با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Laguna Ave 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Laguna Ave 2021 یک نوازنده سابق ناراضی با دست مصنوعی به دنیای مرموز و شوم همسایه طبقه پایین خود کشیده می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/laguna-ave-2021/

Laguna Ave - Official Trailer (2021) - YouTube

زیرنویس فیلم Laguna Ave 2021 که احتمالاً یکی از قطبی‌ ترین فیلم‌های Frightfest امسال خواهد بود، مفهوم زمخت خود را در آستین خود می‌پوشاند تا داستانی ترسناک بدنی خلع سلاح‌کننده عجیب و غریب را روایت کند که، علی‌رغم جاه‌طلبی‌اش، کاملاً در یک کل کاملاً متقاعدکننده ادغام نمی‌شود.

یادداشت‌های لاین جشنواره فیلم را به عنوان فرزند حرامزاده سرکش تتسو: مرد آهنی و جان واترز معرفی می‌کنند، و اگرچه نشانه‌های کلاسیک فرقه‌ای شینیا سوکاموتو در سراسر این فیلم آشکار است، DNA آن احتمالاً ریشه در سبک‌های اولیه کوین اسمیت و کوین اسمیت دارد. دیوید لینچ.

یکی از اولین مناظر فیلم بی‌احترامی‌تر از آن چیزی است که بصری تک‌رنگ آن نشان می‌دهد. قهرمان داستان ما، راسل (راسل استاینبرگ) که در اواخر شب در یک دفتر کار به محل تجمع اعتراضی می‌رود، موسیقی راک شادابی را اجرا می‌کند. راسل، نوازنده سابق، پس از از دست دادن دست خود در یک تصادف رانندگی، در تلاش است تا کار ثابتی پیدا کند، در حالی که همچنین با سوء ظن مواجه است که دوست دخترش ریتا (استفانی بریت) به او خیانت می کند.

Laguna Ave (2021) - IMDb

زیرنویس Laguna Ave 2021 او همچنین مجبور است با یک همسایه مرموز طبقه پایین، گری (جیمز مارکهام هال جونیور) مبارزه کند، که تمایلات پر سر و صداش بعد از ساعت کاری راسل را در شب بیدار نگه می دارد. اما راسل به زودی متوجه می‌شود که گری فقط یک همسایه بی‌ملاحظه نیست، بلکه راه‌حلی افراطی و دگرگون‌کننده برای مشکلاتش به او پیشنهاد می‌کند که ممکن است پیامدهای مخرب‌تر و گسترده‌تری برای کل بشریت داشته باشد.

اگرچه همیشه جواب نمی‌دهد، اما لاگونا آیو مطمئناً یک اثر منحصر به فرد است که مخاطبان را متقاعد می‌کند که با شوخی‌های ساده و مبهم شخصیت‌های اولیه‌اش، گارد خود را پایین بیاورند. یک جو غیرقابل انکار فیلم دانشجویی در این ماجرا از نظر دیالوگ های گهگاهی بازنویسی شده و اجراهای غیرکلیدی آن وجود دارد، اگرچه این امر تا حدودی با عجیب و غریب های کاملاً تعریف شده در هسته جبران می شود.

بررسی لس‌آنجلس و در واقع آمریکا به‌عنوان یک گودال بی‌روح، چاهی خستگی‌ناپذیر برای طنز تا آخر زمان خواهد بود، و فیلمنامه پل پاپادیاس کاملاً حس خوبی را در این زمینه منتقل می‌کند. امیدهای جوانی که مشتاق ساختن آن هستند، بازیگران شخصیت شلخته، و ماموران آدرال-سُم باز هم تأیید می‌کنند که هالیوود بیش از آنکه سرزمین فرصت‌ها باشد، یک خلأ فریبنده است.

اما این داستان مردی که تلاش می‌کند تا زندگی غم‌انگیز خود را بازیابد، یک چرخش شدید به چپ در میانه راه به سمت انسان‌گرایی الهام‌گرفته از تتسو می‌گیرد، که نشان‌دهنده وقفه‌ای زیبا و لحن‌شناختی از نیمه اول پایه‌دارتر است. و اگرچه بوکانن به اندازه کافی با آن پیش نمی رود – شاید به دلیل محدودیت های بودجه ای آشکار – هیچ فیلمی که شخصیتی را که یک تنقیه مایع ال اس دی دریافت می کند را نشان دهد، واقعا نمی تواند برای مهار آن زیاده روی کند.

Laguna Ave (2021) - IMDb

باز هم، تماشاگران احتمالاً با این فیلم تقسیم شده و فریفته می شوند، مطمئن نیستند که آیا مناظر عجیب و غریب تر و خواندن خطوط آن قرار است خنده دار باشد یا خیر. بازی بی‌حرمتی جیمز مارکام هال جونیور در نقش همسایه پیشرفته راسل، گری، ظاهراً بزرگ‌ترین اشاره‌ای است که نشان می‌دهد فیلم واقعاً تا حد زیادی در شوخی است، اگرچه مطمئناً لحظاتی وجود دارد که احساس می‌شود اعدام کاملاً انجام نمی‌شود.

با این حال، بودجه کم فوق‌العاده باعث ایجاد لحظات بسیار جذاب VFX می‌شود و بوکانان برای سکانس پایانی کالیدوسکوپیک که اگر هیچ چیز دیگری نباشد، همه چیز را با اوج هیپنوتیزمی به پایان می‌رساند، شایسته اعتبار است. به سختی می توان از انرژی فیلم یا مدت زمان کوتاه 80 دقیقه ای آن ایراد گرفت، با این حال، چندین نت ناخوشایند را ایجاد می کند و به اندازه کافی توسعه یافته نیست تا بتواند خود را به پایان برساند.

Laguna Ave تأثیرات ژانر خود را در آستین خود می پوشاند – یعنی Tetsuo: The Iron Man – اگرچه نمی تواند همان حس سرگیجه و ضرب وشتم الهام گرفته را ارائه دهد.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها