با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم The Whooper Returns 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم The Whooper Returns 2021 دیدن اینکه چگونه چیزی کم ارزش می تواند بدترین چیزها را در افراد به محض اینکه متوجه شوند شخص دیگری به همان کالای بی ارزش علاقه مند است، نشان دهد، همیشه جذاب است. این پویایی زمانی بدتر می‌شود که خانواده‌ها بر سر همین زباله‌ها با هم دعوا کنند. هنوز بدتر؟ وقتی آن زباله‌ها محل یک فیلم ترسناک در سال 1979 است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-whooper-returns-2021/

THE WHOOPER RETURNS | Official Trailer | Indie Horror Film - YouTube

زیرنویس فیلم The Whooper Returns 2021 به کارگردانی، نویسندگی و نوازندگی فوق‌العاده ساموئل کربس، سریالی واقعا لذت‌بخش، اما کاملاً تاریک درباره اختلالات خانوادگی و مدت‌هایی است که مردم برای تغذیه وسواس‌های خود می‌روند. موسیقی متنی که باعث سرخ شدن ریز اورتولانی می شود و داستانی که باعث حسادت فولچی می شود.

خانواده شپ (سه برادر یک خواهر و یک برادرزاده) خانه دوران کودکی خود را به ارث برده اند. این مکان کهنه و فرسوده است، اما اتفاقاً مکان کلاسیک فرقه ترسناک، Whooper نیز هست. بیشتر اعضای خانواده این افسانه مشکوک و داستان های واقعی/تخیلی ارواح را که مادرشان در طول سال ها تعریف کرده است، فراموش کرده اند. این به جز برادرزاده شیفته فیلم آنها، وینسنت شپ (اوون میلر) است.

وینسنت به خانواده توضیح می دهد که خانه در واقع ارزش دارد. نه فقط ارزش دارایی، بلکه با احساسات ترسناک و پیروان فرقه‌وار عجیبی همراه است – مملو از یک حیوان عروسکی با چشم دکمه‌ای عجیب و غریب و غیر خاص. The Whooper Returns دارای غرور شگفت انگیزی است که شامل تماشای مداوم فیلم 1979 و یک ویژگی کاملاً دوست داشتنی دسترسی کابلی/موجودی برای محبوب طرفداران فرقه است.

The Whooper Returns (2021) - IMDb

زیرنویس The Whooper Returns 2021 چیزی که واقعاً روی Whooper Returns کلیک می‌کند، گفتگوی سریع و عمدتاً باورپذیر است. به خوبی نوشته شده است و میل زیادی به زمان بندی کمدی و ارائه آخرین بازیگر دارد. کربس از شوخی‌های مداوم فروش در بستر آبی از تئو (دیوید فلیک) گرفته تا مزاحم هیستریک برادر کوچکتر پیتر (ناتان هالاباگ)، خانواده‌ای کاملاً ناکارآمد را سرهم می‌کند تا بفهمند چرا می‌خواهند گلوی یکدیگر را در بیاورند. فیلم 40+ ساله.

مطمئناً، Whooper Returns یک عملیات بند کفش است. نه از همه لحاظ، اما مطمئناً در بخش نورپردازی. با این همه کیفیت عالی، واقعاً مایه شرمساری است که اکثر صحنه‌های خانه بسیار ضعیف روشن شده و به نور طبیعی متکی هستند. در نقاطی از فیلم، این کمبود به یک حواس‌پرتی واقعی و تاسف‌آور برای داستانی بدیع تبدیل می‌شود.

The Whooper Returns (2021) - IMDb

در نهایت، چیزی که به عنوان یک سفر بازیگوش در مسیر ترسناک دهه 1970 آغاز می شود، اگر نگوییم غم انگیز، به مکانی غریب ختم می شود. از نظر کلی، اولین، دومین و سومین کنش‌های Whooper Returns نسبتاً متفاوت هستند و ارتباط کمی با هم دارند. گفتنی است، این داستان هشداردهنده در مورد بداخلاقی و بخل خانوادگی باعث می شود که دو بار به اراده والدین خود فکر کنید یا حداقل دو بار بخوانید.

کارگردان کربس فیلم و اسطوره‌ای را ارائه می‌کند که قبلاً واقعاً ندیده‌اید. ریمیکس دوست‌داشتنی از جادوی ترسناک دهه 1970 همراه با فضای داخلی آشفته نزاع‌های خانوادگی. امیدواریم کربس، و صادقانه بگویم همه بازیگران درگیر با Whooper Returns، یک گاز دیگر از سیب را دریافت کنند. قطعاً عظمتی ترسناک در اینجا وجود دارد، اما متأسفانه در تاریکی پنهان می شود.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها