کد خبر : 204282
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۲:۵۱

دوره MBA مؤسسه آموزش عالی آزاد هفتاد زمستان 1401

دوره MBA مؤسسه آموزش عالی آزاد هفتاد زمستان 1401

  اهمیت شرکت در دوره MBA مؤسسه آموزش عالی آزاد هفتاد  به جرات می توان گفت یکی از برترین دورههای آموزشی مدیریتی با قدمت تاریخی طولانی، دوره MBA یا مدیریت ارشد کسب و کار است. حروف اختصاری MBA حاکی از اصطلاح ”  Master of Business Administration” دارد.  در ادوار گذشته صاحبان کسب و کارها بر

 

اهمیت شرکت در دوره MBA مؤسسه آموزش عالی آزاد هفتاد 

به جرات می توان گفت یکی از برترین دورههای آموزشی مدیریتی با قدمت تاریخی طولانی، دوره MBA یا مدیریت ارشد کسب و کار است. حروف اختصاری MBA حاکی از اصطلاح ”  Master of Business Administration” دارد. 

در ادوار گذشته صاحبان کسب و کارها بر اساس اصول کهنه مدیریتی که مبتنی بر پایه رئیس و مرئوسی بوده است، سازمان ها را مدیریت می کردند. اما چندی پس از ظهور علم مدیریتی MBA و تاثیربخشی علم جدید در بطن کسب و کارها، دانش مدیریت ارشد کسب و کار مورد پذیرش همگان واقع شد. 

به طور کلی ارتقاء کیفیت مدیریت در سازمانها و استارت آپهای نوین ضامن توسعه و پیشرفت کسب و کار است. علاوه بر این با بهبود مدیریت امکان بهره گیری از امکانات و ظرفیتهای سازمانی مهیا می گردد و زمینه برای افزایش بهره وری فراهم می شود. 

بهترین رویکرد در خصوص افزایش کیفیت مدیریت کسب و کار، شرکت در دورههای MBA است. در این قبیل دورهها به ویژگی های یک مدیر یا رهبر توانمند توجه می شود و کلیه رویکردهایی که مدیران برتر در خصوص پیاده سازی ایده های خود استفاده می کنند، آموزش داده می شود. 

شایان ذکر است شرکت در دوره MBA تحت تاثیر تضمین آینده شغلی، کسب توانایی کشف و شناسایی مهارت های کاربردی برای عملکردهای جدید در کسب و کار، خلق فرصت شبکه سازی، افزایش چشمگیر حقوق و ترفیع رتبه حائز اهمیت است. 

 

معرفی دوره MBA مؤسسه آموزش عالی آزاد هفتاد 

مؤسسه آموزش عالی آزاد هفتاد دوره مدیریتی MBA را به موجب نیازمندی کلیه مدیران با تحصیلات غیرمدیریتی و نیاز به کسب علم روز در عرصه مدیریت برگزار میکند. این مؤسسه با در نظر گرفتن دغدغه و مسئولیت‌های سنگین صاحبان و مدیران کسب و کارها، دوره‌های MBA را به صورت منطعف و به اشکال مختلف اعم از حضوری، نیمه حضوری و آنلاین به اجرا در می آورد. بدین ترتیب کلیه متقاضیان می توانند در دوره‌های مدیریتی MBA حضور به عمل برسانند. 

از آنجایی که دوره mba حضوری مؤسسه هفتاد توسط اساتید و مدرسان برتر شکل می گیرد، جزء برترین مراکز اجرا کننده دورههای مدیریتی مدیریت ارشد کسب و کار در ایران محسوب می شود. 

مباحث آموزشی دوره MBA در قالب 300 ساعت آموزش در اختیار دانش پژوهان قرار می گیرد. 

جالب است بدانید کلیه مدیران تحت تاثیر سن و زمان مناسب امکان تحصیل در دانشگاه را ندارند و در عین حال نیازمند آموزش دانش مدیریت هستند. بنابراین می توانند با شرکت در دوره‌های آموزشی MBA دانش کافی و جامع را در حوزه مدیریت اتخاذ نمایند. 

مؤسسه آموزش عالی آزاد هفتاد برگزار کننده دورههای MBA در دو گرایش استراتژیک و بازاریابی است. دوره MBA گرایش بازاریابی جزء پرطرفدارترین دورههای مدیریتی قرار دارد و ویژه مدیران و رهبران سازمانی طراحی شده است. اغلب شرکت کنندگان این دوره آموزشی نقش بسزایی در بحث فروش ایفا می کنند و نسبت به تسلط بر مباحث بازاریابی علاقه مند هستند. 

این در حالی است که گرایش استراتژی دوره MBA ویژه افرادی است که در جست و جوی کسب دانش در حوزه طرح ریزی و تشکیل راهبردهای سازمانی برای حل چالش های مدیریتی می باشند. 

 

مخاطبین شرکت در دوره MBA مؤسسه آموزش عالی آزاد هفتاد 

اصلی ترین مخاطبین شرکت در دورههای MBA شامل مدیران میانی، مدیران ارشد، صاحبان کسب و کار ها و مدیران اجرایی می شود. 

بی شک صاحبان کسب و کار های نوین می توانند با تسلط بر دانش مدیریت کسب و کار می توانند استارتاپ نوپای خود را در مسیر موفقیت قرار دهند. 

از سری مخاطبین دوره های MBA می توان به موارد ذیل اشاره کرد: 

 • پژوهشگران 
 • کوچ ها و مشاوران کسب و کار 
 • اشخاص با پلن راه اندازی کسب و کار 

 

اعتبار گواهینامه MBA مؤسسه آموزش عالی آزاد هفتاد 

مؤسسه آموزش عالی هفتاد در پایان دورههای آموزشی هفتاد به دانش پژوهان دارای حداقل نمره قبولی مدرک رسمی و معتبر اعطا می کند. این گواهینامه مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری قرار دارد و دارای قابلیت استعلام آنلاین است. 

علاوه بر این، سند رسمی MBA امکان ترجمه از جانب دادگستری را دارد. این بدان معنا است که مدرک MBA ضمن اعتبار بخشی در داخل کشور، می تواند یک پوینت مثبت برای مهاجرت درسی و شغلی به شمار رود. 

مدرک MBA یک دوره تحصیلی به شمار می رود که در یادگیری اصول تجارت و شکل گیری  مهارت های رهبری مؤثر واقع است. این مدرک یک امتیاز مثبت به شمار می رود که می تواند آینده شغلی و جایگاه بسیر عالی دانش پژوهان را تضمین نماید.

در حقیقت ثبت نام در دوره MBA برای کلیه افرادی که خواستار موفقیت در کسب و کار هستند، مفید و کاربردی است. 

 

مدرسان و اساتید برتر دوره MBA مؤسسه آموزش عالی آزاد هفتاد 

 • وحید محمدی: مشاوره تحصیل در کشورهای انگلیس، آمریکا، کانادا و اروپا
 • دکتر راضیه رضائی: مدرس دوره های حسابداری در موسسات و سازمان های مختل
 • دکتر کیوان کیان: پدر استعدادیابی ایران
 • دکتر عماد قائنی: بنیانگذار و مدیر استارت آپ وب‌یاد
 • دکتر امیرحسین صبورطینت: دارای دکترای مدیریت منابع انسانی استراتژیک از دانشگاه تهران
 • دکتر نسرین جزنی: عضو هيأت رئيسه انجمن مديريت ايران
 • دکتر حمید محمدی پور: مشاور بازاریابی و برند راه آهن جمهوری اسلامی ایران
 • دکتر سعید میرزامحمدی: دارای مدرک دکترای اقتصاد از دانشگاه لیورپول 
 • دکتر مهدی کنعانی: نویسنده و عضو تیم تالیف کتب به زبانهای فارسی و انگلیسی
 • دکتر محمدرحیم اسفیدانی: دکترای بازاریابی از دانشگاه تهران
 • دکتر علی پیران نژاد: معاون گروه آموزشی مدیریت دولتی دانشگاه تهران
 • استاد پژمان تاج مهرابی: مشاوره و طراحی سیستم در سازمان مدیریت صنعتی
 • دکتر احمدرضا نخجوانی: دارای دکترای مدیریت دانشگاه لیون سه فرانسه 
 • دکتر بهزاد ابوالعلایی: مدرس دوره های کارشناسی ارشد سازمان مدیریت صنعتی
 • دکتر مسعود کیماسی: عضو هیئت علمی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران
 • دکتر حسین صفری: عضو شورای توسعه و سرمایه گذاری پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران

 

نحوه ثبت نام در دوره MBA مؤسسه آموزش عالی آزاد هفتاد 

اگر می خواهید در نقش مدیر ارشد و مدیر میانی توانمندی های خود را ارتقا دهید و به بهترین شکل فعالیت سازمانی خود را مدیریت نمایید، می توانید با شرکت در دوره MBA از مهارت و آمادگی های لازم برای حضور در بازارکار بهره مند گردید. 

مهم ترین پیش نیاز شرکت در دوره حرفهای MBA، برخورداری از مدرک کارشناسی است. تیم پشتیبانی مؤسسه هفتاد به صورت 24 ساعته آماده راهنمایی و حل مشکلات آموزشی دانش پژوهان هستند.  این پشتیبانی به شکل حضوری، بهره گیری از پیام رسانها، سیستم تیکتینگ و تماس تلفنی ارائه می گردد. 

برای ثبت نام در دوره MBA مؤسسه آموزش عالی آزاد هفتاد می توانید به وب سایت رسمی https://haftad.org مراجعه کنید. 

در خصوص برقراری ارتباط با تیم مشاوره و دریافت پشتیبانی می توانید با شماره ی 021- 22 35 4000 تماس حاصل کنید. علاوه بر این، قادر هستید از طریق آدرس ایمیل info@haftad.org  نسبت به دریافت مشاوره اقدام نمایید. 

برچسب ها : ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها