با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Perhaps Love 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Perhaps Love 2021 شاید عشق یک فیلم کمدی-درام محصول سال ۲۰۲۱ کره جنوبی است که توسط Jo Eun-ji برای Next Entertainment کارگردانی شد. این فیلم با بازی ریو سونگ ریونگ، اوه نا را و کیم هی وون حول محور نویسنده ای پرفروش به نام هیون می چرخد که 7 سال در رکود به سر می برد. سپس او با نویسنده مشتاق یو جین ملاقات می کند که باعث تغییر در ارزش های او می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/perhaps-love-2021/

Perhaps Love (2021) - MyDramaList

زیرنویس فیلم Perhaps Love 2021 این فیلم در 17 نوامبر 2021 در سینما اکران شد. از 16 دسامبر 2021 در باکس آفیس، رتبه دهم را در میان فیلم‌های کره‌ای اکران شده در سال 2021 در کره جنوبی، با مجموع 4.36 میلیون دلار آمریکا و 514260 پذیرش تجمعی دارد.

شاید عشق اولین کارگردانی بازیگر جو یون جی باشد. در 2 مه 2019 مشخص شد که ریو سونگ-ریونگ در فیلم کمدی آینده با نام آزمایشی “لب ها نیست” انتخاب شده است.

Perhaps Love (2021) (3/4): It's complicated among them | Seongyong's  Private Place

زیرنویس Perhaps Love 2021 این فیلم در 17 نوامبر 2021 در 1192 پرده اکران شد. طبق شبکه کامپیوتری یکپارچه شورای فیلم کره (کوفیک)، این فیلم در آخر هفته افتتاحیه در رتبه اول باکس آفیس کره قرار گرفت.

از 16 دسامبر 2021، در بین تمام فیلم های کره ای اکران شده در سال 2021، با فروش 4.36 میلیون دلار آمریکا و 514،260 پذیرش، در جایگاه دهم قرار دارد.

Ryu Seung-ryong on 'Perhaps Love' co-star Oh Na-ra: "She was a perfect fit"

Bae Hyo-joo در حال نقد و بررسی برای Newsen بازی های ریو سونگ-ریونگ، اوه نارا و کیم هی وون را تحسین کرد و نوشت: “شاید عشق باعث همدردی و خنده بینندگان شود. بازی صمیمانه بازیگران، دیالوگ ها و صحنه های شوخ و در عین حال واقع گرایانه، و شوخ طبعانه. کارگردانی 100% لذت خالص را در مدت زمان طولانی به ارمغان می آورد.»

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها