلمی است که نباید با جدیت گرفته شود.” و اینکه “اگر برای جوک های ساده که چندان هوشمندانه نیستند چند ساعت وقت دارید بخندید، این فیلم شماست.” که داستان جالبی دارد» و گفت که «اگر عاشق کمدی هستید، تماشای این فیلم را از دست ندهید.» اسوین جی کومار از تایمز ایندیا نوشت که این فیلم «برای شیمی بین جانز و جانز قابل تماشا است.» کورا»، به آن 3 ستاره می دهد. راهول از مترو متینی، این فیلم را سرگرم‌کننده ارزیابی کرد، در حالی که اظهار داشت: «این فیلم با سرعت کامل سرگرم می‌شود، سؤالات درستی می‌پرسد و لحظاتی از خلسه عاطفی و اضطراب را فراهم می‌کند، که همه اینها بخشی از یک فیلم احساس خوب است». پرش سی پالیچا از ردیف به فیلم 2.5 ستاره اعطا کرد و نوشت که این فیلم “ویترینی برای دولکر سلمان است؛ نه بیشتر، نه چیزی کمتر”.

زیرنویس ABCD: American-Born Confused Desi 2013 - بلو سابتايتل

زیرنویس ABCD: دیسی سردرگم متولد آمریکا این فیلم نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد و به یک موفقیت تجاری تبدیل شد. این فیلم 48711 دلار (36.31 لک) در سه هفته از باکس آفیس بریتانیا جمع آوری کرد. این فیلم حدود 12.5 کرور از باکس آفیس کرالا جمع آوری کرد. این فیلم 101 روز در سینماها پخش شد.

موسیقی فیلم از گوپی ساندار است. موسیقی متن یک نسخه ریمیکس از آهنگ “Nayaapaisayilla” است که توسط Mehaboob برای فیلم Neelisaali در سال 1960 خوانده شده است. این نسخه توسط جونیور محبوب خوانده شده است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها