با ما همراه باشید

اجتماعی

قدردانی سازمان بهزیستی از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ

منتشر شده

در

قدردانی سازمان بهزیستی از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ

سازمان بهزیستی کشور با ارسال نامه ای به معاون وزیر ورزش و جوانان از فدراسیون و سازمان لیگ به دلیل اقدام فرهنگی شایسته در جهت آگاهی سازی جامعه از سازمان بهزیستی تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران، وحید قبادی دانا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان بهزیستی کشور با ارسال نامه ای به معاون وزیر ورزش و جوانان از اقدام های فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ در جهت آگاه سازی و اطلاع رسانی جامعه از وظایف سازمان بهزیستی تشکر و قدردانی کرد.

در بخشی از نامه رئیس سازمان بهزیستی آمده است:

سپاس بی قیاس خداوندی را سزاست که انسان را آنسان که شایسته خلقت بود آفرید و از روح مسیحایی خود در وجود او دمیـد و به انسـان نعمت خـدمت به بنـدگانش را عطـا فرمود. تاریـخ هر کشور مزین به نـام انسان های بزرگی است که همواره در راسـتای فروزنـدگی مشـعل آگاهی و تقویت مؤلفه های تعهـد و مسئولیت اجتماعی اهتمام می‌نمایند.

بی تردید اقدامات ارزشـمند وزارت ورزش و همکاران محترم فدراسیون فوتبال در رقابت های  لیگ برتر و جام حذفی در راسـتای گرامیداشت هفته بهزیستی و آگاهسازی و اطلاع رسانی به جامعه  نشان از درک بالای شما در امورات فرهنگی و مسئولیت های اجتماعی دارد.

در همین راسـتا از رویکرد انسان دوسـتانه و فرهنگی و تعامل اثربخش فدراسیون و سازمان لیگ فوتبال ایران با سازمان بهزیستی به ویژه فعالیت فرهنگی ماندگار نام گذاری بازی شهرآورد جام حذفی به نام هفته بهزیستی و ادای احترام بازیکنان، مربیان، داوران و مسولان حاضر در ورزشگاه به یادمان موسس  سازمان بهزیستی شهید دکتر محمد علی فیاض بخش و نیز فرزندان بی سرپرست این سازمان که در جبهه های نبرد حق علیه باطل به درجه فریع شهادت نائل آمده اند تشکر و سپاسگزاری می کنم.

جای بسی تقدیر است که  همچنان ورزشکاران و مسئولین حوزه ورزشی در معرفت، منش پهلوانی و فرهنگسازی پیشتاز و طلایه دار هستند. بی تردید روح شهدای فقید این سازمان شاهد و ناظر و دعاگوی خلوص و صداقت آن عزیزان می باشد. امیدوارم با الطاف بیکران خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت بقیه اله الاعظم (روحی و ارواح العالمین له الفدا) در ادامه مسیرتان به سوی پیشرفت و بالندگی موفق و پیروز باشید.

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجتماعی

پرداخت به موقع حقوق و بیمه تکمیلی بازنشستگان، در اولویت صندوق بازنشستگی کشوری

منتشر شده

در

توسط

پرداخت به موقع حقوق و بیمه تکمیلی بازنشستگان، در اولویت صندوق بازنشستگی کشوری

سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به دو مسئله «بیمه تکمیلی بازنشستگان» و «پرداخت به موقع حقوق» گفت: این دو موضوع اولویت کاری صندوق است و تلاش خواهد شد راه حلی برای رفع دغدغه بازنشستگان فراهم شود.

 محمد اسکندری در نخستین نشست خود با مدیران و اعضای کانون های بازنشستگی استان تهران و ۳۰ استان دیگر که به صورت حضوری و وبیناری برگزار شد، با تاکید بر اینکه حفظ منزلت این بزرگان موی‌سپید کشور بر ما واجب و لازم است، گفت: در برخی مواردی که عزیزان مطالبه ویژه ای دارند ما در حد مقدور با جدیت و فوریت آن را پیگیری و اجرایی می‌کنیم. به عنوان مثال، «کارت حقوقی عکس‌دار» برای بازنشستگان کاملا اختیاری بوده و اگر فردی علاقه به دریافت کارت جدید ندارد نیازی به آن نخواهد داشت.

وی با قدردانی از تلاش ها و خدمات مدیرعامل پیشین صندوق بازنشستگی کشوری، تصریح کرد: کارهای خوبی نیز در دوره قبل انجام شده و رویکرد و نگاه ما نیز بهبود بیشتر شرایط کنونی به شکلی است که مزیت‌های جدیدی برای بازنشستگان فعلی و آینده این صندوق ایجاد شود.

اسکندری تاکید کرد: در هر شرایطی باید به «آیندگان» توجه کنیم و این مهم را در تصمیم گیری و اقدام در شرایط کنونی مدنظر قرار دهیم کما اینکه بسیاری از معضلات کشور چون کمبود آب و برق یا شرایط زیست محیطی محصول عدم توجه گذشتگان به آینده بوده است.

دائمی شدن همسان سازی را با کمک مجلس و دولت پیگیری می‌کنیم

اسکندری به مهم ترین دغدغه بازنشستگان و مدیران کانون های بازنشستگی سراسر کشور یعنی «لایحه دائمی شدن همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری» اشاره کرد و گفت: توجه اصولی به این درخواست بازنشستگان ضروری است. متاسفانه در دوره ای، و در حالی که درآمدهای پیش بینی شده در بودجه محقق نشد و دولت نیز برخلاف مصوبات مجلس، با اقداماتی مانع تحقق درآمدهای بودجه ۱۴۰۰ شد، بار مالی زیادی نیز به بودجه تحمیل شد و این در حالی بود که این مهم بیش از هفت و نیم سال معطل مانده بود و اگر این اقدام از همان ابتدای دولت انجام شده بود، و در کنار آن به منابع پرداخت این مهم توجه شده بود، این رویکرد به تشدید کسری بودجه و به دنبال آن تورم موجود منجر نمی شد که اثر متناسب سازی را با کوچک کردن سفره بازنشستگان از بین ببرد.

سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری تصریح کرد: اتفاقات خوبی برای افزایش حقوق بازنشستگان در سالهای اخیر افتاده و حقوق های کمتر از یک و نیم میلیون تومان افزایش قابل بهتری یافته است اما شرایط تورمی در کشور که به دلیل تصمیم های سریع و بعضاً سیاسی اتفاق افتاد، این افزایش‌ها را در عمل بی‌اثر کرد.

اسکندری گفت: برای تعیین تکلیف این لایحه که یکی از دغدغه های عزیزان بازنشسته است، رایزنی با نمایندگان مجلس و مسئولان دولت را با مشارکت خود بازنشستگان در دستور کار قرار می دهم و به این مهم توجه داریم که باید منابع آن در درآمدهای دولت در بودجه شناسایی شده و اختصاص یابد.

وی پیگیری مطالبات صندوق بازنشستگی و بازنشستگان را در بودجه ۱۴۰۱ و برنامه هفتم توسعه ضروری خواند و بیان کرد: تلاش می‌کنیم تا در این رایزنی ها به دنبال افزایش درآمدها و ثروت صندوق و وصول مطالبات و همچنین تعیین سازوکارهایی برای بهبود شرایط بازنشستگان و معیشت آنها به صورت عملی باشیم.

وی با بیان اینکه «برخی از طرح های اجرا شده، مورد استفاده بخشی از جامعه بازنشستگان و وظیفه بگیران زیرپوشش صندوق قرار دارد، به خصوص اینکه این طرح ها اختیاری است» اظهار کرد: روش ما در این گونه موارد بهبود امور و ارتقا، تنوع و توسعه کار است، اما اگر طرحی مورد استفاده عده‌ای از عزیزان بازنشسته قرار گرفته و از آن رضایت نسبی وجود دارد، حذف یا لغو آن خوشایند و مطلوب نخواهد بود.

اسکندری خلاء قانونی برای تعیین تکلیف مجمع عالی بازنشستگان و کانون های بازنشستگی را قابل پیگیری دانست و گفت: من موافق هر نوع طرح و کار قانونی و ساختارمند هستم که به نظرم تشکیل مجمع عالی کانون‌های بازنشستگی برای ایجاد یک صدای واحد و تسهیل پیگیری و وصول مطالبات بازنشستگان عزیز از جمله روش های قانونمند است که می توان آن را احیا کرد و من در این زمینه با مراجع ذیربط پیگیری لازم را انجام خواهم داد.

او با تاکید بر اینکه با افزایش قابلیتهای ارائه خدمات الکترونیکی، باید مراجعه حضوری بازنشستگان تحت پوشش به مراکز تابعه و مدیریت های استانی به حداقل ممکن برسد گفت: تاکید من بر کاهش مراجعات حضوری به مراکز صندوق در سراسر کشور است که در برخی مسائل این کار اتفاق افتاده و در مواردی که نیاز به مراجعه باشد و بازنشستگان ارجمند انتقادی بر آن دارند ساز و کار لازم برای به حداقل رساندن مراجعات در اولویت خواهد بود.

سرپرست صندوق بازنشستگی کشوری با توجه به نکته بیان شده توسط یکی از حضارجلسه در خصوص لزوم سنجش موفقیت عملکرد براساس کاهش گلایه های بازنشستگان، با بیان اینکه باید شاخص گلایه‌مندی بازنشستگان را سنجش و آن را کاهش دهیم افزود: اگر این شاخص کاهش یابد و رضایت ذینفعان افزایش یابد به معنی اثرگذاری عملکرد صندوق و موفقیت در اجرای تصمیم ها است، در غیر این صورت، فقط شعار داده و حرف زده ایم.

اسکندری حوزه خدمات اجتماعی، فرهنگی و رفاهی را در کنار حوزه اقتصادی دو بال صندوق بازنشستگی کشوری عنوان کرد و گفت: تصیم های ما باید بلندمدت باشد. باید به دنبال افزایش ثروت صندوق باشیم؛ چه از طریق دریافت بودجه و وصول مطالبات از دولت و دستگاه ها و چه از طریق اجرای پروژه های سودآور در حوزه اقتصادی. آنچه در این میان مهم است کارآمدی و بهره وری و استفاده از مدیران کاربلدی است که به دنبال ثروت آفرینی برای صندوق و بازنشستگان باشند.

وی با اشاره به دو مسئله «بیمه تکمیلی بازنشستگان» و «پرداخت به موقع حقوق» گفت: این دو موضوع اولویت کاری صندوق است و تلاش خواهد شد راه حلی برای رفع دغدغه عزیزان بازنشسته فراهم شود.

اسکندری استفاده از ظرفیت های بازنشستگان و کانون ها برای صندوق بازنشستگی را یک مزیت عنوان و بیان کرد: مدلی برای ارتباط نزدیک و مستقیم با بازنشستگان عزیز طراحی خواهیم کرد تا از مشورت و راهنمایی کارشناسی آنها در بهبود فرآیندها و حل مشکلات استفاده کنیم.

وی با اشاره به دغدغه های معلمان بازنشسته گفت: معلم ها همواره از گروه های مظلوم جامعه بودند و به تبع آن بازنشستگان فرهنگی نیز بعضاً مظلوم واقع شده اند. نگاه ما توجه بیشتر به گروه های مظلوم و آسیب پذیر جامعه است که خوشبختانه جزو سیاست های اصلی دولت سیزدهم و شخص رئیس جمهور است.

در این نشست روسای کانون های بازنشستگی استان تهران و ۳۰ استان دیگر به صورت حضوری و وبیناری شرکت داشتند و به بیان مهم‌ترین دیدگاه‌ها، نقطه نظرات و مطالبات بازنشستگان و وظیفه بگیران کشوری پرداختند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، پیگیری لایحه دائمی شدن همسان سازی حقوق، اجرای ماده ۸۵ قانون مدیریت خدمات کشوری، بهبود بیمه تکمیلی و پرداخت سریعتر هزینه های درمان، افزایش پوشش و خدمات بیمه تکمیلی، اجرای درست قوانین و مقررات در حوزه بازنشستگی، مشارکت بازنشستگان و کانون‌ها در تصمیم‌گیری‌ها و طرح های مهم صندوق، استفاده از توانایی بازنشستگان در نظارت بر عملکرد شرکت ها و بنگاه های اقتصادی، پرداخت معوقات گروه های استحقاقی، بهداشت و درمان و ایثارگری، پیگیری افزایش حقوق کارهای سخت و زیان‌آور و حق مناطق جنگی، پیگیری رتبه بندی آموزش و پرورش برای بازنشستگان، پیگیری اجرای رفاهیات نقدی و غیرنقدی دستگاههای اجرایی به بازنشستگان، رفع تبعیض حقوق بازنشستگان در دستگاه های مختلف، شفاف شدن امور صندوق به خصوص فیش و حکم حقوق، استخدام فرزندان بازنشستگان در شرکت های تابعه و تعیین تکلیف سامانه ثبت نام فرزندان، افزایش تعداد و سقف تسهیلات ضروری، ازدواج فرزندان و غیره، تعیین زمان مشخص برای پرداخت حقوق بازنشستگان، پرداخت به موقع کسور، حذف تصمیم های غیرکارشناسی و توجه به کرامت و منزلت بازنشستگان در طرح های مختلف، بهبود و توسعه سفر و گردشگری، تعیین تکلیف بیمه عمر و حوادث، حق اولاد و عائله‌مندی و ادامه یافتن نشست های منظم با کانون های بازنشستگی از مهم ترین انتظارات و دغدغه های بازنشستگان حاضر در این نشست بود.

منبع: ايسنا

ادامه مطلب

اجتماعی

وجود ۳۹۰ هزار معتاد در تهران و جریمه ۱۶۰۰ میلیاردی پلیس راهنمایی و رانندگی طی سال گذشته

منتشر شده

در

توسط

وجود ۳۹۰ هزار معتاد در تهران و جریمه ۱۶۰۰ میلیاردی پلیس راهنمایی و رانندگی طی سال گذشته

یک عضو شورای شهر تهران با اشاره به جزییات جلسه فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ با اعضا گفت: سال گذشته ۱۶۰۰میلیارد تومان مبلغ جریمه راهنمایی و رانندگی در تهران بوده که به خزانه دولت واریز شده است. طبق قانون باید ۶۰ درصد آن به شهرداری تهران پرداخت شود که سردار رحیمی گفتند خبر دارند که پرداخت نشده است.

  ناصر امانی با اشاره به حضور سردار رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ در جلسه غیرعلنی صحن شورا گفت: بحث کلی که مطرح شد این بود که نتیجه تعامل و همکاری بین شهرداری و نیروی انتظامی در همه حوزه‌ها اعم از ترافیک،حمل و نقل،سدمعبر، فضای سبز، ساخت‌وسازهای غیرمجاز امنیت و انضباط بیشتری در شهر فراهم می‌کند.

وی ادامه می‌دهد: گزارش سردار رحیمی ناظر بر اقداماتی بود که در دوره ایشان در نیروی انتظامی انجام شده؛ اعم از کشف سرقت خودرو، لوازم خودرو و ماشین که در سطح شهر تهران گسترش پیدا کرده  و کلونی‌های توزیع و پخش مواد مخدر و همچنین اعلام آمادگی برای تعامل و همکاری با دوره ششم مدیریت شهری.

وی افزود: اعضا برخی پیشنهادهایی داشتند که سردار رحیمی به برخی‌شان پاسخ دادند و تعدادی دیگر نیاز به هماهنگی با نهادهای بالاتر دارد که به صورت مشترک با مدیریت شهری عملیاتی شود. پیشنهادی که من در جلسه دادم تشکیل یک کارگروه مشترک میان مدیریت شهری و پلیس بود.  گزارش‌هایی  که ارائه می‌شود اگر به شکل ساختارمند پیگیری نشود خروجی مطلوبی ندارد و دوستان از ایجاد چنین کارگروهی استقبال کردند.
امانی با اشاره به گلایه سردار رحیمی از دوره پنجم مدیریت شهری درباره ایجاد کلانتری، تاکید کرد: علی رغم اینکه در رده‌های بالاتر مصوب شده بود که تعداد کلانتری‌های تهران به تناسب توزیع و افزایش جمعیت باید توسعه پیدا کند، اما مدیریت شهری در این زمینه کمکی نکرده است. اعضا راجع به تعداد کم ایستگاه‌های پلیس از سردار رحیمی سوال پرسیدند که ایشان گفتند افزایش تعداد ایستگاه‌های پلیس با همکاری مدیریت شهری امکان‌پذیر است.

این عضو شورا با بیان اینکه تهران ۱۲۰ کلانتری کم دارد، گفت: طبق گفته سردار رحیمی باید بیش از ۲۰۰ کلانتری در تهران داشته باشیم اما در حال حاضر در حدود ۸۵ کلانتری داریم. در دوره چهارساله شورای ششم امکان اینکه همه کسری جبران شود وجود ندارد اما باید کمک شود تا اوضاع قدری بهبود پیدا کند.
امانی همچنین با اشاره به آمار و ارقامی که سردار رحیمی در جلسه امروز با اعضای شورای ششم ارائه داده اشاره کرده و گفت: ایشان گفتند سال گذشته ۱۶۰۰میلیارد تومان مبلغ جریمه راهنمایی و رانندگی در تهران بوده است که به خزانه دولت واریز شده است. طبق قانون باید ۶۰ درصد آن به شهرداری تهران پرداخت شود که گفتند خبر دارند که پرداخت نشده است.
وی ادامه داد: طبق گفته سردار رحیمی، پلیس ۱۰ هزار بار از مقر خود برای خدمت به مردم خارج می‌شود و هر دو تماس یکی از آن عملیاتی می‌شود. حدود ۳۹۰ هزار معتاد در سطح شهر تهران وجود دارد که ۲۰ هزار نفر از آن‌ها متجاهر هستند؛ یعنی افرادی هستند که در خیابان‌ها،پارک و معابر عمومی تردد می‌کنند. موضوعی که در حوزه آسیب اجتماعی باید مورد توجه مدیران شهری قرار گیرد.

این عضو شورا با بیان اینکه در سال ۹۹، ۱۸۲ نفر در تصادفات داخل شهر تهران فوت کرده‌اند، تاکید کرد: همچنین طی سال گذشته ۱۸ میلیون اعمال قانون توسط پلیس راهور صورت گرفته است.

بر اساس گزارش روابط عمومی شورای شهر تهران، امانی همچنین در پاسخ به این پرسش که چرا جلسه به صورت غیرعلنی برگزار شد، گفت: مرسوم است که وقتی اطلاعات،آمار و ارقام امنیتی ارائه می‌شود جلسات غیرعلنی باشد. در دوره پنجم اگر جلسات غیرعلنی نبود احتمالا آمار امنیتی نیز مطرح نمی‌شد.

منبع: ايسنا

ادامه مطلب

اجتماعی

چرا ست اداری مهم است؟

منتشر شده

در

توسط

ست اداری چیزهای زیادی از حرفه‌ای‌گری و مشروعیّت یک کسب‌وکار به ما نشان داده، و نقش مهمی در جذب و حفظ مشتری ایفا می‌کند. همچنین به تبلیغ برند و جذب مشتریان جدید کمک کرده و مزایای دیگری هم برای کسب‌وکارتان به ارمغان می‌آورد، که در ادامه خواهید خواند.

مزایای داخلی استفاده از ست اداری

بسیاری از شرکتها و کسب‌وکارها، به کارمندان جدیدشان، مجموعه‌ای هدیه می‌دهند که شامل همه ملزومات اداری آن کسب‌وکار است. این مجموعه‌ء خوشامدگویی، می‌تواند یک خودکار یا دفترچه یادداشت ساده، و یا شامل بسیاری مواردی باشد که خودتان می‌توانید تعیین کنید. هدف از اهدای این هدیه به کارمند جدید این است که بداند هدفتان ایجاد یک رابطهء مثبتِ طولانی‌مدت و پایدار است.

با چاپ ست اداری می‌توانید اطلاعات مازاد دیگری مثل مرامنامه و قوانین شرکت را در اختیارشان قرار دهید؛ و همهء این صفحات و اطلاعات را می‌توان کاملاً مرتب و سازماندهی‌شده در یک پوشه جای داد. پس چاپ پوشه اداری هم گزینه بسیار مناسبی برای کسب و کارهاست.

در این مورد، علاوه بر کارمندان جدید، کارکنان قدیمی‌تر را هم درنظر داشته باشید. زیرا استفاده از ست اداری، باعث می‌شود شرکت‌تان را جدّی تلقی‌کرده و از اینکه جزئی از آن هستند، افتخار کنند. ست اداری، به تقویت برندتان کمک می‌کند کارمندها می‌خواهند این حس را داشته باشند که بخشی از یک چیز مهم‌اند. یک راه عالی برای نشان‌دادن پویایی و روحیهء شرکت، توزیع لوزام دارای برند، بین افراد تیم و تشویق آنها به پخش‌کردن آن است. کارمندهایتان همیشه اولین حامیان برندتان خواهند بود. و اگر از شرکت خوششان بیاید میان حرف‌هایشان، از خوبی‌های آن صحبت کرده و برایش تبلیغ می‌کنند.

ملزومات اداری می‌تواند تصویرتان را بهبود بخشد

شروع ایجاد تصویر موردنظری که می‌خواهید برندتان داشته باشد، با به‌اشتراک‌گذاری ارزشها و ایده‌هایی انجام می‌شود، که تبلیغشان را می کنید و می خواهید مشتری‌هایتان شما را با آن ایده ها بشناسند. استفاده از ست اداری کسب‌وکارتان کمک می‌کند تا ارتباط مورد نظر را با مشتری‌هایتان برقرار کنید. اگر شرکت مدرن و نوآورانه‌ای داشته باشید، احتمالا ترجیح ‌دهید آن را با طرح‌های بامزه، جالب، شیک و رنگهای روشن، بشناسند. یا اگر مؤسسه حقوقی داشته باشید، ترجیح خواهید داد تصویری شفاف و قابل اتکا از موسسه‌یتان ایجاد شود. یک طراح خوب می‌تواند در هماهنگ‌کردن عناصر و موارد درست با برندتان و طراحی ست اداری مختص کسب‌وکارتان، به شما کمک کند.

ست اداری برای بازاریابی عالیست

با بازاریابی، سعی در تبادل اطلاعات با مشتریهای احتمالی، همکاران و شرکای تجاری، یا مخاطبان اجتماعی‌تان دارید که بتوانید روابط حرفه‌ای و شغلی‌تان را گسترش دهید. قطعاً در این زمینه، محصولاتی از قبیل کارت تبلیغاتی ( کارت ویزیت) کسب‌وکار، چاپ سربرگ (درج نشان شرکت، بالای صفحات کاغذ)، و پوشه‌های منقّش به نشان شرکت‌تان، تاثیر بسیاری دارد. استفاده از کارت ویزیت می‌تواند کمک شایانی به کسب‌وکارتان بکند، ممکن است شخصی را ملاقات کنید که بعداً به یکی از بزرگترین مشتری‌هایتان تبدیل شود یا باهم به همکاری تجاری بپردازید. به همین جهت، باید آمادهء ارائه ست اداری کسب‌وکارتان باشید.

ست اداری، به تقویت برندتان کمک می‌کند

ست اداری، می‌تواند در طول تعاملات کاری معمولی با مشتریها و کارمندانتان، برند و نشان کسب‌وکارتان را تقویت کند. مشتریها متوجه می‌شوند که مواردی که با شرکت شما در ارتباط است، بسیار نشان‌دار، ثابت، بادوام، و حرفه‌ایست، و همین باعث می‌شود شما را به‌یاد آورند. علاوه بر نام، و نشانِ شرکت‌، کیفیت ست اداری که استفاده می‌کنید، چیزهای زیادی به مشتریهایتان نشان می‌دهد.

هر شرکتی باید انواع مختلفی از ست اداری برای تبلیغ خلاقانه و خوشایند برند خود داشته باشد. طرحی که برای ست اداری‌ء شرکت‌تان درنظر می‌گیرید، باید مختص آن بوده و به تبلیغ‌اش کمک کند.

برای اطمینان از تبلیغ درست برندتان، حتماً با شرکتهای حرفه‌ای چاپ و تبلیغات همکاری کنید.

ست اداری که در تبلیغات استفاده می‌شود، باید برندتان را از رقبا متمایز کند.

ادامه مطلب

برترین ها