کد خبر : 202934
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۰

دانلود زیرنویس مستند The Redeem Team 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس مستند The Redeem Team 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس مستند The Redeem Team 2022 لبرون جیمز، دواین وید، تهیه‌کننده «آخرین رقص» جان واینباخ، و NBA Entertainment برای یک مستند کاملا مجاز اما کاملاً جذاب از نتفلیکس در مورد تیم بسکتبال مردان المپیک 2008 ایالات متحده آمریکا و تلاش آنها برای بازپس‌گیری شکوه مدال طلای کشورمان تشکیل می‌دهند. یک بار مسلم انگاشته شده

دانلود زیرنویس مستند The Redeem Team 2022 لبرون جیمز، دواین وید، تهیه‌کننده «آخرین رقص» جان واینباخ، و NBA Entertainment برای یک مستند کاملا مجاز اما کاملاً جذاب از نتفلیکس در مورد تیم بسکتبال مردان المپیک 2008 ایالات متحده آمریکا و تلاش آنها برای بازپس‌گیری شکوه مدال طلای کشورمان تشکیل می‌دهند. یک بار مسلم انگاشته شده بود. این روند طولانی و طاقت فرسا به یک فیلم کلاسیک ورزشی آمریکایی تبدیل شد، زیرا بزرگ‌ترین ستاره‌های NBA – که توسط یک مربی محجوب اما نظامی‌گرا گرد هم آمده بودند – نفس‌های فردی خود را کنار گذاشتند تا برای یکدیگر و مردمی که به خانه بازمی‌گردند بازی کنند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس مستند The Redeem Team 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس مستند The Redeem Team 2022 تیم رستگاری” همان فیلمی است که به یک تیپ می رسد. آنقدر که ممکن است از چنین قدم زدن در خط حافظه خود اسطوره‌سازی انتظار داشته باشید، ساده و سطحی است، اما سوژه‌های آن گاه به گاه مزیتی برای آن به ارمغان می‌آورند (من به جیمز زمزمه کردم و لحظه‌ای را به یاد آوردم که متوجه شد «ما در شرف شکست خوردن هستیم. از اسپانیا»)، و لطیف بودن این مستند مناسب داستان تیمی است که برای ارتقای NBA در صحنه جهانی ایجاد شده بود.

اگر فیلم واینباخ برای بازیگرانش مانند یک تبلیغ بلند سینمایی احساس نمی‌شد، احتمالاً چنین تصویر شفافی از اینکه چگونه یاد گرفتند از فروش خود در برابر یکدیگر دست بردارند، نبود. و این واقعاً تمام چیزی است که «تیم رستگاری» می‌خواهد باشد، تا جایی که از اعتراف صریح فیل در اتاق خودداری می‌کند: مرگ کوبی برایانت در سال 2020.

دانلود زیرنویس مستند تیم رستگاری 2022 برایانت یکی از اولین صداهایی است که در فیلم واینباخ می شنویم، فیلمی که با نشستن اسطوره فقید NBA در کنار لبرون جیمز آغاز می شود و اصرار دارد که کسب طلای المپیک برای او مهمتر از هر قهرمانی لیگ است. این یکی از آن چیزهایی است که ورزشکاران فوق ستاره هر زمان که به آنها اجازه بازی برای کشورشان داده می شود – و یکی از آن چیزهایی است که وقتی از طرف شخصی که به خودخواهی شهرت دارد، اجباری به نظر می رسد – اما “تیم رستگاری” به طور قانع کننده ای برای صداقت پشت احساسات برایانت

این روند با زمینه بسیار مورد نیاز شروع می شود، زیرا واینباخ تاریخچه تیم های بسکتبال المپیک آمریکا را که مجموعاً در دو بازی بین سال های 1936 و 1988 شکست خوردند را بازبینی می کند. این دومین شکست – در سئول – بود که باعث شد NBA اجازه دهد بازیکنان برای شرکت در بازی‌ها و الهام بخش ایجاد تیم دریم که به طرز مسخره‌ای مغلوب شده بود، تسلطش در مسابقات 1992 همیشه مرا به یاد کد تقلب “Civilization II” می‌اندازد که به شما اجازه می‌داد از سلاح‌های هسته‌ای علیه روستاهای رقیب استفاده کنید. چوب و سنگ.

زیرنویس مستند The Redeem Team 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Redeem Team 2022 اما مایکل جردن و مجیک جانسون (و همکاران) در تبلیغ بسکتبال دیوید استرن به بازارهای بین المللی آنقدر کار خوبی انجام دادند که مردم در سرتاسر جهان به زودی می خواستند در بهترین سطح بازی کنند. طولی نکشید که بسیاری از برترین‌های درفت NBA از خارج از ایالات متحده آمدند و تیم‌های ملی که کشورهایی مانند اسپانیا و آرژانتین به المپیک فرستادند به کابوس‌های تکراری برای تیم‌های رویایی تبدیل شدند که آمریکا در طول این دوره با هم ترکیب کرد. خارج از فصل جیمز تازه در حال پایان دادن به فصل تازه کار خود بود که ایالات متحده در سال 2004 به آرژانتین باخت، اما هیچ کس از این که مدال برنز به گردنش آویزان باشد، منزجرتر به نظر نمی رسید.

زیرنویس مستند تیم رستگاری 2022 و به این ترتیب، با انبوهی از فیلم‌های آرشیوی عالی توسط NBA Entertainment، همراه با شهادت مصاحبه سرسخت تقریباً همه افرادی که در «تیم رستگاری» در سال 2008 شرکت داشتند – از جمله برایانت، که نقش برجسته‌ای در این فیلم بازی می‌کند که به نظر می‌رسد او برای تولید آن زنده بود – واینباخ شروع به مونتاژ داستانی می کند که چگونه بهترین ستاره های آمریکا زیر یک پرچم به هم دوخته شدند. این داستان چگونگی ملی شدن تیم بسکتبال این کشور به جای تکیه بر استعدادهای فردی است. جریان های زیرزمینی میهن پرستی و غرور ملی عمیق است، اما Redeem Team برای سوء استفاده از مفاهیم بسکتبال در مورد استثناگرایی آمریکایی ایجاد شده است، و بنابراین مستند واینباخ از این سوال که چه کسی سزاوار برنده شدن است (و پویایی برتر سگ/دگ که با آن همراه است) کنار گذاشته شده است. به نفع تمرکز بر تعهدات شخصی مورد نیاز برای پیروزی این بازیکنان با هم.

این کمک می کند که تیم 2008 یک گروه کاریزماتیک مضحک بود، و به نظر می رسد که اکثر آنها مشتاق به اشتراک گذاشتن خاطرات صریح از دوران با هم بودن خود هستند. جیمز و وید به طور طبیعی جلو و مرکز هستند – نیاز دومی به ثابت کردن خود علیرغم حضور در تالار شهرت باعث ایجاد چین و چروک شدید پس از مصدومیت او در پایان فصل فقط چند ماه قبل از سفر به پکن می شود – اما این باعث حمایت از بازیکنانی مانند کارملو آنتونی، کریس بوش و کارلوس بوزر (که به نظر می‌رسد با کت و شلوار هزار دلاری در یک اسکله قایق‌رانی در جایی مصاحبه شده است) که واقعاً فیلم را زنده می‌کنند. خاطرات آن‌ها از تمرین‌ها و بازی‌ها واضح‌تر از بینش‌شان در مورد احساسی که در خارج از زمین نسبت به یکدیگر داشتند (شاید دیدن بیشتر بازیکنانی که با هم مصاحبه می‌شوند لذت بخش بود)، اما دیدن اینکه مربی افسانه‌ای دوک، مایک کریژوسکی چگونه انگیزه می‌داد، جذاب است. آنها تمام آنچه می توانند باشند باشند.

با این حال، زمانی که برایانت در یک لحظه نامطمئن در حرفه حرفه ای خود به تیم دعوت می شود، جریان مستند به طرز چشمگیری تغییر می کند. برایانت که به دلیل بیرون انداختن شک از لس آنجلس و ایجاد انواع هرج و مرج مرتبط برای لیکرز بدنام است، در لحظه ای که تجربه کهنه سربازی او در تضاد با منفعت شخصی نوجوانانش به نظر می رسید، وارد تصویر می شود. او عامل X فرار یک تیم المپیک بود که به چیزی نیاز داشت تا آنها را با هم ترکیب کند، و ورود او به صحنه تأثیر مشابهی بر فیلم واینباخ درباره آنها دارد.

زیرنویس The Redeem Team 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس تیم رستگاری 2022 به دلایلی که واضح است اما هرگز با صدای بلند بیان نشده است، اعضای بازمانده از Redeem Team در مورد برایانت با صراحت و جزئیات شخصی بسیار بیشتر از زمانی که در مورد یکدیگر صحبت می کنند صحبت می کنند. آنها در مورد چمدانی که او سر میز آورده است، دیواری که اطراف مردم کشیده است و کاری که برای از بین بردن خود انجام داده است، صحبت می کنند. یک داستان، در مورد اینکه چگونه یک شب در وگاس با بازگشت بقیه بازیکنان از باشگاه به خانه در همان زمانی که برایانت در حال ورود به باشگاه بود، به پایان رسید، به عنوان یکی از حیاتی ترین لحظات در مسیر تیم به سمت سکو قرار می گیرد.

زمانی که برایانت را می‌بینیم که در اولین بازی بازی مدال طلا از طریق هم تیمی NBA پاو گاسول – جیمز، بوزر و همه افراد دیگر که با لبخندهای گوش به گوش در حال انعکاس این سکانس هستند – از طریق هم تیمی NBA، پاو گاسول، او راهی برای اجازه دادن پیدا کرده است. بقیه تیم Redeem در عزم تک‌نگر او سهیم هستند. اینکه گسول پذیرفت که برای این فیلم مصاحبه کند، با پوشیدن تی شرتی که یاد و خاطره برایانت را گرامی می داشت، گواهی قوی بر این است که چگونه این بازیکنان بازی را بزرگتر از خودشان کردند. و اگر این پیام صرفاً در خدمت یک تبلیغات تجلیل شده برای NBA باشد، خوب، محصول آنها به ندرت عملکرد بهتری نسبت به اینجا در فروش خود داشته است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها