با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس انیمیشن Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu Academy 2021

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس انیمیشن Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu Academy 2021 یک فیلم انیمه ژاپنی محصول سال 2021 است که توسط انیمیشن Shin-Ei ساخته شده است. این فیلم بیست و نهمین فیلم است. سریال انیمه کریون شین چان کارگردان این فیلم واتارو تاکاهاشی و فیلمنامه توسط کیمیکو اوئنو نوشته شده است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/crayon-shin-chan-shrouded-in-mystery-the-flowers-of-tenkazu-academy-2021/

Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu Academy Full  Movie | 23 April 2021 - YouTube

زیرنویس انیمیشن Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu Academy 2021 داستان فیلم از آنجا شروع می شود که شینوسوکه و دوستانش از “نیروی دفاعی کاسوکابه” اقامتی یک هفته ای را در “آکادمی خصوصی تنکاتویتسو کاسوکابه” (ملقب به “تنکازو”) تجربه می کنند، یک مدرسه شبانه روزی نخبه که توسط یک دولتی اداره می شود.

Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu Academy” is  postponed due to the “State of emergency of the novel coronavirus” | Anime  Anime Global

زیرنویس Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu Academy 2021 هنر هوش مصنوعی در آنجا شخصی به کازاما حمله می‌کند در نتیجه هوش او کاهش می‌یابد و آثار گزش عجیبی روی باسنش باقی می‌ماند. نیروی دفاعی کاسوکابه با رئیس شورای دانش‌آموزی ترک مدرسه، چیشیو آتسوکی، به نیرو می‌پیوندد تا گروهی از کارآگاهان را تشکیل دهند و راز را حل کند.

Crayon Shin-chan Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkasu Academy” will  be shown for the first time on TV! A collaboration cafe is also going to be  held♪ | Anime Anime Global

این فیلم ابتدا قرار بود در 23 آوریل 2021 در ژاپن اکران شود، اما به دلیل همه‌گیری COVID-19 به 30 ژوئیه 2021 موکول شد. بعداً توسط Muse Communication در سنگاپور در 9 سپتامبر 2021 و در مالزی در 18 نوامبر با عنوان Crayon Shin-chan: School Mystery منتشر شد! آکادمی پر زرق و برق تنکاسو. این فیلم در 4 فوریه 2022 به صورت بلوری و دی وی دی منتشر شد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها