با ما همراه باشید

اقتصادی

مدیر جدید شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد

منتشر شده

در

مدیر جدید شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد

  طی حکم صادره توسط مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران، سالار خشایی مدیر جدید منطقه کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد و با اهدای لوح تقدیری به سید عزیزاله محمدی سرپرست پیشین منطقه، از زحمات و خدمات ایشان تقدیر بعمل آمد.

ویس کرمی، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات و عملکرد سوخت رسانی مطلوب همکاران با توجه به شرایط جغرافیایی و خدمات رسانی مطلوب به هموطنان عزیز، اظهار کرد: استمرار تلاش در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی باعث می شود که خدمت در آن خالصانه باشد و خدمت صادقانه برای رضایت خداوند متعال است و ظرفیت بزرگی را برای مجموعه فراهم می کند تا همکاران در سخت ترین شرایط جوی با وجود جاده های صعب العبور و سخت گذر، سوخت رسانی را انجام دهند.
وی تحقق رسالت شرکت، تامین، ذخیره سازی، حمل و توزیع فرآورده های نفتی را در اقصی نقاط کشور به بهترین نحو به کارکنان یادآور شد و تکریم نیروی انسانی، توجه ویژه به سوخت رسانی به عنوان اصلی ترین وظیفه شرکت، ضرورت توجه به نگهداشت تاسیسات، تعامل با حوزه های مرتبط، متصدیان مجاری عرضه سوخت و پیمانکاران حمل نقل، تعامل با مسئولین سیاسی، امنیتی و مقامات استان را از جمله مواردی دانست که مدیر جدید منطقه می بایست دراولویت های کاری خودشان قرار دهند و از زحمات آقایان لطف اله مسعودی مدیر پیشین منطقه، سیدعزیزاله محمدی سرپرست راهبردی منطقه و کلیه همکاران منطقه کهگیلویه و بویراحمد تقدیر و تشکر کرد.

سالار خشائی مدیر جدید شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد ضمن تقدیر و تشکر از حسن اعتماد مدیران ستادی شرکت، مسئولین استانی و همکاران منطقه، داشتن وحدت رویه در امر سوخت رسانی مطلوب و مستمر، داشتن عملکرد مطلوب و انجام درست وظایف توسط کارکنان را از خواسته های خود از همکاران عنوان کرد و ادامه داد: ان شاءالله به بهترین نحو ممکن به مردم شریف استان خدمت کنیم و با توجه به اینکه بیشتر سال های کاری خودم را در این منطقه بودم، لحظه ای از خدمت رسانی به مردم شریف و قهرمان استان غفلت ندارند.

همچنین سید عزیزاله محمدی، سرپرست شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان منطقه کهگیلویه و بویراحمد با ارائه گزارشی از عملکرد شرکت، بخشی از فعالیت های صورت پذیرفته در منطقه اعم از توسعه و احداث مجاری عرضه سوخت، سوخت رسانی بی وقفه به مناطق صعب العبور و مردم شریف، مدیریت سوخت رسانی در حادثه زلزله سی سخت و اقدامات برجسته دیگر را تشریح کرد.

گفتنی است که در پایان این مراسم حکم صادره توسط مدیرعامل محترم شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران به سالار خشایی مدیر جدید منطقه کهگیلویه و بویراحمد اهدا و لوح تقدیر به سید عزیزاله محمدی سرپرست پیشین منطقه اهدا شد و از زحمات و خدمات ایشان تقدیر بعمل آمد.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کهگیلویه و بویراحمد، مراسم معارفه مهندس سالار خشایی مدیر جدید منطقه کهگیلویه و بویراحمد با حضور مدیرعامل، مدیرعملیات، مدیر منابع انسانی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران و کارکنان منطقه برگزار شد.

منبع: ايسنا

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اقتصادی

احوالپرسی رییس دفتر مقام معظم رهبری از آیت‌الله امینی

منتشر شده

در

توسط

احوالپرسی رییس دفتر مقام معظم رهبری از آیت‌الله امینی

رییس دفتر مقام معظم رهبری از آیت الله امینی احوالپرسی کرد.

به گزارش ایسنا،‌ در پی کسالت آیت‌الله امینی، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی ضمن احوالپرسی، برای ایشان دعا و آرزوی سلامتی و بهبود کرد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

ادامه مطلب

اقتصادی

نحوه فروش ارز در صرافی‌ها تغییر کرده است؟

منتشر شده

در

توسط

نحوه فروش ارز در صرافی‌ها تغییر کرده است؟

درحالیکه اخباری مبنی بر تغییر قوانین و مقررات مرتبط با نحوه فروش اسکناس توسط صرافی‌ها منتشر شده، بانک مرکزی و کانون صرافان اعلام کردند که هیچ‌گونه تغییری در ضوابط و مقررات مرتبط با فروش نقدی ارز در صرافی‌ها ایجاد نشده است.

 در روزهای اخیر صحبت‌هایی مبنی بر اعمال تغییرات در قوانین و مقررات مرتبط با نحوه فروش اسکناس توسط صرافی‌ها مطرح شد.

در این زمینه روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد که “هیچ‌گونه تغییری در ضوابط و مقررات مرتبط با فروش نقدی ارز در صرافی‌ها ایجاد نشده و اطلاعیه بانک مرکزی خطاب به صرافی‌ها صرفا تاکید مجدد بر لزوم رعایت مقررات مبارزه با پولشویی در این فرآیند بوده است”.

علاوه بر این، رئیس شورای عالی کانون صرافان ایرانیان با انتشار اطلاعیه ای، ضمن تکذیب اخبار منتشر شده در این خصوص تاکید کرد که هیچ گونه تغییری در نحوه فروش ارز به صورت اسکناس ذیل سرفصل‌های مصوب ایجاد نشده و صرافان می‌توانند مطابق با رویه و دستورالعمل‌های پیشین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نسبت به فعالیت در بازار ارز اقدام کنند.

لواسانی خاطر نشان کرد: اطلاعیه صادر شده در تاریخ ۲۶ آبان ۱۴۰۰ صرفا تاکید مجدد بر مفاد لازم الاجرای قوانین و مقررات حوزه مبارزه با پولشویی و تامین مالی تروریسم از جمله “دستورالعمل اجرایی مبارزه با پولشویی در صرافی‌ها” (مصوب شورای عالی مبارزه با پولشویی) بوده است.

پیش از این بانک مرکزی طی ابلاغیه‌ای به شرکت‌های صرافی اعلام کرد که انجام کلیه معاملات ارزی در سامانه سنا و نیما از طریق واسطه‌های دیگر تحت عناوین مختلف (واسطه‌گری، مشاوره، دلالی و …) سبب نقض احتمالی قوانین و مقررات شده و موجب ایجاد مسئولیت برای طرفین معامله می‌شود، لذا تاکید می‌شود که هرگونه معامله اعم از خرید و فروش به صورت اسکناس و حواله ارزی صرفا مابین طرفین و بدون دخالت شخص سوم انجام شود؛ بدیهی است که عواقب ناشی از عدم رعایت این موضوع برعهده مدیران و مسئولان شرکت صرافی متخلف خواهد بود.

 

نحوه فروش ارز در صرافی‌ها تغییر کرده است؟

منبع: ايسنا

ادامه مطلب

اقتصادی

۲۰۰ واحد صنفی در زاهدان پلمب شد

منتشر شده

در

توسط

۲۰۰ واحد صنفی در زاهدان پلمب شد

ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری زاهدان گفت: در پی شیوع بیماری کرونا و جلوگیری از انتشار آن از ابتدای اسفندماه تاکنون ۲۰۰ واحدصنفی پلمب و به تعداد بسیاری از این واحدها اخطاریه صادر شد.

همت محمدزهی بیان داشت: صدور اخطاریه تعطیلی و عدم فعالیت و پلمب برخی اصناف جهت پیشگیری از کرونا ویروس یک الویت ضروری می‌باشد.

وی افزود: طبق دستورالعمل‌های ستاد مبارزه با کرونا با همکاری مشترک فرمانداری، شهرداری، دادستانی، سازمان صنعت معدن و تجارت، اتاق اصناف و تعزیرات، مرکز بهداشت و اداره اماکن عمومی در راستای کاهش و قطع زنجیره انتقال کروناو رعایت اصل فاصله‌گذاری اجتماعی تمامی اصناف بجز مواد غذایی و نانوایی‌ها نسبت به تعطیلی محل کسب خود تا اطلاع ثانوی اقدام نمایند، در غیر این‌صورت می‌توان برحسب دستور ستاد مدیریت بحران با آن واحد متخلف توسط اداره اماکن، پلمب و تا پایان خردادماه اجازه فعالیت نخواهد داشت.

وی ادامه داد: فروشندگان موادغذایی همچون سوپرمارکت‌ها، فروشگاه‌های زنجیره‌ای، میوه فروشان و نانوایی‌ها جهت ارائه خدمات‌رسانی به شهروندان با رعایت پروتکل بهداشت می‌توانند به فعالیت خود ادامه دهند.

محمدزهی جمع‌آوری و متفرق نمودن دستفروشان، شغل‌های کاذب، دوره‌گردها، جلوگیری از تجمع افراد در محل واحدهای صنفی در سطح شهر، جمع‌آوری دام‌های سرگردان، پلمب پرنده‌فروشان، اخطار بر عدم فعالیت برخی اصناف و پلمب آن‌ها از جمله مهم‌ترین فعالیت‌های که این حوزه در راستای جلوگیری از انتشار کرونا و تقویت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی عنوان کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: حوزه مدیریت و رفع تخلفات شهری بصورت شبانه‌روزی در جهت مقابله و پیشگیری از  این اپیدمی همواره تلاش خواهد کرد امید است بتوان با فعالیت‌ها این حوزه گامی مثبت در راستای حفظ سلامت شهری و شهروندان برداشته شود.

منبع:ایسنا

ادامه مطلب

برترین ها