با ما همراه باشید

61

دانلود زیرنویس فیلم Aline 2020 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

دانلود زیرنویس فیلم Aline 2020 در اینجا یک بیوگرافی تخیلی کاملاً عجیب از ستاره خواننده کانادایی سلین دیون است که در صحنه‌های آغازین آن، تماشاگران فریاد می‌زنند و از سینما بیرون می‌روند، همان‌طور که به طور افسانه‌ای تصور می‌شد در اولین فیلم صامت برادران لومیر درباره قطاری که وارد می‌شود، انجام می‌دادند. حتی الان هم هنوز باورم نمی شود که آن را دیده ام.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/aline-2020/

Aline (2020) - IMDb

زیرنویس فیلم Aline 2020 والری لمرسیه (از سریال Vendredi Soir اثر کلر دنیس) کارگردانی و بازی می‌کند و نقش آلین دیو را بازی می‌کند – نسخه‌ای ساخته‌شده از دیون – کوچک‌ترین کودک از ۱۴ کودک در کبک، همه بچه‌هایی که توسط مادر مهیب طبقه کارگرشان سیلوت (دانیل فیشاود) در صف نگه داشته می‌شوند. ). آلین جوان استعداد نابهنگام خوانندگی را نشان می دهد و والدینش یک نوار نمایشی برای تهیه کننده ضبط قدیمی گای-کلود کامار (سیلوان مارسل) می فرستند، نسخه ای از رنه آنجلیل واقعی که قرار است مدیر، شوهر و همسفر او با شروع کار آلین شود. صعود به شکوه فروش فوق العاده، با تم تایتانیک My Heart Will Go On و اقامتگاه های افسانه ای وگاس به اوج خود رسید.

Valérie Lemercier presents Aline, a film based on the life of Céline Dion,  in Le Havre - World Today News

زیرنویس Aline 2020 اکنون … ممکن است تعجب کنید: کدام بازیگر نقش آلین را در کودکی بازی می کند؟ پاسخ، به طرز وحشتناکی، خود والری لمرسیه است! صورت او به صورت دیجیتالی بر روی بدن دختری بین 10 تا 12 ساله قرار گرفته است، چهره ای که برای اولین بار به صورت اجمالی به لبه یک صحنه نگاه می کند. چرا؟ چرا به نام همه چیز مقدس این کار را می کنید؟

Aline (2020) - IMDb

برای یک لحظه وحشتناک، این شبیه یک فیلم زندگی نامه ای از جیمی کرانکی یا یک فیلم ترسناک به نظر می رسد. صورت عجیب و غریب خندان و زمزمه لمرسیه که روی سر کودک قرار می گیرد، سرمای غیرطبیعی ایجاد می کند که فیلم نمی تواند از آن شانه خالی کند، حتی پس از اینکه آلین در بزرگسالی قرار است با دندان های ثابت به او نگاه کند. این حداقل باعث ایجاد یک نقطه علاقه در فیلمی می شود که در غیر این صورت فیلمی به سبک تلویزیونی به شدت بی مزه است. اما این بخش افتتاحیه ترسناک ترین چیز از زمان The Omen است.

61

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 زمانی که جزیره شروع به غرق شدن می کند، بهشت شناور گولا دچار مشکل بزرگی می شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/the-adventures-of-peanut-and-pig-2022/

Watch The Adventures of Peanut and Pig | Prime Video

زیرنویس انیمیشن The Adventures of Peanut and Pig 2022 یک تیم بعید از میمون‌های رقیب، یک اسم حیوان دست اموز باهوش و یک خوک شاد باید اختلافات خود را کنار بگذارند تا در کنار یادگیری دوستی و شجاعت، روز را نجات دهند.

KIDS FIRST! News » Blog Archive » The Adventures of Peanut and Pig * Great  Animation, Diverse Characters And Cool Adventures

زیرنویس The Adventures of Peanut and Pig 2022

The Adventures of Peanut and Pig - Rotten Tomatoes

 

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 – بلو سابتايتل

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 خلاصه داستان : ACP Bala در میان یک راز قتلی قرار می گیرد که بسیار بیشتر از چیزی است که به چشم می خورد. او با شخصیت‌ها و پیچش‌های فراوان، پرونده‌ای برای خود دارد که با هر افشاگری جذاب می‌شود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/munduvareda-adhyaya-2021/

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس فیلم Munduvareda Adhyaya 2021 یک تریلر جنایی است که سعی می کند از ترفندهای معمولی که در این ژانر توسط فیلمسازان محلی استفاده شده است، فاصله بگیرد. بالو چاندراسخار کارگردان سعی کرده داستانی را روایت کند که آدم را تا حدی درگیر خود کند و فیلمسازان فیلمی نرم را با امکانات محدود روایت کنند.

Munduvareda Adhyaya (2021) - IMDb

زیرنویس Munduvareda Adhyaya 2021 فیلم با صحنه قتل آغاز می شود. پس از آن، یک پیش‌گفتار منتشر می‌شود که شخصیت‌های متعددی را که می‌توان در فیلم انتظار داشت، آشکار می‌کند و سپس می‌توان پیشروی داستان را دید. رونمایی از آن حدود نیم ساعت طول می‌کشد و این نوآوری از سوی فیلمساز بدیع به نظر می‌رسد و به ضریب سبک می‌افزاید.

Munduvareda Adhyaya (2021) | Radio Times

آنچه در ادامه می‌آید، نیمه اول جالبی است که لحن را برای یک افتضاح مشخص می‌کند که ممکن است در واقع بهتر از میانگین کرایه باشد. اما نیمه دوم شاهد برخی پیچش‌های قابل پیش‌بینی است و کمی عناصر تجاری در آن پرتاب می‌شوند که نسبتاً ناامیدکننده به نظر می‌رسد. اما Munduvareda Adhyaya هنوز یک گردش جالب برای کسانی است که عاشق فیلم های جنایی خود هستند. بدون توقع بیش از حد به آن ساعت بدهید.

ادامه مطلب

61

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 افسانه ها حاکی از آن است که در سال های اخیر، منطقه ای مرده در کنار دریا وجود داشته است که در آن صدها هزار کشتی ارواح با چندین طبقه پارک شده اند و هیولاهای داخل آن همگی شرور هستند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/detective-dee-and-the-ghost-ship-2022/

زیرنویس فیلم Detective Dee and The Ghost Ship 2022 کسی که از این منطقه رد شد نتوانست زنده برگردد. کارآگاه دی با پدرش به یکی از شهرستان های اطراف آمد و در آنجا با جین یانزی، نامزدش که در تعقیب هیولاها بود، ملاقات کرد.

زیرنویس Detective Dee and The Ghost Ship 2022 این دو با هم متحد شدند و توانستند از طریق لایه‌های نخ به این کشتی ارواح برسند و در نهایت بزرگترین شرور پشت صحنه، پیرمرد مرزی، ظاهر شد…

Deep sea variability (2022) Full with English subtitle – iQiyi | iQ.com

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها