کد خبر : 202751
تاریخ انتشار : شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۲

دانلود زیرنویس فیلم BTS: Permission To Dance on Stage – LA 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم BTS: Permission To Dance on Stage – LA 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم BTS: Permission To Dance on Stage – LA 2022 مجموعه‌ای از کنسرت‌های گروه BTS کره جنوبی بود. به دلیل محدودیت‌های COVID-19 در تجمعات و سفر، این مجموعه شامل اجرای استادیوم با و بدون تماشاگران زنده به جای تور کنسرت سنتی بود. ست لیست شامل آهنگ های متعددی از دیسکووگرافی های گذشته گروه

دانلود زیرنویس فیلم BTS: Permission To Dance on Stage – LA 2022 مجموعه‌ای از کنسرت‌های گروه BTS کره جنوبی بود. به دلیل محدودیت‌های COVID-19 در تجمعات و سفر، این مجموعه شامل اجرای استادیوم با و بدون تماشاگران زنده به جای تور کنسرت سنتی بود. ست لیست شامل آهنگ های متعددی از دیسکووگرافی های گذشته گروه بود. اجرای 12 نمایشی در سئول، کره جنوبی در 24 اکتبر 2021 آغاز شد و در لاس وگاس، نوادا در 16 آوریل 2022 به پایان رسید.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم BTS: Permission To Dance on Stage - LA 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم BTS: Permission To Dance on Stage – LA 2022 در ژانویه 2020، BTS تور 4 مرحله‌ای و 39 نمایشی Map of the Soul Tour خود را اعلام کرد، اما در نهایت در آگوست 2021 به دلیل عدم قطعیت ناشی از همه‌گیری COVID-19 لغو شد. گروه Map of the Soul ON:E را سازماندهی کرد، که در ابتدا شامل حضور طرفداران آفلاین و پخش جریانی پرداخت به ازای مشاهده بود، اما بلیط‌های حضوری نیز قبل از اجرای اکتبر 2020 لغو شد. گروه به عنوان پردرآمدترین گروه تور سال 2019، از ناتوانی خود در برگزاری کنسرت های زنده با حضور حامیان خود ابراز ناامیدی و ناراحتی کردند. تا سال 2021، شدت بیماری همه‌گیر و محدودیت‌های متعاقب آن از کشوری به کشور دیگر و شهری به شهر دیگر بسیار متفاوت بود، که این عمل و شرکت آن‌ها را وادار کرد تا اجراهای خود را در قالب‌هایی ترکیب کنند که به آنها اجازه می‌دهد به طور پویا طرفداران را درگیر کنند. شخص و آنلاین.

در 15 سپتامبر 2021، BTS یک کنسرت آنلاین را برای 24 اکتبر در استادیوم المپیک سئول اعلام کرد. علیرغم ظرفیت 80000 نفری سالن، نمایش به دلیل محدودیت‌های رویداد زنده داخلی، به عنوان یک رویداد پرداخت به ازای مشاهده و فقط پخش جریانی برگزار شد. در اواخر همان ماه، گروه همچنین اعلام کرد که چهار کنسرت در خارج از کشور در ایالات متحده در استادیوم SoFi تازه‌ساخت در اینگل‌وود، کالیفرنیا در 27 و 28 نوامبر و 1 و 2 دسامبر برگزار می‌شود.

در 22 فوریه 2022، BTS سپس یک مرحله گسترده از تور را با چهار نمایش در استادیوم Allegiant در لاس وگاس، نوادا در 8 و 9 آوریل و 15 و 16 آوریل اعلام کرد.

این نمایش‌ها اولین اجرای زنده گروه را در برابر مخاطبان حضوری از زمان تور استادیوم Love Yourself: Speak Yourself در سال ۲۰۱۹ نشان دادند، و بلیط‌های تمام نمایش‌های حضوری در عرض چند ساعت پس از انتشار فروخته شد. مجوز رقص روی صحنه بیش از 4 میلیون شرکت کننده به صورت حضوری و آنلاین جمع آوری کرد.

در 24 اکتبر 2021، گروه در استادیوم المپیک سئول، محل آخرین کنسرت استادیومشان که در سال 2019 برگزار شد، اجرا کردند. به دلیل آسیب دیدگی ساق پا در حین تمرین روز قبل، عضو V در هیچ رقصی شرکت نکرد، اما در حالی اجرا کرد. روی صحنه نشسته است برای افزایش تجربه مجازی، Big Hit ویژگی‌هایی را اضافه کرد که به مخاطبان آنلاین اجازه می‌داد نمایش را از شش زاویه مختلف در زمان واقعی مشاهده کنند و از یک پوشش برای جلوه‌ها و متن اضافی استفاده کردند. کنسرت آنلاین در 197 کشور پخش شد.

زیرنویس فیلم BTS: Permission To Dance on Stage - LA 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس BTS: Permission To Dance on Stage – LA 2022 در سال 2022، BTS اولین نمایش های زنده داخلی خود را از سال 2019 در حضور مخاطبان محدود حضوری، بار دیگر در استادیوم المپیک برگزار کرد. آنها در 10، 12 و 13 مارس اجرا کردند. محدودیت‌های همه‌گیر قبلی که به‌طور خاص برای اجرای کنسرت‌های پاپ اعمال می‌شد، فقط برای حداکثر 4000 شرکت‌کننده مجاز بود. کنسرت های BTS برای 15000 شرکت کننده در روز تایید شد و بزرگترین گردهمایی موسیقی مجاز توسط دولت کره جنوبی از زمان اجرای پروتکل های Covid-19 است. تشویق، فریاد زدن، و آواز خواندن در طول نمایش ممنوع بود و 750 پرسنل ایمنی در محل حضور داشتند تا اطمینان حاصل شود که همه محدودیت‌ها رعایت شده است. نمایش های 10 و 13 به علاوه از طریق Weverse به صورت آنلاین پخش شد. یک رویداد جهانی تماشای زنده برای کنسرت در 12th برگزار شد. برای بیش از 3000 سینما در سراسر جهان پخش شد.

برای کنسرت‌های سال 2022 در سئول، این نمایش 32.6 میلیون دلار به دست آورد و رکورد جدیدی را برای سینمای رویدادهای زنده ثبت کرد و از رکورد قبلی گروه Burn the Stage: The Movie (2019) با 18.5 میلیون دلار پیشی گرفت. تنها در ایالات متحده، 6.9 میلیون دلار از 800 سالن سینما به دست آورد تا به پردرآمدترین رویداد سینمای زنده در آن قلمرو تبدیل شود. این فیلم از بتمن در 55 سینما به عنوان پرفروش ترین رویداد آخر هفته پیشی گرفت و در همه جا در رتبه دوم قرار گرفت. در بریتانیا، پس از بتمن و آنچارتد، با کسب 899127 پوند در رتبه سوم قرار گرفت.

طبق بیلبورد، مجوز برای رقص روی صحنه – LA با کسب 33.3 میلیون دلار از 214000 بلیت فروخته شده، بیشترین امتیاز باکس آفیس را در هر بازی در نزدیک به یک دهه به نام خود ثبت کرد و باعث شد چهار استادیوم سوفای BTS بیشترین درآمد سال 2021 را به نمایش بگذارند. اماکن بازگشایی شد از سال 2012 که راجر واترز از پینک فلوید از بیش از 9 نمایش در استادیو ریور پلات در بوئنوس آیرس، آرژانتین، 38 میلیون دلار درآمد کسب کرد، این پردرآمدترین نمایش در یک مکان واحد است. بزرگترین باکس امتیاز مستقر در ایالات متحده در 18 سال گذشته؛ بزرگترین باکس اسکور در کالیفرنیا؛ دومین نمایش بزرگ در تاریخ بیلبورد باکس اسکور در آمریکای شمالی تنها پس از 10 نمایش بروس اسپرینگستین با درآمد 38.7 میلیون دلاری در استادیوم جاینتز در نیوجرسی. و ششمین نقش پردرآمد در تاریخ Billboard Boxscore. بعلاوه، این نمایش ها اولین باری بود که یک کنش غیرانگلیسی زبان در یک نامزدی از 20 دلار و 30 میلیون دلار فراتر رفت – پیش از این، خواننده مکزیکی لوئیس میگل با 19.3 میلیون دلار درآمد از 30 نمایش در Auditorio Nacional در مکزیکو سیتی رکورد داشت. 2006.  BTS در کنار واترز، اسپرینگستین، U2، گریتفول دد، Take That و Spice Girls به هفتمین بازیگر تاریخ تبدیل شد که در یک نامزدی بیش از 30 میلیون دلار به دست آورد.

زیرنویس فیلم BTS: Permission To Dance on Stage - LA 2022 - بلو سابتايتل

به عنوان بخشی از دومین رویداد سالانه Disney+ Day، دیزنی اولین فیلم کنسرت BTS: Permission to Dance on Stage – LA را به تهیه کنندگی HYBE و کارگردانی Sam Wrench و Junsoo Park در سرویس های پخش خود در سراسر جهان به عنوان یک انتشار غافلگیرکننده در نیمه شب PDT در تاریخ پخش کرد. 8 سپتامبر 2022.

مجوز رقص روی صحنه – لس آنجلس نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد. کوین ای جی پری از ایندیپندنت، کنسرت را نقدی پنج ستاره کرد و آن را “یک نمایش هیجان انگیز دو ساعت و نیم” خواند. به عنوان “آمیخته ای منحصر به فرد از کیمیاگری”. ارین مورفی از Showbiz Cheat Sheet نوشت که ست لیست “تاریخ BTS را ارج نهاد” و کنسرت ها را “نقطه پرش برای شروعی جدید” نامید. آن “حس یک جشنواره موسیقی کوچک را داشت” و نوشت که “لحظه ای از اتحاد مجدد بین BTS و آرمی محبوبشان” و “تجربه ای است که باید دید تا باور کرد.” این نشریه آن را در فهرست 12 بهترین برنامه زنده سال 2021 قرار داد. برای آتلانتیک، لنیکا کروز کنسرت‌ها را به‌عنوان «نوعی اثبات بی‌تی‌اس – استعداد، اصالت، دسترسی و ارتباط عاطفی آن‌ها با طرفداران» توصیف کرد. خود، در سال 2021. این چهار شب با صدای بلند، هیجان‌انگیز و گواه بر این بود که همگی اشتباه کرده‌اند.»

محل اقامت گروه در لاس وگاس در 8 و 9 آوریل، و 15 و 16 آوریل 2022 در استادیوم Allegiant شامل یک انحراف گسترده از کنسرت های قبلی این مجموعه توسط گروه بود. MGM Resorts International و مؤسسات محلی اطراف آن، همراه با Hybe، رویدادهای رسمی طرفداران با مضمون BTS را فراهم کردند – یک «پارک کنسرت شهری» توسط ملیندا شیکلز بیلبورد – برای شرکت کنندگان در کنسرت در شهر ایجاد کردند. پارک بازی در سطح شهر شامل تجربه‌های پاپ‌آپ BTS در Area15، نمایش‌های آبی BTS در فواره‌های بلاجیو، مهمانی‌های رسمی کنسرت در استراحتگاه و کازینو آریا، یک «کافه در شهر» در خلیج ماندالای، و کالاهایی با مضمون کنسرت محدود برای شرکت‌کنندگان منتخبی که اتاق‌هایی با مضمون BTS در 11 هتل شرکت‌کننده MGM Resorts تحت تخفیف ویژه «نرخ BTS» رزرو کردند.

قبل از کنسرت‌های لاس وگاس، بیگ هیت بیانیه‌ای را در مورد آسیب‌دیدگی انگشت جین و عمل جراحی بعدی در 19 مارس 2022 منتشر کرد. جین با محدود کردن فعالیت بدنی خود در طول دوره بهبودی پس از جراحی، توانست در حداقل رقص برای هر یک از آنها شرکت کند. نمایش‌ها – او برای اجراهای قوی‌تر از نظر بدنی نشسته بود.

زیرنویس BTS: Permission To Dance on Stage - LA 2022 - بلو سابتايتل

کنسرت‌های لاس‌وگاس بیش از 620000 شرکت‌کننده را به خود جذب کرد که تعداد مخاطبان حضوری و آنلاین را شامل می‌شد. BTS تنها نمایش موسیقایی است که در Allegiant از زمانی که برای اولین بار در سال 2020 افتتاح شد، چهار نمایش را برای 200000 تماشاگر اجرا می‌کند. 22000 تماشاگر دیگر در MGM Grand Garden Arena جمع شدند تا اجراهای پخش مستقیم نمایش‌ها را تماشا کنند. با مجموع درآمد 35.9 میلیون دلاری، این نمایش ها رکورد بیلبورد را برای لاس وگاس و ایالت نوادا از آن خود کردند. دومین باکس برتر آمریکای شمالی تنها پس از بروس اسپرینگستین 38.7 میلیون دلار در استادیوم جاینتز در سال 2003. پنجمین باکس امتیاز بزرگ تمام دوران. و دهمین باکس اسکور شد که بیش از 30 میلیون دلار درآمد داشت. بی‌تی‌اس تنها هنرمند غیرآمریکایی یا بریتانیایی است که در یک سالن به همین اندازه درآمد کسب کرده است، و سومین اثر در تاریخ – بعد از Take That و U2 – با دو بار فروش بیش از 30 میلیون دلار.

سی. مون رید در یک بررسی مثبت برای Consequence نوشت که “آواز خواندن، رقصیدن، شوخی جدی تماشاگران” در Permission to Dance On Stage – لاس وگاس “بسیار عالی بود.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها