کد خبر : 201877
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۵

دانلود زیرنویس فیلم Viruman 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Viruman 2022 یک فیلم ماسالا به زبان تامیل هندی محصول 2022 است که توسط M. Muthaiah نوشته و کارگردانی شده است و توسط Jyothika و Suriya تحت 2D Entertainment تهیه شده است و در آن Karthi و اولین بازیگر Aditi Shankar بازی می کنند. موسیقی توسط Yuvan Shankar Raja ساخته شده است

دانلود زیرنویس فیلم Viruman 2022 یک فیلم ماسالا به زبان تامیل هندی محصول 2022 است که توسط M. Muthaiah نوشته و کارگردانی شده است و توسط Jyothika و Suriya تحت 2D Entertainment تهیه شده است و در آن Karthi و اولین بازیگر Aditi Shankar بازی می کنند. موسیقی توسط Yuvan Shankar Raja ساخته شده است و فیلمبرداری توسط Selvakumar S. K  این فیلم در 12 اوت 2022 در سینما اکران شد و موفقیت تجاری در گیشه داشت.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Viruman 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Viruman 2022 مونیاندی مردی خودشیفته است که به شهرت و پول خود اهمیت می‌دهد، جایی که برای رسیدن به خواسته‌اش، اعضای خانواده‌اش را قربانی می‌کند. خواهرش و بالو عاشق یکدیگر هستند که مونیاندی آن را قبول ندارد. خواهر مونیاندی خودش را مسموم می‌کند و به او می‌گوید که اگر او را به بیمارستان ببرد ازدواج می‌کند، اما مونیاندی او را مرده رها کرد و همچنین با همسرش متولکشمی بد رفتار کرد. Muthulakshmi متوجه می شود که او با هم رابطه دارد و Muniyandi به او گفت که آن را تحمل کند. موتولاکشمی از زمانی که با او و خانواده‌اش رفتار کرد، خود را به آتش کشید که یک ویرومن جوان شاهد آن بوده است. ویرومان که پس از یادگیری این موضوع خشمگین شده، با چاقو به تعقیب پدرش مونیاندی می‌پردازد، جایی که دادگاه به او توصیه می‌کند که این کار را نکند، اما ویرومان می‌گوید که دیگر نمی‌خواهد با پدرش زندگی کند و می‌خواهد توسط عموهایش نیرای‌پندیان و بالو بزرگ شود.

سال‌ها بعد، تنش‌ها همیشه بین ویرومان و مونیاندی افزایش می‌یابد، که دیگران را به‌ویژه برادرانش سلوام، موتوکوتی و ایلانگو آزار می‌دهد. ویرومان به دلیل احترام می تواند هر انتقاد و بی احترامی را از برادران خود بپذیرد زیرا به آنها احترام می گذارد. در همین حال، Thaenmozhi “Theanu”، که خواهر شوهر برادر بزرگ ویرومان است، مونیاندی را می ستاید، به دلیل اینکه او پدر شوهر خواهرش است و از ویرومان متنفر است. با این حال، Viruman عاشق او است. وقتی خانواده با هم دعوا کردند، او علناً از مونیاندی دفاع کرد. در همین حال سلوام به شغل نیاز داشت و از پدرش کمک می خواست که پدرش از کمک به او امتناع می کرد. Viruman به او کمک می کند تا با کمک MLA Pathinettaampadiyan، که شرطی برای فروش زمین مادرش قائل می شود، به او کمک می کند تا سال ها از امضای آن امتناع کند، اما در نهایت به خاطر برادرانش این کار را انجام می دهد. تینو متوجه این موضوع می شود و شروع به پاسخ دادن به احساسات خود می کند.

رابطه آنها توسط مونیاندی گرفتار می شود و او شروع به بی احترامی به او می کند و از او می خواهد تا باقیمانده جهیزیه ازدواج خواهرش را بپردازد. در حالی که کل دهکده با سلوام و مونیاندی درگیر بود، ویرومن به او گفت که از وابستگی به پدرش دست بردارد زیرا خانواده خود را دارد که باید روی آن تمرکز کند. سلوام موافقت کرد و تصمیم گرفت که مستقل از پدرش زندگی کند. این باعث عصبانیت مونیاندی می‌شود که می‌خواست با ویرومان مبارزه کند، اما تائنو ویرومان را می‌بوسد که همه را شوکه کرد. برادر ویرومان، موتوکوتی، از پدرش می‌خواهد که برای مزایده رستورانی که پدرش رد کرده بود، امضا کند. همسرش پیشنهاد می کند که از ویرومان بپرسد که او ابتدا مردد بود، اما بعدا پذیرفت. وقتی مونیاندی متوجه می‌شود، از سوناپونا سرکش روستایی می‌پرسد که به مونیاندی سیلی زد تا موتوکوتی را در حراج ببازد. وقتی حراج اتفاق افتاد، ویرومان متوجه شد که پدرش سوناپونا را استخدام کرده و تصمیم گرفت او را به دام بیندازد. او گروهش را وادار کرد که او را تعقیب کنند و ویرومن آنها را حبس کرد.

Muthukutty در نهایت حراج رستوران را دریافت کرد. سوناپونا و گروهش از راه می رسند و به کارکنان بی احترامی می کنند. وقتی سوناپونا دستش و موتوکوتی را بالا برد، ویرومان آن را متوقف کرد و دعوا شروع شد. ویرومن سوناپونا و گروهش را مورد ضرب و شتم قرار داد که منجر به بستری شدن آنها در بیمارستان شد. مونیاندی از آنها عصبانی بود و ساروی خرید تا به این معنی باشد که آنها زن هستند. سوناپونا عصبانی شده قول می دهد که پسر و پدر را بکشد. در حالی که Viruman و Thaen در قرار خود هستند، آنها با سومین برادر بزرگتر خود Ilango با دوست دخترش روبرو شدند. معلوم شد که او دختر پاتینتاامپادیان است و آنها 4 سال است که با هم قرار دارند. ویرومن از او پرسید که آیا به پدرشان گفته است و او گفت نه. ویرومن این نقشه را در نظر گرفت که ایلانگو باید به ویرومان سیلی بزند که باعث خوشحالی و افتخار پدرش به ایلانگو شود و سپس رابطه او را مطرح کند. نقشه انجام شد و ایلانگو به مونیاندی گفت.

زیرنویس فیلم Viruman 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Viruman 2022 او قبول کرد و گفت از پاتینتاامپادیان سوال خواهد کرد. با این حال، Pathinettaampadiyan این ایده را رد کرد. هنگامی که Viruman وارد شد، Pathinettaampadiyan فاش کرد که او در واقع خواستار تایید Viruman است تا Muniyandi که مونیاندی را عصبانی می کند. او گفت که پیشنهاد ازدواج ایلانگو را لغو کند اما فاش می کند که با پدرش تمام شده و رفته است. در همین حین برادر مونیاندی و پسرش تصمیم به کشتن ویرومان گرفتند. پسر عمویش به او دروغ گفت و گفت که برای تعمیر خیمه شب بازی برای تشییع جنازه به کمک او نیاز دارند. هنگامی که او از یک مبارزه مطمئن شد. پدرش شاهد این بود و ویرومن می‌دانست که این ایده پدرش نیست زیرا او زودتر می‌آمد. معلوم می شود که عمویش می خواست مونیاندی را بکشد و تقصیر را به گردن ویرومان بیندازد زیرا او پول برادرش را می خواست. مونیاندی به خانه می رسد و از دست همه به خاطر اینکه او را رها کرده اند عصبانی شده و غش می کند و در آنجا به بیمارستان فرستاده می شود.

معلوم شد مونیاندی به دلیل اعتیاد به الکل نارسایی کلیه دارد و نیاز به اهداکننده کلیه دارد. مادربزرگ پدری ویرومان به او گفت که پدرش در بیمارستان بستری است. در حالی که در بیمارستان است، با بیمار دیگری مواجه می شود و فاش می کند که فرزندان خوبی تربیت کرده است و فرزندانش هنوز او را دوست دارند، دیگر با او صحبت نمی کنند. پیوند کلیه مونیاندی با موفقیت انجام شد و معلوم شد که بالو کلیه خود را به او اهدا کرده است. در حالی که همه خواب بودند، او برای بازدید از خانه قدیمی همسرش رفت. زمانی که او آنجا بود، سوناپونا و گروهش از راه می رسند و سعی می کنند خانه او را به آتش بکشند. ویرومن از راه می رسد و شروع به حمله به باند خود می کند، جایی که متوجه می شود پدرش آنجا بوده و او را نجات می دهد. مونیاندی به ویرومان می‌گوید که او را در آنجا رها کند، زیرا او به خاطر مرگ موثولاکشمی و خواهرش احساس گناه می‌کرد و از کارهایش عذرخواهی می‌کند. ویرومان او را می بخشد و با هم آشتی می کنند.

زیرنویس Viruman 2022 - بلو سابتايتل

این فیلم در 6 سپتامبر 2021، از طریق یک پوستر تبلیغاتی، با تایید رسمی که تهیه کننده فیلم سوریا اعلام شد. در ابتدا، آپارنا بالامورالی به عنوان نقش اصلی زن اعلام شد، با این حال او توسط Aditi Shankar، دختر کارگردان S. Shankar که اولین بازیگری او را نشان می دهد، جایگزین شد.

ضبط حرکت برای Viruman در 17 سپتامبر 2021 آغاز شد. شلیک محورات و پرتاب رسمی در 6 سپتامبر 2021 در تنی، هند انجام شد. طبق اطلاع سازندگان، عکاسی اصلی آن روز آغاز شد. در 22 دسامبر 2021، کل فیلمبرداری فیلم به پایان رسید.

حقوق موسیقی فیلم متعلق به Sony Music India است. اولین تک‌آهنگ با عنوان “Kanja Poovu Kannala” در 25 مه 2022 منتشر شد.

Viruman در ابتدا قرار بود در 31 اوت 2022 در جریان Vinayagar Chaturthi منتشر شود. اما بعداً جلو افتاد و در 12 اوت 2022 مصادف با راکشا باندان و روز استقلال به نمایش درآمد.

حقوق دیجیتالی فیلم توسط آمازون پرایم ویدئو به دست آمده است در حالی که حقوق ماهواره ای فیلم به Star Vijay فروخته شده است. این فیلم در 11 سپتامبر 2022 به صورت دیجیتالی در Amazon Prime Video پخش خواهد شد.

زیرنویس Viruman 2022 - بلو سابتايتل

Viruman نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد. Janani K از India Today به این فیلم امتیاز 2.5 از 5 ستاره داد و نوشت: “Viruman می‌توانست یک فیلم الگوی دیگر با عناصر کلیشه‌ای باشد. با این حال، با فیلمنامه غم‌انگیزش از هم می‌پاشد”. لاکشمی سوبرامانیان از The Week به این فیلم امتیاز 2 از 5 ستاره داد و نوشت: “Viruman نیز فقط در مورد حس عمیق کاست و اختلافات خانوادگی که هنوز در مناطق داخلی جنوب تامیل نادو حاکم است صحبت می کند” Gautaman Bhaskaran از News 18 به این فیلم امتیاز 1 از 5 ستاره داد و نوشت: “Karthi در اولین بازی خود در سال 2007، Paruthiveeran جالب بود، اما هرگز نتوانسته است خود را از همان نوع تصویرهایی که با خشم و کینه توزی آغشته شده است، دور کند. رفت و آمدهای بعدی». Kirubhakar Purushothaman از Indian Express به این فیلم امتیاز 2.5 از 5 ستاره داد و نوشت: “Viruman در هنگام تماشای آن احساس زیادی در شما ایجاد نمی کند، و شما را با افکار زیادی در مورد فرزندپروری رها نمی کند. این فیلم تا حد زیادی یک فیلم قابل قبول است”. Sowmya Rajendran از The News Minute به این فیلم امتیاز 2.5 از 5 ستاره داد و اظهار داشت: “بیشتر فیلم‌هایی که در مورد خصومت‌های خانوادگی در مناطق روستایی اتفاق می‌افتند، در نهایت درباره کودومبا پااسام هستند. Viruman اگر از فرمول خارج می‌شد، جالب بود”. M. Suganth از The Times of India به فیلم امتیاز 2 از 5 ستاره داد و نوشت: «از نظر فنی، مهارت اولیه وجود دارد، اما حتی اینها هم عمومیت دارند – تصاویر Selvakumar SK دارای پالت رنگی است که اغلب در مناطق روستایی معاصر دیده می شود. فیلم‌ها در حالی که یووان شانکار راجا با چند آهنگ جذاب و آهنگی که تقریباً کار می‌کند، مشارکت می‌کند.” تجربه‌ای شبیه جشنواره ایجاد می‌کند که بهترین لذت را در پرده بزرگ می‌توان داشت.» سریواتسان اس از هندو پس از بررسی فیلم اظهار داشت که «اگر اصلاً نکته‌ای از Viruman وجود داشته باشد، این است که ما بالاخره یک جفت قدرتمند پیدا کرده‌ایم. در Karthi و Raj برای بازسازی تامیلی Ayyappanum Koshiyum.” Sudhir Srinivasan از Cinema Express به این فیلم امتیاز 2 از 5 ستاره داد و اظهار داشت که “به زودی که شما یک محیط گسترده (مانند یک میدان باز، یک انبار خالی… ) می دانید که صحنه دعوا است e در حال ورود است، و آدم‌های بد بیشتر از یک توپ لاستیکی از زمین پرش می‌کنند.»  Behindwoods امتیاز فیلم را 2.5 از 5 می‌کند و بیان می‌کند که «اجراهایی به رهبری Karthi، موسیقی یووان و ریشه‌دار طبیعت، Viruman را به یک درام خانوادگی قابل تماشا تبدیل کرده است.”

در اولین روز اکران، فیلم بیش از 8.2 کرور در گیشه فروش داشت پس از سه روز اول اکران، فیلم بیش از 30 کرور روپیه در سراسر جهان جمع آوری کرد و در تامیل نادو 25 کرور روپیه به دست آورد. در روز سوم اکران، فیلم بیش از 26 کرور فروخت. در اولین آخر هفته اکرانش، فیلم بیش از 30 کرور روپیه فروخت و به یکی از پردرآمدترین فیلم‌های تامیل در سال تبدیل شد. در مالزی، این اولین فیلم تامیلی است که پس از شش روز از اکران خود، بیش از 2.8 کرور در گیشه مالزی فروش داشته است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها