با ما همراه باشید

اخبار 46

بازدید استاندار مازندران از اردوی تیم‌های ملی کشتی/ حسن یزدانی: مشکل اشتغال قهرمانان را حل کنید

منتشر شده

در

بازدید استاندار مازندران از اردوی تیم‌های ملی کشتی/ حسن یزدانی: مشکل اشتغال قهرمانان را حل کنید

احمد حسین زادگان استاندار مازندران بعد از ظهر امروز در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی حضور یافت و با کشتی گیران مازندرانی تیم های ملی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش ایسنا، احمد حسین زادگان استاندار، حسن رنگرز مدیرکل ورزش و جوانان و عسکری محمدیان رئیس هیأت کشتی استان مازندران بعد از ظهر امروز با رعایت پروتکل های بهداشتی و انجام تست های مربوطه در اردوی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان که خود را برای شرکت در المپیک ۲۰۲۱ توکیو آماده می کنند، حضور یافتند.

حسین زادگان که خود یکی از اعضای جامعه کشتی محسوب می شود، با آغاز اردوهای تیم های ملی به منظور افزایش انگیزه و ایجاد دلگرمی به دیدار کشتی گیران و کادر فنی تیم های ملی آمد.

علیرضا دبیر رئیس فدارسیون کشتی نیز با قدردانی از حسین زادگان به دلیل “توجه ویژه او به ورزش ملی کشور” گفت: مازندران قطب کشتی کشور محسوب می شود و هم در کشتی آزاد و هم در کشتی فرنگی صاحب مدال المپیک شده و کشتی گیران بزرگی همچون امامعلی حبیبی، عبدالله موحد، عسکری محمدیان، مجید ترکان، قاسم رضایی و حسن یزدانی را به کشتی جهان معرفی کرده است.

وی ادامه داد: به شخصه ارزش و اهمیت ویژه ای برای کشتی مازندران و مردم کشتی دوست آن قائلم و لحظه به لحظه کشتی این استان را دنبال می کنم چراکه اگر کشتی مازندران موفق باشد تیم های ملی ما نیز موفق خواهند بود.

وی در این دیدار گفت: البته باید واقعیت ها را بپذیریم. کشتی در این چند سال افت کرده و این افت شامل حال کشتی مازندران نیز می‌شود اما نسبت افت کشتی در استان های دیگر بسیار بیشتر از مازندران بوده و این باعث شده رقابت در کشتی کشور کم شود.

دبیر در مورد کشتی گیران حاضر در اردو گفت: شناخت خوبی از مردم مازندران دارم و  این جوانانی که در حال حاضر در اردو حضور دارند جزو بهترین ها هستند.

در ادامه چند تن از کشتی گیران به نمایندگی از سایرین صحبت کردند که حسن یزدانی قهرمان جهان و المپیک خواستار رسیدگی به بحث اشتغال قهرمانان کشتی شد.

حسن رنگرز در این جلسه گفت: حضور استاندار به عنوان فردی که در مسائل ورزشی اشراف کامل دارد برای ما یک غنیمت است. نگاه آقای حسین زادگان به ورزش کشتی نگاه مثبت و ویژه ای است و امیدوارم که با حمایت های ایشان بتوانیم روند رو به رشد کشتی در استان را سرعت بخشیم. پیگیر مشکلات کشتی گیران و قهرمانان استان از جمله اشتغال آن ها هستیم و استاندار ورزش دوست مازندران نیز در این راه کمک های لازم را به ما خواهند کرد.

عسکری محمدیان نیز در این نشست با قدردانی از استاندار ورزش دوست مازندران گفت: ما نیز ناراحت هستیم کشتی در استان های دیگر مانند تهران و خراسان افول کرده و باید رقابت ایجاد شود اما کشتی مازندران با همه وجود حرکت خود را ادامه می دهد و از تمام کشتی گیران می خواهم که نگاهشان المپیک محور باشد و فقط به فکر کسب مدال در این بازی ها باشید.

احمد حسین زادگان استاندار مازندران نیز در این دیدار گفت: خدا را شاکرم که فرصتی دست داد تا در خدمت شما سفیران شایسته استان مازندران باشیم و امروز روز خوبی برای ما است. فضای محل تمرین کشتی گیران و فدراسیون کشتی با امکانات کامل و ویژه تجهیز شده و فضای آن در شأن ورزش اول ایران است و از این بابت خوشحالم و از فدراسیون کشتی تقدیر می کنم.

استاندار مازندران گفت: قطعا فدراسیون برنامه های خوبی را در دست اقدام داشته اما به دلیل شیوع ویروس کرونا جلوی آن ها گرفته شده است.بنده نیز فردی ورزش دوست هستم و قصد داشتم که اتفاقات خوبی در ورزش مازندران رقم بخورد اما متأسفانه کرونا دست ما را بسته است.

حسین زادگان گفت: آقای دبیر را از سال های پیش می شناسم ایشان چه از نظر اخلاق و چه از نظر کشتی خوب بودند. ما توقعمان از ایشان این است که از مربیان مازندرانی بیشتری در اردوها استفاده شود. مازندرانی ها ژن و هوش بالایی برای ورزشکار شدن دارند و در هر رشته ای که حضور یابند موفق خواهند بود که کشتی گل سر سبد آن است.

استاندار مازندران گفت: قطعا آقای دبیر نیز اهمیت ویژه ای برای کشتی گیران مازندران قائل است و دوست دارد که کشتی ایران با کمک کشتی مازندران به موفقیت برسد و برای این کار نیز نیاز به ایجاد یک فضای آرام و بدون حاشیه داریم. به دست آوردن مدال و افتخارات بسیار خوب است اما این اخلاق و منش پهلوانی است که می ماند و کسی تختی را به خاطر مدال هایش دوست ندارد.

حسین زادگان در پایان با آرزوی سلامتی و موفقیت برای مجموعه کشتی کشور گفت: اعتقادم این است که در دوره آقای دبیر اتفاقات بزرگی در کشتی کشور خواهد افتاد.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار 46

تعلل در همسان سازی حقوق بازنشستگان پذیرفتنی نیست

منتشر شده

در

توسط

تعلل در همسان سازی حقوق بازنشستگان پذیرفتنی نیست

ایسنا/ایلام دبیر حزب رفاه ملت استان ایلام بر ضرورت اجرای هرچه زودتر همسان‌سازی و تناسب‌سازی حقوق مستمری بگیران بازنشسته تامین اجتماعی تاکید کرد.

«سعید انوری‌پور» در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به شرایط معیشتی امروز نیاز است تا همسان سازی و یکسان سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی شود.
وی با بیان اینکه لازم است مسئولان و متولیان خود را به جای یک کارمند بازنشسته عائله مند و بعضا مستاجر بگذارند، تصریح کرد: هر روز بازنشستگان زیادی به ما مراجعه می‌کنند و خواستار رسیدگی به وضعیت معیشتی و دستمزدشان هستند اما این مهم نیازمند توجه و اهتمام جدی دولت و نظام است.
دبیر حزب رفاه ملت استان ایلام ابراز امیداوری کرد تا پایان سال تکلیف افزایش حقوق بازنشستگان و کارگران مشخص شده و به سال آینده موکول نشود.
انوری پور از  چند شغله بودن برخی مدیران انتقاد کرد و گفت: در حالی که خانواده‌های متعددی دارای یک یا چند فرزند فارغ‌الحصیل بیکار دارند این رویه اصلا قابل قبول نیست و باید برای این مهم چاره‌اندیشی شود.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

ادامه مطلب

اخبار 46

مسولیت‌های اجتماعی دانش‌بنیان‌ها بررسی می‌شود

منتشر شده

در

توسط

مسولیت‌های اجتماعی دانش‌بنیان‌ها بررسی می‌شود

سومین رویداد “گراف دی” روز 10 اسفند ماه سال جاری با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا ، به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، “گراف‌دی” رویدادی در حوزه روابط‌عمومی است که در نظر دارد گروهی از کارشناسان و فعالان این حوزه را گرد هم جمع آورده و زمینه‌ای را برای ایجاد ارتباط پایدار و عمیق میان آنها فراهم کند.

سومین گردهمایی روابط‌عمومی‌های اکوسیستم فناوری و نوآوری (گراف‌دی) که با حضور جمعی از مدیران شرکت‌های بانکی، فناوری، ارتباطی و استارتاپی با هدف انتقال تجربه و تعامل برگزار می‌شود به موضوع “مسوولیت اجتماعی در ایران و جهان”  اختصاص داده شده است.

سومین رویداد “گراف دی” روز 10 اسفند ماه سال جاری در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری ، به بررسی تجربیات “مسوولیت اجتماعی در ایران و جهان” می پردازد.

منبع:ایسنا

ادامه مطلب

اخبار 46

حمله چین به آمریکا بابت متهم کردنش به عدم شفافیت درباره منشاء کروناویروس

منتشر شده

در

توسط

حمله چین به آمریکا بابت متهم کردنش به عدم شفافیت درباره منشاء کروناویروس

چین به آمریکا از بابت اتهام زنی‌های کاخ سفید مبنی بر این که پکن جلوی رسیدن بخشی از اطلاعات درباره منشاء کروناویروس را به بازرسان سازمان بهداشت جهانی گرفته، حمله کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس،  جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید در بیانیه‌ای گفت، واشنگتن “نگرانی‌های عمیقی درباره نحوه اعلام یافته‌های اولیه تحقیقات مربوط به کووید-۱۹ و همچنین پرسشهایی درباره فرآیند مورد استفاده برای رسیدن به آنها دارد”.

او با اشاره به تحقیقات هیات سازمان بهداشت جهانی درباره منشا همه گیری بیماری در شهر ووهان چین که نخستین بار در آن کروناویروس در اواخر ۲۰۱۹ شناسایی شد، اظهار کرد: “ضروری است که این گزارش مستقل باشد و یافته‌های کارشناسی به دور از مداخله یا تغییر از سوی دولت چین باشد.”

چین در پاسخ به این اظهارات در بیانیه‌ای که از سوی سفارتخانه‌اش در واشنگتن طی امروز یکشنبه انتشار یافت، گفت، آمریکا تاکنون ” آسیب شدیدی به همکاری بین‌المللی برای مقابله با کووید ۱۹ وارده کرده” و حالا “انگشت اتهام را به سمت کشورهای دیگری که به طور متعهد از سازمان بهداشت جهانی حمایت کرده‌اند و حتی به سمت خود سازمان بهداشت جهانی، نشانه گرفته است”.

بر اساس این بیانیه، چین همچنین در ضمن استقبال از تصمیم جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا برای لغو اقدام دولت دونالد ترامپ برای ترک سازمان بهداشت جهانی اظهار امیدواری کرد که آمریکا “به عالی‌ترین استانداردها پایبند باشد، یک نگرش جدی، مصمم، شفاف و مسئولانه اتخاذ کند، مسئولیت حقیقی خود را به عهده بگیرد، از فعالیت سازمان بهداشت جهانی با اقدامات واقعی حمایت کند و مشارکت مناسب را در همکاری بین‌المللی در مقابله با کووید-۱۹ به عمل بیاورد.”

در پی مطرح شدن اتهامات در نیویورک تایمز و دیگر رسانه‌ها درخصوص اینکه چین از دادن بخشی از داده‌ها خودداری کرده، پیتر داشاک، یک عضو تیم تحقیقات در واکنش به این گزارش در توئیتی نوشت: “من چنین تجربه‌ای در هیات سازمان بهداشت جهانی نداشتم.”

داشاک توئیت کرد: من به عنوان رهبر کارگروه جانوری/محیط زیستی اعتماد و باز بودن را نزد همتایان چینی خودم یافتم. ما قطعا به داده‌های جدید حساس در کل ماموریت دسترسی پیدا کردیم. ما قطعا درکمان را از راه‌های احتمالی سرایت افزایش دادیم.

تیا کولسن فیشر، یک عضو دیگر تیم از دانمارک هم گفت، چنین تجربه‌ای نداشته و به این اشاره کرد که برخی اظهار نظرها در رسانه به غلط منعکس شده‌اند.

منبع:ایسنا

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها