با ما همراه باشید

ورزشی

کامیابی‌نیا: جرات دارید قرارداد خودتان را افشا کنید

منتشر شده

در

کمال کامیابی‌نیا، هافبک دفاعی تیم ملی که در این فصل عملکرد موفقی از خود به جا گذاشته و یکی از نکات مثبتی که داشته حضوری جالب توجه در پست دفاع میانی بوده، در شرایطی که از سوی اسکوچیچ به اردوی تیم ملی دعوت شده بود با مصدومیت مواجه شد. او با اشاره به شرایط سختی که تیم ملی پیش از اعزام به بحرین دنبال کرده‌، مدعی است که نباید اکنون تصمیمی گرفته شود که تیم ملی بار دیگر وارد اما و اگرها شود و کار را سخت کند.

 

با نتایج تیم ملی عشق کردم
کامیابی‌نیا درباره شرایط آمادگی خود بعد از مصدومیتی که در اردوی کیش گریبانگیرش شد گفت: در اردوی کیش پایم پیچید. ابتدا پیش خودم گفتم چیزی نیست اما وقتی با پرواز راهی بحرین شدیم دیدم که ورم پایم بیشتر شده است. با نظر دکتر و در نهایت فیزیوتراپ و آقای اسکوچیچ راهی تهران شدم. در تهران کارهای درمانی‌ام را دنبال کردم. خیلی حیف شد و به نظرم می‌توانستم به تیم ملی کمک کنم ولی شرایط اینطور برایم رقم خورد. با این حال خیلی خوشحال شدم که بچه‌ها فوق العاده کار کردند و از نتایج تیم ملی عشق کردم و همان چیزی بود که می‌خواستیم.

 

کاش قدر زحمات دراگان اسکوچیچ را بدانیم

وی درباره اینکه تیم ملی توانست علیرغم فشارهایی که وجود داشت به نتایج مناسبی برای صعود دست یابد گفت: تیم ملی در زمان آقای ویلموتس نتایج خوبی نگرفته بود و دو بازی را باخته بود. بعد از آن هم بحرین میزبان شده بود و به همین خاطر فشار روحی و روانی روی تیم ملی ایران بیشتر شد. هر چهار بازی را باید می بردیم و شرایط خیلی سخت بود. کادرفنی تیم ملی خوب آنالیز کرد و واقعا زحمت کشیدند. من می‌دیدم که چقدر زحمت می‌کشیدند و شرایط را به خوبی برنامه‌ریزی کرده بودند . استرس بود اما بچه ها با تمام توان این چهار بازی را پشت سر گذاشتند و به نتیجه خوبی رسیدند. مگر می‌شد بدون برنامه ریزی و تاکتیک مناسب در زمین حریف اینطور به نتیجه رسید و کاش قدر زحمات دراگان را بدانیم.

 

 

امیدوارم هر چه صلاح است تصمیم بگیرند
هافبک ملی‌پوش پرسپولیس درباره شایعات مربوط به تغییرات روی نیمکت تیم ملی نیز گفت: هدف ما در آن شرایط سخت صعود بود. تیم ملی صعود کرد به دور بعد. در این مرحله تیم‌ها قوی هستند. فدراسیون باید برنامه ریزی خوبی کند. فکر کنم همینطور است و البته زمان زیادی هم نداریم که بخواهیم وقت را هدر بدهیم. اسکوچیچ خیلی زحمت کشید و امیدوارم هر چه صلاح تیم ملی کشورمان است رقم بخورد و اینبار هم کارمان به اما و اگر نکشد.

 

با مربی قبلی و آن همه هزینه ناکام بودیم
وی در ادامه گفت: من در رسانه ها و فضای مجازی دیدم که بحث درباره تغییرات روی نیمکت تیم ملی زیاد است. به نظرم اما ایشان جواب داده و توانسته تیم ملی را به آن هدف بزرگی که شاید خیلی‌ها نگران آن بودند و اصلا باور نمی‌کردند برساند. با مربی قبلی این همه هزینه کردند و آن نتایج را گرفتند اما اسکوچیچ در این زمان و شرایط این نتایج را گرفت. تمام بازی ها و لژیونرها را زیر نظر گرفتند و نتایج خوبی گرفتند. امیدوارم فدراسیون بهترین تصمیم را بگیرد.

 

بازیکنان علیه اسکوچیچ؟
یکی از شایعاتی که طی چند وقت اخیر شکل گرفته مربوط به موضع برخی بازیکنان تیم ملی علیه ادامه حضور دراگان اسکوچیچ است؛ کامیابی نیا در واکنش به این موضوع که آیا بازیکنانی هستند که خواهان پایان همکاری تیم ملی با دراگان باشند گفت: این چیزهایی که می گویید حس نکردم اما فکر نمی‌کنم این حرف ها را بشود گفت. آقای اسکوچیچ رزومه خوبی داشته و نشان داد که مربی خوبی است و نتایجی که گرفت مشخص است. نباید به حاشیه‌ها بپردازیم. ایشان موفق بوده و خواسته ما در خصوص تیم ملی دستیابی به چهار برد و صعود به مرحله بعدی بوده که به بهترین شکل به آن رسیده‌ایم. آقای خادم در راس کار است و می‌تواند بهترین تصمیم را برای آینده تیم ملی بگیرند و امیدوارم بهترین اتفاق در انتظار تیم ملی باشد. بازی های حساسی جلوی ما قرار دارد. باید تیم ملی به جام جهانی برود برای کل فوتبال و کشورمان خوب خواهد شد و نباید تصمیمی گرفته شود که بار دیگر همه چیز علیه فوتبال ما شود.

 

گزینه‌های نزدیک به نیمکت تیم ملی
کامیابی‌نیا درباره احتمال پایان همکاری با دراگان اسکوچیچ و شایعاتی که درباره حضور دیگر گزینه‌ها روی نیمکت ایران شکل گرفته گفت: کاری به گزینه‌های دیگر ندارم و اینکه مانور می‌دهند روی برخی نام‌ها فقط می‌تواند حاشیه شکل دهد و تیم ملی را از هدف اصلی خود دور کند. در زمانی که من بودم اسکوچیچ خیلی زحمت می‌کشید. من به شخصه آن را دیدم. این تلاش باعث شد که تیم ملی راهی مرحله بعدی شود. مهمترین فاکتوری که وجود داشت ارتباط فوق العاده ایشان با بچه ها بود و این نتایج هم رقم خورد.

 

محرومیت از بازی برابر تراکتور در سوپرکاپ
کامیابی‌نیا با اشاره به مصدومیتش اعلام کرد که به طور رسمی بازی سوپرکاپ مقابل تراکتور را از دست داده است: بازی با تراکتور را نمی‌رسم و تمام تلاشم را می‌کنم  تا خیلی زود شرایط همراهی تیم را به دست بیاورم. با فیزیوتراپ تیم کار می کنم تا انشاالله زودتر برسم و به تیم  کمک کنم.

 

به دنبال اولین جام 1400 خواهیم بود
هافبک پرسپولیس تیمش را مستحق دستیابی به عنوان قهرمانی در جدال با تراکتور می‌داند و می‌گوید: تیم خوبی داریم و کادرفنی خوب برنامه ریزی کرده. البته برنامه ریزی سازمان لیگ علیه ما بوده اما بازی را با تمام توان حاضر خواهیم شد تا انشاالله اولین جام را در سال 1400 به باشگاه بیاوریم و با روحیه مناسب مسابقات را دنبال کنیم.

 

 

بفرمایید چالش “جرات افشای قرارداد “
کامیابی‌نیا با اشاره به مشکلات مالی این تیم و بحث‌هایی که طی چند وقت اخیر شده گفت: حرف‌هایی که درباره تیم ما گفته می‌شود درست نیست و اگر روی تیم خودشان تمرکز کنند بهتر است. حرف‌هایی که از آقا یحیی شنیدیم باید بدانید که ترابی را با چه شرایطی گرفتیم و خودش دوست داشت برگردد. همینطور مغانلو را. این حرف ها درست نیست. بازیکنان ما دوست دارند قراردادشان رسانه ای شود و امیدوارم تیم‎های دیگر هم این جرات را داشته باشند. این حرف ها واقعیت ندارد. مشکلات مالی وجود دارد. باشگاه تلاش می کند و ما در این چند ساله نتایج خوبی خصوصا در آسیا گرفتیم. به فینال آسیا رفتیم اما از درآمدزایی که داشتیم به خاطر تحریم ها نگرفتیم. تا الان 60 درصد به بچه ها پول دادند و امیدوارم تا انتهای لیگ که فرصت زیادی نمانده بتوانند این مبلغ را تامین کنند.

 

می‌خواهیم برای پنجمین بار جام بگیریم
هافبک پرسپولیس با سخت توصیف کردن شرایط ادامه لیگ تیمش را مدعی دستیابی به پنجمین قهرمانی می‌داند: شرایط سخت است و سپاهان مدعی است و فکر می کنم با توجه به تعداد بازی های باقیمانده باید تمام آنها را به عنوان فینال در نظر بگیریم و امیدوارم با تمرکز بالا در ادامه مسابقات به هدف اصلی خودمان برای دستیابی به پنجمین جام پیاپی برسیم و این افتخار را هم با هواداران جشن بگیریم.

 

دربی جام حذفی هم لذتبخش و هیجان‌انگیز است
پرسپولیس در مرحله یک چهارم میزبان استقلال در جام حذفی شده تا یک دربی جذاب دیگر شکل گیرد: وقتی بحث قرعه‌کشی است شما باید انتظار هر چیزی را داشته باشید. به نظرم این یک قرعه جذاب و هیجان‌انگیز بود. این بازی برای هواداران ما از اهمیت بالایی برخوردار است و ما بار دیگر تلاش خواهیم کرد آنها را به بالاترین حد از خوشحالی برسانیم و موفق از زمین خارج شویم.

منبع:ورزش سه

ادامه مطلب
برای افزودن دیدگاه کلیک کنید

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورزشی

۵ بازیکن کرونایی استقلال مشخص شدند

منتشر شده

در

توسط

اسامی ۵ بازیکن استقلال که مبتلا به ویروس کرونا شدند، مشخص شد.

 باشگاه استقلال دیروز (دوشنبه) اعلام کرد که نتیجه تست کرونای تعداد زیادی از بازیکنان و اعضای کادر تیم فوتبال استقلال مثبت شده است.

به همین علت، نشست خبری فرهاد مجیدی پیش از بازی با پیکان به دلیل شرایط ویژه رخ داده، برگزار نشد و در ادامه نیز با تایید سازمان لیگ، دیدار دو تیم استقلال و پیکان در چارچوب مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی لغو شد.

شب گذشته (دوشنبه) سعید فتاحی، نماینده باشگاه استقلال در گفت‌وگویی تلویزیونی درباره تعداد افراد مبتلا به کرونا توضیحاتی ارائه داد و تاکید کرد که ۱۷ تن از بازیکنان تیم استقلال و یک نفر از اعضای کادر فنی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

با این حال طبق پیگیری خبرنگار ایسنا، اسامی ۵ بازیکن تیم فوتبال استقلال که مبتلا به ویروس کرونا شده‌اند، مشخص شد. بر این اساس کوین یامگا، مهدی مهدی‌پور، امیرحسین حسین‌زاده، سیاوش یزدانی و روزبه چشمی از جمله افرادی هستند که میان بازیکنان استقلال به کرونا مبتلا شده‌اند.

نام افراد دیگری که در استقلال مبتلا به کرونا شده‌اند، مشخص نشده و مسئولان سازمان لیگ نیز بر این باور هستند که اسامی متبلایان محرمانه است و نباید منتشر شود! این در حالی است که در فوتبال دنیا و در میان بازیکنان مطرح و حرفه‌ای فوتبال، اسامی بازیکنان مبتلا به کرونا در تیم‌ها به طور کامل مشخص شده و در این رابطه شفاف‌سازی می‌شود.

 

ادامه مطلب

ورزشی

شناخت کامل حریفان فولاد و سپاهان ایران در لیگ قهرمانان آسیا

منتشر شده

در

توسط

قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد و تیم فوتبال سپاهان با صدرنشین فعلی لیگ ستارگان قطر و قهرمان فصل گذشته لیگ ازبکستان هم‌گروه شد.

 قرعه‌کشی فصل ۲۰۲۲ لیگ قهرمانان آسیا با حضور دو نماینده ایران یعنی سپاهان و فولاد برگزار شد تا این دو تیم حریفان خود را در مرحله گروهی بشناسند. سپاهان به عنوان نایب قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران با تیم‌های الدحیل قطر، پاختاکور ازبکستان، برنده پلی‌آف التعاون عربستان و الجیش سوریه هم‌گروه شده است و فولاد باید به مصاف تیم‌های شباب الاهلی امارات، آحال ترکمنستان و الغرافه قطر برود. هم‌چنین دو تیم استقلال و پرسپولیس به دلیل نگرفتن مجوز حرفه‌ای‌گری از این رقابت‌ها حذف شدند.

فولاد در حالی باید به مصاف شباب الاهلی برود که این تیم از دو بازیکن ایرانی یعنی احمد نوراللهی و مهدی قایدی بهره می‌برد و شناخت این دو بازیکن از سبک بازی تیم نکونام می‌تواند کار نماینده ایران را برای سقوط سخت کند. در گروه سپاهان نیز الدحیلی قرار داد که با وجود ۳ بازی بیش‌تر نسبت به السد در لیگ این ستارگان قطر، صدرنشین است و پاختاکور هم به عنوان قهرمان ازبکستان پا به این مسابقات می‌گذارد.

گروه C: فولاد ایران، شباب الاهلی امارات، آحال ترکمنستان، الغرافه قطر

شباب الاهلی

سرمربی: مهدی علی
بازیکنان کلیدی: عزیزجان گانیوف، مهدی قایدی، احمد نوراللهی، توماس اولسن
رتبه فعلی در لیگ: رده سوم با ۲۳ امتیاز
رتبه فصل قبل در لیگ: رده سوم با ۵۰ امتیاز(کمترین باخت در طول فصل)
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: حذف در مرحله گروهی فصل ۲۰۲۱
افتخارات: ۷ قهرمانی لیگ امارات، ۱۰ قهرمانی جام پادشاهی امارات، ۵ قهرمانی جام حذفی، ۵ قهرمانی سوپرکاپ امارات

آحال ترکمنستان

سرمربی: بگنچ گارایف
بازیکنان کلیدی: رسول هوجایف، سردار گلدیوف (تمام بازیکنان این تیم ترکمنستانی هستند)
رتبه فعلی در لیگ: آغاز نشده است
رتبه فصل قبل در لیگ: نایب قهرمان با ۲۹ امتیاز (لیگ ۸ تیمی)
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: نخستین حضور
افتخارات: ۶ نایب قهرمانی لیگ ترکمنستان، ۳ قهرمانی جام حذفی، یک سپورکاپ ترکمنستان

الغرافه قطر

سرمربی: آندره‌آ استراماچونی
بازیکنان کلیدی: گابریل پیرس، شیخ دیاباته، سوفیان هانی
رتبه فعلی در لیگ: رده سوم با ۲۳ امتیاز
رتبه فصل قبل در لیگ: رده چهارم با ۳۳ امتیاز
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: حذف در مرحله گروهی فصل ۲۰۱۸
افتخارات: ۷ قهرمانی در لیگ ستارگان قطر، ۷ قهرمانی در جام امیر قطر، ۳ قهرمانی جام حذفی، ۲ قهرمانی سوپرکاپ قطر

گروه D: سپاهان ایران، الدحیل قطر، پاختاکور ازبکستان، برنده پلی‌آف التعاون عربستان و الجیش سوریه

الدحیل قطر

سرمربی: لوییز کاسترو
بازیکنان کلیدی: توبی آلدروایرلد، ادمیلسون، نام تائه هی، اولونگا(آقای گل فصل پیش لیگ قهرمانان آسیا)
رتبه فعلی در لیگ: صدرنشین با ۳۲ امتیاز(۳ بازی بیشتر از السد ۳۱ امتیازی)
رتبه فصل قبل در لیگ: نایب قهرمان با ۴۷ امتیاز
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: حذف در مرحله گروهی
افتخارات: ۷ قهرمانی در لیگ قطر، ۳ قهرمانی در جام حذفی، ۲ قهرمانی در سوپرکاپ قطر

پاختاکور ازبکستان

سرمربی: پیتر هیوسترا
بازیکنان کلیدی: ارن دردیوک، دراگان چران، سردار رشیدوف، ایگور کریمتس
رتبه فعلی در لیگ: هنوز آغاز نشده است
رتبه فصل قبل در لیگ: قهرمان با ۶۰ امتیاز
آخرین عملکرد در لیگ قهرمانان: حذف در مرحله گروهی فصل ۲۰۲۱
افتخارات: ۱۴ قهرمانی لیگ ازبکستان، ۱۳ قهرمانی جام حذفی

 

ادامه مطلب

ورزشی

اجناس ورزشی

منتشر شده

در

توسط

تولید کننده لباس های رزمی  مانند تکواندو کاراته نینجوتسو جودو و ووشو تک فروشی و عمده

لباس تکواندو

اگر شما هم به ورزش تکواندو علاقه دارید و می خواهید مجموعه ای از لباس های تکواندو یکی را برای خود خریداری کنید  اما به دلیل تنوع زیاد مدل ها و قیمت ها در خرید این لباس ورزشی مشکل دارید نگران نباشید در تولیدی پارس رزم میتوانید  مدل خود را انتخاب کنید. انواع مختلفی از مدل و جنس وجود دارد که مناسب اقلیم ورزشکار و سن و سال تکواندو کار هست و قیمت و کیفیت های متفاوت در خرید لباس تکواندو.

 

برای خرید لباس تکواندو باید توجه داشته باشید مدت و فصلی که میخواهید کار کنید را در نظر بگیرد البته  قیمت و کیفیت مهم است ممکن است باشگاه ورزشی که میروید آرم و علامت خود را داشته باشد همچنین رشته ای که میخواهید واردش شوید انواع لباس تکواندو کبریتی لباس تکواندو زنبوری و لباس تکواندو فلامنت و کج راه را از تولیدی رزمی که با توجه به نکات بالا می توانید لباس تکواندو مورد علاقه خود را خریداری کنید. برای سهولت کار شما لیستی از ارزان ترین با کیفیت ترین و پرفروش ترین لباس های تکواندو موجود در بازار را گردآوری کرده ایم. 

فرم یا پومسه در واقع تعداد فرضی مشت و لگد به ترتیب منطقی و هدفمند است که در پاسخ به حمله مهاجمان ساختگی در حین تمرینات ورزشی مورد استفاده قرار می گیرد. به این ترتیب تکواندو در این رشته آموزش می بیند و هم در سطح منطقه ای و هم در سطح بین المللی اجرا و برگزار می شود این فرم لباس رزمی مخصوص دارد.

سبک کیورگی: این سبک بیشتر رزمی است و در سه دور دو دقیقه ای انجام می شود. در این مسابقه یک داور در وسط زمین و چهار داور دیگر در سراسر زمین به مسابقه دید دارند و رای می دهند می کنند. به این ترتیب بازیکن باید از تجهیزاتی مانند ساق محافظ هوگو و کلاه استفاده کند. ضربه گیر هوگو از قفسه سینه و شکم ورزشکار در برابر ضربه محافظت می کند.

سبک هان ماندانگ در واقع ، این یک سبک رایج در تکواندو است که در آن آنها سخت تلاش می کنند تا چیزها را بشکنند و در جمع خانوادگی تکواندو جز سبک دفاع شخصی محسوب میشود استفاده کنند. در تمرینات فکری ، بازیکن طیف وسیعی از مهارت ها را نشان می دهد. در این مسابقات ، هنگام پخش آهنگ ، بازیکن باید تکنیک های ابتکاری زیادی را نشان دهد همراه با شکستن اشیا با ضربات متفاوت.

لباس نینجا

لباس نینجا از کفش گرفته تا کلاه و زره ، تا در سایه و تاریکی تا دشمن نتواند آنها را بیند و جلب توجه نکنند همه و سایل استتار و تیره و تاریک بودند. با حمله ناگهانی یا بدون جلب توجه نگهبانان سوزن مسموم را از راه دور به طرف طعمه پرتاب کرده و سپس فرار کنید.

حتی کفش ها از پارچه ساخته شده اند تا حرکت صاف انجام شود. توری و گره همه از الیاف طبیعی ساخته شده اند و هیچ چیز براق و آزاردهنده ای در مورد این لباس وجود ندارد.

این لباس را به دور بدن می پیچند و با چند کمربند می بندند تا در جایی آویزان نشود و گیر نکند و دست و پا بسته نشود. علاوه بر این فضای کافی برای مخفی کردن مهمات مانند شمشیر ، تیغ سمی ، غذا و دارو برای زنده ماندن یا بیدار ماندن در طول روز فراهم می کند تنوع سلاح یک نینجا از هر رشته رزمی دیگری بالاتر هست.

این لباس برای مردان و زنان یکسان است. زنان نینجا به دلیل اندام کوچک وزن سبک و انعطاف پذیری بالای بدن خود وارد ورودی های غیر معمول مانند پنجره ها می شوند و به قسمت های کوچک یا فضاها و دیوارهای باریک صعود می کنند ویژگی های خاصی داشتند.

نینجاهای مرد به دلیل بدن عضلانی بزرگ و استخوان های اسکلتی در نبرد تن به تن شکستن درها یا کمک به نینجاهای زن برای بالا رفتن از برج ها و قلعه ها موثرتر بودند.

یک نینجا می تواند روزها بدون خواب و غذا کمین بماند. او در یک لحظه خاص منتظر حمله شگفت انگیز خود است. در گذشته دانش نینجا مخفی و مخفی نگه داشته می شد و از معلم به دانش آموز منتقل می شد هر استادی رموز سری و فوق محرامنه خود را به شاگردش انتقال میداد.

امروزه این تکنیک ها به عنوان هنرهای رزمی نین جوتسو  شناخته می شوند که هنر ورزشی پنهانی می باشد. دانش آموزان برای استفاده از شمشیر تیغ و سلاح های مختلف آموزش می بینند. آنها همچنین تکنیک های نبرد تن به تن را یاد می گیرند.

در آن زمان گروه دیگری به نام سامورایی وجود داشت که آموزش یکپارچه تری داشتند اما چون به شجاعت جوانمردی و مردانگی اعتقاد داشتند از شمشیر سر به صورت رو در رو استفاده میکردند و خیانت میکردند.

 آنها توسط نخبگان انتخاب شده بودند و در نظر مردم وفادار و محترم بود و چون نینجا برای کشتن سامورایی استخدام شده بود مردم از نینجا متنفر بودند.

D:\Tasvir-aks\pars_razm\1.jpeg

لباس های نینجا باید تیره ، نامرئی و راحت باشند و بهتر است ترفندهای نینجا را انجام دهید. می توانید یک لباس نینجا بدون یقه سیاه یک شلوار مشکی و یک لباس مشکی کرکی تهیه کنید.

همچنین به روسری مشکی ، روبان مشکی ، کفش مشکی ، پیراهن آستین بلند مشکی و دستکش مشکی نیاز دارید. برای ساخت محافظ رنگ ، چهار پیراهن قرمز یا مشکی تهیه کنید ، بعلاوه لوازم جانبی نینجا مانند ستاره های جعلی و لباس نینجا شما بسیار خوب خواهد بود 09199375077.

یقه اسکی مشکی یا سفید را با شلوارهای شش جیبی مستقیم و کمی گشاد ست کنید. سایر جزئیات مهم لباس سیاه و سفید را انتخاب کنید. اگر شلوار شش جیب مشکی ندارید ، جوراب شلواری مشکی ، شلوار جین راست یا شلوار چسبان را امتحان کنید  پوشاک رزمی پارس رزم.

لباس کاراته

سبک وزن این معمولاً وزن لباس دانش آموزان است و وقتی وارد کلاس کاراته می شوند این لباس را برای شروع به آنها داده می شود. برای خرید آنها باید هزینه کمتری بپردازید و آنها با کمترین کیفیت ساخته می شوند. با این حال برخی از متخصصان نیز از این نوع لباس ها در تمرینات روزانه خود استفاده می کنند.

وزن متوسط: این لباس کاراته بین وزن خنکی و کیفیت تعادل خاصی برقرار می کنند. لباس های کاراته در این دسته می توانند بیشتر از لباس های سبک استفاده شوند و در تولید کنندگان مختلف محبوبیت بیشتری دارند. قابل تهیه از 100٪ پنبه و پنبه/پلی استر.

وزن سنگین: دسته وزن سنگین لباس کاراته برای مسابقات ، مسابقات و مربیان استفاده می شود. پارچه های سنگین مقاومت بالایی دارند و برای برش و پردازش بسیار مناسب هستند محکم و برای حرکات نمایشی کاتا با صدای پارچه بسیار مناسب هستند و در این دسته از هر دو نوع پارچه استفاده می شود اما وزنه های سنگین معمولاً با پارچه های 100٪ پنبه ای همراه است.

برنامه های اکثر تولید کنندگان بر اساس قد و وزن است برای انتخاب اندازه لباس مناسب ابتدا باید قد و سپس محدوده وزن خود را روی میز پیدا کنید. اگر قد و وزن شما کاملاً روی میز نیست ، باید محدوده نزدیک به آن را انتخاب کنید اگر دارای شکم هستید سایز بزرگتر را گرفته سپس قد شلوار را کوتاه می کنید در تولیدی پارس رزم 0234510497.

D:\Tasvir-aks\pars_razm\2.jpeg

نکته 1: اگر قد شما بلندتر و وزن شما کمتر از قد شماست ، لباسها را با توجه به قد خود انتخاب کنید ، در این حالت فقط لباسها برای شما کمی گشاد ، اما اندازه مناسب شما هستند.

نکته 2: اگر اضافه وزن دارید ، لباس ها را با توجه به وزن خود انتخاب کنید ، در این صورت اندازه مناسب را انتخاب کرده اید و شلوار شما فقط کمی بلندتر می شود و می توانید به راحتی آنها را کوتاه کنید.

نکته 3: اگر به دنبال لباس هایی برای بزرگسالان هستید ، حتما یک یا دو سایز را انتخاب کنید. تجربه نشان می دهد که همیشه بهتر است در اندازه بزرگتر خرید کنید و می توانید با کمی تغییر از آن استفاده کنید.

هنگام انتخاب لباس ، این نکات استاندارد لباس کاراته را در نظر بگیرید تا بتوانید اندازه آنها را بهتر درک کنید.

لباس کنگفو

لباس کنگفو از دو قسمت بالاتنه کت و پایین تنه شلوار با مچ بسته ساخته شده است. هردو طرف کت مساوی و روی هم نیستند و با بند و دکمه بسته میشن آرم اژدها شمشیر از نماد های آن هستند بهترین و سبکترین جنس برای انجام حرکات فلامنت هست که ماه نیز همان را عرضه میکنیم.

لباس کونگ فو مناسب با انجام حرکات رزمی طراحی شده که قدرت  و سرعت ضربات را تاب بیاورد و انعطاف نیز داشته باشد تا انواع حرکات دست و پا و کششی را ورزشکار انجام دهد. پیراهن کنگفو عرضه شده در پارس رزم شامل شال سرخ نیز هست

قیمت لباس های کونگ فو در تولیدی ما نسبت به سایر تولیدی ها مناسبتر است زیرا از نخ و گلدوزی شده و از پارچه مرغوب و بادوام تهیه شده است.

کلمه کنگ فو مربوط به هنرهای رزمی چین است  در مکانی به نام معبد شائولین سرچشمه گرفت، جایی که راهبان برای سلامت کونگ فو یا محافظت شخصی کار می کردند.

معبد شائولین یک مکان بودایی بود که در سال 377 قبل از میلاد در استان هاینان چین ساخته شد. در سال 527 قبل از میلاد، یک شاهزاده بودایی به نام بودیسم یا دا مو از معبدی در چین برای آموزش دین بازدید کرد و راهبان آن مکان را ضعیف و بیمار دید.

دامو برای بالا بردن قوای راهبان خود را به مدت 9 سال در اتاقی حبس کرد تا فکر کند. این در نهایت باعث پیدایش یی جینجینگ، یک سری تمرینات الهام بخش و پرانرژی یا هنرهای رزمی شائولین شد.

از لحاظ تاریخی، کونگ فو بخش عمده ای از آموزش دانشمندان و رهبران دولتی در چین بوده است. چینی ها برای ورزش ارزش قائل هستند زیرا احساس می کنند کونگ فو به آنها احترام، صبر، فروتنی و اخلاق می آموزد.

خیلی از آمریکایی ها معتقدند که کونگ فو یک هنر رزمی مانند تکواندو، جودو یا آکودو است. اما در واقع کونگ فو شامل صدها سبک از هنرهای رزمی چینی است که برخی از آنها شامل مشت بزرگ، پنجه عقاب و تاگیکان است.

سبک چینی کونگ فو یا چنگال عقاب آنگ جو پای یکی از قدیمی ترین، کامل ترین و توسعه یافته ترین سبک های شائولین در زبان چینی است و به دلیل قدرت، پرتاب و فشار بالا شهرت دارد.

الگوی پنجه عقاب در سال 1130 زمانی که مغول ها به چین یورش بردند و ژنرال یو فی این روش را از اسقف شائولین آموخت ظاهر شد. این سیستم جنگ از طریق راهبان شائولین در معبد شائولین به شاگردان آنها در طول سالها گسترش یافت.

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها