با ما همراه باشید

اخبار 59

دانلود زیرنویس فیلم Amandla 2022 – زيرنويس آبي

منتشر شده

در

آماندلا یک فیلم محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی و نویسندگی Nerina De Jager و با بازی Lemogang Tsipa، Thabo Rametsi و Israel Matseke-Zulu است. این فیلم در ۲۱ ژانویه ۲۰۲۲ در نتفلیکس منتشر شد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/amandla-2022/

Netflix's "Amandla" review: Blood is thicker than water

کلمه آفریقایی «آماندلا»، یک فریاد تجمعی ضد آپارتاید که به عنوان شعاری برای نشان دادن مقاومت فریاد می‌شود، در انگلیسی به «قدرت» ترجمه می‌شود. قدرت تمام جنبه‌های کارگردان درام جنایی آماندلا (او همچنین فیلم‌نامه‌نویس) کارگردان آفریقای جنوبی را در بر می‌گیرد. ..

آماندلا دو برادر زولو را دنبال می کند که در اثر ویرانی و آشفتگی سیاسی از هم جدا شده اند. برادران ایمپی و نکوزانا ابتدا در سال 1987 یک تراژدی غیرقابل تصور را به دست سه بازدیدکننده سفیدپوست متحمل می شوند. ایمپی 11 ساله که به تنهایی به راه می افتد، در نهایت به دزدی متوسل می شود. ده سال بعد، ایمپی (لموگانگ تسیپا) و نکوسانا (تابو رامتسی) مجبور می شوند تا در طرف های کاملاً متضاد قانون، انتخاب های متفاوتی برای زندگی داشته باشند.

در حالی که نتفلیکس مجموعه‌ای از تریلرهای جنایی را در سرویس خود میزبانی می‌کند، آماندلا به عنوان یک ورود متمایز به این ژانر پیروز می‌شود. البته، موضوعاتی مانند رقابت خواهر و برادر، نفوذ گروه‌ها و جنایات از پیش برنامه‌ریزی شده روایت را ارائه می‌کنند. با این حال، آماندلا خشونت زرق و برق‌آمیز یا ستایش‌کننده را رد می‌کند.

رویکرد بیهوده دی جاگر به فیلم نشان می دهد که اعضای باند بر خلاف میل او Impi بزرگسال را آغاز کرده و او را مجبور به ارتکاب اقدامات جنایتکارانه شنیع می کنند. گناه در چهره او نفوذ می کند همانطور که او غیرقابل تصور می کند، همه به نام نجات شریک زندگی خود و فرزند تازه متولد شده شان از شر قتل: این فیلم وحشت‌هایی را آشکار می‌کند – هم جسمی و هم روانی – افراد درگیر باند مجبور به تحمل آن‌ها می‌شوند.

Amandla (film) - Wikipedia

بینندگان نسبت به برادران ایمپی و نکوزانا احساس همدلی شدید می کنند. در کودکی، آنها در دشت های باز آفریقای جنوبی، آزاد و بدون بار می دوند. آنها برای یک خانواده سفید پوست مهربان کار می کنند و ایمپی از دختر مو بلوندشان، الیزابت که پوست روشنی دارد، می ترسد. به تدریج ببینید که چگونه نژادپرستی و شکاف سیاسی کشورها مانع از زندگی آزادانه برادران می شود. سرنوشت به پسران جوان دلسوز دست بی رحمانه ای در آماندلا می زند که با بالا رفتن سن آنها در عصری که پر از خشونت و خیانت است بدتر می شود. درد در قلب ما شعله ور می شود. همانطور که شاهد هستیم ایمپی و نکوسانا از خنداندن با خندان در اطراف به بحث و جدل فراوان در محله های فقیر نشین با نور تاریک می روند.

در بزرگسالی، نکوزانا تصمیم می گیرد با گرفتن قدرت در دستان خود با تبدیل شدن به یک پلیس، برای عدالت بجنگد. طبیعتاً ایمپی که تمام دوران کودکی خود را با زیر پا گذاشتن قانون با سرقت مواد غذایی گذرانده تا بتوانند زنده بمانند، برای حمایت از انتخاب شغلی نکوسانا به سختی احساس فشار می کند. این درگیری منجر به صحنه‌هایی می‌شود که ضربان قلب و تنش در دیالوگ آنها قابل لمس است.

Amandla Parents Guide | Amandla Age Rating | 2022

هم بازیگران جدی کودک و هم همتایان بزرگسالشان که نقش برادران را بازی می‌کنند، شیمی باورنکردنی را به فیلم می‌آورند.تسیپا و رامتسی به عنوان برادران بزرگسالی که به وفاداری و وظیفه نسبت به یکدیگر فکر می‌کنند و به دنبال قدرت در شرایطشان هستند، یک خویشاوندی و پیوند واقعی ایجاد می‌کنند. Israel Matseke Zulu. او تعدادی از ناراحت کننده ترین صحنه های فیلم را با این دو بازیگر به اشتراک می گذارد.تنها انتقاد من به آماندلا این است که ای کاش نکوزانا نقش بزرگ تری در نیمه دوم داستان بازی می کرد.

آماندلا گواهی است برای کسانی که با سختی ها روبرو می شوند، اما سعی می کنند بر ناتوانی محیطشان غلبه کنند. د یاگر به وضوح نشان می دهد که چگونه انتخاب های ایمپی و نکوزانا که مسیر زندگی آنها را تغییر می دهند، هم از ضربه روحی و هم از محیط نشات می گیرد. کودکان پیامد مستقیم نفرت ناشی از درگیری آپارتاید آفریقای جنوبی است. این فیلم دوره زمانی را به طور واقعی نشان می دهد که جنبه های عاطفی خام را تشدید می کند. سیاه پوستان آفریقای جنوبی در حالی که به دنبال رهایی بودند، با استثمار و تحقیر شدید روبرو شدند. اگرچه تخیلی است، اما آماندلا این موضوع را برجسته می کند. چگونه این رویدادهای تاریخی واقعی بر مردم زولو تأثیر گذاشت.

فیلم وقت خود را صرف طولانی‌کردن صحنه‌هایی می‌کند که در بیرون فیلم‌برداری شده‌اند یا زمانی که برادران برای اولین بار از یکدیگر دور می‌شوند، آن‌ها را قطع نمی‌کند. وقتی افراد بدخواه قدرت را از Impi و Nkosana می‌گیرند، ویرایش‌های سریع و ظاهر متزلزل دستی به تریلر جنایی جان می‌بخشد. سینماتوگرافی عالی است، آزادی سینماتوگرافی از طریق مناظر گسترده که در کنار صحنه‌های فضای داخلی کلاستروفوبیک قرار گرفته‌اند، زیرا استقلال Impi کاهش می‌یابد.

آماندلا را می‌توان به طور خلاصه به عنوان یک روح‌انگیز توصیف کرد. تماشاگران از نمایش بدون تحریف فیلم‌ها از قتل و مرگ با شوک و اندوه چشم‌پوشی می‌کنند. پر از اکشن، درام، و دسیسه، آماندلا در هر لحظه درگیر می‌شود. اگر هرگز فیلمی را ندیده‌اید. تولید آفریقای جنوبی، باید با تماشای این فیلم تقریباً عالی به زبان اصلی زولو با زیرنویس، افق دید خود را گسترش دهید.

اخبار 59

دانلود زیرنویس فیلم Texas Chainsaw Massacre 2022 – زيرنويس آبي

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Texas Chainsaw Massacre 2022 کشتار با اره برقی تگزاس یک فیلم اسلشر آینده به کارگردانی دیوید بلو گارسیا، با فیلمنامه ای از کریس توماس دولین، بر اساس داستانی اصلی به نویسندگی مشترک فده آلوارز و رودو سایاگوس است. (1974) و نهمین قسمت از مجموعه فیلم قتل عام با اره برقی تگزاس (TCM) که چندین دهه پس از فیلم اصلی شروع شد، بر روی قاتل سریالی Leatherface تمرکز دارد که گروهی از تاجران را هدف قرار می دهد و با یک بازمانده انتقام جو وارد درگیری می شود. این پروژه یک تولید مشترک بین Legendary Pictures، Bad Hombre، و Exurbia Films است که در آن سارا یارکین، السی فیشر، مارک برنهام، جیکوب لاتیمور، مو دانفورد، اولون فوئره، آلیس کریج، جسیکا آلن و نل هادسون ایفای نقش می‌کنند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/texas-chainsaw-massacre-2022/

Texas Chainsaw Massacre Sequel Gets R-Rating and Official Title

پس از اکران Leatherface در سال 2017، Lionsgate برنامه هایی برای پنج فیلم دیگر در این فرانچایز داشت. با این حال، استودیو به دلیل زمان زیادی که برای اکران آن صرف شد، حقوق آن را از دست داد. Legendary حقوق فرنچایز را به دست آورد و آلوارز و سایاگوس به عنوان تهیه کننده در کنار آن فعالیت می کردند. پت کسیدی، ایان هنکل، و کیم هنکل که نویسنده فیلم اصلی بودند. رایان و اندی توهیل فیلمسازان دوتایی ابتدا به عنوان کارگردان قرارداد داشتند، اما به دلیل اختلافات خلاقانه با گارسیا جایگزین شدند. فیلمبرداری در بلغارستان در آگوست 2020 انجام شد.

Texas Chainsaw Massacre Parents Guide | Filmy Rating 2021

در ابتدا در طول ساخت Leatherface (2017)، تهیه کنندگان حق فیلم و قصد ساخت پنج فیلم دیگر از کشتار با اره برقی تگزاس را داشتند. در آوریل 2015، تهیه کننده کریستا کمپبل اظهار داشت که سرنوشت دنباله های احتمالی تا حد زیادی به مسائل مالی و انتقادی بستگی دارد. استقبال از Leatherface.

Texas Chainsaw Massacre is coming as a multiplayer horror game for  PC/consoles | VentureBeat

در آگوست 2018، گزارش شد که لجندری پیکچرز وارد مذاکرات مقدماتی برای خرید حقوق فیلم برای کشتار با اره برقی تگزاس شده است و استودیو قصد دارد قسمت‌های تلویزیونی و فیلم را اقتباس کند. سال بعد، فده آلوارز قراردادی را امضا کرد. پروژه به عنوان تهیه کننده. در نوامبر 2019، کریس توماس دولین به عنوان فیلمنامه نویس به تولید ملحق شد. در فوریه 2020، رایان توهیل و اندی توهیل برای خدمت به عنوان کارگردان برای فیلم، با آنگوس استخدام شدند. میچل پس از همکاری در فیلم The Dig (2018) به عنوان فیلمبردار قرارداد امضا کرد. چهره چرمی قدیمی، به ویژه شبیه رویکردی است که Blumhouse Productions با فیلم های هالووین خود در پیش گرفت.

ادامه مطلب

اخبار 59

دانلود زیرنویس انیمیشن Robot Carnival 1987 – زيرنويس آبي

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس انیمیشن Robot Carnival 1987 یک انیمیشن ویدیویی اورجینال گلچین ژاپنی است که در سال 1987 توسط A.P.P.P منتشر شد. در آمریکای شمالی، در سال 1991 توسط Streamline Pictures در سینماها با ترتیب قسمت‌ها کمی بازآرایی شده بود.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/robot-carnival-1987/

Robot Carnival (1987) ORIGINAL TRAILER [HD 1080p] - YouTube

این فیلم متشکل از 9 فیلم کوتاه از کارگردانان سرشناس مختلف است که بسیاری از آن ها به عنوان انیماتور با تجربه اندک یا بدون تجربه کارگردانی شروع به کار کردند. جو هیسایشی و ایساکو فوجیتا با تنظیم جو هیسایشی، ایساکو فوجیتا و ماساهیسا تاکیچی.

Robot Carnival - Wikipedia

پسری پوستر کوچک “به زودی” را در تبلیغات کارناوال ربات ها پیدا می کند و ترسیده و آشفته می شود. او به مردم دهکده خود هشدار می دهد که به احتمال زیاد فرار می کنند. زمانی که ویترین مسافرتی باشکوهی بود، اکنون به شدت زنگ زده است و به دلیل چندین دهه هوازدگی در بیابان آسیب دیده است، در حالی که ماشین‌های متعدد آن ویران می‌کنند، زیرا روستا در زیر قدرتش ویران می‌شود.

Robot Carnival (Video 1987) - IMDb

در بخش “پایان” (پایان، پایان) (بخش نهم OVA)، کارناوال ربات توسط تپه ای در بیابان متوقف می شود. کارناوال قادر به بالا رفتن از مانع شنی نیست، در پایه خود متوقف می شود. با غروب خورشید. بر فراز یادگار سفر، عکس‌های فلاش بک عظمت کارناوال را در اوج وجودش به یاد می‌آورند – موتوری بی‌نظیر از شادی که شادی ابدی را به شهرهای مختلفی که بازدید می‌کرد به ارمغان آورد. در طلوع خورشید، ماشین غول‌پیکر با انفجاری از قدرت به جلو حرکت می‌کند. و بر تپه شنی غلبه می‌کند. ثابت می‌کند که فشار نهایی برای ابزار سالخورده بیش از حد است، و در نهایت در بیابان تکه تکه می‌شود. سپس بخش عمده‌ای از اعتبارات OVA با پایانی نشان داده می‌شود.

ادامه مطلب

اخبار 59

دانلود زیرنویس فیلم Demon Pond 1979 – زيرنويس آبي

منتشر شده

در

توسط

دانلود زیرنویس فیلم Demon Pond 1979 یک محصول صحنه ای فیلمبرداری شده از حوض شیطان است، نمایشنامه ای از Keishi Nagatsuka بر اساس نمایشنامه 1913 ایزومی کیوکا. تماشاگران و در 25 می 2005 در ژاپن به صورت DVD منتشر شد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/demon-pond-1979/

Demon Pond (Yashagaike) by Masahiro Shinoda in restored version: tradition  turned on its head - Festival de Cannes

مردی از توکیو به نام گاکوئن یامازاوا هنگام بازگشت از یک سفر صحرایی تابستانی از یک روستای کوهستانی می گذرد.منبع تنها رودخانه این روستای کوچک حوض شیطان است.مردم محلی معتقدند اژدهایی در آنجا زندگی می کند و آب سم است. در آنجا با یوری هاگیوارا ملاقات می کند، زنی که از او می خواهد داستانی را برای او تعریف کند، داستان دوم او او را ناراحت می کند و او حاضر نمی شود بماند، اما شوهرش آکیرا بیدار شده و از یامازاوا، دوست قدیمی خود از توکیو استقبال می کند.

Demon Pond (1979) - IMDb

آکیرا برای جمع‌آوری داستان‌هایی از حومه شهر ترک کرده بود، اما معتقد است که در نهایت به یکی از داستان‌ها تبدیل شده است، زیرا او اکنون به جای سرگردانی، مسئول به صدا درآوردن زنگ محلی برای دهکده در تشریفات، عشایر و نیمه‌شب است. او به مردی هفتاد و نه ساله در حال مرگ به نام یاتابعی که پنجاه سال همان وظیفه را انجام داده بود، قول داد که بر اساس این اعتقاد که آب حوض شیطان مناطق پرجمعیت دره کوتوهیکی را زیر آب خواهد گرفت. قله سه استان اچیزن اگر زنگ در زمان های صحیح به صدا درآمده نشود. آکیرا اکنون خود را یاتابی می نامد، با یوری ازدواج کرده است و علیرغم اصرار یامازاوا از بازگشت به توکیو امتناع می ورزد. یامازاوا تصمیم می گیرد به دمون پوند صعود کند و آکیرا او را همراهی می کند و یوری را ترک می کند.

Yasha-ga-ike (1979) – rarefilmm | The Cave of Forgotten Films

خرچنگ غول پیکر کانیگورو و کپور کویشیچی توسط لیدی میریاد، پرستار شاهزاده خانم شیرایوکی دراگون پاند، از حوض شیطان فرستاده می‌شوند تا به روستاییان بگویند که با وجود سفال‌های شکسته و سر سگ‌ها و گربه‌ها، باران نخواهد بارید. کویشیچی نقل می کند که شاهزاده خانم عاشق شاهزاده سرپنت پوند در قله شمشیر در پای کوه هاکوسان است، اما اگر به سمت او پرواز کند سیل ایجاد می شود که روستاییان را می کشد بنابراین او تا زمانی که زنگ در حوض شیطان می ماند. در زمان های مناسب پخش می شود

یک کشیش گربه ماهی به نام بلک به نمایندگی از شاهزاده سرپنت پاند همراه با نامه ای از شاهزاده به شاهزاده خانم حوض شیطان می آید. او دستور تحویل آن را در زمانی که در زندان بود دریافت کرد و باعث ترس او شد که ممکن است نامه حاوی دستورالعمل هایی برای شاهزاده خانم باشد. خرچنگ غول پیکر کانیگورو آن را برای او باز می کند اما درون جعبه نامه کوچکی که گربه ماهی حمل می کند فقط آب وجود دارد.

 

ادامه مطلب
تبلیغات

برترین ها