با ما همراه باشید

اخبار 24

شفر: امیدوارم هواداران ما خوشحال‌تر باشند/ صحبت‌ علیه خورشیدی من را یاد بازی‌ سپاهان می‌اندازد

منتشر شده

در

شفر: امیدوارم هواداران ما خوشحال‌تر باشند/ صحبت‌ علیه خورشیدی من را یاد بازی‌ سپاهان می‌اندازد

سرمربی تیم فوتبال استقلال پیش از داربی هشتاد و نهم در نشست خبری شرکت کرد.

به گزارش ایسنا، استقلال و پرسپولیس فردا (شنبه) در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر و داربی ۸۹ به مصاف هم می‌روند. وینفرد شفر، سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: ابتدا سال نو را به شما و خانواده‌تان تبریک می‌گویم و بابت پارسال هم تشکر می‌کنم. همکاری خوبی با هم داشتیم و امیدوارم در سال جدید این همکاری ادامه پیدا کند. سیل چیزی که در رسانه‌هایتان بسیار مهم است و اینطور نیست که تنها در ایران بازتاب داشته باشد. خیلی از رسانه‌های آلمانی مطالبی از رسانه‌های ایرانی برای من می‌فرستند و از من سوال می‌کنند. شما مسئولیت بزرگی در قبال کشورتان دارید.

او افزود: این صحبتی که در مورد رسانه‌ها داشتم درباره رسانه‌های رسمی است نه آن‌هایی که می‌توان با پرداخت پول و یک تماس مطالب را تغییر داد. منظورم رسانه‌هایی هستند که مانند رسانه‌ها در آلمان و انگلیس به صورت رسمی کار می‌کنند.

سرمربی استقلال درباره سیل‌زدگان چند روز اخیر ایران گفت: من، تیمم و همه اعضای کادر پزشکی و فنی بسیار بسیار غمگین هستیم و برای مردمی که درگیر این ماجرا هستند دعا می‌کنیم. این اتفاق سختی برای آن‌هاست.

شفر در ادامه نشست خبری درباره داربی ۸۹ پایتخت بیان کرد: زمانی که شما وارد ورزشگاه آزادی می‌شوید، نوشته که بازی منصفانه انجام دهید و عشق و علاقه به فوتبال را نشان دهید. این برای همه از هواداران تا داور گفته شده است. شما می‌دانید که این بازی یکی از بزرگترین داربی‌های دنیا است و هیچکس در باشگاه ما به دنبال مشکل یا استرس نیست. من هوادارانمان را خوب می‌شناسم و در سه بازی اخیر فقط تیم را حمایت کردند. قطعاً فردا هم برای کسب نتیجه مطلوب پشت ما هستند.

او ادامه داد: با وجود همه مشکلاتی که در سال گذشته داشتیم الان در رتبه دوم جدول هستیم. باید از تیمم تشکر کنم و از هوادارانمان هم تشکر کنم. برای سال جدید باید یک سری مسائل تغییر کند. من برای فصل جدید لیستی دادم و باید از ابتدای فصل آینده قدم‌هایمان را محکم برداریم و بازیکنانی که داریم را حفظ کنیم. در مورد شرایط آب و هوایی همه شما خبر دارید. ما به خاطر همین شرایط در زمین چمن مصنوعی تمرین کردیم که برای بازیکنان حرفه‌ای مناسب نیست. سه بازیکن ما مشکل داشتند و از دکتر نوروزی بابت این قضیه تشکر می‌کنم. امیدوارم در سال جدید همانند پرسپولیس یک زمین تمرین ثابت داشته باشیم. این اتفاق برای انجام یک کار حرفه‌ای لازم است.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: تیم من فردا با قلب خودش بازی می‌کند. همیشه تیم من با قلبش برای هواداران بازی می‌کنند. حضور رسانه‌ها حاکی از اهمیت داربی است و از خارج از ایران هم پیگیر این بازی هستند. ما فردا با ۱۰۰ درصد قدرتمان بازی می‌کنم و با حفظ تمرکز باید برای موفقیت تلاش کنیم. همیشه بازی قبل از داربی اهمیت امتیازی زیادی دارد ولی خود داربی مهم‌تر است. امیدوارم تماشاگران هر دو تیم از بازی لذت ببرند ولی تماشاگران استقلال خوشحال‌تر باشند. امیدوارم بعد از بازی اتفاق خاصی در خیابان‌ها و خارج از ورزشگاه رخ ندهد. من نمی‌خواهم بیشتر از این راجع به حرف‌های دیگر صحبت کنم. این‌ها مشکل من نیست. من عاشق فوتبال هستم و امیدوارم هواداران استقلال در بازی فردا خوشحال‌تر باشند.

شفر در ادامه اظهار کرد: دو نکته را راجع به فوتبال بگویم که ربطی به بازی فردا ندارد. بابت صعود تیم‌ملی امید بسیار خوشحالم و این اتفاق برای فوتبال ایران بسیار خوب است. تبریک ویژه هم به دو بازیکن خودم در تیم‌ملی امید می‌گویم خصوصاً امید که لیدر تیم‌ملی در آن بازی‌ها بود. دوم به آقای کولینا خوش‌آمد می‌گویم. من چندین بازی در جام کنفدراسیون‌ها و جام جهانی ۲۰۰۲ با هم بودیم، خوش‌آمد می‌گویم و امیدوارم حضورش در ایران به داوری فوتبال ایران کمک کند.

او درباره مشکلاتی که استقلال پیش از داربی با آن مواجه بود، توضیح داد: این درست است که زمینی که ما به خاطر بارندگی داشتیم، برای تمرین خوب نبود و بعد از چند دقیقه بازیکنان در عضله دچار مشکل می‌شدند. زمین شماره دو ورزشگاه آزادی هم خوب نبود ولی درباره این مسائل الان نمی‌خواهم صحبت کنم. ما ابتدا می‌خواهیم بازی را کنترل کنیم و هر دو تیم می‌خواهند برنده باشند. پرسپولیس از ما ۷ امتیاز جلوتر بود و اکنون اختلاف به ۲ امتیاز رسیده ست. کنترل فضای ورزشگاه بسیار مهم است و به آن‌ها گفتم نباید با داور صحبت کنند. زمانی که نزدیک محوطه جریمه ما می‌شوند باید مواظب باشیم زیرا آن‌ها در نزدیکی محوطه جریمه خطرناک هستند.

سرمربی استقلال درباره حواشی‌ای که در چند روز اخیر بین منشأ و پرسپولیس اتفاق افتاد، بیان کرد: منشأ بازیکن بسیار خوبی است و ما بازیکن بد در تیممان نداریم. مشخص است که انگیزه بالایی در بازی فردا دارد. موقعی که بحث درباره حضور در استقلال وجود داشت، نمی‌دانستیم هواداران چه واکنشی نسبت به حضور منشأ در استقلال دارند اما الان آن‌ها رابطه خوبی با هم دارند. من و دروازه‌بان تیم پرسپولیس در بازی تیم‌ملی امید در کنار هم بودیم و درباره منشأ صحبت کردیم و او گفت که منشأ مهاجم خوبی است.

شفر در ادامه صحبت‌هایش در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است داربی فردا مانند داربی قبل کسل‌کننده از آب در بیاید، گفت: داربی نه فقط در ایران بلکه در کشورهای دیگر مانند آلمان و بازی شالکه و دورتموند یا ایتالیا بین میلان و اینتر بازی‌ای است که باید برنده شوید. در داربی اول ما باختیم روی یک ضربه پنالتی و با این که در ادامه خوب بازی کردیم نتوانستیم برنده باشیم. سبک بازی ما این است که خوب بازی کنیم و به دنبال فوتبال روی توپ‌های بلند نیستیم. می‌خواهیم یک ضرب، دو ضرب بازی کنیم و با این سبک است که می‌توانید در بازی‌های بزرگ برنده شوید. ما برای رسیدن به ۳ امتیاز بازی فوتبال خودمان را بازی می‌کنیم و به دنبال ارسال پاس‌های بلند برای منشأ و تبریزی نیستیم. ما باید شرایط را فراهم کنیم که برای مهاجمان موقعیت ایجاد کنیم و به گل برسیم تا ۳ امتیاز بازی را کسب کنیم. ما به این شکل بازی نمی‌کنیم که دروازه‌بان توپ‌های بلند برای مهاجمان ارسال کند تا به گل برسیم.

او همچنین درباره شرایط روانی بازیکنان در جریان داربی، پس از این که به همهمه در سالن کنفرانس خبری اعتراض کوچکی کرد، توضیح داد: ما ترکیب خوبی از بازیکنان باتجربه مانند رحمتی، منتظری و حیدری داریم و ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه مانند کریمی نیز داریم. سه بازیکن خارجی جذب کردیم که البته منشأ دیگر خود یک بازیکن ایرانی است. آن‌ها می‌دانند که چه کار باید بکنند. می‌دانند که نباید به داور فشار بیاورند. بازیکنان باید با ذهن باز به زمین بروند و کاری که باید را انجام دهند و با کمک هواداران به پیروزی برسند.

سرمربی استقلال ادامه داد: اول از همه نباید گل بخوریم و این بسیار مهم است. به خصوص در ۱۰-۱۵ دقیقه ابتدایی و ۲۰ دقیقه پایانی زمان‌هایی است که باید بازی را کنترل کنیم. ما می‌توانیم با سیستم‌های مختلف بازی کنیم ولی باید ببینیم با توجه به جریان بازی به چه چیزی نیاز داریم. ما در چند روز اخیر بازی‌های مختلف پرسپولیس را دیدیم ولی مهم این است که سیستم خودمان را پیاده کنیم و کاری که می‌خواهیم را انجام دهیم.

شفر درباره داوری داربی و اعتراضی که دو تیم نسبت به انتخاب خورشیدی داشتند، اظهار کرد: اول بگویید که چرا پرسپولیس به انتخاب خورشیدی اعتراض دارد؟ این صحبتی که مطرح می‌کند پیغام بدی به داور است. ایران سابقه خوبی در داوری دارد و در فینال المپیک و جام جهانی حضور داشتند. در آلمان در بازی بین بایرن و دورتموند نمی‌گویند که داور از دانمارک بیاوریم. داور بازی تراکتور باید دژاگه را اخراج می‌کرد اما حالا اخراج نکرده و کاری از دست ما بر نمی‌آید. ما باید به داوران کمک کنیم و در تایلند نیز گاهی داور از ژاپن و کره‌جنوبی می‌آمد اما شرایط این جا فرق می‌کند. این صحبت‌ها و اشاره به اشتباه داوران باعث ناراحتی هواداران می‌شود، داور کامپیوتر نیست. کولینا می‌تواند به داوران ما کمک کند و در آینده نیز مارکوس مرگو دیگران می‌توانند به ما کمک کنند و ما کاری به پرسپولیس نداریم و کار خود را انجام می‌دهیم. فکر می‌کنید اگر علیه داور صحبت کنید داور بهتر می‌شود؟ من ۵۰ سال که در فوتبال حضور دارم و ممکن است هرکسی اشتباه کند و هیچ داوری عمداً اشتباه نمی‌کند. شما باید به داوران کمک کنید. اتفاقاتی که راجع به اعتراض به داور بازی رخ داده، من را به یاد بازی استقلال و سپاهان می‌اندازد.

انتهای پیام

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار 24

کشف بیش از 15 کیلوگرم تریاک در قم

منتشر شده

در

توسط

کشف بیش از 15 کیلوگرم تریاک در قم
جانشین فرماندهی انتظامی استان قم از کشف بیش از 15 کیلوگرم تریاک و دستگیری 3 نفر قاچاقچی خبر داد.
به گزارش ایسنا منطقه قم، سرهنگ صیاد درویشی، بیان کرد: با رصد اطلاعاتی پليس مبارزه با مواد مخدر استان قم بر عوامل اصلي تهيه و توزيع مواد مخدر، مشخص شد یک نفر قاچاقچی مواد مخدر قصد دارد مقاديري مواد مخدر را با استفاده از يک دستگاه خودروي کامیون “بنز” از مبداً یکی از استان های همجوار به مقصد قم منتقل کند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان عنوان کرد: باهوشیاری ماموران خودروی مذکور شناسایی و توقیف و 3 نفر در این رابطه بازداشت شدند.

سرهنگ درویشی ادامه داد: در بازرسی صورت گرفته از خودروی توقیف شده مقدار 9 کیلو و 950 گرم مواد مخدر از نوع تریاک در قالب تعداد 6 بطری پلاستیکی، کشف شد.

وی اضافه کرد: در بررسی های بعمل آمده، تحویل گیرنده مواد مخدر در استان نیز که با یک دستگاه خودروی سواری ” پراید” با راننده کامیون جهت تحویل گرفتن مواد مخدر همکاری داشت، در اقدام به موقع ماموران دستگیر و در بازرسی بدنی از وی مقدار 6 کیلو و 50 گرم مواد مخدر از نوع “شیره تریاک” کشف شد.

ادامه مطلب

اخبار 24

ساری به هواداران چلسی: حداقل تا دقیقه آخر منتظر بمانید بعد اعتراض کنید!

منتشر شده

در

توسط

ساری به هواداران چلسی: حداقل تا دقیقه آخر منتظر بمانید بعد اعتراض کنید!

سرمربی چلسی پاسخ اعتراض هواداران تیمش را داد. آن هم در شرایطی که اشتباهات داوری باعث برد آبی‌های لندن شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، چلسی در شرایطی توانست کاردیف را در لیگ برتر شکست دهد که اشتباهات داوری به داد تیم مائوریسیو ساری رسید. زمانی که چلسی با یک گل از حریف خود عقب بود، هواداران چلسی خواستار برکناری مربی‌شان شدند. با این حال یک گل آفساید از سزار آسپلیکوئتا و عدم اخراج رودیگر، مدافع آلمانی چلسی باعث شد سرمربی کاردیف اعتراض زیادی به داور داشته باشد و در نهایت گل دوم را نیز لوفتوس چیک به ثمر رساند.

مائوریسیو ساری سرمربی چلسی با انتقاد از رفتار هواداران چلسی گفت: هواداران چلسی حداقل تا پایان بازی زمان بدهند و صبر کنند و در ادامه اعتراض کنند. من سرمربی هستم و سال‌هاست که چنین شرایطی را می‌دانم و قطعاً می‌دانم احساس هواداران چلسی چگونه است. ما در این دیدار تمام تلاش خودمان را کردیم. می‌دانیم کسب سهمیه لیگ قهرمانان بسیار فشرده است ولی تمام تلاش خودمان را خواهیم کرد تا بتوانیم در پایان فصل به این هدف برسیم.

نیل وارناک، سرمربی کاردیف نیز با انتقاد شدید از داور مسابقه گفت: لیگ برتر انگلیس شاید بهترین لیگ جهان باشد ولی ضعیف‌ترین داورهای جهان را دارد.

انتهای پیام

ادامه مطلب

اخبار 24

جشن‌های نوروزی در سایه امدادرسانی به سیل‌زدگان مازندرانی

منتشر شده

در

توسط

در حالی سیزده روز از سیل مخرب مازندران می‌گذرد و مسئولان در کنار مردم در حال امدادرسانی به مناطق آسیب‌دیده هستند که در کنار امدادرسانی به مردم سیل‌زده در مازندران، جشن‌های نوروزی و استقبال از مسافران نیز در دستور کار مسئولان و مردم این استان قرار دارد و در این میان، حرکاتی چون واریز درآمد حاصل از موسیقی زنده و جنگ شادی به نفع مردم سیل‌زده مازندرانی نیز خود یک خبر خوب محسوب می‌شود.

سیزده روز از سیل مخرب مازندران می‌گذرد و مسئولان در کنار مردم در حال امدادرسانی به مناطق آسیب‌دیده هستند، هرچند این سیل، آغاز سال جدید را به کام تمام مردم کشور به ویژه مازندرانی‌ها تلخ کرد اما حضور طلاب و گروه‌های مردم نهاد، پای کار بودن نهادهای انقلابی سپاه، بسیج، ارتش و نیروی انتظامی، ورزشکاران و رسانه‌ها در کنار مسئولان اجرایی، نمود یک وحدت واقعی در استان بوده است.

به گزارش ایسنا مازندران، از سویی دیگر، در کنار امدادرسانی به مردم سیل‌زده در مازندران، جشن‌های نوروزی و استقبال از مسافران نیز در دستور کار مسئولان و مردم این استان قرار دارد و در این میان، حرکاتی چون واریز درآمد حاصل از موسیقی زنده و جنگ شادی به نفع مردم سیل‌زده مازندرانی نیز خود یک خبر خوب محسوب می‌شود.

آماده‌باش تمامی نیروهای امدادی و هلال احمر در مازندران

مهدی رازجویان معاون امور عمرانی استانداری مازندران در گفت‌و‌گو با ایسنا با اشاره به آخرین وضعیت امداد رسانی به سیل‌زدگان مازندرانی و قطعی آب در شهرهای بابل و بابلسر، اظهار کرد: با اتصال خط دوم انتقال آب سد لفور میزان ورودی آب به بابلسر 150 لیتر بر ثانیه افزایش یافت و تا ظهر امروز مشکل در بابلسر تا حدود زیادی برطرف می‌شود هرچند ممکن است در ساعات ابتدایی با افت فشار مواجه باشد.

وی تصریح کرد: از ظهر امروز دوشنبه 12 فروردین، موج جدید بارش‌های باران آغاز می شود و در شهرهای غربی مانند رامسر و نور از شدت بیشتری برخوردار است.

معاون امور عمرانی استانداری مازندران با بیان اینکه از دیروز محور کندوان بسته شد و تا بعد از ظهر امروز محور هراز نیز مسدود است، خاطرنشان کرد: به تمامی تیم های هلال احمر و سایر تیم های اجرایی اعلام آماده باش شده است، همچنین تهیه غذا و اسکان موقت نیز در دستور کار قرار دارد و عوامل راهداری و ادوات مکانیکی در محورهای مواصلاتی مازندران مستقر هستند.

امدادرسانی با هلی‌کوپتر به یک روستا در نکا

رازجویان در ادامه تصریح کرد: در شرق مازندران و به ویژه نکا بارش باران از شدت کمتری برخودار بوده اما همچنان بازگشایی مسیر روستای لترگاز در بخش هزارجریب به دلیل رانش به وجود آمده و برفگیر بودن، امکان بازگشایی آن در حال حاضر وجود ندارد و با هلی کوپتر همچنان به آن منطقه امدادرسانی می شود.

وی همچنین در مورد وضعیت مدارس مناطق سیل زده و بازگشایی آن نیز خاطرنشان کرد: در روستاها و مناطق سیل زده از جمله سیمرغ و سایر مناطق دیگر بازید از مدارس انجام شد و با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش دستورات اکید برای تخلیه آب از مدارس و آماده سازی آن برای نخستین روز پس از تعطیلات و پذیرش دانش آموزان صورت گرفت.

معاون امور عمرانی استانداری مازندران همچنین در مورد آخرین وضعیت پل بالا رستم قائمشهر نیز گفت: در حال حاضر این پل موقت در حال احداث است اما به دلیل شدت جریان آب، کار ساخت پل موقت همچنان با کندی مواجه است.

تخریب 520 واحد مسوکنی بر اثر سیل در جویبار

سید علی اسد فرماندار جویبار نیز با حضور در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با اعلام خسارت سیل به 6 هزار از اراضی باغی و زراعی این شهرستان، از برآورد 50 میلیارد تومانی مجموع خسارات وارد شده خبر داد.

فرماندار جویبار سرریز آب از رودخانه تلار، سیاهرود و  تجن را سه منطقه‌ای اعلام کرد که شهرستان جویبار را تحت تأثیر سیل قرار داد، گفت: 25 روستای شهرستان جویبار تحت تاثیر سیل قرار گرفته است، همچنین 520 واحد مسکونی دچار آسیب شده و قابل تعمیر هستند و بیش از 400 نفر برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها و دریافت تسهیلات معرفی شده‌اند.

فرماندار شهرستان جویبار با اشاره به اینکه 25 واحد مسکونی نیز نیازمند نوسازی است به وضعیت کم آبی و بی آبی در این شهرستان اشاره کرد و افزود: آب جویبار از قائمشهر و سیمرغ تأمین می‌شود و از آنجایی که تاسیسات آب این دو شهر تحت تاثیر سیل آسیب دیده است، انتقال آب به جویبار با مشکل مواجه شد.

همت شهرداری های مازندران در امدادرسانی و بازسازی سیمرغ`

 

با تاکید استاندار مازندران بر همکاری تمامی ارگان های استان برای بازسازی خسارات سیل، شهرداری‌های مازندران وارد میدان شدند.

بر اساس این گزارش، شهرداری های هچیرود، سلمانشهر و عباس آباد با اعزام تیم های عملیاتی در بازسازی فضای سبز شهر کیاکلا در شهرستان سیمرغ مشارکت می کنند. همچنین تیم های این شهرداری ها با کامیون های گل و گیاه راهی سیمرغ شده اند تا فضای این شهر را هر چه زودتر به حالت سابق بازگردانند.

شهرداری آمل نیز ضمن استقرار یک دستگاه ماشین آتش نشانی، مسولیت رنگ آمیزی جدول های شهر کیاکلا را برعهده گرفته است.

تیم های امدادی و فضای سبز شهرداری های کتالم و سادات شهر، شیرود و رامسر نیز جهت مشارکت در بازسازی سیمرغ بزودی عازم این شهر خواهند شد. تیم های امدادی و عملیاتی شهرداری قائم شهر‌ نیز با وجود همجواری با سیمرغ از نخستین روز سیل در منطقه حضور دارند.

اقامت بیش از 12 میلیون نفر شب گردشگر در مازندران

با وجود خسارت بیش از تصور سیل به مازندران و تمام امدادرسانی‌هایی که مسئولان در کنار گروه‌های جهادی در حال انجام آن هستند، در سویی دیگر از این استان، مازندرانی‌ها از مسافران نوروزی پذیرایی می‌کنند.

در این راستا، سیف الله فرزانه دبیراجرایی ستاد تسهیلات سفر مازندران در جمع خبرنگاران، از ثبت اقامت ۱۲ میلیون و ۷۹ هزار و ۶۱۹ نفر شب اقامت مسافران نوروزی در استان از ۲۷ اسفند ۹۷ تا دهم فروردین ۹۸ خبر داد.

وی با اعلام این خبر تصریح کرد: در همین مدت چهار هزار و 53 مسافر و گردشگر از اماکن تاریخی فرهنگی بازدید کرده که از این تعداد چهار هزار و 50 نفر بازدید کننده داخلی و 3 نفر بازدید کننده خارجی بوده‌اند.

دبیراجرایی ستاد تسهیلات سفر مازندران تعداد بازدید کنندگان از موزه‌های استان را 125 هزار و 784 نفر اعلام کرد و افزود: از این تعداد 125 هزار و 296 نفر گردشگر داخلی و 488 نفر مسافر و گردشگر خارجی بوده‌اند، همچنین در همین مدت 518 هزار و 887 گردشگر و مسافر از اماکن مذهبی و متبرکه استان زیارت کردند.

فرزانه گفت: از 27 اسفند تا روز گذشته یک میلیون و 691 هزار و 895 گردشگر و مسافر از روستاهای مازندران بازدید و دو میلیون و 563 هزار و 628 گردشگر در روستاهای مازندران اقامت شب داشته‌اند.

واریز درآمد حاصل از موسیقی زنده و جنگ شادی به مردم سیل‌زده مازندرانی

همچنین محمود شالویی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در جمع خبرنگاران  از  برگزاری 30 جشنواره فرهنگی هنری و اجرای 80 موسیقی زنده در غرب مازندران در این ایام خبر داد و افزود: با وجود مهمان ناخوانده سیل در مازندران شاهد حضور چشمگیر گردشگر در این استان هستیم.

وی با اشاره به اینکه گذرگاه های متعدد فرهنگی در مبادی استان شکل گرفته است، تصریح کرد: در اجرای برنامه ها به معرفی مازندران همراه با ارایه صنایع دستی و غیره پرداخته شد و علیرغم وضعیت جوی، برنامه‌ها از استقبال خوبی برخوردار بود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از برگزاری موسیقی زنده و جنگ شادی در شهرهای این استان خبر داد و افزود: عناصر هنری ضمن ابراز همدردی حمایت خود از مردم سیل زده، در قالب  درآمد حاصل از اجرا و در اختیارقراردادن آن به مناطق و مردم سیل زده به اجرای موسیقی زنده و جنگ شادی پرداختند.

شالویی در بخش سینما و نوروز نیز گفت: 65 هزار نفر از برنامه های سینمایی در مازندران بازدید کردند و ارایه بلیط نیم بها برای حضور مردم در سینما در مناطق سیل زده نیز در دستور کار قرار دارد.

گزارش از: راضیه عنایتی خبرنگار ایسنا مازندران منبع: ايسنا

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها