با ما همراه باشید

مقالات فیلم و سریال

دانلود زیرنویس سریال Hoops 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس سریال Hoops 2020 یک کمدی کمدی متحرک آمریکایی برای بزرگسالان است که توسط بن هافمن برای نتفلیکس ساخته شده است که در 21 اوت 2020 منتشر شد. در دسامبر 2020، سریال پس از یک فصل لغو شد.
هوپس از بن هاپکینز پیروی می کند، “یک مربی بسکتبال دبیرستانی با سر گرم و بد دهن که فکر می کند دور زدن تیم خدایی افتضاح خود، او را به “لیگ های بزرگ” می برد و زندگی فلاکت بار او را تغییر می دهد.

Hoops' Review: Netflix Animated Series Is a Noxious Air Ball | IndieWire

زیرنویس سریال Hoops 2020 بن هاپکینز مربی یک تیم بسکتبال است که از گروهی از نوجوانان با قد کمتر از متوسط ​​در دبیرستان لنوود تشکیل شده است. پس از اینکه در آخرین بازی خود دچار یک فروپاشی روانی شد، اوپال به بن می گوید که باید بازی بعدی خود را برنده شود وگرنه در خطر اخراج شدن است.

به همین دلیل، بن تلاش می کند تا متی، یک نوجوان 16 ساله 7 فوتی را برای پیوستن به تیم خود استخدام کند. بن پس از تلاش برای پرداخت پول به هوکر برای خوابیدن با متی، دستگیر می شود. در روز بازی، بن از زندان آزاد می شود و متوجه می شود که متی به تیم پیوسته است. تیم بازی را می بازد، اما بن به متی تبریک می گوید زیرا آنها فقط با 16 امتیاز شکست خوردند.
بن با این باور که همسر سابقش شانون را در حال خیانت به دوست صمیمی خود ران دیده است، تصمیم می گیرد تا درباره این موضوع تحقیق کند. او متوجه می شود که شانون با پدرش، بری، به عنوان “پدر دوم” او در حال معاشرت بوده است. این سه نفر در یک عروسی شرکت می کنند، جایی که بن فاش می کند که خودش یک پدر دوم دارد، پیرمردی تصادفی که در خانه قدیمی شانون پیدا کرده است. پس از مرگ پیرمرد، بن و بری در مراسم تشییع جنازه او شرکت می کنند. در همین حال، تیم بسکتبال تلاش می کند تا با متی پیوند برقرار کند و پس از مست شدن در زیرزمین او با موفقیت این کار را انجام می دهد.
متی پس از اینکه متوجه شد اگر کلاس اخلاق خود را نگذراند نمی تواند بسکتبال بازی کند، وضعیت او را به اطلاع بن می رساند. پس از چندین تلاش ناموفق برای عبور از متی، بن تصمیم می گیرد معلم اخلاق متی، آقای لونی، را با ادعاهای نادرست در مورد کودک ربایی متهم کند. همانطور که متی اعلام می‌کند که این غیراخلاقی است، لونی بن را در جریان می‌گیرد و از اینکه متی به بن نه گفت تعجب می‌کند، در کلاسش از متی عبور می‌کند و به او اجازه می‌دهد در بازی بعدی تیمش بازی کند.
اوپال به بن اطلاع می دهد که تیم بسکتبال او اسپانسر دریافت کرده است، اما متوجه می شود که رستوران پدرش است. در بازی بعدی خود، به بن اطلاع داده می شود که بری قول داده است در صورت پیروزی تیم بن، استیک رایگان به همه حاضران در استادیوم بدهد. با استفاده از نفرت فردی خود برای پدران خود، تیم موفق به برنده شدن در بازی می شود که باعث شگفتی بری شد.
پس از اینکه بن باعث می شود متی از دوست دخترش وندی جدا شود، بن و متی به خانه شانون می روند تا نواری از “پیشنهاد” بن به شانون را تماشا کنند. برای اینکه با متی هم‌زمان شود، بن تصمیم می‌گیرد از شخصیت خود، پیل بن (که فقط با خوابیدن با استفاده از قرص‌های خواب می‌تواند به آن دسترسی پیدا کند) استفاده کند تا متی را با وندی برگرداند. این باعث می شود که پیل بن وارد خانه وندی شود و آن را خراب کند. در همین حال، بقیه اعضای تیم بسکتبال با رانندگی یک ون با مضمون بنگ باس در اطراف شهر تلاش می کنند تا خودشان دوست دختر پیدا کنند. در پایان، بن، متی و بقیه اعضای گروه به زندان می‌افتند. پس از رفع اتهامات، وندی و متی دوباره دور هم جمع می شوند. متی یک ویدیوی “پیشنهاد” شبیه به بن ساخته است.
پس از اینکه بن باعث شد طلسم تیم حریف از پله‌ها به پایین بیفتد، به او توصیه می‌شود که به یک درمانگر کنترل خشم مراجعه کند. او پس از مصرف زیاد سم قورباغه موفق به گذراندن کلاس درمانی می شود. پس از این تجربه، بن رفتار خود را تغییر می دهد و شروع به رفتار آرام با افرادی که با آنها صحبت می کند، تقریباً همه را شگفت زده می کند. در همین حال، یکی از بازیکنان بن، اسکات، به دلیل همجنس‌بازی بودن مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرد (اگرچه مافیای همجنس‌گرایان او را مسخره می‌کنند زیرا فکر می‌کنند او مستقیم است). این باعث می‌شود که بن به حالت عادی بازگردد و سر مافیای همجنس‌گرا فریاد بزند.
بن تیمش را برای رویارویی با مربی چپمن، رقیبی که چندین سال با او بازی کرده است، آماده می کند. بن که متوجه شد شانس او ​​برای برنده شدن در بازی بسیار کم است، به بن توصیه می شود که به تیمی از معلمان که اعتصاب می کنند بپیوندد تا مجبور نباشد در بازی شرکت کند. در پایان، بن موفق می‌شود هر گونه امکانی را که معلمان خواسته‌هایشان را دریافت کنند از دست بدهد و تیمش بازی را می‌بازد، و باعث می‌شود که او پس از شرط‌بندی با چپمن قبل از بازی، اشعار All Star Smash Mouth را روی پشت خود خالکوبی کند.

Watch Hoops | Netflix Official Site

زیرنویس Hoops 2020 پس از مرگ یک معلم و یک مرد تحویل دهنده غذا، اوپال یک مشاور غم و اندوه به نام دکتر بروکس را استخدام می کند تا به دانش آموزان و معلمان کمک کند تا در این تراژدی سوگواری کنند.

فلاش بک های متعدد نشان می دهد که بن برای اولین بار با شانون ملاقات می کند، ران با افتخار مردم را در جنگ عراق می کشد، شانون تصمیم به طلاق می گیرد، بری بن را به عنوان یک پدر مجرد بزرگ می کند، اوپال قبل از اینکه مدیر مدرسه شود به عنوان مهماندار هواپیما کار می کند و دکتر بروکس. ملاقات با شوهرش در حال حاضر، دکتر بروکس هنگام صحبت با بن و شانون در یک تصادف رانندگی جان خود را از دست می دهد.
پس از دعوت تیمش به یک تورنمنت معتبر بسکتبال در سینسیناتی، بن اعلام می کند که هرکسی که در روز سفر در مدرسه حضور نداشته باشد، پشت سر خواهد ماند. بن پس از خواب زیاد در روز مذکور، تصمیم می گیرد با شانون به مسابقات برود. در طول رانندگی، بن و شانون تصمیم می گیرند با هم بمانند. در همین حال، در سینسیناتی، بقیه گروه بسکتبال به طور تصادفی باعث لغو مسابقات پس از پر کردن یک استخر با فوم متشکل از مواد شیمیایی سمی شدند.
بعد از چند روز جدایی از ران، شانون از بن جدا می شود. در مدرسه، بن متوجه می‌شود که به متی پیشنهاد بازی بسکتبال در یک مدرسه مقدماتی معتبر داده می‌شود و پس از تلاشی ناموفق برای متقاعد کردن متی برای ترک Lenwood High، به بن نیز پیشنهاد مشابهی برای مربیگری در مدرسه داده می‌شود. در حالی که ماتی را به سمت کالج می‌راند، ماشین بن پنچر می‌شود و این زوج در جاده سرگردان می‌شوند.

Hoops (TV Series 2020) - IMDb

در 3 اکتبر 2018، اعلام شد که نتفلیکس به تولید سفارش سریال برای فصل اول شامل ده قسمت داده است. این سریال توسط بن هافمن ساخته شد که انتظار می رفت در کنار فیل لرد، کریستوفر میلر، ست کوهن، ام دیکسون و جیک جانسون تهیه کننده اجرایی باشد. شرکت‌های سازنده این سریال قرار بود Bento Box Entertainment و 20th Television باشند. در کنار اعلام سفارش سریال، تایید شد که جیک جانسون قرار است در سریال بازی کند. در جولای 2020، اعلام شد که ناتاشا لگرو، راب ریگل، ران فونچ، کلیو کینگ و ای دی مایلز برای ایفای نقش های اصلی انتخاب شدند. این سریال در 21 آگوست 2020 برای اولین بار پخش شد. تریلر رسمی سریال در 6 آگوست 2020 منتشر شد. در 8 دسامبر 2020، نتفلیکس نمایش را پس از یک فصل لغو کرد.

اولین و تنها فصل Hoops به طور کلی نقدهای منفی از منتقدان دریافت کرد. وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes بر اساس 14 بررسی، با میانگین امتیاز 3.71/10، امتیاز تأیید 14٪ را به آن می‌دهد. اجماع منتقدان این وب‌سایت می‌گوید: «خشن، بی‌هدف و بی‌هدف، فصل اول هوپس چیزی جز آجر پرتاب نمی‌کند». بررسی های عموماً نامطلوب».

Caroline Framke از Variety این سریال را توصیف کرد: “نیمی از دستگاه شوخی نیست که برای توجیه فقدان کامل آن باید باشد”. استوارت جفریس از روزنامه گاردین آن را به عنوان یک “کمدی نابغه… عالی برای آمریکای ترامپ” توصیف کرد که بیشتر از “همسایه خود را دوست بدارید” “به طور سمی واپسگرا” است و به تصویر آن از زنان، انبوهی از جوک ها  و گروهی از بازیگران اشاره کرد. شخصیت های رمزی کلیشه ای.

مقالات فیلم و سریال

دانلود زیرنویس سریال Vampire in the Garden 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس سریال Vampire in the Garden 2022 این یک زمستان طولانی برای بشر بوده است که پس از شکست در جنگ بزرگ علیه خون آشام ها، از محل تسلط خود سرنگون شده است.

What is Vampire in the Garden about on Netflix?

زیرنویس سریال Vampire in the Garden 2022 یک ایالت-شهر کوچک که توسط دیواری عظیم از نور محافظت می شود، به یکی از آخرین سنگرهای نژاد بشر تبدیل شده است – رهبران آن مصمم به بازپس گیری کنترل بر دنیایی که از دست داده اند، هستند.

Vampire in the Garden | Official Trailer | Netflix - YouTube

زیرنویس Vampire in the Garden 2022 اما در درون دیوارهای ظالمانه شهر، مومو جوان رویای همزیستی مسالمت آمیز با بزرگترین دشمن انسان ها را در سر می پروراند. در طرف دیگر، ملکه خون آشام فاین، که زمانی عاشق یک انسان بود، تصمیم گرفته است که میدان جنگ را ترک کند.

Wit Studio's Vampire in the Garden Anime Reveals New Trailer Ahead of May  16 Premiere - Anime Corner
دانلود زیرنویس خون آشام در باغ این دو که از سوی هم نوع خود به عنوان خیانتکار دیده می شوند، در طی یک نبرد وحشیانه دیگر با یکدیگر برخورد سرنوشت سازی دارند. آنها با هم سفری را در جستجوی “بهشت” آغاز می کنند، یک باغ آرمانگرایانه صلح که داستان های قدیمی درباره آن زمزمه می کنند، اما هیچ کس تا به حال ندیده است…

ادامه مطلب

مقالات فیلم و سریال

دانلود زیرنویس سریال Muv-Luv Alternative 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس سریال Muv-Luv Alternative 2021 جهان در جنگی ناامیدانه و سه دهه ای علیه بتا – گونه ای بیگانه که در سال 1973 به سیاره زمین حمله کرد، غرق شده است. در میان این هرج و مرج، دانش آموز دبیرستانی به نام Takeru Shirogane ناگهان از یک کابوس وحشتناک بیدار می شود و در آنجا می بیند.

Muv-Luv Alternative Episode 1: Release Date & Spoilers - OtakuKart

زیرنویس سریال Muv-Luv Alternative 2021 بشر در شکست مطلق بلافاصله پس از آن، او متوجه می شود که رویای او چیزی بیش از خاطرات زندگی اش در یک جهان جایگزین نبوده است. در آن خاطرات، پروژه Alternative V اجرا می‌شود که صدها هزار نفر را به عنوان آخرین راه‌حل برای حفظ بشریت به فضا می‌فرستد، در حالی که میلیاردها دلار باقی‌مانده روی زمین را به سرنوشتی بی‌رحمانه رها می‌کند.

Muv-Luv Alternative Anime Reveals Character Design & Voice Actors for Yuuko  Kouzuki, Marimo Jinguuji, Kasumi Yashiro, & More

زیرنویس Muv-Luv Alternative 2021 تاکرو که آرزوی تغییر این آینده تلخ را دارد، به یک پایگاه نظامی در یوکوهاما می پیوندد، جایی که اتفاقا دبیرستان سابق او بوده است. در آنجا، او موفق می شود معاون فرمانده و رهبر پروژه آلترناتیو IV، پروفسور یوکو کوزوکی، را متقاعد کند که از وقوع Alternative V جلوگیری کند.

Muv-Luv Alternative Episode 6 Review & Recap: Transfer Experiment

برای اطمینان از موفقیت Alternative IV، Takeru باید ماشین‌های انسان‌نمای غول‌پیکر جنگنده‌های سطحی تاکتیکی (TSF) را در کنار دیگر دانشجویان خود خلبان کند. با این حال، او تنها دو ماه فرصت دارد تا آموزش خود را تکمیل کند و از دانش جزئی خود در مورد آینده استفاده کند – مبادا تراژدی بعدی اتفاق بیفتد.

ادامه مطلب

مقالات فیلم و سریال

دانلود زیرنویس سریال Clark 2022 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس سریال Clark 2022 در نتفلیکس یک سریال جدید در ژانرهای جنایی، هیجان انگیز و کمدی است. بر اساس جنایات واقعی کلارک اولوفسون که به طور مستقیم با “سندرم استکهلم” مرتبط است. بیل اسکارسگارد در نقش اصلی بازی می کند و به سادگی بی نقص است. بررسی کامل سریال کلارک ما را اینجا بخوانید و تمام 6 قسمت را در نتفلیکس بیابید!

Clark (2022) – Review | Netflix Crime Series | Heaven of Horror

زیرنویس سریال Clark 2022 همچنین، او زمانی که بخواهد واقعاً یک افسونگر است، که توضیح می دهد که چرا او مردی است که مستقیماً با “سندرم استکهلم” مرتبط است. و چرا با سه زن مختلف شش فرزند دارد. بیل اسکارسگارد در نقش اصلی بازی می کند و به سادگی بی نقص است.

همانطور که قبلا ذکر شد، بیل اسکارسگارد در نقش اصلی این سریال نتفلیکس عالی است. در بسیاری از قسمت های اول، او بامزه و جذاب است، در حالی که یک جنایتکار کوچک است که معمولاً فقط هر چیزی را که به دستش می رسد می دزدد. او تمایل دارد که خشن نباشد و معمولاً هنگام تلاش برای فرار «فقط» خودش صدمه می بیند.

بعدها، او کمتر جذاب است زیرا ناامیدی و ناتوانی او در عملکرد به عنوان یک شهروند “عادی” غیرممکن می شود. در طول سریال، فلاش بک هایی هم به دوران کودکی او می شود. در ابتدا، نسبتاً عادی به نظر می رسد، اما با هر بار فلاش بک، تاریک تر و وحشیانه تر می شود. موقعیت های مشابه بارها و بارها نشان داده می شود، اما هر بار به حقیقت کودکی او نزدیک می شویم.

همچنین، در زندگی عادی بزرگسالی خود، او حتی در یک نقطه (برای یکی از جشن های تولد فرزندش) لباس دلقک می پوشد، که با توجه به نقش او در “Pennywise” بسیار خنده دار است. با این حال او در این سریال نتفلیکس اصلا ترسناک نیست. یا در واقع، ترسناک است که ببینیم او همچنان اشتباهات مشابه را تکرار می کند و در عین حال خسته تر و جذاب تر می شود!

یک چیز خنده دار که تبدیل به یک شوخی در حال اجرا می شود، این واقعیت است که او سریع ترین عاشق جهان است. چیزی که او ممکن است باکره ها را متقاعد کند کاملا طبیعی است، اما زنان دیگر از عملکرد او در رختخواب بسیار غافلگیر شده اند.

Clark | Official Teaser | Netflix - YouTube

زیرنویس Clark 2022 در حالی که کلارک قطعا در مورد سندرم استکهلم نیز هست، سریال به طور کلی درباره این موضوع نیست. در واقع، این تنها قسمت 4 است که دزدی از بانک را پوشش می دهد که در نهایت منجر به جذب برخی از گروگان ها به جذب افسون کلارک اولوفسون و مقابله با پلیس شد.

چیزی که بعداً «سندرم استکهلم» نام گرفت و خود کلارک در اظهارنظرش باید «سندرم اولوفسون» نامیده می‌شد. و من قطعاً می توانم تصور کنم که او این را بیان کند زیرا بسیار دقیق است. این سریال درباره کلارک اولوفسون است، به همین دلیل است که کل حادثه “سندرم استکهلم” فقط یک فصل است. و با اینکه جالب است، بقیه چیزها هم همینطور است!

برای افرادی که به زبان سوئدی (یا زبان‌های نوردیک) صحبت می‌کنند، شنیدن صحبت کردن او به انگلیسی با لهجه سنگین سوئدی نیز بسیار خنده‌دار است. و بسیاری از کلمات سوئدی در ترکیب. البته، بیل اسکارسگارد به خوبی انگلیسی صحبت می کند، بنابراین فقط باید تاکید کرد که این بخشی از روش های جذاب کلارک اولوفسون بود. هر کاری که نمی توانست انجام دهد، هنوز تمام تلاشش را می کرد.

همچنین، تقریباً تمام شخصیت‌های سوئدی در طول سریال انگلیسی (با موفقیت متفاوت) صحبت می‌کنند، بنابراین به یک لایه کاملاً سرگرم‌کننده تبدیل می‌شود.

Jonas Åkerlund خالق و کارگردان این سریال نتفلیکس است که به نظر می رسد مسابقه ای ساخته شده در بهشت باشد. برش‌های سریع و سبک سریع او برای داستان زندگی کلارک اولوفسون کاملاً کار می‌کند و در عین حال فضا را برای جزئیات عمیق‌تر و تاریک‌تر باز می‌کند. Jonas Åkerlund (مانند دیوید فینچر و بسیاری دیگر) به عنوان کارگردان موزیک ویدیو شروع کرد. در واقع او هنوز هم موزیک ویدیوهای زیادی می سازد.

Clark Trailer Shows Bill Skarsgård as a Notorious Swedish Criminal

از موزیک ویدیوی ممنوعه شده توسط ام تی وی The Prodigy برای “Smack My Bitch Up” و “Ray of Light” مدونا. به علاوه مجموعه‌ای از تولیدات برای بیانسه، متالیکا، U2، لیدی گاگا، رامشتاین و غیره. همچنین، او درام ترسناک جنایی واقعی Lords of Chaos (2018) را در سال 2018 ساخت.

به طور کلی، این سریال نتفلیکس هم بسیار خنده دار- عود- خنده دار است و هم به جنبه های تاریک کمدی نیز می رود. این یک سریال جنایی، هیجان انگیز، کمدی است که بر اساس جنایت واقعی ساخته شده است، اما بیشتر، پرتره مردی است که اغلب بزرگتر از زندگی بوده است. این یک داستان بسیار خوش ساخت و فوق العاده سرگرم کننده است.

همچنین، در حالی که به کلارک اولوفسون خواهید خندید زیرا او فردی بامزه و سرگرم کننده است، باید از توانایی های او هم منزجر و هم شوکه شوید. چیزی که بیل اسکارسگارد در برجسته کردن آن بسیار عالی عمل می کند – به خصوص وقتی صحبت از نحوه رفتار او با دوستان و معشوقه هایش می شود.

جنبه های زیادی برای این مرد وجود دارد و هیچ کدام برای این سریال نتفلیکس مخفی نیست. پس برای جذابیت او سخت نگیرید، زیرا او بدون جنبه های تاریک نیست!

سریال درام تخیلی کلارک مردی را که پشت عبارت «سندرم استکهلم» در سفر زندگی‌اش دنبال می‌کند، در حالی که تمام سوئد را فریب داد تا با وجود چندین فقره قاچاق مواد مخدر، اقدام به قتل، حمله، سرقت و ده‌ها بانک، عاشق او شوند. سرقت ها این سریال بر اساس حقایق و دروغ‌هایی که در زندگی‌نامه کلارک اولوفسون و به کارگردانی یوناس اکرلوند فاش شده است، برداشتی تخیلی از یکی از بحث‌برانگیزترین شخصیت‌های تاریخ معاصر سوئد ارائه می‌کند.

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها