کد خبر : 1489
تاریخ انتشار : یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱:۵۵

کامیابی‌نیا: جرات دارید قرارداد خودتان را افشا کنید

کامیابی‌نیا: جرات دارید قرارداد خودتان را افشا کنید

کمال کامیابی‌نیا، هافبک دفاعی تیم ملی که در این فصل عملکرد موفقی از خود به جا گذاشته و یکی از نکات مثبتی که داشته حضوری جالب توجه در پست دفاع میانی بوده، در شرایطی که از سوی اسکوچیچ به اردوی تیم ملی دعوت شده بود با مصدومیت مواجه شد. او با اشاره به شرایط سختی

کمال کامیابی‌نیا، هافبک دفاعی تیم ملی که در این فصل عملکرد موفقی از خود به جا گذاشته و یکی از نکات مثبتی که داشته حضوری جالب توجه در پست دفاع میانی بوده، در شرایطی که از سوی اسکوچیچ به اردوی تیم ملی دعوت شده بود با مصدومیت مواجه شد. او با اشاره به شرایط سختی که تیم ملی پیش از اعزام به بحرین دنبال کرده‌، مدعی است که نباید اکنون تصمیمی گرفته شود که تیم ملی بار دیگر وارد اما و اگرها شود و کار را سخت کند.

 

با نتایج تیم ملی عشق کردم
کامیابی‌نیا درباره شرایط آمادگی خود بعد از مصدومیتی که در اردوی کیش گریبانگیرش شد گفت: در اردوی کیش پایم پیچید. ابتدا پیش خودم گفتم چیزی نیست اما وقتی با پرواز راهی بحرین شدیم دیدم که ورم پایم بیشتر شده است. با نظر دکتر و در نهایت فیزیوتراپ و آقای اسکوچیچ راهی تهران شدم. در تهران کارهای درمانی‌ام را دنبال کردم. خیلی حیف شد و به نظرم می‌توانستم به تیم ملی کمک کنم ولی شرایط اینطور برایم رقم خورد. با این حال خیلی خوشحال شدم که بچه‌ها فوق العاده کار کردند و از نتایج تیم ملی عشق کردم و همان چیزی بود که می‌خواستیم.

 

کاش قدر زحمات دراگان اسکوچیچ را بدانیم

وی درباره اینکه تیم ملی توانست علیرغم فشارهایی که وجود داشت به نتایج مناسبی برای صعود دست یابد گفت: تیم ملی در زمان آقای ویلموتس نتایج خوبی نگرفته بود و دو بازی را باخته بود. بعد از آن هم بحرین میزبان شده بود و به همین خاطر فشار روحی و روانی روی تیم ملی ایران بیشتر شد. هر چهار بازی را باید می بردیم و شرایط خیلی سخت بود. کادرفنی تیم ملی خوب آنالیز کرد و واقعا زحمت کشیدند. من می‌دیدم که چقدر زحمت می‌کشیدند و شرایط را به خوبی برنامه‌ریزی کرده بودند . استرس بود اما بچه ها با تمام توان این چهار بازی را پشت سر گذاشتند و به نتیجه خوبی رسیدند. مگر می‌شد بدون برنامه ریزی و تاکتیک مناسب در زمین حریف اینطور به نتیجه رسید و کاش قدر زحمات دراگان را بدانیم.

 

 

امیدوارم هر چه صلاح است تصمیم بگیرند
هافبک ملی‌پوش پرسپولیس درباره شایعات مربوط به تغییرات روی نیمکت تیم ملی نیز گفت: هدف ما در آن شرایط سخت صعود بود. تیم ملی صعود کرد به دور بعد. در این مرحله تیم‌ها قوی هستند. فدراسیون باید برنامه ریزی خوبی کند. فکر کنم همینطور است و البته زمان زیادی هم نداریم که بخواهیم وقت را هدر بدهیم. اسکوچیچ خیلی زحمت کشید و امیدوارم هر چه صلاح تیم ملی کشورمان است رقم بخورد و اینبار هم کارمان به اما و اگر نکشد.

 

با مربی قبلی و آن همه هزینه ناکام بودیم
وی در ادامه گفت: من در رسانه ها و فضای مجازی دیدم که بحث درباره تغییرات روی نیمکت تیم ملی زیاد است. به نظرم اما ایشان جواب داده و توانسته تیم ملی را به آن هدف بزرگی که شاید خیلی‌ها نگران آن بودند و اصلا باور نمی‌کردند برساند. با مربی قبلی این همه هزینه کردند و آن نتایج را گرفتند اما اسکوچیچ در این زمان و شرایط این نتایج را گرفت. تمام بازی ها و لژیونرها را زیر نظر گرفتند و نتایج خوبی گرفتند. امیدوارم فدراسیون بهترین تصمیم را بگیرد.

 

بازیکنان علیه اسکوچیچ؟
یکی از شایعاتی که طی چند وقت اخیر شکل گرفته مربوط به موضع برخی بازیکنان تیم ملی علیه ادامه حضور دراگان اسکوچیچ است؛ کامیابی نیا در واکنش به این موضوع که آیا بازیکنانی هستند که خواهان پایان همکاری تیم ملی با دراگان باشند گفت: این چیزهایی که می گویید حس نکردم اما فکر نمی‌کنم این حرف ها را بشود گفت. آقای اسکوچیچ رزومه خوبی داشته و نشان داد که مربی خوبی است و نتایجی که گرفت مشخص است. نباید به حاشیه‌ها بپردازیم. ایشان موفق بوده و خواسته ما در خصوص تیم ملی دستیابی به چهار برد و صعود به مرحله بعدی بوده که به بهترین شکل به آن رسیده‌ایم. آقای خادم در راس کار است و می‌تواند بهترین تصمیم را برای آینده تیم ملی بگیرند و امیدوارم بهترین اتفاق در انتظار تیم ملی باشد. بازی های حساسی جلوی ما قرار دارد. باید تیم ملی به جام جهانی برود برای کل فوتبال و کشورمان خوب خواهد شد و نباید تصمیمی گرفته شود که بار دیگر همه چیز علیه فوتبال ما شود.

 

گزینه‌های نزدیک به نیمکت تیم ملی
کامیابی‌نیا درباره احتمال پایان همکاری با دراگان اسکوچیچ و شایعاتی که درباره حضور دیگر گزینه‌ها روی نیمکت ایران شکل گرفته گفت: کاری به گزینه‌های دیگر ندارم و اینکه مانور می‌دهند روی برخی نام‌ها فقط می‌تواند حاشیه شکل دهد و تیم ملی را از هدف اصلی خود دور کند. در زمانی که من بودم اسکوچیچ خیلی زحمت می‌کشید. من به شخصه آن را دیدم. این تلاش باعث شد که تیم ملی راهی مرحله بعدی شود. مهمترین فاکتوری که وجود داشت ارتباط فوق العاده ایشان با بچه ها بود و این نتایج هم رقم خورد.

 

محرومیت از بازی برابر تراکتور در سوپرکاپ
کامیابی‌نیا با اشاره به مصدومیتش اعلام کرد که به طور رسمی بازی سوپرکاپ مقابل تراکتور را از دست داده است: بازی با تراکتور را نمی‌رسم و تمام تلاشم را می‌کنم  تا خیلی زود شرایط همراهی تیم را به دست بیاورم. با فیزیوتراپ تیم کار می کنم تا انشاالله زودتر برسم و به تیم  کمک کنم.

 

به دنبال اولین جام 1400 خواهیم بود
هافبک پرسپولیس تیمش را مستحق دستیابی به عنوان قهرمانی در جدال با تراکتور می‌داند و می‌گوید: تیم خوبی داریم و کادرفنی خوب برنامه ریزی کرده. البته برنامه ریزی سازمان لیگ علیه ما بوده اما بازی را با تمام توان حاضر خواهیم شد تا انشاالله اولین جام را در سال 1400 به باشگاه بیاوریم و با روحیه مناسب مسابقات را دنبال کنیم.

 

 

بفرمایید چالش “جرات افشای قرارداد “
کامیابی‌نیا با اشاره به مشکلات مالی این تیم و بحث‌هایی که طی چند وقت اخیر شده گفت: حرف‌هایی که درباره تیم ما گفته می‌شود درست نیست و اگر روی تیم خودشان تمرکز کنند بهتر است. حرف‌هایی که از آقا یحیی شنیدیم باید بدانید که ترابی را با چه شرایطی گرفتیم و خودش دوست داشت برگردد. همینطور مغانلو را. این حرف ها درست نیست. بازیکنان ما دوست دارند قراردادشان رسانه ای شود و امیدوارم تیم‎های دیگر هم این جرات را داشته باشند. این حرف ها واقعیت ندارد. مشکلات مالی وجود دارد. باشگاه تلاش می کند و ما در این چند ساله نتایج خوبی خصوصا در آسیا گرفتیم. به فینال آسیا رفتیم اما از درآمدزایی که داشتیم به خاطر تحریم ها نگرفتیم. تا الان 60 درصد به بچه ها پول دادند و امیدوارم تا انتهای لیگ که فرصت زیادی نمانده بتوانند این مبلغ را تامین کنند.

 

می‌خواهیم برای پنجمین بار جام بگیریم
هافبک پرسپولیس با سخت توصیف کردن شرایط ادامه لیگ تیمش را مدعی دستیابی به پنجمین قهرمانی می‌داند: شرایط سخت است و سپاهان مدعی است و فکر می کنم با توجه به تعداد بازی های باقیمانده باید تمام آنها را به عنوان فینال در نظر بگیریم و امیدوارم با تمرکز بالا در ادامه مسابقات به هدف اصلی خودمان برای دستیابی به پنجمین جام پیاپی برسیم و این افتخار را هم با هواداران جشن بگیریم.

 

دربی جام حذفی هم لذتبخش و هیجان‌انگیز است
پرسپولیس در مرحله یک چهارم میزبان استقلال در جام حذفی شده تا یک دربی جذاب دیگر شکل گیرد: وقتی بحث قرعه‌کشی است شما باید انتظار هر چیزی را داشته باشید. به نظرم این یک قرعه جذاب و هیجان‌انگیز بود. این بازی برای هواداران ما از اهمیت بالایی برخوردار است و ما بار دیگر تلاش خواهیم کرد آنها را به بالاترین حد از خوشحالی برسانیم و موفق از زمین خارج شویم.

منبع:ورزش سه
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها