کد خبر : 175267
تاریخ انتشار : شنبه ۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۲

لزوم بازنگری در ساختاری اداری شهرستان فیروزکوه

لزوم بازنگری در ساختاری اداری شهرستان فیروزکوه

فرماندار شهرستان فیروزکوه بر لزوم بازنگری در ساختار اداری این شهرستان تاکید کرد. به گزارش ایسنا، مهری در جلسه شورای اداری شهرستان فیروزکوه با تاکید بر لزوم اصلاح ساختار اداری شهرستان فیروزکوه گفت: اصلاح و بهسازی منابع انسانی و ساختار اداری یکی از مباحث مهمی است که باید به صورت سازمان یافته و قانونمند به

لزوم بازنگری در ساختاری اداری شهرستان فیروزکوه

فرماندار شهرستان فیروزکوه بر لزوم بازنگری در ساختار اداری این شهرستان تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، مهری در جلسه شورای اداری شهرستان فیروزکوه با تاکید بر لزوم اصلاح ساختار اداری شهرستان فیروزکوه گفت: اصلاح و بهسازی منابع انسانی و ساختار اداری یکی از مباحث مهمی است که باید به صورت سازمان یافته و قانونمند به آن بپردازیم.

وی افزود: باید سیاستی اتخاذ شود که جذب رسمی در سطح شهرستان بر اساس مکانیزم قانونی و بنا به شایستگی انجام شود و افراد پس از جذب مدت زمان تعیین شده را در شهرستان بمانند و ارائه خدمت داشته باشند.

وی ادامه داد: درخواست جذب نیروی انسانی ارائه شده و امیدواریم با آن موافقت شود تا با جذب نیروی تخصصی و کیفی در جهت تقویت بیشتر ساختار اداری و ارائه خدمات بهتر به شهروندان اقدام کنیم.

وی ادامه داد: در ساختار اداری شهرستان فیروزکوه الزامی وجود دارد تا  بازنگری انجام شود. این کار به صورت مرتب در سطح استان رسیدگی می شود و در دستور کار است.

وی ادامه داد :این موضوع مورد توجه استاندار است و به صورت شهرستانی و دستگاهی به ساختار اداری توجه می شود. فیروزکوه شهرستان قدیمی با 2هزار و 500کیلومتر مربع مساحت در دو بخش مرکزی و ارجمند است.  5 دهستان به لحاظ ساختاری و روستایی و 53 دهیاری داریم.

مهری گفت:درجه بندی دهیاری ها در دستور کار و در حال اجرا است.در ارتباط با نیروی انسانی اگر نیاز داشته باشیم پس از ساماندهی درخواست مجوز استخدام خواهیم داشت تا با در اختیار داشتن نیروهای کارشناسی پاسخگوی نیازهای مردم باشیم.

فرماندار فیروزکوه بیان کرد: مراجعات مردم به دستگاه های استانی علاوه بر آسیب های تصادفات جاده ای  موجب مهاجرت معکوس هم می شود. تحقق خدمات الکترونیک هم از اهمیت به سزایی برخوردار است. از لحاظ طبیعی کشاورزی، گردشگری و صنعت و خدمات ظرفیت هر منطقه است.

وی افزود:دو شهرک صنعتی داریم و امیدواریم رضایتمندی شهروندان حاصل شود و مردم از خدمات دولت بهره مندی بیشتری داشته باشند.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها