با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم A Violent Man 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم A Violent Man 2020 کریگ فربراس (سران فیلم شرور، عضله، خیزش سرباز پا) بازیگری است که ممکن است فاقد برد باشد، اما حضور غیرقابل انکاری در سینما دارد. او درخششی تقریباً رادیواکتیو با قیافه غول‌پیکر و جولی‌ای‌اش ساطع می‌کند، که با یک باریتونی ساییده‌شده و ایست اند که به ندرت از زمزمه‌ای تهدیدآمیز بلند می‌شود، تقویت می‌شود. این کاریزما در این درام زندان به نویسندگی و کارگردانی راس مک کال که شامل یک صف خسته کننده از صحنه هایی است که در آن استیو مکلسون محکوم دیرینه فیربراس غرغر می کند، می درخشد و مونولوگ هایی پر از مکث های جدی درباره زندگی در زندان و چگونگی آن را می خواند، بسیار پیش می رود. سخت او فکر می کند او است.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/a-violent-man-2020/

A VIOLENT MAN Official Trailer (2022) Craig Fairbrass - YouTube

زیرنویس فیلم A Violent Man 2020 به نظر می رسد همه اینها در یک یا دو اتاق در یکی از موسسات اعلیحضرت اتفاق می افتد که به نظر می رسد کاهش بودجه سلول ها را از لامپ محروم کرده است. مقدار متوسطی از نور پس زمینه توسط نواری از پنجره بالا در یک دیوار سیاه تامین می شود. جای تعجب نیست که افسران پشتیبان (SOs) هرگز نمی توانند بگویند که چه خبر است. این محرومیت ها همچنین به زبان زندانیان و افسران حمایتی نیز کشیده می شود، به گونه ای که آنها فقط می توانند به زبان عامیانه زندان صحبت کنند (“آلات”، “سوزنده”، “نخود” و مانند آن) یا کلمه “خره” که در این دنیا آنقدر فراگیر است که عملاً یک ضمیر است.

A Violent Man review – hardnut prison drama is guilty as charged | Movies |  The Guardian

زیرنویس A Violent Man 2020 این یکنواختی کمی با داستان فرعی درباره هم سلولی استیو، مارکوس (استفان اودوبولا) از هم می پاشد، مرد جوانی که برای مدت هفت سال درگیر می شود و او با انزجار از دیگر جنایتکارانی که متقاعد شده اند او یک خبرچین است محافظت می کند. در همین حال، استیو به این فکر می‌کند که آیا درخواست ملاقات با دخترش را بپذیرد، دختری که وقتی به خاطر کشتن مادرش و معشوقش رفت، دختر کوچکی بود.

A Violent Man (2020) - IMDb

جیسون فلمینگ و اولریش تامسن، نوازندگانی که از آن‌ها حمایت می‌کردند، گونه‌های زاویه‌دار خود را به مهمانی می‌آورند تا صف مردان لاغر و چشم مرده را پر کنند، در حالی که رزی شیهی در صحنه اوج به عنوان دختر استیو عالی است. موسیقی بیش از حد اجباری به تماشاگرانی که از قبل تلاش می‌کنند تا بفهمند چه اتفاقی در حال رخ دادن است، کمک نمی‌کند، اما فضای کلاسیک به‌طور عجیبی مسحورکننده است، شاید به این دلیل که – مانند یک حکم زندان – در نهایت شما را خسته می‌کند.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها